>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 20.02.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 20. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Juventus Turyn
Typ: Griezmann over 0.5 celnego strzalu
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365/Betrally/ETOTO
Analiza:
Szukam i probuje znalezc cos ciekawego z tej Ligi Mistrzow i niestety nic godnego uwagi nie moglem dojrzec az do teraz. Zaproponuje wam mega bet wg mnie a mianowicie minimum jeden celny strzal w calym meczu Griezmanna. Gosc to glowny napadzior Los Colchoneros i to na jego barkach bedzie spoczywac tutaj sila ofensywna druzyny. Ponadto jest to etatowy egzekutor karnych i wolnych. Szans zatem powinien miec co niemiara do poslania tego przynajmniej jednego celnego strzalu. Nie wiem czym kieruja sie buki wystawiajac tak wysoki kurs na tego typu zdarzenie ale dla mnie jest to extra bet. Mysle, ze Griezmann spokojnie moze sie tutaj pokusic gola, nie wspominajac juz o jednym celnym strzale. Polecam i pobieram.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atl - Juventus
Typ: x
Kurs 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie w którym ekipa Atletico Madryt na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Turyńskiego Juventusu. Gospodarze jak i goście moim zdaniem przed tym spotkaniem mają po 50% szans na zwyciestwo w jutrzejszym meczu. Atletico ostatnio w lidze zanotowało dwie porażki, najpierw na wyjeździe z Betisem a pozniej na swoim stadionie w derbach Madrytu z zespołem Realu. Poza tym gospodarze notują dużo remisów szczególnie w spotkaniach wyjazdowych i dlatego też tutaj może być różnie bowiem przecież Juventus jest bardzo doświadczonym zespołem, który pomimo tego że rozgrywa słabsze spotkanie jest w stanie wypunktować rywali, do tego na początku sezonu dołączył Ronaldo który strzela jak na zawołanie , nie sądzę że w tym meczu goście nie stworzą sobie co najmniej kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Jesli chodzi o bramki to postawiłbym na under bowiem obie ekipy grają defensywnie i mają do tego świetnych piłkarzy, Atletico będzie chciało zagrać na zero w perspektywie rewanżu natomiast Juve wie że gol na wyjeździe może im bardzo pomóc. W drużynie gospodarzy nie zagrają Costa, Koke, Hernandez, natomiast w druzynie przyjezdnych nie zobaczymy Cuadrado, nie wiadomo natomiast czy na boisku pojawi się Costa oraz Rugani. Mój typ to wynik 1:1.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atl - Juventus
Typ: 1połowa/koniec meczu x/2
Kurs 6.0
Bukmacher: fortuna

Opis:
Dobra z racji, że brak NBA, dalej idziemy w piłkę nożną. Jutro kolejny fajny mecz do oglądania, chociaż chyba bardziej polecam pograć w szachy z kumplem, czyli Atletico kontra Juventus. Obie drużyny super defensywne, obie drużyny, które będą się bronić, chociaż liczę, że Juve troszkę bardziej zaatakuje. Do przerwy stawiam remis, bo ten mecz będzie tak ciekawy jak film który oglądasz po raz dwudziesty w ciągu miesiąca, natomiast w drugiej połowie liczę na Juve, że w jakimś zamieszaniu ktoś trafi w światło bramki, a Oblak będzie zasłonięty. Dobra, a tak na poważnie - Juve jest drużyną, która w tym sezonie gra taką słabą piłkę, że nie chce mi się ich nawet oglądać. Widziałem chyba 4-5 meczów i zawsze schemat ten sam, do przerwy 0-0, a potem jakiś atak po 75 minucie i bramka. Atletico też nie są wirtuozami w ataku, a że kurs bardzo przyjemny to liczę, że chociaz tym razem taki wariat wejdzie. Dziś siadło ładnie 0-0 do przerwy i jak mówiłem możliwe że skończy się takim wynikiem spotkanie Liverpoolu. To są pierwsze mecze, dlatego nie ma szału. Szał zobaczymy w rewanżach. Biorę wynik 1-0 dla Juve po bramce w 80 minucie z pocałowaniem ręki i liczę, że się na tym nie przejadę. Powodzenia ;P
⛔100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madrit-Juventus Turin
Typ: 1pol/2 pol : X/X
Kurs: 4.0
Bukmacher: Unibet

Tak samo jak we wtorek typowalem remis do przerwy w spotkaniu Liverpool Bayern tak samo wyobrazam sobie potyczke wyzej wynienionej pary. 2 mocne druzyny z silna linia defensywy.Jeszcze 2 lata temu te linie byly jeszcze silniejsze,jednak nie sadze aby jutro ktos rzucal sie na maxxa w takim underowym duecie. Ryzykuje tu wiecej niz wczoraj ,ze obie ekipy poleca na remis w obu polowach.Nie jest to pewka ale nawet Barca nie dala rady zmielic Lyonu,czy faworyzowany Liverpool Bayernu. Patrzac na ostatnie wyniki tej Fazy LM to mamy juz 6 remisow po 0-0 do przerwy i na pewno jest wieksza szansa ,ze takie sie nie powtorza anizeli takie same padna wychodzac z obliczen ale pomimo tego zaryzykuje taka opinie: X/X
Dla mniej odwaznych jakis remis do przerwy lub podwojna szansa na X.
⛔100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie:
Carolina - New York
Typ: New York zwycięstwo z dogrywką i karnymi
Kurs: 2.85
Bukmacher: ETOTO
Analiza: New York wielokrotnie pokazywał że potrafi zmobilizować się na mecze z trudnymi przeciwnikami i zwyciężyć. Ostatnio przyjezdni radzą sobie całkiem dobrze i liczę że dziś będzie podobnie. H2H pół na pół dlatego myślę że kurs okazyjny i warto spróbować. Uważam że Carolina dziś nie przedłuży serii a goście po ciekawym widowisku zwyciężą. Do dubelka New York handi plus 1.5 gola po kursie 1.67 W fortunie.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie:
Minnesota Wild - Anaheim Ducks
Typ: 2/-6,5
Kurs: 5.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Z powodu braku meczów NBA, zainteresowałem się NHL. Bardzo spodobał mi się kurs na niską wygraną drużyny Anaheim. Na 30 rozegranych wyjazdowych pojedynków Anaheim - tylko w 8 spotkaniach był over wyższy niż 6,5, natomiast na 30 rozegranych pojedynków na własnej tafli Minnesoty - tylko w 11 spotkaniach był wyższy over niż 6,5.
Drużyna Minnesoty przegrała pięć ostatnich pojedynków u siebie. Drużyna Anaheim co prawda przegrała 6 ostatnich wyjazdowych pojedynków, lecz liczę że goście dziś przełamią złą passę, ponieważ ostatnie 3 wyjazdowe pojedynki z Minessotą wygrali.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico -Juventus
Typ:2
Kurs:2.8
Bukmacher: fortuna
Ja bez kombinacji typuje, ze Juve zalatwi sprawe awansu juz w pierwszym meczu do Atletico nie mam przekonania i podobnie jak w meczu z Realem powiem, ze Griezmann ze swoimi przeblyskami to za malo na tej klasy druzyne, oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze stawka meczu jest ogromna a goscie moga zadowolic sie i remisem, ale ogladalem ostatnio kilka meczow Atletico i czego Juve ma sie bac, gospodarze aktualnie ledwo daja sobie rade z druzynami, dla ktorych jest sufitem to co dla Juventusu jest podloga, mysle, ze goscie zgarna pelna pule.
⛔100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Juventus Turyn
Typ: Ronaldo over 3.5 strzałów OGÓLNYCH
Kurs:
1.83
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Wstęp: Sugerowany typ jest o tyle wdzięczny, że strzał ogólny to np. każdy strzał celny + to co leci poza lub w obramowanie bramki np. jeśli strzał CR7 minię słupek o metry, to będzie to strzał który się liczy - podobnie jak piłka poleci 5 metrów nad bramką np. po strzale główką czy też słupek,poprzeczka itp.
-Ronaldo to jeden z najczęściej uderzających na bramkę piłkarzy, prawdopodobnie ta zadziorność doprowadziła go do tego w jakim miejscu się znajduje i co osiągnał.
-Statystycznie Ronaldo oddaje od 5 do 6 strzałów ogólnych na mecz. W Serie A ta średnia jest największa, bo aż 6.5 strzała na spotkanie, w Lidze Mistrzów nieco mniej, o 5.6 strzała, ale nie pomogła na pewno czerwona kartka z Valencią.
Motywacji w tym spotkaniu na pewno mu nie zabraknie, rywalem jest Atletico, które było odwiecznym rywalem w wieloletniej rywalizacji, gdy grał w Realu Madryt, dodatkowo kibice Atleti na pewno będą wygwizdywać Ronaldo przy każdym kontakcie z piłką, co dodatkowo na niego zadziała. Ostatni element, to fakt, że w dotychczasowej edycji LM ma tylko 1 gola w 5 spotkaniach, w ostatnich latach to właśnie w fazie pucharowej notował największe przebłyski.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina : 18:00
Spotkanie : Sevilla : Lazio
Typ : czerwona kartka w meczu
Kurs : 3.85
Bukmacher : Unibet
Mecz rewanżowy , w pierwszym pojedynku wygrała Sevilla skromne 1:0 i to oni są w lepszej sytuacji aby awansować do 1/4 finału LE , w pierwszym meczu we Włoszech sędzia pokazał 5 żółtek , statystyka podaje że Lazio faulowało 20 razy Sevilla 16 fauli czyli dosyć sporo , dzisiejsze zawody poprowadzi sędzia z Anglii Anthony Taylor który sędziował pierwszy mecz 1/16 pomiędzy Szachtarem a Eintrachtem i już w 11 minucie gry Taras Stepanenko zobaczył drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę , w sumie pan Anthony pokazał w tym meczu 5 żółtych kartek i podyktował karnego dla Eintrachtu tak więc jak na 1 mecz to mamy full wypas , samo dzisiejsze spotkanie również powinno przynieść sporo fauli a patrząc pod względem czerwieni to w obu ligach zarówno w Hiszpańskiej jak i Włoskiej to czerwieni jest sporo dodając do tego Angielskiego sędziego to jest szansa na czerwoną !
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +141
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Open 2019 - Kwalifikacje
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie:
Ricky Walden - James Cahill
Typ: Highest Scoring Break: James Cahill
Kurs: 2.75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

W ostatnich miesiącach, a nawet latach, coś się stało złego z grą Waldena, zdaje się że miały na to wpływ problemy zdrowotne. Fakt faktem że nie jest to już gracz top16, a nawet o top32 mu będzie ciężko. Zjazd jakości gry widać oczywiście w kiepskich wynikach, ale zwłaszcza w grze punktowej Anglika, która po prostu zaginęła w akcji. Wcześniej Walden to był jeden z lepszych breakbuilderów w tourze, teraz ledwo może przekroczyć 50 w podejściu i to już zaczyna robić się norma. Dość powiedzieć, że w ostatnich 15 meczach (licząc CLS) nie wbił ani jednej setki, najwyższy brejk 79, a zazwyczaj jego podejścia oscylują w okolicach 50-60, a zdarzyło mu się tez kilka meczów w ogóle bez 50tki. W tym kontekście typy na brak setki w meczu, albo wyższy break rywala wydają się całkiem kuszące. Bo Cahill to zdecydowanie lepszy gracz niż wskazuje jego amatorski status, w tym sezonie na rozkładzie ma Selbyego w UKC, a ostatnio Murphyego w Welsh Open. W tym czasie też wbił parę setek, ja tu widzę szansę na wyrównany mecz, a może i niespodziankę zarówno w wyniku końcowym jak i wyższym brejku.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 19:30
Spotkanie: FC Winterthur - FC Rapperswil Jona
Typ: 2
Kurs: 5,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Winterthur u siebie zanotował jak narazie 5 zwycięstw, 3 remisy i 2 porazki, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach ma bilans najgorszy z całej ligi notując 2 zwycięstwa, 1 remis i 7 porażek. Tak po prawdzie to w tym spotkaniu praktycznie wszystko przemawia za gospodarzami. Jednak dla mnie to wszystko wygląda zbyt cukierkowo i szukam gdzieś haczyka, którego oczywiście może wogóle tutaj nie być ale i pozycja w lidze, jak i bilanse jednych u siebie i drugich na wyjeździe, jak i ostatnia forma wszystko to przemawia za Winterthur. Do tego dochodzą jeszcze bezpośrednie mecze w tym sezonie, które oba zespoły zagrały ze sobą dwa i oba wygrał Winterthur na wyjeździe 4-0 i u siebie 3-2. Nawet sytuacja kadrowa przemawia również za gospodarzami, bo zagrają dzisiaj w najmocniejszym składzie a po stronie gości nie zagrają obrońca i kapitan zespołu Elmer (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Ciccione (15 występów w tym sezonie) i Hadzi (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Samardzic (4 występy w tym sezonie) a do tego pod znakiem zapytania stoi występ Stefana Natera (12 występów w tym sezonie). Tak więc jak widzicie wszystko przemawia za typem na 1. Ja jednak poszukam tutaj niespodzianki i zagram na przełamanie drużyny Rapperswil Jona. Zespół ten pozostaje bez wygranej od końcówki września tamtego roku. Kolejnych 13 meczy z rzędu nie potrafili wygrać (12 ligowych i 1 w pucharze Szwajcarii, nie liczę w tym sparingów). Ja tutaj szukam niespodzianki, bo po prostu w tym spotkaniu Winterthur to taki pewniak, że musi iść coś nie tak haha ;) Kadrowo Rapperswil Jona wcale na papierze nie wygląda tak źle jak to wszystko w istocie wygląda. Dla mnie to nie jest zespół na ostatnie miejsce ale jak widać wszystko weryfikuje boisku. Typ na przełamanie się zespołu przyjezdnego, albo coś pójdzie tutaj nie tak albo będzie duża wtopa z mojej strony ;)
⛔100
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Girondins de Bordeaux - Guingamp
Typ: wygrana gospodarzy
Kurs: 2.00
Bukmacher: fortuna

Analiza:
,,Żyrondziści&#39;&#39; po serii czterech przegranych w końcu odnieśli pierwsze zwycięstwo u siebie. Tym razem także nadaje się okazja do rozpoczęcia się dobrej passy wygranych , bowiem do Bordeaux przyjeżdża jedna z czerwonych latarni francuskiej Ligue 1 , która zajmuje w dodatku ostatnią lokatę w ligowej tabeli .
Za zwycięstwem gospodarzy przemawia także historia spotkań pomiędzy nimi , która zdecydowanie przemawia za zwycięstwem drużyny gospodarzy , która aż piętnastokrotnie wygrywała z drużyną z Bretanii .
Dobrym rozwiązanie jest także postawienie na duża ilość bramek w spotkaniu , bowiem średnia bramek , która padała w wszystkich ich spotkaniach jest dość wysoka , więc postawienie na bramki oraz na to , że drużyna gospodarzy strzeli minimum dwie bramki na to spotkanie jest naprawdę wielce prawdopodobne . Ja jednak stawiam tutaj na zwycięstwo miejscowych po całkiem dobrym kursie , jak na to spotkanie .
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 19:30
Spotkanie: Berlin Recycling Volleys vs Alpenvolleys Haching
Typ: Alpenvolleys
Kurs: 3,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dużo, dużo ciekawych spotkań dziś z siatkówki. Jednak ja postanowiłem wybrać niemiecką Bundesligę gdzie dojdzie to hitu. Berlin to od lat wielka firma w niemieckiej siatkówce. Alpenvolleys jest absolutną rewelacją tego sezonu. Zespoł jest zbudowany z zawodników można powiedzieć niechcianych w lepszych klubach, a gra kapitalnie. Jest liderem Bundesligi, w tych rozgrywkach przegrał zaledwie 1 mecz. Liderem zespołu jest Polak - Paweł Halaba. Wspierające go znany z występów w Zawierciu Brazylijczyk Hugo de Leon Guimaraes, a także jego rodak Gelinski. Berlin w tym sezonie zdecydowanie zawodzi. W Lidze Mistrzów są bez szans na awans do kolejnej fazy, a w lidze niemieckiej są dopiero na 4 miejscu z 8 punktami straty do ich dzisiejszych rywali. Moim zdaniem mecz jest 50/50 co już jest dla mnie wystarczającym argumentem do grania na wyższy kurs. Warto wspomnieć że w tym sezonie w 8 kolejce zespół na który dziś stawiam rozbił Berlin 3:0 w każdym z setów zdecydowanie. Liczę na powtórkę z rozrywki.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sevilla- Lazio
Typ: Obie drużyny strzelą i będzie +2,5 gola w meczu
Kurs: 2,19
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie rewanżowe pomiędzy Sevillą a Lazio. W ostatnim spotkaniu to Sevilla była górą i z Lazio wywieźli trzy punkty po golu Ben Yedder&#39;a w 22 minucie. Dziś myślę, że nie skończy się tak underowo. Lazio musi teraz postawić wszystko na jednej szali i atakować. Choć taki mecz wyjazdowy może być dla nich trudny to myślę, że nie zakończy się ono dla nich bez zdobycia gola. Do dogrywki wystarczy wynik 1-0 dla dzisiejszych gości ale z pewnością każda z ekip będzie chciała to zakończyć w regulaminowym czasie gry. Zarówno Seville jak i Lazio stać na zdobycie 1-2 goli w takim meczu. Mam nadzieję, że mecz ten będzie pełny walki o awans i nie zabraknie w nim goli z obu stron. Statystycznie taki typ również się broni, a co z tego wyjdzie przekonamy się około godziny 20.
⛔100
 
maq1980 41

maq1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Juventus Turyn
Typ: Ronaldo strzeli 2+ gola
Kurs:9,8

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam . Za dużo tu nie ma co wypisywać . Gość zna klimaty tamtejszej piłki,moim zdaniem kurs zdecydowanie wart ryzyka . Ostatnie trzy mecze w barwach starej damy wykonaniu Christiano to 4 bramki . W przedostatnim meczu w barwach Realu w LaLiga wbił im aż 3 bramki za to w ostatnim padł bezbramkowy remis.Więc łapiemy duży kurs i trzymać kciuki . zieloności !
⛔100
 
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Norwegia 1 Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Fjellhammer IL - Sola
Typ: over 55,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: LV Bet
Analiza:

Po niepowodzeniach z piłką nożną pora wrócić do niszowych dyscyplin. Piłka ręczna i II liga kobieca w Norwegii brzmi egzotycznie. Pojedynek 5 zespołu ligi Fjellhammer z liderem Sola. Obydwie drużyny wykręcają naprawdę niezłe wyniki punktowe. Fjellhammer zdobywa średnio równo 30 bramek na mecz. We własnej hali te statystki są jeszcze lepsze. Ostatnie pięć meczów to imponująca średnia 35,2 na mecz. Lider z Sola ma jeszcze lepsze statystki. Średnio na mecz to 33,4. Mamy tu mecz z dwoma overowymi zespołami z których jeden jest zdecydowanym faworytem. W takich meczach z reguły wynik jest wysoki. Linia też nie jest przesadnie wysoka więc mam nadzieję, że over zostanie pokryty.

✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Juventus Turyn
Typ: obie strzelą w obu połowach
Kurs:
14,00
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Typ na przekór wszystkim, a w szczególności bukom, które liczą na świetną obronę obu ekip. A ja liczę na świetną grę czołowych napastników. Kto jak kto ale Ronaldo na pewno będzie chciał sobie postrzelać na starych śmieciach, a drużyna gospodarzy mam nadzieję, że nie pozostanie mu dłużna. Po wczorajszych słabych meczach pora na pokazanie klasy i więcej strzałów w światło bramki. Wczoraj w Liverpoolu strzelali tak na wiwat, że aż żal było na to patrzeć. W dodatku meczyk można będzie obejrzeć za free w tvp, więc dla podkręcenia emocji proponuję powyższy typ, albo over 3,5. Nie zlinczujcie mnie za szybko ???? Pozdro
⛔100
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - SINGIEL: Dubai (ZEA), twarda
Godzina: 16:40
Spotkanie: Muguruza - Switolina
Typ: Muguruza
Kurs: 2.34
Bukmacher: fortuna
Spotkanie 1/8 na kortach twardych w Dubaju gdzie zmierza się 6 rakieta Ukrainka Switolina i nr.19 Hiszpanka Muguruza. H2h 4:3 dla Ukrainki lecz ostatnie spotkanie z 2017 roku wiec dosyć dawno dlatego skupiam się na obecnej dyspozycji. Obie zawodniczki grały wczoraj swoje spotkania ok. godziny 11 i obie dosyć szybko uporały się ze swoimi przeciwniczkami, aczkolwiek Switolina wygrała po kreczu Jauber, a wiec nie była ona w pełni dysponowana, a i tak męczyła się z nią Ukrainka w pierwszym secie wygrywając dopiero po tie-breaku. Natomiast Hiszpanka rozegrała już dwa mecze w pierwszym rewanżując się Jastremskiej za porażkę sprzed ponad 2 tygodni w Tajlandii oraz łatwo ogrywając Chinkę Zheng przy dobrej skuteczności obrony Bp 75% jak i wysokim procencie pierwszego serwisu aż 70% gdzie 74% tych wymian wygrała. Switolina grała w moim mniemaniu ze słabsza przeciwniczka gdzie miała tylko 53% pierwszego serwisu i wygrała 68% wymian po swoim pierwszym podaniu broniąc tylko 1/3 Bp, dlatego wydaje mi się, że po przegranym półfinale w Doha z Halep gdzie wygrywała już 4:1 w decydującym secie, który ostatecznie przegrała 4:6 coś jest nie tak z dyspozycją Ukrainki i dzisiaj będzie mieć problem pokonać dobrze grająca tu Muguruze.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rangers - Kilmarnock
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs:
1.45
Bukmacher forbet
Analiza

W pierwszym meczu remis 0:0. Faworytem jest Rangers, który przegral tylko raz w tym sezonie u siebie. Kilmarnock jest jednak jednym z pozytywnych objawień sezonu i myślę że tanio skóry nie sprzedadzą. Goście zremisowali 4 z ostatnich 6 meczów wyjazdowych. W h2h ostatnie mecze wyrównane, remisy lub jednobramkowe zwycięstwa. Liczę na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom