>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi hokeja 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Czas by rozruszać tą zakladke.
Proponuje dubel z Francji.
Grenoble-Nice
W Grenoble fajny zespol, Da Costa, Fluery, Horak, Latendresse. Poczatek sezonu bardzo dobry . U siebie mocni. Myślę ze sobie poradzą.
Typ Grenoble 60&#39; kurs 1.44

Mulhouse-Rouen
Rouen to mistrz kraju. Wzmocnił sie przed ligą mistrzów. Idzie jak burza gromiac rywali. Dziś będzie podobnie.
Typ Rouen 60&#39; kurs 1.36
Ako 1.94
 
B 95

beerek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Liga Azjatycka
Godzina:11:30
Spotkanie: Nikko Icebucks - High1
Typ: High 1 &#39;60
Kurs: 3,15
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Typ oparty głównie na statystykach. Przeglądając flashscore najpierw chciałem zagrać tutaj w kierunku gospodarzy, jednak zauważyłem pewną zależność w grze Nikko. Zapewne z racji kosztów lotniczych (grają zespoły z Japonii i Korei Płd) rozgrywki wyglądają tak - w ciągu 2 -3 dni 2 lub 3 mecze u siebie z tym samym rywalem, następnie za jakiś czas 2-3 mecze wyjazdowe w ciągu 2-3 dni z tym samym rywalem.
Wczorajszy mecz skończył się wynikiem 2:0 dla Nikko Icebucks (kurs 1,7) natomiast dziś podskoczył na 1,84.
W meczach Nikko Icebucks u siebie zauważyłem pewną stałą tendencję ostatnimi czasy.
1 mecz wygrany a na drugi dzień wtopa lub na odwrót.
Wszystkie tegoroczne spotkania toczą się wg tego schematu
17.10.18 AL Nikko Icebucks High 1 2 : 0
23.09.18 AL Nikko Icebucks Anyang 0 : 4
22.09.18 AL Nikko Icebucks Anyang 5 : 4
(4 : 4)
11.09.18 AL Nikko Icebucks Tohoku F. Blades 1 : 3
09.09.18 AL Nikko Icebucks Tohoku F. Blades 4 : 1
08.09.18 AL Nikko Icebucks Tohoku F. Blades 1 : 3
06.03.18 AL Nikko Icebucks Oji Eagles 2 : 4
04.03.18 AL Nikko Icebucks Oji Eagles 2 : 1
03.03.18 AL Nikko Icebucks Oji Eagles 1 : 3

Liczę na podtrzymanie serii po fajnym kursie 3,15

no i dupa ????
5:2
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Przeglądając oferte na jutro wpadł mi w oko taki oto typ:
Pantern - Vasteras
Typ: 2 dogr+karne Kurs: 1.95 ⛔
2 liga Szwecja,pojedynek w sumie sąsiadów w tabeli ale.... forma zdecydowanie przemawia za goścmi.Dodatkowo H2H również jak najbardziej na korzyść Vasteras. Dość powiedzieć,że jakiś miesiąc z małym okładem Vasteras na własnej tafli rozgromili swojego rywala 10:3. Jak dla mnie zdecydowanie Vasteras to bierze i szkoda nie spróbować
Wynik: 2:1
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,na dzis znalazłem 2 ciekawe mecze w lidze niemieckiej,a że mieszkam tutaj to spróbuje cos pograć.
Mannheim-Koeln
Typ-2
Kurs-3.9
Dusseldorf-Augsburg
Typ-2
Kurs-3.45
Ako-13,45
Gram te 2 meczyki tylko i wylącznie ze względu na statystyki.
Zauważyłem że w tych spotkaniach wygrywają na przemian,raz gospodarz u siebie wygrywa to następnym razem wygrywa gość.
Mannheim od 10 meczy wygrywa co drugi,nie ma nawet remisu a że dzisiaj wypada na przegraną więc tak gram.
A z kolei Dusseldorf od 6 meczy albo remis albo wtopa i tak na przemian,a dzisiaj wypada na przegraną.
Nie są to jakies pewniaki ale po takim kursie grzech nie zagrać,dla bezpieczenstwa można pograć to z remisem,po kursach ponad 2.
Powodzenia.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Węgry
Ferencvaros - DAB
Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.8 ⛔
Całkiem fajnie to wygląda.Statystycznie podchodze do sprawy i raczej nie ma większych szans aby goście zagrozili rywalom.Czysta 1 po 1.5 do jakiegoś AKO jest jak znalazł.Ja gram to solo za większą stawke.
Gospodarze biorą wszystko jak leci z kimkolwiek by nie grali.Oby i dziś i nie było odchyłki od normy
Wynik:
e: szkoda gadać trzeba omijać takie wynalazki
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Niemcy, DEL 2
Godzina: 17:00
Spotkanie: ETC Crimmitschau - Löwen Frankfurt
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Crimmitschau u siebie ma na koncie 7 zwycięstw i 7 porażek, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach zanotował 8 zwyciestw, 1 zwycięstwo po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 4 porażki. Zespół z Frankfurtu po 2 porażkach z rzędu w lidze powinien tym spotkaniem wrócić do zwycięstw. Ich rywal z Crimmitschau jest zdecydowanie słabszym zespołem i tutaj nawet atut własnego lodowiska na niewiele powinien pomóc. Gospodarze tego meczu są ostatnio w beznadziejnej formie i przegrali nawet z zespołami, które są za nimi czyli z Bayreuth u siebie 1-6 czy Freiburgiem na wyjeździe 2-5. Zdecydowane porażki z zespołami dużo słabszymi jak Frankfurt. Goście mają gracza, który jest w stanie zrobić zdecydowaną różnicę czyli mowa o Kanadyjczyku Mitchellu, który jest niezwykle doświadczony na lodowiskach najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech a od tego sezonu występuje na zapleczu w zespole z Frankfurtu i jest najlepszych graczem tego zespołu. Liczę tutaj na jego dobry występ i myślę, że goście z tym rywalem nie będą mieli większych problemów.
⛔ 2-2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Niemcy, DEL 2
Godzina: 19:30
Spotkanie: EC Kassel Huskies - Deggendorf Fire SC
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,73
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela hokejowej drugiej ligi niemieckiej:

Gospodarze u siebie mają na koncie 6 zwycięstw, 2 porażki po dogrywce i 7 porażek. Deggendorf z kolei na wyjazdach zanotował 5 zwycięstw, 1 zwycięstwo po dogrywce i 9 porażek. Kassel Huskies z pewnością mają dużo mocniejszy skład niż miejsce, które zajmują. Po prostu coś w tej drużynie nie grało, brakowało szczęścia i stąd pozycja w środku ligowej tabeli. Jednak ostatnio zespół ten wydaje się być w dobrej formie, wygrali 3 ostatnie spotkania ligowe z rzędu w tym z silnymi drużynami Lausitzer Fuchse u siebie 5-2 i na wyjeździe z Frankfurtem 2-1. Deggendorf w ostatniej kolejce u siebie wygrał niespodziewanie z Heilbronner 7-5 ale okupił to zwycięstwo urazami swoich czołowych graczy atakującego Kiefersauera i kapitana drużyny Gawlika. No cóż myślę, że zespół gospodarzy jest teraz w swojej optymalnej formie i te 3 zwycięstwa z rzędu to nie jest przypadek. Myślę, że Kassel Huskies teraz będzie w zwycięskim okresie dla siebie i, że dziś nei da szans swojemu rywalowi. Myślę, że gospodarze tego meczu wygrają minimum 2 golami różnicy pokrywając tego handicapa. Przeciwnik idealny aby wygrać po raz 4 z rzędu, bo goście słabo grają w defensywie i mają najwięcej straconych goli w całej lidze (aż 135 w 30 meczach) a do tego dzisiaj jest kilka absencji w ich składzie. Kassel Huskies bez większych problemów kadrowych.
Absencje w Deggendorf Fire:
nadal nieobecny najlepszy strzelec drużyny napastnik Schembri (26 występów w tym sezonie, 13 goli na koncie i 7 asyst), po ostatnim meczu kontuzji doznał napastnik Kiefersauer (27 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie i 6 asyst), którego dzisiaj również nie zobaczymy oraz nie zagra kapitan zespołu obrońcy Gawlika (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie i 7 asyst), pod znakiem zapytania stoi występ napastnika Litesova (30 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie i 6 asyst), który w spotkaniu z Heilbronner odpoczywał i dzisiaj prawdopodobnie wróci do składu
O nieobecnościach w ekipie gości możecie poczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:
https://www.dsc-eishockey.de/2018/12/27/dsc-mit-sieg-im-ruecken-zu-den-kassel-huskies/
✅ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nomad Astana-Torpedo Kazinc II (2-3) po dogrywce
Do gry tego meczu skłoniły mnie dwie rzeczy. Jedna to wyjazd z Barysem na Wschód kilku podstawowych graczy Nomadu, moze nie kluczowych bo obrona i bramkarz zostaja ale II i III formacji a po drugie to stan ryalizacji tych druzyn. Po dwoch meczach 1 rundy PO jest 2-0 dla ekipy z Astany, a jak mozna spojrzec pojedynki tych dwóch ekip zawsze były zaciete , czesto na styku. W styczniu w Astanie raz wygrali goscie a drugi w dodatkowym czasie zawodnicy Nomadu. I tez czesto tak bywa ze po dwoch przegranych meczach druzyna potrafi sie zrewanzować , ja spróbuje grac kierunkek gości
Torpedo ml kurs 2,05✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
2 liga Niemcy
Freiburg - Heilbronner
Typ: 2 dogr+karne Kurs: 1.75 ✅
Gospodarze póki co odpoczywają przed rundą Play-Out tak więc raczej bez spiny na to spotkanie.Z kolei goście są już prawie uratowani przed tą rundą ale jednak jeszcze troche brakuje dlatego na to spotkanie zapewne będą w pełnej gotowości bo z kim zdobywać pkt jak nie z ekipą która o nic nie walczy.
Zwycięstwo jest konieczne aby móc złapać głębszy oddech zwłaszcza,że mający jeszcze szanse Bayreuth gra z liderem który nie wiadomo jak podejdzie do sprawy.
Myśle,że dogr+karne tak dla bezpieczeństwa są idealnym typem na piątkowy wieczór.

Wynik: 2:5
e: nie zawiedli
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 127

kustosz85

Użytkownik
Gap - Strasbourg 26.02.2019 20:30
typ over 8,5
kurs 4,1(bukmacher niedozwolony)

Dla obu zespołów mecz o pietruszkę(jednym w głowie baraże o utrzymanie drugim play-offy) raczej tu żadnej ostrej obrony nie będzie ....a Francuzi jak wiadomo czasem lubią postrzelać

Gap - Strasbourg 5-2
 
T 16

the_nick

Użytkownik
Hasle/Loren - Tonsberg 1 1.75 STS ✅
Mecz o tzw. pietruszkę.
H2h niekorzystne dla gospodarzy ale to starsze lata. W ostatnich meczach to raczej Hasle dominuje a w szczególności w spotkaniach u siebie. Jest to ostatni mecz w sezonie zasadniczym więc myślę, że gospodarze zakończą go zwycięstwem szczególnie,że ostatnia forma przyjezdnych jest pożal się boże.
 
K 127

kustosz85

Użytkownik
Hokej Liga Norweska
Lillehammer-Stjernen 28.02.2019 18:30
typ over 9,5
kurs: 5.5 Unibet

Typ taki trochę na czuja bo wysoki kurs kusi , obie drużyna już raczej myślami w barażach , gospodarze już miejsca w tabeli nie zmienią natomiast gościom chyba wsio ryba czy zajmą 7 czy 8 miejsce liczę że będzie tutaj ostre strzelanie ze wskazaniem na gospodarzy jakie 7-5 albo 8-3 by mnie zbytnio nie zdziwiło....
Lillehammer-Stjernen 5:2
 
tanz 0

tanz

Użytkownik


Dyscyplina: Hokej - Kanada OHL Play offy

Godzina: 1:05

Spotkanie: Saginaw Spirit vs Soo Greyhounds

Typ: 1

Kurs:1,72

Bukmacher: fortuna

Analiza: W serii 3:1 dla Saginaw Spirit. Pierwsze 3 mecze spokojnie dla gospodarzy 4:1, 10:1, 7:5. W czwartym meczu wyjazdowa niespodzianka 0:3. Uważam, że to wypadek przy pracy i w tej chwilii Soo Greyhounds nie są w stanie zagrozić gospodarzom. Myślę, że będą chcieli zakończyć serię okazałym zwycięstwem u siebie. Dla odważnych typ 1/+4,5 po kursie 1.89
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


Nie ma osobnego tematu wiec wrzucam tu



MŚ Dywizja IIB



Izrael - Islandia    godz. 20:00



Typ: 1 (dogr+karne)    kurs: 1.9        fortuna 



e: 6:3   ✅



Gruzja - Korea Pln       godz.23:30



Typ: 2 (3drogowo)     kurs: 2.11      fortuna



e:  4:9   ✅



N.Zelandia - Meksyk      godz.3:15



Typ: 1(3drogowo)      kurs: 1.55   fortuna



e: 7:2  ✅



Po przeanalizowaniu historii spotkań wszystkich reprezentacji wyszły mi takie oto 3 bety. Zasadniczo nie mam nic co by można było uznać za pewnik tak więc nie brać przykładu ale ja spróbuje delikatnie pograc a z czasem zobaczymy co z tego wyjdzie. Taka mala rozgrzewka przed zawodami wlasciwymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


MŚ Dywizja III



Turcja - Luksemburg      godz. 12:00



Typ: 1 1T      kurs: 1.8      fortuna  ⛔



Win w meczu tylko po 1.30 handi nie ma więc próbuje grę na 1T. Zawsze to ryzykowne ale po wieczorno-nocnych zniwach w DII  próbujemy w ten sposób.  Ogólnie widę tu sporo goli i miejmy nadzieję że od początku Turcja pokaże kto tu rządzi. 



 



e: 2:3 (0:1)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


MŚ Dywizja IIB



Islandia - Nowa Zelandia     godz. 23:30



Typ: 2         kurs: 1.95     fortuna ⛔



Dziś próbuje pograć II dywizje. Przeglądając dotychczasowe mecze obu ekip wydaje mi się ze mecz powinni ogarnąć goście z Antypodow i tak też próbuje w RT



Wynik:min 4:2
 
O 143

okuka79

Użytkownik
Hokej mecz towarzyski

Frisk Asker - Sparta Warriors  2019-08-16 18:30 
5:1   
typ over7,5 kurs: 3,65



Na tapetę dzisiaj bierzemy mecz dwóch norweskich drużyn a jak wiadomo tamtejsza liga jest jedna z najbardziej overowych. Obie drużyny prezentują podobny poziom  z małym wskazaniem  na gospodarzy ale to moim zdaniem nie ma większego znaczenia bo interesuje nas przecież ilość bramek a tych w bezpośrednich meczach między tymi drużynami pada całkiem sporo


https://www.flashscore.pl/mecz/KvxwbFrH/#h2h;overall

Biorąc pod uwagę że jest to mecz towarzyski a obie drużyny mają zapędy overowe uważam że przy takim kursie spokojnie można zaryzykować tutaj wysoki over.


 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom