>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez

Data: 17 lutego 2019 (noc z niedzieli na poniedziałek)
Lokalizacja: Rod Laver Arena (poj. 18,4 tys.) - Phoenix, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (cała gala)
Walka wieczoru
265 lbs: Cain Velasquez (14-2) vs. Francis Ngannou (12-3)
Co-main event
155 lbs: James Vick (13-2) vs. Paul Felder (15-4)
Karta główna (03:00 polskiego czasu)
115 lbs: Cynthia Calvillo (7-1) vs. Cortney Casey (8-6)
145 lbs: Kron Gracie (4-0) vs. Alex Caceres (14-11)
170 lbs: Vicente Luque (14-6-1) vs. Bryan Barberena (14-5)
145 lbs: Andre Fili (18-6) vs. Myles Jury (17-3)
Karta wstępna (01:00 polskiego czasu)
135 lbs: Jimmie Rivera (22-2) vs. Aljamai Sterling (16-3)
135 lbs: Manny Bermudez (13-0) vs. Benito Lopez (9-0)
125 lbs: Andrea Lee (9-2) vs. Ashlee Evans-Smith (6-3)
155 lbs: Nik Lentz (29-9-2) vs. Scott Holtzman (12-2)
Karta przedwstępna (23:30 polskiego czasu)
115 lbs: Jessica Penne (12-5) vs. Jodie Esquibel (6-4)
145 lbs: Renan Barao (34-7) vs. Luke Sanders (12-3)
115 lbs: Aleksandra Albu (3-0) vs. Emily Whitmire (3-2)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 54

szymi16

Użytkownik
Cain Velasquez - Francis Ngannou 2 2,30 Betsafe
Czekałem na tą walkę od dawna i ide w strone Francisa ogónie grałbym, że wygra przed czasem ale w Fortunie daja za to tylko 2,5 a nigdzie indziej nie widze więc bez sensu.
1) Cain wielki zawodnik ale 2,5 roku przerwy, pytanie ile zostało ze starego Caina? Jak zobaczyłem, że wraca to sie ucieszyłem ale myslałem że dostanie kogoś na przetarcie jak zobaczyłem Ngannou od razu pomyślałem iż został rzucony na głeboką wodę. 3 Lata temu robi go na miękko ale teraz zanim zdarzy zdjąc rdzę może być po wszystkim.
2) Siła ciosu Kameruńczyka chyba jest wszystkim znana jak trafi bedzie po wszystkim. Trening a walka to dwie różne rzeczy znowu uważam, że zanim Cain się wgra i oswoi może być po wszystkim.
3) Mocna szczęka nie przewraca się po byle jakim ciosie, Jeżeli chodzi o obalenia też jest silnym koniem i nie da się obalać nawet takiem specowi jak Cain(znowu pytanie ile z niego zostało) W ostatniej walce ładnie bronił obaleń z Blaydesem.
4) Cain otwiera ESPN gdzieś czytałem że kiedyś też otwierał i przegrał tą walkę, to już takie dewagacje ale historia lubi sie powtarzać
5) To juz moje osobiste obserwacje kursy w sportach walki na faworytach w granicach 1,40-1,60 przeważnie nie wchodzą co pokazuje,,ze Ci zawodnicy nie sa w gruncie rzeczy wielkimi faworytami. Daleko nie ma co szukac w walce Blaydes-Ngannu 1,42.
Podsumowując głownie typ opieram na 2,5letniej przerwie Caina i brak łatwiejszej walki na przetarcie. Bedzie zardzewiały Ngannou go poceluje i bedzie po wszystkim. Tak to widze a jak bedzie zobaczymy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jan_3_sobieski 2,1K

jan_3_sobieski

Użytkownik
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację fortuna - @2.00 stawka 8/10
Francis Ngannou (12-3) vs. Cain Velasquez (14-2) XD
Cormier zapewniał, że jak Cain wróci to zostanie mistrzem i mu wierzę. Jednocześnie jest współautorem jego sukcesu podwójnego mistrza. Aktywnie działa w AKA, a powrót był formalnością. Załatwi to i kropka.
Z ciekawostek to Mike Perry bije 120 do 129 jednostek Ngannou-a. Zobaczymy jak z kondycją i psychiką tego
bezdomnego klocka. Nie wyobrażam sobie by miało to dotrwać do decyzji...
Połączyłbym to na osobnym kuponie z Kron Gracie (4-0) vs. Alex Caceres (14-11) fortuna - @1.27
Łącznie te dwa, fortuna - @2.54 stawka 5,5/10
Rodzina Gracie to zawsze gwarancja sukcesu, nawet na debiutach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ngannou F Win @ 2,40 Expekt
Ngannou F. - Velasquez C.

Kamerunczyk Francis &quot;The Predator&quot; Ngannou i Cain Velasquez będą głównymi bohaterami walki wieczoru UFC, która zostanie pokazana przez ESPN widzac ze walka wywoluje zainteresowanie, wiec i ja sprubuje przyjzec sie walce tak zgrubsza ale moj bilans w tym roku to 2-2 +0.10j wiec jakos nic specjalnego , niema strat niema zysku.

Ngannou wygrał sześć kolejnych walk w latach 2015-2017 po przylaczeniu do UFC, ale jego szał zwyciestw został szybko wychamowany przez Stipe Miocica podczas piecio rundowej walki(decyzja). Nastepnie poniósł kolejną przegrana przez decyzjie w UFC 226 od Derricka Lewisa w jednej z najmniej ofensywnych walk, jakie kiedykolwiek widziała organizacja, chociaż potym &quot;Predator&quot; wrócił do swoich zwycięskiej passy w listopadzie pokonując czołowego rywala Curtisa Blaydesa przez TKO 45 sekundzie w pierwszej rundzie.
Podczas gdy Cain Velasquez walczył dokładnie raz od debiutu Ngannou w grudniu 2015, to miało miejsce na UFC 200 w lipcu 2016, Kiedy Velasquez łatwo wysłał na deski Travisa Browne przez TKO w pierwszej rundzie. Były mistrz wagi ciężkiej jest w końcu zdrowy po przejściu chirurgii pleców na początku 2017 roku, chociaż po kontuzjach z plecami i problemach z kolanem stawia kariere pod znakiem zapytania, to pytanie sie nasowa jak &quot;zdrowy&quot; może być 36-letni Velasquez.
Ngannou jest większy i majacy pasmo walk stawiajac go jako fajtera formie, ale nikt nie może dorównać absurdalnej wydajnosci ofensywnej Velasqueza. Ogólnie rzecz biorąc, różnica 4.14 uderzan Velasqueza jest najwyższą oceną w historii wagi ciężkiej UFC.Mimo to Żadenemu z fajterow nie bylo dane aby decydowac o tym, by ich walki zostały rozstrzygnięte przez sędziów.
Jak kamerunczyk moze pokonca Cain Velasquez,napewno jego niszczycielski nokaut to zazwyczaj sposób, w jaki &quot;Predator&quot; kończył walkę w oktagonie. Ngannou jest wielkim pretendentem do tytylu jak i najstraszniejszym fajterem w UFC. Oczywiście wiemy że Ngannou nie jest nie do zatrzymania ... dopóki może wyjść wygrany z pierwszej rundy. Predator nie wygrał walki, która trwała dłużej niż dwie rundy w trakcie swojej kariery, a podczas pięciorundowej walki z Miocicem prezentował głównie problemy z kondycją.
Trudno jego obwiniac za walke z tak twardym przeciwnikiem ktora przegral z Miociciem, który jest na liście najlepszy z najlepszych fajterow wagi ciężkiej wszechczasów. Ale zasadniczo każdy kolejny wystep od kiedy Ngannou wskoczyl na zwyciska droge byl miazdzaco wygrany, zaskakująco zakończył cztery pojedynki podczas swojej passy, konczac ciezkimi uderzeniami.
Ngannou zasługuje również na uznanie za swoją niesamowita siłę i atletyzm, która utrudnia powalenia przez masywna postawe podczas pierwszej rundy otwarcia. W trakcie pierwszych rund ma nieco lepszą obronę przed obrażeniami rywala (72%) w porównaniu do rund 2-5 (69%) w swojej karierze.
Trudno jest przewidzieć, czy Kamerunczyk jak daleko odstąpił od swojej wypróbowanej strategii polegającej na uderzeniu głową przeciwnika w górne czesci ciala, a także nie jest dobrym pomysłem, aby Ngannou próbował nawet dopasować zdolność zapaśnicze do Velasqueza bo wtedy moze byc ciezko o wygrana. a historia mówi nam, że jeśli Ngannou wygra, walka zakończy się w ciągu pierwszych 10 minut.
A jak moglby wygrać Cain Velasquez, obecny mistrz wagi ciężkiej Daniel Cormier był członkiem drużyny z Velasquezem w American Kickboxing Academy (AKA) przez ostatni czas. Cormier oświadczył, że nie może nawet pokonać Caina i podał aktualizację o zdrowiu swojego przyjaciela. &quot;Przyjdzcie zobaczyc i zobaczycie najlepsze ... Nic się nie zmieniło. (Cain) jest nadal tak dobry, wciąż tak szybki. Wciąż może walczyc. Musisz pamiętać, że przez cały ten czas pomagał mi przez ten czas. &quot;
Podobnie jak Ngannou, wiemy lub widzielismy jak Velasquez przegrał dwa razy w oktagonie. Pierwszy był w listopadzie 2011 roku, kiedy Velasquez został znokautowany przez Juniora dos Santosa w zaledwie 64 sekundy. Nastepna przegrna walka odbyła się w czerwcu 2015, Kiedy to &quot;Cardio Cain&quot; zdecydował o przedłużonym treningu na wysokości, przed walką w Mexico City z Fabricio Werdumem. Kain stracił tytuł na rzecz Werduma po tym, jak został poddany w trzeciej rundzie. Velasquez przez resztę swojej kariery wyglądał jak niepowstrzymany zabójca. Zemścił sie za swoją porażkę z JDS po dominującej piecio rundowej walce przez decyzje w UFC 155, aby wygrać w piątej rundzie zwycięstwo z TKO na UFC 166.
Były zapaśnik z Arizony powinien mieć mocną przewagę usiebie w domu w niedzielny wieczór w Phoenix, kiedy po raz pierwszy wroci do oktagonu w ciągu ostatnich 31 miesięcy. Nie ma wątpliwości, że dobry Kain ma wystarczająco dużo umiejętności zapaśniczych i cardio, aby sprawić, by walka stała się długim i bolesnym pojedynkiem dla Ngannou. Historia mówi nam, że nie powinniśmy spodziewać się zbyt dużej bitwy w stojce, ponieważ Velasquez konsekwentnie realizował swoje zapasy wcześniej i często podczas swoich pięciu ostatnich walk w oktagonie.
Tylko Dos Santos zdołał nawet powalić Velasqueza. Wiek Caina, brak rytmu walk przez tak dlugi okres plus historia kontuzji, prawdopodobnie nie wróży zbyt dobrze na korzysc Velasqueza, to wszystko daje do myslenia jakiego zobaczymy w oktagonie a dodajmy ze nikt jeszcze nie pokonal Ngannou po przez zapasy na dystansie a Velasqueza ma predyspozycje aby to zrobic ale tak dlugo jak uda mu sie unikac konczacych power shotow od kamerunczyka.
Okej podumowujac to wszystko i typujac to Velasquez jest pozornie lepszym ogolnie wojownikiem, ale wraca też po operacji kręgosłupa i dwa lata bez walki przeciwko najbardziej niebezpiecznemu fajterowi w organizacji. Trudno typowac kogos kto dawno nie walczyl a ufac komus na slowo w jakiej jest formie a przeciez to Velasquez bedzie walczyl z Ngannou gdzie widzielismy tylko jednego czlowiek lepszego od kamerunczyka a Ja nie widzialem ostatnio jakich kolwiek dowodow od Velasquez aby miec pewnosc ze otrzymamy najlepsza wersje jego samego z dawnych lat. Mimo ze pospadalo od poczatku tygodnia to wezne nawet te 2,40 wiedzac ze walka nie bedzie latwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ngannou wydaje się być trochę potężniejszy niż w jego ostatniej walce z Blaydesem, waga to potwierdza, bo ma o 4 funty więcej niż wtedy. Widać, że chyba celuje w jak najszybsze zwycięstwo. W sumie racja, bo wiadomo, że na punkty tego nie wygra(nawet przy równej walce wygraną dadzą Cainowi), a w późniejszych rundach może być problem z kondycją tak jak z Miocicem. Do tego tak długa przerwa Caina, więc trzeba zrobić wszystko, żeby nie dać się mu rozkręcić i szybko to wygrać.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
tak na szybko luźne moje przemyślenia,,,,Mega słabo....

pora dobrze zacząć tydzień UFC w , PHOENIX, ARIZONA, będzie ciekawie będzie sie działo...

Caceres, A- Gracie, K. Gracie przed czasem ✅1,53 TOTALbet Dobry bet tutaj mamy wszystkie możliwości skończenia walki Kron debiutuje w UFC świetny parter owiec grappler z wielkiego klanu brazylijskich fajterów jujitsu w cv 4-0 wszystko przez poddania na niezłej organizacji jaka jest Rizin rywal doświadczony ale myślę ze brazol spokojnie sprowadzi walkę do parteru i tak zrobi swoje

Cain Velasquez - Ngannou, Francis Velasquez, C. przez nokaut, nokaut techniczny lub dyskwalifikację 2,15 Unibet&quot; Unibet⛔:sarcastic:

Przeciw trendom Głowa mówi będzie ciężko ale serce chce czegoś... tutaj to się skończy przed czasem ktoś kogoś ubije ja idę w stronę mexiceina warunki po stronie kameruńskiego predatora sila przede wszystkim ale cardio słabe jak Velasquez przetrwa 1 rundę to będzie dobrze jest po kontuzjach 2 lata nie walczył ale całokształt to swojej stronie pójdzie po zapasy ma twarda szczękę z cardio raczej dobrze ja to widzę tak sprowadzi w 2 rundzie i ubije Francisa dobry team dobre przygotowanie jest praktycznie u siebie


Vick, James - Felder, Paul Vick 1,85⛔ Unibet Felder twardziej dobrze ułożony bokserko ale troszkę jedno wymiarowy...dla mnie &quot;P Vick wszechstronniejszy pójdzie po zapasy będzie chcial trzymać ta walkę w parterze i tam...ja ugrać


Fili, Andre-Jury, Myles Jury 1,67 ⛔ Unibet Jury lepszy dla mnie po prostu


Barberena, Bryan - Luque, Vicente Tak (Luque, Vicente) Walka zakończy się przed czasem 1.95 ✅ Unibet Wygrana przez zakończenie oznacza nokaut, nokaut techniczny, dyskwalifikację lub poddanie walki lub dowolną inną formę zatrzymania walki.

Vicente bardzo mocno bijący Brazylijczyk zapowiada sie świetna walka bam bam nie raz zaskakiwał doświadczony twardy ale przeciętniak


Albu, Alexandra - Whitmire, Emily ALBU 1,92 TOTALbet⛔

Albu, Alexandra zakończy przed czasem pojedynek Wygrana przez zakończenie oznacza nokaut, nokaut techniczny, dyskwalifikację lub poddanie walki lub dowolną inną formę zatrzymania walki. 3,5 Unibet⛔

Rosjanka poddała nasza Badurek na pierwszym ufc w Polsce całkiem niezle wyglądała niezła stójka parter o rywalce za duzo nie wiem kursy ciekawe 50-50 próbujemy

RENAN BARAO - LUKE SANDERS RENAN BARAO 2,22 TOTALbet⛔

i na Barona zeby sie przełamał wagi nie zrobił- ma czerwona serie ale to był koleś dla którego wstawało sie fajnie w nocy. Rywal do ogrania... tylko ile z Brazylijczyka jeszcze zostało jest dogiem wiec...
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
Panowie czy rozliczenie kuponu Penna/ Ngannou jako przegrany to nie jest oszustwo/złodziejstwo czy jak to tam jeszcze paskudnie można nazwać? Przecież zawodniczka nie wyszła do walki przez kontuzję, której nabawiła się podczas rozgrzewki przed walką.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Jeżeli ktoś nie wyszedł do walki to walka jest nie odbyta a jeżeli zdarzenie się nie odbyło powinnien byc zwrot proste - Trzeba poprostu napisać do nich i poprawia to a jak jest inaczej to niech przedstawia punkt regulaminu na który przy tym rozliczeniu się powołali . Pozdro. A propo w Jakim buku grałeś ?
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
Jeżeli ktoś nie wyszedł do walki to walka jest nie odbyta a jeżeli zdarzenie się nie odbyło powinnien byc zwrot proste - Trzeba poprostu napisać do nich i poprawia to a jak jest inaczej to niech przedstawia punkt regulaminu na który przy tym rozliczeniu się powołali . Pozdro. A propo w Jakim buku grałeś ?
Sprawa rozwiązana na moją korzyść. Angielski bet365. Dzięki za odp
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom