>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 19.02.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 19. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool-Bayern
Typ: x
Kurs: 3.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie pomiędzy ekipami Liverpoolu oraz Monachijskiego Bayernu. Jest to jedna z najciekawiej zapowiadających się rywalizacji na tym etapie piłkarskiej Ligi Mistrzów . Ciężko wytypować jakiegoś zdecydowanego faworyta do awansu do następnej rundy tych rozgrywek. Gospodarze z 9 punktami zajęli 2 miejsce w grupie , przegrali 3 spotkania oraz 3 zakończyli zwycięstwami wiadomo iż grupa łatwa nie była, ale przegrane z Crveną na wyjeździe oraz z Napoli gdzie The Reds przez 90 minut nie byli w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji nawet nie oddali celnego strzału na bramke to te mecze których Anglicy mogą się wstydzić. Bayern natomiast pewnie zwycieżył w swojej grupie z dorobkiem 14 oczek na swoim koncie wygrywając 4 spotkania i 2 remisując, dlatego według mnie to Bayernowi dałbym lekko większe szanse na awans do kolejnej rundy LM, bukmacherzy są jednak po stronie Anglików którzy przecież też wpadki miewają i myślę że w dniu jutrzejszym również łatwo im nie będzie się grało . W Liverpoolu nie zobaczymy na pewno Gomeza, Van Dijka, Oxlade i nie wiadomo czy pojawi się Lovren, szczególnie utrata obrońców może tutaj mieć decydujące znacznie bowiem Bayern ma kim postraszyć w ofensywnie, natomiast u Niemców nie zagrają : Noateng, Mueller, Tollisso, nie wiadomo natomiast czy wystąpią Coman oraz Robben. Mój typ to podział punktów w tym pierwszym spotkaniu.
✅257
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool-Bayern
Typ: Liverpool (handicap 0-1)
Kurs: 3,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Hit 1/8 finału Ligi Mistrzów. Liverpool zagra ten mecz po 10 dniowej pauzie. Myślę, że ta przerwa dobrze im zrobi. Mimo wpadek w lidze (remisy z Leicester i West Ham) Liverpool będzie dobrze przygotowany do tego meczu. The Reds w wysokiej formie są dla mnie bezkonkurencyjni dla reszty. Ich ofensywne trio Mane Firminio Salah jest niczym dzikie zwierzę które ciągle nęka przeciwnika. W zeszłym sezonie zachwycali mnie swoją grą a teraz nie stracili nic ze swoich walorów. Co więcej ich obrona jest dużo solidniejsza a Allison w bramce daje więcej pewności niż Karius i Mignolet. Naprawdę nie wiem czym miałby się im przeciwstawić Bayern. Owszem to nadal wielka drużyna ale chyba już nie tak topowa jak kilka sezonów temu. Nie dominują już w lidze jak to miało miejsce przez kilka sezonów. W tym sezonie w Bundeslidze przegrywali w ważnych meczach (Dortmund,Leverkusen,Monchengladbach). Czasu nie da się oszukać Ribery i Robben młodsi już nie będą. Zresztą ten drugi nie zagra z powodu kontuzji, za kartki pauzuje Mueller. Sam Lewandowski to zdecydowanie za mało. Sądzę, że Liverpool nie zadowoli się jednobramkowym zwycięstwem i nie okaże żadnej litości.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Paulista
Godzinna: 00:00
Spotkanie: Santos – Guarani
Typ: over 3.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: unibet
Analiza:

Brazylijska piłka nie jest mi obca, ale raczej śledzenie na żywo kolejka w kolejkę to nie dla mnie. Ten typ uderzam trochę z innego powodu. Mam kilku takich trenerów i ekip które w ciemno biorę typy na bramki do tego grona zaliczam nowego opiekuna Santosu Jorge Sampaolego. Każdy kibic piłkarski zna tą postać. Intensywność, wysoka gra i szukaniu jak najwięcej opcji w ataku to jego filozofia, a mając w swych szeregach gości młodych z fantazją myślę że to może pójść w stronę gry w które bramek nie będzie brakowało i gdzieś to w tą stronę zmierza nie ma regularności ale już show bramkowe w tych rozgrywkach było wysokie 1:4 a za chwilę w defensywie nie wytrzymali i 5:1 w „plecy”. Santos zresztą to i tak najskuteczniejszy zespól w tych rozgrywkach na ten moment. Do składu dodatkowo powraca Rodrygo czyli tej radości i jakości w ofensywie będzie więcej.
Rywal walczy o awans w grupie B, na co dzień rywalizacja w Seria B czyli szału nie ma, ale takie ekipy przyjeżdżają właśnie bez żadnych kompleksów, to nie oni muszą coś udowadniać w tych spotkaniach. Przekonała się o tym ekipa Corinthians przegrywając 2:1. Wiem ze historia nie gra tym bardziej taka odległa ale na tym stadionie bramkowe miedzy tymi ekipami było show: 2:1, 4:2, 3:1, 8:1, 3:1, 3:1. Szlona piłka Jorge myślę że dziś wygra i będą brameczki.
⛔100
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - WNCAA
Godzina: 01:00
Spotkanie: North Carolina State - Kobiety - Notre Dame - Kobiety
Typ: Notre Dame - Kobiety(-9.5)[/b]
Kurs: 1.91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wolfpack dlugo byly niepokonane, w pewnym momencie sezonu będac nawet jedyną druzyna bez porazki licząc zarowno kobiety jak i mężczyzn... Ja jednak przewidywalem, ze ta passa sie juz dlugo nie utrzyma glownie z racji wypadnięcia Hunter swego czasu, co bylo, jest i do konca sezonu bedzie problemem.
Owszem, może NCS wygrywala, kiedy stawialem przeciwko niej, ale w koncu ta swietna passa zostala przerwana.
Pierwszą porazke dziewczyny poniosly w domu z Tar Heels by 14, druga juz w kolejnym meczu by 5 z Florida State.
Owszem, udalo sie last match przelamac, wygrywając z Pomaranczowymi na wyjezdzie, sprawe wygranej zalatwiając jednak na dobre w ostatniej kwarcie. Niby zle ta wygrana nie wygląda, szczegolnie, ze nie grala Cassell, ale mnie ona prawde mowiąc przed starciem z Irlandkami nie przekonuje, mimo wszystko.
Juz nawet te wczesniejsze wygrane nie byly az tak w pelni przekonujące jak jeszcze wtedy, kiedy Wolfpack graly pelnym skladem.
Przelamac serie L2 z Pomaranczowymi sie udalo, ale tutaj sukcesu nie wroze gospodyniom.. Tak jak wspomnialem, brak Hunter to problem, ktory od momentu pojawienia bedzie sie ciągnął za druzyną do konca sezonu. Teraz dochodzi do tego absencja Cassell.. Mecz z Cuse to gra siodemką zawodniczek, chociaz w zasadzie mozna smialo powiedziec, ze szostka, bo występ Rice smialo można tutaj pominąc.
To nie moze byc wszystko dobrym prognostykiem przed starciem z Irlandkami...
ND to druzyna duzo mocniejsza, choc juz z trzema porazkami na koncie.. Jasne, ze niejedna druzyna zabiłaby za trzy porazki w tym momencie sezonu, ale ND to taka paka, ze to nie sa tylko trzy porazki, ale az trzy..
Nie udalo sie z UConn, nie udalo sie z Miami Florida, nie udalo sie z NC, choc w tym meczu nie grala Young..
Poza tym jednak Irlandki rozbily na wyjezdzie UTenn, rozbily w domu Louisville, rozbily Iowe, rozbily Gonzage, rozbily Marquette.. Zaraz po tej porazce z Miami Florida, dziewczyny wbily w parkiet i Floride State i Boston College, z czego zwlaszcza +27 z Noles robi wrazenie.
No i te wyniki pokazują, ze ND to scisla czolowka, a tez wazne jest to, ze zespol gra pelnym skladem, co w tym sezonie nie zawsze bylo normą, a brakowalo swego czasu zawodniczek najwazniejszych.
Teraz jednak sklad pelny i ten sklad jednak wyraznie przewyższa ten NCS, zwlaszcza ten niepelny sklad NCS...
Dla mnie mimo wyjazdu Irlandki spokojnie powinny tutaj zrobic swoje, wygrywając by dd.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 3:00
Spotkanie: Colorado - Vegas
Typ: Vegas -1.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dziś krótko i na temat. Typ opieram na ostatnich wynikach gospodarzy. W ostatnich 6 meczach na własnej tafli, przegrywali minimum 3 golami co jest nie lada wyczynem. Ja stawiam że dzisiejszej nocy przegrają minimum 2. Do Colorado przyjeżdża dość mocna ekipa z Nashville, która ostatnio zaczęła grać i liczę że dziś przedłuży zwycięską serie. Do tasiemki polecam zwycięstwo gości z dogrywką i karnymi po 1.75. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
⛔100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool-Bayern
Typ: Lewandowski over 2.5 strzałów ogólnych
Kurs: 1.83
Bukmacher: ETOTO

Wstęp: Sugerowany typ jest o tyle wdzięczny, że strzał ogólny to np. każdy strzał celny + to co leci poza lub w obramowanie bramki np. jeśli strzał Lewego minię słupek o metry, to będzie to strzał który się liczy - podobnie jak piłka poleci 5 metrów nad bramką np. po strzale główką czy też słupek,poprzeczka itp.
-Ofensywa Bayernu będzie na barkach Lewego, który na ten moment nie ma żadnej konkurencji w klubie i jeśli nie będzie żadnej kontuzji to jest pewniakiem do rozegrania pełnych 90 minut.
-Bayern nie jest w tym meczu faworytem, ale swoje sytuacje na pewno będzie mieć, bo takowe mieli nawet średniaki z ligi angielskiej i też warto zaznaczyć, że od wygranej z Arsenalem - nie notują bardzo przekonujących zwycięstw.
⛔100
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Queens Park Rangers - West Bromwich Albion
Typ: wygrana gości / obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 3.95
Bukmacher: forBET

Analiza:
QPR po nieudanej przygodzie w Pucharze Anglii spróbuję poprawić nastroje swoim kibicom oraz sympatykom poprzez uzyskanie pozytywnego rezultatu w meczu ligowym przeciwko West Bromowi , który na wyjazdach radzi sobie doskonale i przed tym meczem jest faworytem do wygrania tego spotkania . Jednak ekipa z Londynu nie da się tak łatwo skreślać , trzeba jednak pamiętać , że to oni będą mieli duże wsparcie w postaci gorącego dopingu swoich kibiców . Jednak uważam , że to drużyna przyjezdnych wygra całe to spotkanie , w którym może paść naprawdę dużo goli .
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów AFC - kwalifikacje
Godzina 11:00
Spotkanie ; Hiroshima - Chiangrai Utd
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 4.75
Bukmacher : Unibet
Ostatnia runda kwalifikacji do fazy grupowej , mecz pomiędzy Japońską Hiroshimą a Tajlandzkim Chiangrai , myślę że zwycięzcą może i powinna być jedna drużyna mam tu na myśli oczywiście Hiroshimę , Hiroshima w sezonie 2018 w J-League od 7 kolejki do 27 zajmowała 1 miejsce i wszyscy liczyli na tytuł mistrzowski a tu nagle spadek formy i ostatecznie zajęli 2 miejsce ba nawet ze stratą 12 pkt do Kawasaki no ale to już było , za parę dni zaczynają nowy sezon tak więc z formą w Hiroshimie powinno być dobrze , goście w/g mnie nie powinni tutaj być żadnym zagrożeniem dla nich i liczę że Hiroshima powinna wygrać i to zdecydowanie , czy strzelą ąz 5 bramek ? a no może i tak , pamiętam 3 edycje wcześniej w kwalifikacjach do AFC Japońskie FC Tokio również podejmowało zespół z Tajlandii Chonburi a wynik tego pojedynku to 9:0 stąd liczę że Hiroshima równiez tutaj u siebie na Edion Stadium Hiroshima powinna lekko , łatwo i przyjemnie awansować do fazy grupowej !
⛔100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Bayern Munchen
Typ: 1 polowa remis
Kurs: 2.28
Bukmacher: unibet


Analiza bedzie krotka ze wzgledu na to,ze nie chce tu na sile dopisywac teorii pod typ, jednak pragne zwrocic delikatnie uwage na :
Tydzien temu wszystkie 4 mecze we wtorek i w srode do przerwy po 0-0. W 2 polowach overy.
Drużyny badaja teren z racji,ze to jest ta faza oraz dwumecz,mozna wybadac sie co i jak. Jestem zdania ,ze jest to wyrownana para i moze tu dojsc do takiego zdarzenia po 45 minutach.
Fajny kurs pozwalajacy 2 krotnie pomnożyć stawke przy polskich warunkach zlodziejskiego podatku.
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Barcelona
Typ: Wynik do przerwy - Remis
Kurs: 2,45
Bukmacher: forBet
Analiza:

( Kartki we wczorajszym meczu Chelsea Manchester weszły idealnie - Typ trafiony.
Stan analiz: 8/15 )
Kierunek typu ten sam, co poprzednik. Ja decyduje się zagrać na remis do przerwy w meczu Lyonu z Barcą.
Zgadzam się z przedmówcą, że w pierwszych minutach jest typowe badanie przeciwnika, ostrożniejsza gra i wyczekiwanie na błąd rywala. Nikt nie rzuca się do szaleńczych ataków, bo sił musi wystarczyć do końca meczu.
Mimo, że zestawiając drużynę z Francji na tle wielkiej Barcelony jest widoczna różnica klas to w przypadku rozgrywek Ligi Mistrzów żadne statystyki nie grają. Champions League rządzi się swoimi prawami i faworyci nie zawsze wygrywają swoje mecze.
Ciężko opierać analizę remisu do przerwy na jakichkolwiek statystykach toteż poprzestanę na intuicji i trzymam kciuki za remis po pierwszych 45 minutach.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool FC - Bayern Monachium
Typ: Liverpool i obie strzelą
Kurs:
3,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami chyba najciekawsza para Liverpool vs Bayern Monachium. Liverpool na Anfield gra fenomenalnie, wygrywa praktycznie każdy mecz. Dziś u gospodarzy nie zagra filar obrony V. Van Dijk (pauzuje za żółte kartki) i może to być bardzo widoczna strata natomiast pod znakiem zapytania stoi występ R. Firmino (choroba) chociaż ja osobiście nie wierzę aby Firmino miało zabraknąć dziś z powodu choroby w tak ważnym meczu.. Jeśli chodzi o gości to tam problem jest nieco większy, zabraknie dziś A. Robbena, T. Mueller, J. Boateng, C. Tolliso i pod znakiem zapytania stoi występ L. Goretzka. Obie drużyny są w dobrej formie więc Liverpool musi wykorzystać swój największy atut jakim jest własne boisko. Uważam, że obie drużyny strzelą gola dlatego wchodzę w taki zakład.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Barcelona
Typ: 2 handi azjatycki -2 ( w przypadku wygranej tylko dwoma bramkami zwrot stawki)
Kurs: 4,35
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Po pierwsze pomiędzy tymi drużynami jest przepaść. Barcelona w tak trudnych warunkach jak La liga ma już 7 pkt przewagi nad Atletico. Po drugie gdzieś czytałem, że dostali zadyszki i ostatnio trochę remisowo, a mnie się wydaję, że to raczek umiejętne rozplanowanie sił na kilku frontach i olbrzymie doświadczenie. Po trzecie w Lyonie zabraknie nawet czołowego strzelca Fekira w dodatku drużyna zaliczyła już kilka wpadek z absolutnymi przeciętniakami ligi francuskiej. Innymi słowy dziś wieczorem spodziewam się jednostronnego pojedynku i wysokiej wygranej drużyny z Katalonii. Argumenty widzę tylko po jednej stronie.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bulgaria
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ludogorets-Botev Plovdiv
Typ: 2/1 ( do przerwy/Koniec Meczu )
Kurs: 26.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dlaczego nie sprobowac? Niemal kazde z ostatnich spotkan tych ekip było w jakiejś formie ustawiane-glownie na bramki. Kilka razy padl tez schemat HT/FT.
Ludogorets powinien to wygrac-po ostatnim blamażu w lidze i 0:0 z outsiderem nie sadze,aby dziś kręcili się kolo remisu czy porażki-Ludogorets to wygra. Licze natomiast,ze w jakiejś formie ustawia ten mecz po raz kolejny.
Bezpieczniej warto może sprobowac BTTS z kursem 2.78-w ostatnich 6 czy 7 spotkaniach BTTS padał. Ponadto 2 czy 3 razy w ostatnich latach obie ekipy na HT/FT grały.
Nie ma specjalnych przesłanek w spadkach,bo takowych spadkow nie ma. Bulgarscy typerzy sugerują,ze obie ekipy mogą w jakiś tam sposób tutaj ponownie pokrecic-ja próbuje chyba najbardziej ryzykowna opcje.
Pomoglem? Zostaw prosz reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Bayern
Typ: Bayern powyżej 5,5 RR
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Hit na Anfield, zapowiada nam się dzisiaj mega widowisko, wobec nieobecności Virgil van Dijk&#39;a LFC będzie musiało przyjąć wariant ofensywny, co powinno zagwarantować bramki i emocje. Faworytem jest zespół gospodarzy i trudno się z tym nie zgodzić, ja jednak postanowiłem pójść trochę w innym kierunku, a mianowicie rzutów rożnych Bayernu, linia wystawiona jest nisko, dla porównania w fortuna jest over 6,5 RR po @2,58. Z polskich bukmacherów można zagrać podobny zakłąd w LVBet, jest tam over 5,0 Bayerny po @2,45 (przy 5 RR zwrot). Dlaczego idę w stronę cornerów drużyny niemieckiej? Tak jak napisałem Liverpool pod nieobecność swojego filaru defensywy od początku powinien zaatakować Bayern, mam nadzieję, że dość szybko sforsuje obronę Monachium i wyjdzie na prowadzenie, wtedy Bayern, który będzie musiał gonić wynik powinien spokojnie pokryć proponowaną linię. Podopieczni Kovaca niejednokrotnie sami wykręcali dwucyfrowe wyniki jeśli chodzi o cornery. Liczę na otwarte spotkanie z dużą ilością goli oraz rzutów rożnych.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool-Bayern
Typ: Dokładny wynik do przerwy - 0:0
Kurs: 3.30
Bukmacher: fortuna

Ostatnio typowałem tak samo w Lidze Mistrzów i dziś w hicie dnia robię ponownie to samo. Bayern niby drużyna super w ofensywie, ale w tym sezonie kuleje i raczej nie strzelają dużo. Liverpool bez obrońców postawi zapewne defensywną pomoc z Milnerem i Fabinho. Bayern znając siłę tercetu ofensywnego postawi zdecydowanie na grę w środku. TO jest taki mecz, gdzie wynik 0-0 promuje obie drużyny, bo ta para jest baardzo wyrównana. Ja stawiam na bardzo nudną pierwszą połowę i sporo walki w środku pola, a to zwiastuje brak bramek do przerwy i możliwe, że nawet brak bramek w całym spotkaniu. Życzę wysokich wygranych ;)
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon- Barcelona
Typ: + 4,5 spalonych w meczu
Kurs: 2,20
Bukmacher Etoto
Analiza: Barcelona ma sporo spalonych po swojej stronie w swoich spotkaniach, wynika to z częstych prób długich podań czy szybko rozegranej piłki na wolne pole i faktu, że Luis Suarez sam w sobie także często jest łapany na offside. Lyon w swoich spotkaniach zdobywa najczęściej 2 rożne, w tym meczu ich taktyka będzie się opierać najprawdopodobniej na kontrach, czy wybiciach, które także mogą dać efekt w postaci spalonego.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tenis
20:00
Pedja Krstin vs Tomas Barrios
Typ: Pedja Krstin
kurs: 2,05
Totolotek
Spotkanie Serba Pedji Kristina z Chilijczykiem Tomasem Barriosem.
Serb ma 183 cm wzrostu konta 191 Chilijczyka.
Serb ma 24 lata zaś jego oponent 21. Krstin waży 80 kg kontra 83 kg Barriosa.
Więc warunki fizyczne sugerują że łatwiej będzie miał Chilijczyk.
Turniej jest rozgrywany w Meksyku, o puli nagród 54 tys 160 $. Zwycięzca tego meczu ma zagwarantowane 7 punktów w rankingu ATP i 860$. Typuję Serba bo jest rozstawiony z 1 a w 1 rundzie miał wolny los. &quot;Szlachectwo zobowiązuje&quot; zatem choć Serb nie jest faworytem w opinii większości typerów ja na przekór typuję zwycięstwo Serba.
Pozdrawiam i powodzenia.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nozna
Spotkanie: Liverpool vs Bayern
Typ: 12 lub więcej rzutów roznych
Kurs: 2.53
Bukmacher: Bet at home
Godz. 21.00
Analiza.
Witam po długiej przerwie. Swojego czasu często grałem na over rzutów różnych w meczach Bayernu. Dzisiaj ponawiam ten tym i gram odwaznie bo na 12 i więcej. Dużo osób opisywało to spotkanie i zgadzam się z większością analiz. Gospodarze mając wizję rewanżu na Allianz arena będą chcieli dzisiaj wygrać i zrobić dobrą przewagę przed rewanzem, dlatego spodziewam się naporu i ofensywnej gry. Taka gra to dużo roznych- czy to dośrodkowania zablokowane, czy to obronione/zablokowane strzały. Gospodarze spokojnie zrobią 6-8 różnych. Gospodarze wyjdą ofensywie a goście to nie jest drużyna nauczona grania na własnej połowie a wnet przeciwnie--oni też będą chcieli cały mecz atakować i tych różnych też trochę nabija. Jak Robben i Ribery byli w szczytowej formie to sam Bayern stukal po 8-12 różnych. Dzisiaj jednak prawdopodobnie bez Robbena a Ribery już nie jest świeżak ale ofensywne usposobienie Bawarczykow napawa mnie optymizmem jak i na wynik (dla mnie jako kibica Bayernu) jak i na typ.
Ofensywne usposobienie obu ekip wiąże się z dużą ilością rzutów różnych i na to liczę.
Obie ekipy będą graly żeby strzelić bramkę i moja pierwsza myśl to bts i over 2.5 ale w sumie zdecydowałem się na różne chociaż i bts i over wielce prawdopodobne.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - anglia 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: QPR- West Brom
Typ: 2 druzyna +1.5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna
Mecz angielskiej Championship 18 QPR podejmie 4 West Brom, gospodarze przegrali 5 ostatnich spotkan na swoim boisku ostatnio tracili po 4 bramki w meczach z Preston i Birmingham,obrona dziurawa jak sito a dzis zagraja z West Brom, ktore bardzo dobrze spisuje sie na wyjazdach i mysle, ze dwie bramki to minimum co dzisiaj straca a licze ,ze goscie strzela nawet trzy lub wiecej po extra kursie 4.85, ale polecam bezpieczniej.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom