>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Widzieliście kursy na zakłady pn. Jaka mapa będzie najczęściej rozgrywana?
Sts ma kursy:
Mirage 1,70
Inferno 2.50
Overpass 12.0
Totalbet ma kursy:
Mirage 3.25
Inferno 4.00
Overpass 6.50
Gadałem jeszcze dla pewności z Totalbetem ale potwierdzili te kursy. Rozbilem optymalnie stawkę 1k w totalbecie między Mirka i Inferno. Wyszło zysku ok 520 zł jeśli któraś z tych map będzie najczęściej rozgrywana. Zastanawiam się czy na STS nie dorzucić delikatnie Overpassa, no ale chyba cuda by musiały się stać żeby któraś z dwóch już postawionych map nie weszła? Co sądzicie?
Edit: kilka minut później już kursy spadły, Teraz jest 2.25 na Mirka i 3.00 na Inferno.
Szczerze mówiąc moment w którym inferno grane było tak często już trochę minął. W pierwsze fazie grany był 3 razy na 27 map i wszystkie 3 mecze to były mecze Chińczyków. Szczerze mówiąc dołożyłbym na twoim miejscu tego overpassa. Ja nie jestem taki przekonany co do tego miraga i zwłaszcza inferno. Wolałbym juz bardziej pograć na najrzadziej graną mapę i iść w strone cacha. Myśle ze te liczby w ilości rozgrywanych map trochę sie wyrównają i nie bedzie dużo większej przewagi jednej mapy nad druga
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
Ence vs Renegades
@ Renegades 2.21 dafabet
Bo1. Renegades pokazało, że jest wstanie zawalczyć z ENCE. Gratisfaction nie bał się bezpośrednich pojedynków z allu. Renegades miało pomysł na grę w całej fazie nowych pretendentów, podejrzewam, że mają coś w zanadrzu. Dla mnie 45/55 Renegades.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Zmarł Ojciec Dupreeha , ciekawe czy dupree będzie trzymał wysoki poziom czy to wpłynie na jego gre , bo myśle że wpłynie. Na długi dystans Myśle Liquid wygra Majora m Ulubiony mój zespoł mocno aimowo , Jestem ciekaw jak zaczną. Mam nadzieję , że z wysokiego C
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Mało coś ostatnimi czasami pisze , Ale Na jutro i na cały turniej kursy z STS

IEM Katowice Major - mapa z najwyższym % wygranych rund przez CT
NUKE- 3.75
Co do Tego - Nuke czyli mapa CT. Będzie zapewne mało grana , ale jak już będzie to zespoły takie jak : Vitality, Astralis, Liquid .. to spokojnie wynik dwucyfrowy robią po stronie Ct. Polecam
IEM Katowice Major - H2H zabójstw graczy (cały turniej) , Counter Strike
Cerq- Brehze 2 2,05
No Panowie to co kocham obstawiać jeśli chodzi o Cs/a. To h2h zabójstwa graczy , Widzę spory potencjał w tej parze. Cerq to gracz grający z Awp nie fraguje nie wiadomo ile , nie jestem fanem jego gry. Co do Brehze to maszyna jeśli chodzi o fragi , najlepiej fragujący gracz Nrg. Dużo zależy od niego. Brehze miał najwyższy Rating 2.0 w 1 etapie Iem Katowice wynosił on 1.58. Jak Dla mnie to promocja. Polecam (Value)
autimatic- KioShiMa 1 1.67
Tutaj akurat idę w strone Autimatica ostatnimi czasami grającego Z Awp/e. Jedyny gracz w Cloud 9 który nie odstaje aimowo jak i o gre z awp/y i Ak/aug. Kio ma swoje przebłyski ale duża nie wiadoma. Smiało można grać na Autimatica.
IEM Katowice Major - zwycięzca
Team Liquid - 6.00
No to Panowie jestem ciekawy bardzo tej drużyny. Po przyjściu Stewie2k wygrali turniej iBUYPOWER Masters 2019 w finale pokonując Astralis. Duża nie wiadoma jeśli chodzi o gre teraz bo nie grali żadnego oficjalnego meczu od meczu z Astralis. Astralis jakoś mnie nie przekonuje , wygrali bardzo dużo przede wszystkim polegało to na tym że Nuke to byl ich pewny Win . myśle że teraz takiego miejsca nie będzie , do tego zmarł Ojciec Dupreeha myśle że to będzie widać na serwerze. Reszta druzyn nie wiadoma - MIBR , NAVI, FAZE. myśle że liquid ma umiejętności by ich pokonać . Reszte nie biorę pod uwagę ( vitality, G2 itp ...)
Na jutro -
MIBR+NRG 1,47 I 1,65
Cloud 9 nie powinno być ich w tym miejscu , słaba gra na 1 etapie IEM Katowice 2019. Wygrana z Furią gdzie Cloud 9 pickując swoją mape Mirage przegrali 1-16 . Póżniej wygrali Inferno i Cache ale bądżmy Facetami Furia to dno i tyle w temacie. Mibr według mnie pokona Cloud spokojnie
Nrg z Nip/em. Nrg ładna gra ich 3-0 szeroki map/pool nie widzę szansy Nipu z Nrg . Nip słabo a nawet bardzo słabo , Weszli dalej ale ich gra nie wygląda dobrze. Jak dla mnie nie są gotowi aby pokonać Nrg
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Big - Vitality:
Ace w meczu @5 unibet

Sprawa jest prosta. Jest xantares i jest zywoo. Nie muszę nikomu mowić jakie to dziki. Ale apex czy gob b też czasem łapią te acy na eco fragach z piździkami. Jest też tabsen który z Awp albo pistolem miał tych ace trochę. Także w tym matchupie widzę sporą szanse na ace a kurs na to wydarzenie niezależnie od drużyn zawsze wynosi 5. A rzekłbym że tutaj szanse są jednak większe niz w jakimś innym losowym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 66

calaquendi

Użytkownik
Totalbet przyszykował po 100 zakładów na dany mecz.
Co sądzicie o zabójstwie danego gracza w 1 rundzie po kursie 1.6-1.7 ?
Breheze over 0,5 w 1 rundzie kurs 1.6
Rain over 0,5 w 1 rundzie kurs 1.95
Fer over 0,5 w 1 rundzie 1.75

Issa- Ange issa więcej zabójstw 1.55
Astralis - 8,5 kurs 1.9 .

Z tych typów coś sobie wybiorę. Podawane na luźno. Na poprzedniej stronie 3 typy, które gram.
Verno. To sobie odpuszczę te typy i zobacze jak pójdą. Zostawie issa, astralis.
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Totalbet przyszykował po 100 zakładów na dany mecz.
Co sądzicie o zabójstwie danego gracza w 1 rundzie po kursie 1.6-1.7 ?
Breheze over 0,5 w 1 rundzie kurs 1.6
Rain over 0,5 w 1 rundzie kurs 1.95
Fer over 0,5 w 1 rundzie 1.75
Issa- Ange issa więcej zabójstw 1.55
Astralis - 8,5 kurs 1.9 .
Z tych typów coś sobie wybiorę. Podawane na luźno. Na poprzedniej stronie 3 typy, które gram.
jeśli chcesz grać na over fragów to tylko zawodnicy po stronie TT warci gry bo jeśli zagrasz na jakiegoś ct a terro pójdą na innego bs&#39;a to może on nawet nie zobaczyć przeciwnika ???? ale dalej uważam że to mocno losowe, dostanie głowę nawet nie wiadomo skąd i po typie, trochę taka ruletka ????
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Do grania undery zawodników na drużyny o wiele słabsze.
Łapcie sobie w różnych kombinacjach, polskie buki jeszcze się tego nie nauczyły:
Mecz Astralis vs Complexity, po lewej linie z totalbeta, a po prawej z 1xbet:
Totalbet
Rickehh under 16,5 1,85 1xbet linia 9,5
dephh under 17,5 1,70 linia 11,5
nothing under 17,5 1,70 linia 12,5
Takie różnice można znaleźć bardzo często, a nawet dzieląc stawkę na under i over mamy surebeta ze sporą granicą błędu gdzie przykładowo od 10 do 16 fragów Rickehha i oba typy wchodzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
f0rest więcej fragów od REZ&#39;a w meczu z HellRaisers @2.05 totalbet
Chyba nikomu nie umknął fakt w jakiej świetnej dyspozycji jest f0rest na tym turnieju. Zarówno w pierwszej fazie, jak i na tym etapie jest najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem Ninjas in Pyjamas.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Jest sens stawiać na MiBR z g2? Brazole przegrali inferno, ale nie oszukujmy się to dla nich jeden z gorszych wyborów. CS nie śledzę od jakiegoś roku i tak normalnie bym nie pomyślał że takie kursy w takim zestawieniu zobaczę.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Dzisiejszy dzien czuje ze overowy będzie bardzo. Z najbardziej prawdopodobnych 1x2 to chyba
Faze -2,5 1.80
NIP -2,5 1,80
Avangar mimo dobrych spotkan cały czas mnie nie przekonuje. Faze mimo porażki z Renegades nadal jest drużyna która spokojnie powalczy tutaj o półfinały. Jesli chkdzi o NIP to bardziej celowałem w ich 0:3. Zaskoczyli bardzo pozytywnie, a f0rest jest w znakomitej dyspozycji.
Bez analizy bo typy czysto statystyczne i biorac pod uwage dyspozycje graczy- bardzo prawodopobne:
Woxic więcej fragiw niż Issa 1.87
Flusha&gt;kioshima 2.0

Fer&gt;Fallen 1.81
Rain&gt;Adren 1.86
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Jest sens stawiać na MiBR z g2? Brazole przegrali inferno, ale nie oszukujmy się to dla nich jeden z gorszych wyborów. CS nie śledzę od jakiegoś roku i tak normalnie bym nie pomyślał że takie kursy w takim zestawieniu zobaczę.
Wg mnie nie. kennyS gra o niebo lepiej niż na początku turnieju a MiBR już pokazało na co ich stać z cloud9 i w 1 połowie z complexity.
Lepiej celować tak jak już wyżej napisano przeciw Hellraisers.
A co sądzicie o NRG ? Pewniak czy lepiej nie ruszać za 1,15 ?
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Ence Big Wygrana ence 1.7
OBie drużyny niespodziewanie przegrały 2 mapy. Ence znowu po błędach z renegades a w meczu z hr przeciwnikom wychodziło wszystko. Big przegrało z vitality gdzie xantares zagrał słaby mecz przez to przegrali a mecz z g2 przegrali przedewszystkim z drużyną, która gra coraz lepiej. Ważny mecz, mecz o miejsce w majorze w berlinie. Big będzie pod większą presją.
Nip-Hr Issa więcej fragów od Woxic po kursie 2.2 . ( do ako proponuje więcej niż angie po 1.4). Issa zaskoczył negatywnie.
Wczoraj w meczu z faze o 1 więcej issa a z ence woxic o 7. Więc mapami się podzielili. Duet dla mnie 50/50 więc kurs 1.6 na woxica jest śmieszny.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Podawałem woxica, ale kurs 1.60 jak wyżej na pewno nie do gry. Okolice 1.90 jak najbardziej. Za woxiciem przemawiają style gry obu drużyn. NIP nie ma skutecznego snipera, we wczorajszych dwóch meczach z AWP zdobyli zaledwie 8 killi. Sam woxic w meczu z Faze zdobył 7, a z Ence 18. Moim zdaniem to zrobi lekką różnicę.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Tak oglądam mecze i uważam że po aktualizacji z AUGami cs warto grać tylko live. Obserwować pierwszą połowę i grać na drużynę która grała terro w pierwszej połowie. Oczywiście jeśli ugrają po stronie terro 5-6 rund. CS poszedł bardzo mocno w CT, chyba za mocno :/
Np. G2 teraz przegrało 9-6 pierwszą połowę, teraz grają po CT kursy live teraz na nich to około 2.6, ciekawe
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
Ence vs Big
@ BiG 2.17 Lvbet
Bo3. BiG bardzo kiepsko weszło w ten turniej, przegrana z G2 praktycznie na życzenie oddaliła ich od wizji biletu do następnego Majora. Sporo błędów komunikacyjnych, jednak aimowo są na wyższym poziomie niżeli ENCE. BiG ma presje za sobą, jednak przede wszystkim ma Xantaresa, który w drugim pojedynku zaczął wreszcie coś strzelać. 40/60 BiG
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Ja tak odnośnie wygrania całego turnieju. Czy widzicie jakiegoś kandydata poza Astralis ? Na ostatnim majorze w bo1 liquid się pokazał ale w pf dostali od navi. Teraz sie męczą z nipem czy avangarem. Spowodowane jest to pewnie przez augi. A liquid jako mocno aimowo ta zmiana im napewno do gustu nie przypadła. Chociaż elige był chyba 1 osobą, która zaczęła z tym latać. A nitro jako jeden z nielicznych biega z odpowiednikiem po stronie terro ( rzadko używa awp po tt). Astralis przez te augi jest piekielnie mocne po ct a po stronie tt ma bardzo dużo ciekawych wejść. Ciężko będzie ich pokonać. Nie mogę się doczekać meczu z rene. Po tym meczu będzie można dużo więcej powiedzieć.
Potwierdzam info z dołu. Co jakiś czas tam są takie. PRzy okazji turnieju 4 skoczni był na skoki.
Myślałem, że pierwszą mapę astralis wybierze.
Liazz -15,5 under 1.85
Jkaem - 17.5 under 1.85

Co by tu pisać. Wynik 14;4 dla astralis. Obaj panowie po 4 fragi, rene wygrana pistoletowka i runda anty eko. Poczym wygrywają rundę eko z 2karabinami. Wszystkie ataki astralis pod jkaem. przez co przekroczył fragi. A później dogrywka
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie wiem czy było ale w Unibecie 10 zł za darmo na zagranie czegoś z e-sports. Trzeba zrobić kupon i pojawi się opcja darmowego zakładu. To nie freebet, nie trzeba swojej kasy stawiać.

Wytłumaczy ktoś w telegraficznym skrócie jak przebiegają takie rozgrywki? Planowałem od dłuższego czasu sprawdzić jak te e-sports wyglądają i dziś sobie obejrzałem mecz. IEM Katowice - https://www.flashscore.pl/tabela/Wf1rHG39/YgvPzC2P/#table
Widzę w 1. rundzie połowa odpadła, jak w drugą rundą? Są jakieś półfinały? Chodzi mi o system rozgrywek.
Grają 30 rund. Widziałem mecz, że było już 13-15 i grali dalej. To znaczy, że może być remis? Czy wtedy jakaś dogrywka?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miri0 936

miri0

Użytkownik
gucci-mane tutaj masz to o wiele ładniej przedstawione + są wyniki na bieżąco ze wszystkimi statystykami https://www.hltv.org/events/3883/iem-katowice-2019
Drużyny które wygrają 3 spotkania awansuje dalej, a drużyny które przegrają 3 spotkania odpadają. Między sobą grają drużyny z takim samym bilansem. Przy wyniku 15:15 jest dogrywka do 4 wygranych rund (czyli do 19, a przy 18:18 następna dogrywka)
I tak jak wyżej, dzisiaj znowu sytuacja, gdzie tym razem STS wystawia linie na zawodników nie patrząc na &quot;moc&quot; drużyn. Osobiście tego nie ruszam, bo uważam, że Renegades może tutaj zaskoczyć, ale znów możemy montować pewne zakłady ze sporą granicą błędu.
Mecz Astralis vs Renegades:
Liazz under 16,5 1,80 STS (na 1xbet linia 11,5) ✅⛔
AZR under 17,5 1,80 STS (na 1xbet linia 13,5) ✅⛔
EDIT: piękny mecz i ładnie złapany live kurs 20 na 1 mapę i 50 na 2;0 dla Renegades
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom