>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [19-20 lutego 2019]

Status
Zamknięty.
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Juventus Turyn
Typ: Griezmann over 0.5 celnego strzalu
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365/Betrally/ETOTO
Analiza:
Szukam i probuje znalezc cos ciekawego z tej Ligi Mistrzow i niestety nic godnego uwagi nie moglem dojrzec az do teraz. Zaproponuje wam mega bet wg mnie a mianowicie minimum jeden celny strzal w calym meczu Griezmanna. Gosc to glowny napadzior Los Colchoneros i to na jego barkach bedzie spoczywac tutaj sila ofensywna druzyny. Ponadto jest to etatowy egzekutor karnych i wolnych. Szans zatem powinien miec co niemiara do poslania tego przynajmniej jednego celnego strzalu. Nie wiem czym kieruja sie buki wystawiajac tak wysoki kurs na tego typu zdarzenie ale dla mnie jest to extra bet. Mysle, ze Griezmann spokojnie moze sie tutaj pokusic o gola, nie wspominajac juz o jednym celnym strzale. Polecam i pobieram.
Edit: W unibecie tez sie pewnie ten bet pojawi ale dopiero wieczorem albo jutro :]
gdzie masz takie cos w betrally bo nie widze
edit ranczo: wczoraj bylo jeszcze na starym wygladzie strony a dzisiaj pozmieniali kompletnie szate graficzna i nie widze tego
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Liverpool FC vs Bayern Monachium typ:1+2,5,Kurs: 2,94 :fortuna: ⛔
Bayern w tym sezonie gra poniżej oczekiwań,nie wiele brakło a nie wywalczyli by pierwszego miejsca w grupie w fazie grupowej,grają poniżej oczekiwać ostatnio męczyli się nie miłośernie z Augsburgiem i nie wiele brakowało a ten mecz mogli nawet przegrać,ich gra ma wiele do życzenia.Liverpool po odpadał ze wszystkich krajowych pucharów mieli ponad 10 dni wolnych mogli spokojnie się przygotować do tego spotkania co tylko przemawia za grą w stronę gospodarzy,The reds bez van Dijka jednak najważniejsze że trio z przodu ma się dobrze i może dzisiaj namieszać z Bayernem .Myślę że Liverpool spokojnie wygra to spotkanie różnicą dwóch bramek.
Wynik:0-0 :tohand:
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Typerów! Kaszaaanka! ???? Od zeszłej środy chodzę i sobie tak podśpiewuję nie mogąc się doczekać kolejnych spotkań Elitarnej Ligi Mistrzów. Na jutro wzięte specjalnie wolne, żeby móc w pełni i bez stresu spowodowanym wczesnym wstawaniem, delektować się piłką na najwyższym poziomie od godziny 21 ????
Eskapada do lokalu no i wielki angielsko-niemiecki pojedynek dwóch wielkich firm, The Reds vs Die Roten. Szykuje się spektakl godny uwagi. Bitwa, wojna, walka. Tak to widzę. Klopp znowu powalczy z Monachium, ale nie już o prym w Bundeslidze, ale na Europejskim podwórku. Jak wyglądają goście przed dzisiejszym meczem? Powiedziałbym, że tak sobie. Oczywiście gonią BVB w lidze, ale szczerze to Dortmund trwoni przewagę, aniżeli Bayern odrabia. Obejrzałem ostatni meczy Bawarczyków z ogórkami z Augsburga. Dwa razy przegrywali, po czym wyszli na prowadzenie. Wrażenie pozostawili jednak średnie, żeby nie powiedzieć słabe. Tak się zastanawiam, jeśli Augsburg jest w stanie załadować dwa gole Bayernowi, to jak to będzie wyglądać z Liverpoolem. Obrona Bayernu dziurawa jak durszlak, nerwowość, brak zrozumienie defensorów. Czym mogą się przeciwstawić Salahowi, Firmino i Mane? A no przychodzi mi jeden, bardzo prosty sposób. Faule, wybijanie przeciwnika z równowagi nieczystymi zagraniami, nie zwracając uwagi na zasady Fair Play.
Warto zerknąć w stronę arbitra. Gianluca Rocchi. Chłop zna się na rzeczy i jak zachodzi potrzeba to pompuje kartki jak trzeba ???? Makaroniarz lubi mieć wszystko pod kontrolą i gasi zapędy grajków plastykami z kieszonki ???? A, że to będzie intensywny mecz chyba nikt nie ma wątpliwości. Będzie kilka kartek, a ja poszukam kilku &quot;bad boyów&quot;, którzy dzisiaj dostaną się do notesika rozjemcy dzisiejszej potyczki.Od razu przychodzi mi do głowy Kimmich. Ciągle mam w pamięci ostatni mecz grupowy z Ajaxem i kartkę tego gracza za niewiarygodnie niewyparzoną gębę i teksty rzucane w kierunku arbitra. Dzisiaj liczę, że też odpali jak nie z faulem to z dyskusją, czego Rocchi nie toleruje. Thiago Alcantara, ostatnio kilka razy dostawał kartkę, dzisiaj mecz największego kalibru. Przerwanie kontry i faul taktyczny? Czemu nie! No i ostatni dżentelmen, Hummels.(jeśli wyjdzie w podstawie). Facet naprawdę gra nierówno i niepewnie. Jak ma powstrzymać ataki Liverpoolu jak nie faulem z kategorii tych na kartkę? ???? Może trochę życzeniowo to wygląda, ale tydzień temu w meczu Manchesteru z PSG się poszęściło, więc może i dziś ????
No i tak bardziej na czuja i patrząc na ostatnio ruszających się ze zwrotnością tankowców defensorów Bayernu, może Mo Salah poszuka czegoś więcej niż jeden gol? :&gt;
Godzina 21, odbezpieczamy browarki i oglądamy! Powodzenia typerzy! ????
Kimmich dostanie ż.kartkę --&gt;TAK 4.0 Totolotek
Thiago dostnie ż.kartkę --&gt; TAK 3.6 Totolotek

Hummels dostanie ż.kartkę --&gt; TAK 4.5 Totolotek

I dla zabawy i emocji:
Salah strzeli przynajmniej dwa gole --&gt; 7.0 Totolotek
Slah strzeli hat-tricka --&gt; 30 Totolotek

Dzisiaj kursy powyżej 2.0 i za przynajmniej 20zł grane są bez podatku.
 
D 0

dutra

Gość
Nie wierzę że postawiłeś sensowny hajs na Bayern, z całym szacunkiem. Anfield to twierdza pod wodzą Kloppa i nawet jeśli Bayern włoży 2 gole to LFC tyle samo, więc wolałbym over 4 niż win szkopów. Co do porównania Newcastle czy Brighton - my wolimy grać przeciw ofensywnym drużynom takim jak Bayern niż przeciw defensywnym jak Newcastle, Brighton, CPalace, Burnley czy Swansea. Nie mieliśmy 12 pkt nadwyżki tylko 7 i to od dawna jest słabą stroną The Reds, lepiej gramy pod presją niż &quot;z nadwyżka&quot;. Myślę, że granie na zwycięstwo gości to utopiony hajs, ale zobaczymy...
Synek, jakie MY ???? W sztabie pracujesz w wolnych chwilach ? Obiektywizm na temat Liverpoolu zostaw innym.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Liverpool - Bayern:
Ponad 1.5 celnego strzału Lewego @2.0 ⛔
Ponad 1.5 faulu na Lewym @2.0 ✅
Ponad 11.5 wszystkich strzałów Bayernu @2.0 ⛔
Unibet

Postanowiłem dziś pograć trochę na statystyki. Gram przede wszystkim w strone rodaka ale i ogólnie cały atakBayernu. Tak jak w obronie ser szwajcarski tak w ataku wyglądają całkiem przyzwoicie. Trochę statów - Liverpool w meczach u siebie w LM pozwola przeciwnikowi średnio na 9.5 strzałów a Bayern na wyjezdzie w LM średnio oddaje 15.5 strzałów. Linia u buka wystawiona na 11.5 z kursem 2.0, co przy dzisiejszych brakach w obronie Liverpoolu powinno jeszcze bardziej skutkować pojawianiem sie okazji do oddawania strzałów przez Bawarczykow, uważam ze linia powinna być wystawiona o 1 wyżej a do tego z kursem 1.85, widzę w tym becie potencjał. Do tego bez Van dijka który wszystkie swoje pojedynki wygrywa, idę tez w faule na lewym, średnio faulowany wlasnie 1.5 razy na mecz, w LM 1.7 razy. Najwiecej w całym bayernie razem z Thiago. No i jeszcze w związku z tym ze ma formę, do tego egzekwuje karne, to te 1.5 celnych strzałów. Łącznie na mecz w LM oddaje 4 strzały, połowa z nich mam nadzieje że bedzie dzis celna
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atl - Juventus
Typ: x
Kurs 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie w którym ekipa Atletico Madryt na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Turyńskiego Juventusu. Gospodarze jak i goście moim zdaniem przed tym spotkaniem mają po 50% szans na zwyciestwo w jutrzejszym meczu. Atletico ostatnio w lidze zanotowało dwie porażki, najpierw na wyjeździe z Betisem a pozniej na swoim stadionie w derbach Madrytu z zespołem Realu. Poza tym gospodarze notują dużo remisów szczególnie w spotkaniach wyjazdowych i dlatego też tutaj może być różnie bowiem przecież Juventus jest bardzo doświadczonym zespołem, który pomimo tego że rozgrywa słabsze spotkanie jest w stanie wypunktować rywali, do tego na początku sezonu dołączył Ronaldo który strzela jak na zawołanie , nie sądzę że w tym meczu goście nie stworzą sobie co najmniej kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Jesli chodzi o bramki to postawiłbym na under bowiem obie ekipy grają defensywnie i mają do tego świetnych piłkarzy, Atletico będzie chciało zagrać na zero w perspektywie rewanżu natomiast Juve wie że gol na wyjeździe może im bardzo pomóc. W drużynie gospodarzy nie zagrają Costa, Koke, Hernandez, natomiast w druzynie przyjezdnych nie zobaczymy Cuadrado, nie wiadomo natomiast czy na boisku pojawi się Costa oraz Rugani. Mój typ to wynik 1:1.
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Mane over 0.5 celnego strzału na bramkę kurs 1.60 / Betsson ✅ (to co wyprawiał w tym meczu to jakieś nieporozumienie, bodajże 3 fajne sytuacje w 1 połowie, uratował w końcówce meczu)

Witam, tydzień temu typ na over 0,5 celnego strzału Viniciusa wszedł już w 14&#39; dlatego w tym tygodniu nie zamierzam kombinować i gram znowu coś podobnego. Liverpool wydaje się być faworytem ale Bayern to Bayern dlatego wolę pobrać taki typ. W mojej ocenie Mane to dość podobny typ zawodnika do Viniciusa i stąd taka propozycja. Może 2 słowa o statystykach Mane w tym sezonie w Liverpoolu, oddaje średnio 2.73 strzału na mecz co jest całkiem dobrym wynikiem. Strzelił już sporo bramek a co za tym idzie strzały muszą być celne. Biorąc pod uwagę fakt, że mecz zapowiada się na dość ofensywny uważam, że ten typ ma duże szanse powodzenia.
Sądzę, że te typy również są jak najbardziej interesujące:
Over 8.5 strzałów celnych @1.72 ⛔
Liczba spalonych over @3.5 1.50 do dubelka ⛔
Posiadanie piłki Liverpool over 50.5 @1.86 ⛔
Czas pierwszego rożnego 0-9.59&#39; @1.48 ⛔
(tu niestety niepowodzenia :/ )

Powodzenia i pozdrawiam ????
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Liverpool - Bayern - 2:2
Lyon - Barcelona - 1:3
Typy wydają się dość logiczne. Kursy na takie wyniki w okolicach 10. Myślicie, że są szanse?
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Liverpool - Bayern - 2:2
Lyon - Barcelona - 1:3
Typy wydają się dość logiczne. Kursy na takie wyniki w okolicach 10. Myślicie, że są szanse?
Gdzie jest logika w graniu DW? Jakieś argumenty? Jakie szanse? Albo wpadnie albo nie. Jeszcze pisać, że dokładny wynik wydaje się dość logiczny ????
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Lyon - Barcelona
więcej rzutów rożnych - Lyon @2.80 Betsson ⛔ (2-5)

Wbrew przekonaniu wielu osób nie uważam dziś Barcelony za jakiegoś specjalnego faworyta tego meczu. W ostatnim czasie grają co najwyżej średnio a ich wyniki są zdecydowanie lepsze niż gra. Lyon to silna drużyna która przed swoja publicznością może wszystko i przeciwko każdemu. Dlatego tak jak powyżej nie decyduję się grać na wynik a tu obieram kurs na rzuty rożne. Śledzę ligę hiszpańską i Barcelona nie bryluje jak chodzi o ilości rzutów rożnych, Lyon z kolei odwrotnie. Do meczu mało czasu więc tylko statystyki z kilku ostatnich spotkań. Lyon u siebie: 7 vsGuinamp, 6 vs PSG, 8 vs Reims, 6 vs Strasbourg, 7 vs Monaco a niedawno z Nice nawet 14 na wyjeździe. Z kolei Barca na wyjazdach: 4 vs Bilbao, 8 vs Girona, 5vs Sevilla, 0 vs Levante, 4 vs Getafe a w starciu z Realem ledwo 3. Lyon wie, że jeśli o czymkoliwek chce marzyć w tym dwumeczu, to dziś jest ten dzień w którym należy powalczyć. Myślę, że Lyon łatwo nie złoży broni i będzie stroną dominującą dugimi fragmentami tego meczu. W moim przekonaniu kurs rzędu 2.80 w tym meczu to przesada (bo faworyt). Jak dla mnie to okazja.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Lyon - Barcelona
więcej rzutów rożnych - Lyon @2.80 Betsson

Wbrew przekonaniu wielu osób nie uważam dziś Barcelony za jakiegoś specjalnego faworyta tego meczu. W ostatnim czasie grają co najwyżej średnio a ich wyniki są zdecydowanie lepsze niż gra. Lyon to silna drużyna która przed swoja publicznością może wszystko i przeciwko każdemu. Dlatego tak jak powyżej nie decyduję się grać na wynik a tu obieram kurs na rzuty rożne. Śledzę ligę hiszpańską i Barcelona nie bryluje jak chodzi o ilości rzutów rożnych, Lyon z kolei odwrotnie. Do meczu mało czasu więc tylko statystyki z kilku ostatnich spotkań. Lyon u siebie: 7 vsGuinamp, 6 vs PSG, 8 vs Reims, 6 vs Strasbourg, 7 vs Monaco a niedawno z Nice nawet 14 na wyjeździe. Z kolei Barca na wyjazdach: 4 vs Bilbao, 8 vs Girona, 5vs Sevilla, 0 vs Levante, 4 vs Getafe a w starciu z Realem ledwo 3. Lyon wie, że jeśli o czymkoliwek chce marzyć w tym dwumeczu, to dziś jest ten dzień w którym należy powalczyć. Myślę, że Lyon łatwo nie złoży broni i będzie stroną dominującą dugimi fragmentami tego meczu. W moim przekonaniu kurs rzędu 2.80 w tym meczu to przesada (bo faworyt). Jak dla mnie to okazja.
dobry typ i ma szanse pod jednym warunkiem, że Barca obejmie prowadzenie i &quot;odda&quot; trochę piłki Lyonowi
powodzenia sam mam pograne over3,5 Lyonu rr
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Lewy gol 2.50
Suarez gol 2.00
Liverpool bez dwójki podstawowych obrońców. W gazie Conan który potrafi dograć świetna piłka. Dodatkowo Lewy jest pierwszy do strzelania 11stek. Bramki Suareza nie potrafię uargumentować - gram to co czuje ????
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lewy gol 2.50
Suarez gol 2.00
Liverpool bez dwójki podstawowych obrońców. W gazie Conan który potrafi dograć świetna piłka. Dodatkowo Lewy jest pierwszy do strzelania 11stek. Bramki Suareza nie potrafię uargumentować - gram to co czuje ????
dzisiaj przeczytałem na fortuna &quot;Luis Suarez nie strzelił bramki w meczu wyjazdowym Champions League od września 2015 roku, kiedy to trafił na Stadio Olimpico przeciwko Romie. Od tego czasu spędził na boisku w takich meczach 23 godziny i 38 minut.&quot; nie jestem jego fanem i nie mówię, że się nie przełamie, ale widać, ze jakąś blokadę w meczach wyjazdowych ma.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Atleti-Juventus /
TYP: Cristiano Ronaldo over 3.5 strzałów OGÓLNIE
KURS: 1.83 / ETOTO
-Ronaldo to jeden z najczęściej uderzających na bramkę piłkarzy, prawdopodobnie ta zadziorność doprowadziła go do tego w jakim miejscu się znajduje i co osiągnał.
-Statystycznie Ronaldo oddaje od 5 do 6 strzałów ogólnych na mecz. W Serie A ta średnia jest największa, bo aż 6.5 strzała na spotkanie, w Lidze Mistrzów nieco mniej, o 5.6 strzała, ale nie pomogła na pewno czerwona kartka z Valencią.
Motywacji w tym spotkaniu na pewno mu nie zabraknie, rywalem jest Atletico, które było odwiecznym rywalem w wieloletniej rywalizacji, gdy grał w Realu Madryt, dodatkowo kibice Atleti na pewno będą wygwizdywać Ronaldo przy każdym kontakcie z piłką, co dodatkowo na niego zadziała. Ostatni element, to fakt, że w dotychczasowej edycji LM ma tylko 1 gola w 5 spotkaniach, w ostatnich latach to właśnie w fazie pucharowej notował największe przebłyski.
Dostrzegam mega potencjał w tym typie ????
 
K 162

kuraso

Użytkownik
W totalbet znalazłem ciekawy zakład - obie powyżej 1 celnego strzału w obu polowach @ 7.5
Kurs zdecydowanie warty ryzyka, Atletico na własnym boisku musi być strona dominującą, aby myśleć o wyeliminowaniu Juventusu. Ostatnio zagrali pazdzierz z Rayo, ale myślę, że dzisiaj powinno to wyglądać znacznie lepiej. Juve będzie nastawione bardziej defensywie, jednak mając takiego zawodnika jak Ronaldo można śmiało liczyć, że może on sam pokryć ten zakład że strony Juve. A kurs wygląda dość smakowicie i myślę, że jest godny ryzyka.
⛔ zabrakło jednego strzału celnego Juve w drugiej połowie, pechowo, za późno dostali bramke
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
City ma w niedzielę finał Capital Cup z Chelsea i w związku z tym zastanawia mnie jakie będzie ich podejście w pierwszym meczu z Schalke... Wiadomo, że nawet w przypadku przegranej dzisiaj są w stanie odrobić u siebie straty i to z nawiązką. Granie &quot;dwójki&quot; w meczu Schalke - City po kursie ok. 1.3 jest chyba mało sensowne. Co myślicie?
Przewrotnie do kursów myślę, że warto zagrać dziś over 1.5 gola w meczu Atletico-Juve. W niektórych bukach widziałem kursy podchodzące pod 1.6 na to zdarzenie. W obu ekipach mamy dobrych i bardzo dobrych napastników. Wszyscy myślą, że to będzie typowy mecz na 0-0 które nie skrzywdzi żadnej z ekip. Wszyscy też myśleli, że wczoraj będzie sporo bramek, a mieliśmy dwa razy bezbramkowe remisy. Granko i sport są coraz bardziej nie przewidywalne, nie to co dawniej... ????
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
City ma w niedzielę finał Capital Cup z Chelsea i w związku z tym zastanawia mnie jakie będzie ich podejście w pierwszym meczu z Schalke... Wiadomo, że nawet w przypadku przegranej dzisiaj są w stanie odrobić u siebie straty i to z nawiązką. Granie &quot;dwójki&quot; w meczu Schalke - City po kursie ok. 1.3 jest chyba mało sensowne. Co myślicie?
Przewrotnie do kursów myślę, że warto zagrać dziś over 1.5 gola w meczu Atletico-Juve. W niektórych bukach widziałem kursy podchodzące pod 1.6 na to zdarzenie. W obu ekipach mamy dobrych i bardzo dobrych napastników. Wszyscy myślą, że to będzie typowy mecz na 0-0 które nie skrzywdzi żadnej z ekip. Wszyscy też myśleli, że wczoraj będzie sporo bramek, a mieliśmy dwa razy bezbramkowe remisy. Granko i sport są coraz bardziej nie przewidywalne, nie to co dawniej... ????
Wydaje mi się, a nawet jestem tego pewien, że LM jest 100 razy ważniejsza od nic nie znaczącego w anglii pucharu także nie tędy droga ????
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Wydaje mi się, a nawet jestem tego pewien, że LM jest 100 razy ważniejsza od nic nie znaczącego w anglii pucharu także nie tędy droga ????
Oczywiście, że LM jest ważniejsza niż jakiś drugorzędny puchar krajowy, ale chodzi mi o to, że City ma jeszcze rewanż u siebie, w którym to (jakby zaszła taka potrzeba) Schalke mogłoby zostać zmiażdżone. To jest to jedno &quot;ale&quot; które nie pozwala mi swobodnie postawić dziś na City ????
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
W dniu dzisiejszym mam chęć zagrać 2 zdarzenia którymi się z Wami podzielę.
Pierwsze zdarzenie to bramka Cristiano Ronaldo.
Wiadomo, że CR7 chce wygrać kolejną edycję LM tym razem z innym klubem. Na początku sezonu trochę był ospały jeśli chodzi o wyczyny strzeleckie ale widać, że Portugalczyk jest na najlepszej drodze do sięgnięcia korony króla strzelców włoskiej Serie A. Widać, że indywidualne wyróżnienia napędzają tą maszynę.
Ronaldo przeciwko Atletico w 31 meczach w różnych rozgrywkach zanotował 22 trafienia. Jeżeli chodzi o samą LM to grając w Realu mierzył się z Atletico sześciokrotnie z czego zaliczył 4 wygrane i po jednej porażce oraz remisie. w tych spotkaniach zdobył 4 bramki do, których dorzucił 3 asysty.
Typ: Gol CR7
Kurs: 2.70
fortuna
Drugie zdarzenie to bramka Juventusu strzelona między 1 a 72 minutą.
Atletico Madryt jakoś mnie ostatnio nie przekonuję. Ostatnie spotkanie to męczarnie z Vallecano gdzie niezawodny w tym sezonie Griezmann zdobywa bramkę na wagę zwycięstwa. Fakt, że w meczu z Realem Madryt nie powinni przegrać ponieważ uważam, że wiele decyzji sędziego było kontrowersyjnych (karny dla Realu oraz brak karnego dla Atletico)
Jeżeli chodzi o Juventus to też zaliczyli ostatnio małą wpadkę w meczy z Atalantą w pucharze oraz z Parmą w lidze. Mimo wszystko jeśli chodzi o graczy z Turynu to w lidze mają 13 pkt przewagi nad drugim Napoli oraz 20 nad trzecim Interem więc mogą się skupić na LM.
Atletico na własnym terenie jest tka samo mocne jak Juventus na wyjazdach. Wydaję mi się, że to będzie zacięty pojedynek, który może mieć 2 głównych aktorów - Griezmanna oraz CR7. Dołączając poprzedni typ do tego mam nadzieję, że CR7 zdobędzie gola i to przed 72 minutą.
Typ: Juventus pierwsza bramka między 1-72 minutą
Kurs: 1.80
fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom