>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.02-18.02.2019)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Typ: over 2,5
Kurs: 2,05
etoto
Dzisiaj w Warszawie odbędzie się zapowiadane na najciekawsze spotkanie tej kolejki. Legia podejmie krakowskie Pasy.Obydwie ekipy wygrały swoje pierwsze wiosenne pojedynki. Podopieczni Sa Pinto pokonali na wyjeździe Wisłę Płock po golu Artura Jędrzejczyka z rzutu rożnego. Co ciekawe jest to bodajże już dziesiąta bramka Legii ze stałego fragmentu podczas kadencji Portugalczyka. Ekipa Probierza natomiast rozprawiła się z Piastem 2-1 przegrywając do 38 minuty. Wyrównującego gola strzelił jeden z najlepszych strzelców zespołu Airam Cabrera natomiast zwycięskie trafienie uzyskał nowy nabytek Rumun Sergiu Hanca który przyszedł z rumuńskiego Dinamo Bukareszt. Gospodarze są obecnie wiceliderem tabeli i do liderującej Lechii Gdańsk tracą ledwie cztery oczka. Na swoim obiekcie maja bilans 5-3-2, dwie porażki to Wisła Płock 1-4 i Zagłębie Lubin 1-3. Portugalski trener sprowadził podczas zimowej przerwy do zespołu trzech swoich rodaków: Iuri Madeiros, Luis Rocha i Salvador Agra, tylko ten ostatni zaliczył dłuższy występ na boisku wszedł w 60 minucie za Michała Kucharczyka. Legia ma fantastyczny bilans ostatnich sześciu spotkań, pięć zwycięstw i jeden remis (Zagłębie Lubin 1-0, Korona Kielce 3-0, Lechia Gdańsk 0-0, Zagłębie Sosnowiec 3-2, Wisła Płock 1-0). Goście podobnie jak i Warszawianie mogą pochwalić się znakomita formą. Wygrali wszystkie pięć ostatnich spotkań (Lech Poznań 1-0, Arka Gdynia 3-0, Pogoń szczecin 2-1, Zagłębie Lubin 1-0, Piast Gliwice 2-1). Zajmują oni ósme miejsce w tabeli z trzydziestoma punktami. Jeśli chodzi o transfery to doszło dwóch obcokrajowców, wspomniany już Sergiu Hanca i Serb Bojan Cecaric ponadto z Ruchu Chorzów doszedł Adam Wilk. Liczę na sporo bramek w tym spotkaniu mimo że dwa ostatnie pojedynki tych zespołów to bezbramkowe remisy ale spotkania te rozgrywane były w Krakowie, Wojskowi w roli gospodarza wygrali każde z sześciu ostatnich spotkań.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Odlecieli to Ci którzy grają na Legie lub jaką kolwiek inna drużynę w Lotto Ekstraklasie po kursie ~1,65.
.
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Sprawdziłem Twoją śmiałą tezę na BetExplorer, gdzie wziąłem pod uwagę średnie kursy 1,65 i niższe w dotychczasowych 22 kolejkach ekstraklasy. Takich meczów znalazłem 12, z czego 10 weszło, a 2 nie (akurat Legii, więc częściowo masz rację ;)). Gdyby grać wszystkie te mecze identyczną stawką, to zysk z tych 12 meczów wynosi 30%. Pewnie, że są lepsze metody inwestowania u buków, ale lepiej nie wypisywać takich dyrdymałów bez sprawdzenia.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Sprawdziłem Twoją śmiałą tezę na BetExplorer, gdzie wziąłem pod uwagę średnie kursy 1,65 i niższe w dotychczasowych 22 kolejkach ekstraklasy. Takich meczów znalazłem 12, z czego 10 weszło, a 2 nie (akurat Legii, więc częściowo masz rację ;)). Gdyby grać wszystkie te mecze identyczną stawką, to zysk z tych 12 meczów wynosi 30%. Pewnie, że są lepsze metody inwestowania u buków, ale lepiej nie wypisywać takich dyrdymałów bez sprawdzenia.
Ta liga jest bardzo nieprzewidywalna i wyrownana pomimo różnic miedzy drużynami(budżet, zawodnicy etc.) Każdy z każdym może wygrać i czesto widzimy &quot;niespodzianki&quot; i kursy nie sa adekwatne do ryzyka. Tak jak dzisiaj kurs na &quot;L&quot; 1,65.
Fajnie ze chciało Ci sie sprawdzać cos takiego ale czy patrzyłaś jakoe to byly drużyny?w jakiej byly formie?
Masz rację ze można grać po takim kursie ale wtedy gdy np. jedna drużyna jest w gazie, ma swoje &quot;5 minut&quot; to wtedy jest warte ryzyka inaczej nie bardzo.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Wisła więcej rożnych @ 2,35 Unibet KE⛔⛔⛔
Wisła powyżej 4,5 rzutów rożnych @ 1,86 Unibet KE⛔⛔⛔
Ciężko rozgryźć to spotkanie w kontekście zwycięzcy, dlatego dla mnie najlepsza opcja to rzuty rożne Białej Gwiazdy. Wisła zrobi dzisiaj absolutnie wszystko, aby nie przegrać ze Śląskiem. To pierwsze spotkanie przy Reymonta na wiosnę i pierwsze po tych potężnych problemach i perturbacjach w klubie. Nie trzeba mówić jaki udział mają kibice Wisły w ratowaniu klubu i po prostu dzisiaj Wiślacy nie mogaą tego przegrać dla nich. Skład na pewno ma ogromny potencjał i jeśli to wszystko odpali to Wisła jest w stanie powalczyć nawet o górną ósemkę. Wisła będzie dziś mieć sporo rzutów rożnych moim zdaniem. Skrzydłowi, którzy często grają 1 vs , zwłaszcza Sławek Peszko, plus dwójka dobrze włączających się do ofensywy bocznych obrońców. Wisła dziś będzie mieć sytuacje, będzie naciskać i to według mnie w efekcie da sporą liczbę stałych fragmentów gry.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Śląsk wygra lub remis i powyżej 2,5 bramki @ 2,70 lvbet

Jak popatrzymy w przeszłość to dobre wyniki Śląska są przede wszystkim odzwierciedleniem dobrej formy strzeleckiej. Chyba można stwierdzić, że w tym sezonie Śląsk w końcu zacznie notować dobre wyniki jeszcze w fazie zasadniczej a nie jak to bywało w ostatnich latach dopiero po podziale tabeli w grupie spadkowej. Wisła w okresie przygotowawczym jak i w pierwszej ligowej potyczce pokazała, że obrona będzie najsłabszym ogniwem. Tak, więc zdobycz bramkowa gości na poziomie co najmniej dwóch trafień jest jak najbardziej do przyjęcia. Ze strony Białej Gwiazdy raczej też można przyjąć to jedno trafienie. W Zabrzu było kilka potencjalnych do tego momentów a skuteczność obrony WKSu nie jest na najwyższym poziomie. Czyste konto udaje się zachować gdy rywal po prostu sam nie odda groźnego i celnego strzału a tak się właśnie stało tydzień temu. Jednak na zwycięstwa Wisły jest jeszcze za wcześnie, potrzeba czasu aby ułożyć grę czy dojść po długiej przerwie od regularnej gry do optymalnej formy meczowej, mam na myśli tutaj Sławomira Peszkę i Jakuba Błaszczykowskiego, nie ukrywam też, że obecność w składzie takich graczy jak Rafał Boguski też podniosłaby jakość gry.
⛔ Przegrany
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
W. Kraków - Śląsk over 4,5ŻK 1,85 STS
Taka moja propozycja na ten mecz. Dlaczego? Wisła po wielu problemach rozegra pierwszy mecz u siebie, przy wparciu tysięcy kibiców. Zarówno oni jak i zawodnicy nie dopuszczają do siebie myśli, że punkty pojadą do Wrocławia. Tylko po tym co obrońcy wyprawiali w pierwszym meczu, będzie o to bardzo ciężko.Jednak motywacja w drużynie jest olbrzymia. Nikt nie odstawi nogi. Gdyby Wisła wyszła na prowadzenie będą za wszelką cenę tego bronić. Natomiast prowadzenie gości spowoduje, że Wisła musi się otworzyć a to stwarza okazje do kontr i faulów taktycznych. Temperatura meczu będzie wysoka i sędzia, chcąc nad tym zapanować musi kilka razy sięgnąć po &quot;żółtko&quot;.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
powyżej 1,5 goli i powyżej 8,5 rożnych @ 1,83 ⛔ trzeba było zostać przy rożnych
fortuna
MeFiuU ubiegł mnie z typem na rożne Wisły, który też chodził mi po głowie to nie będę tego powielał. Mając teraz takich skrzydłowych jak Błaszczykowski i Peszko rożne z ich strony powinny padać w dużej ilości, już w spotkaniu w Zabrzu Wiślacy nabili ich 7. Śląsk na wyjazdach też sporo rożnych nabija więc to chyba dzisiaj dobry typ do gry. Obrona gospodarzy na razie wygląda nie najlepiej, sporo błędów, chaosu i brak zgrania jest widoczny i szybko raczej Wisła nie zagra na zero z tyły tym bardziej, że Śląsk ma kim straszyć w ataku. Na Fortunie można łączyć różne rodzaje zakładów i na dzisiaj tak na spokojnie złożyłem sobie dubla z 2 goli i 9 rożnych.
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Błaszczykowski gol 4.00
Typ ktory chodzi mi po glowie od samego rana. Ituicja podpowiada mi, że Kuba dziś strzeli..w meczu z Górnikiem nie wygladal źle, jest pierwszy do jedenastek, nie wiem jak z wolnymi. Można spróbować po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
W. Kraków - Śląsk over 4,5ŻK 1,85 STS
Taka moja propozycja na ten mecz. Dlaczego? Wisła po wielu problemach rozegra pierwszy mecz u siebie, przy wparciu tysięcy kibiców. Zarówno oni jak i zawodnicy nie dopuszczają do siebie myśli, że punkty pojadą do Wrocławia. Tylko po tym co obrońcy wyprawiali w pierwszym meczu, będzie o to bardzo ciężko.Jednak motywacja w drużynie jest olbrzymia. Nikt nie odstawi nogi. Gdyby Wisła wyszła na prowadzenie będą za wszelką cenę tego bronić. Natomiast prowadzenie gości spowoduje, że Wisła musi się otworzyć a to stwarza okazje do kontr i faulów taktycznych. Temperatura meczu będzie wysoka i sędzia, chcąc nad tym zapanować musi kilka razy sięgnąć po &quot;żółtko&quot;.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Król Ekstraklasy:

W 22. kolejce sklasyfikowani zostali następujący userzy:

1. waldi1979 100 pkt. (174)
2. seba23 80 pkt. (-85)
3. mefiuu 60 pkt. (-178)
4. typer.polska 40 pkt. (-200)
4. grzesznik 40 pkt. (-200)
4. flamaster 40 pkt. (-200)
Tabela do wglądu w temacie Króla Ekstraklasy TUTAJ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom