>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 7: Bangkok, Cherbourg

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Bangkok, Tajlandia
Data rozgrywania: 11.02.2019-17.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2018: Marcel Granollers
Zwycięzcy debla 2018: Marcel Granollers/Gerard Granollers

Miejsce: Cherbourg, Francja
Data rozgrywania: 11.02.2019-17.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €46,600
Oficjalna strona turnieju: https://www.challengerdecherbourg.fr/
Zwycięzca singla 2018: Maximilian Marterer
Zwycięzcy debla 2018: Romain Arneodo/Tristan Samuel Weissborn

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
B 87

beat-the-bookie

Użytkownik
mecz Janvier - Martineau są tacy gracze, których widziałem w grze i w przypadku złej czy słabej zostali przeze mnie już w jakiś sposób &quot;zaszufladkowani&quot; w szafce &quot;do tarcia chrzanu&quot;. Tak właśnie mam z Janvierem jak dla mnie poziom challenger max 1-2rundy. Wiadomo, że czasem może i coś wygra ale w tym przypadku gdzie jego przeciwnikiem jest młodszy rodak, który nie lata jeszcze po challengerach jak akwizytor po domach, a wręcz raczej je dobiera pod siebie + wiedzący co to gra w tenisa po dachem. Daje mi podstawy do tego by zaryzykować i postawić po wybitnym kursie na Martineau.
Martineau⛔
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Cherbourg
BAPTISTE CREPATTE @2,50 bet365 ✅
Pierwsza runda chellengera we Francji, wybrałem mecz gdzie do walki stanie dwóch zawodnikow gospodarzy. Stawiam na młodszego o 3 lata Crepatte, zwróciłem na tego zawodnika uwagę pod koniec zeszłego roku obserwując ITFy, od października do końca roku, Baptiste zagrał w 6 turniejach z czego wygrał 5 turniejów a raz odpadł w polfinale. To zaskutkowalo, że w tym roku widzimy go w turniejach chellengerowych, tydzień temu z dzisiejszym rywalem spotkał się w Budapeszcie gdzie wygrał w dwóch setach (tam kursy wahaly się między 3,90 a 4,10), później ograł jeszcze wyżej notowanego Krawetza by w 3 rundzie nie dać rady innemu Francuzowi - Bourgue.
21W/13L w hali, to dobry wynik jak na zawodnika tego pokroju, gdzie jego dzisiejszy rywal ma ujemny wynik 46W/52L.
Warto nadmienić, że Wang zdecydowanie bardziej preferuje Clay dlatego te wyniki na hardzie a tym bardziej w hali nie są powalające.
Wobec powyższy uważam, że mamy valoue stawiając na młodszego z Francuzów, idę więc w stronę Crepatte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Cherbourg
BAPTISTE CREPATTE @1,61 1xbet ✅
O Francuzie pisałem w poście wyżej, nie ma sensu się powtarzać, wczoraj bez straty seta 7/6 6/4, dzisiaj również idę w jego stronę choć kurs już zupełnie inny, ale do jakiegoś dubla jak znalazł.
Na przeciwko 34 letni Gimeno Traver, zaraz.. Gimeno Traver na hardzie? I to jeszcze pod dachem? Tego tenisiste nawierzchnia twarda parzy, on się urodził na piachu, tam rozegrał ogromną ilość meczów, granie na hardzie to dla niego kara, bilans 38W/63L, słabo to wygląda jeśli chodzi też o hale 17W/38L.
Rewelacyjnie Gimeno wszedł w nowy rok, 5 spotkań i... 5 porażek. Idę znów zdecydowanie w stronę gospodarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Cherbourg
TRAVAGLIA @1,57 Unibet ✅
Jeszcze jeden typ na dzisiejszy dzień z francuskiego chellengera. Włoski tenisista grać będzie z zawodnikiem gospodarzy - Janvierem.
Moim zdaniem, Stefano jest zawodnikiem lepszym, stabilniejszym, operujacy dobrze oburecznym beckhendem, grającym dobrze na lini.
Obaj lepiej czują się na clayu, ale jeżeli już grają na hardzie to lepiej wygląda Wloch, pod dachem również potrafi pograć 37W/27L natomiast Francuz 36W/35L. Włoch też lepiej wszedł w 2019 rok, 6W/3L, Maxime natomiast 3W/5L, nie wspomnę też o tym, że Wloch mierzy się z zawodnikami z innej półki.
Jedyny argument za Francuzem to, że gra u siebie, jeśli chodzi o aspekt czysto sportowy to nie widzę szans dla niego w starciu z Travaglia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Cherbourg
MOLLEKER @2,10 Unibet ⛔
Jedziemy dalej z chellkiem w Cherbourg, na dzisiaj idę w stronę młodego, utalentowanego Niemca, kurs 2,10 przeciwko Bonziemu mi odpowiada, rywal Niemca nie jest bardzo wymagający, 4 lata starszy Benjamin nic wielkiego nie gra, wczoraj bardzo meczyl się z dużo niżej notowanym Wlochem Bonadio, wygrywając dopiero po TB w trzecim secie, wcześniej porażki z zawodnikami także z drugiej setki rankingu, wyniki słabe, bądź bardzo przeciętne.
Zupełnie inaczej postrzegam 19letniego Niemca, Rudolf zaprezentował na się na tegorocznym AO, ale wpadł na zawodnika z samej czołówki - Szwarzmanna, zdołał mu ugrać seta, co jest miłym zaskoczeniem,wczesniej przechodząc 3 rundy kwalifikacji ogrywajac m.in zawodnika Ramanathana który występuje już w turniejach rangi ATP.
Był w kwalifikacjach do ATP Sofia ale odpadł z Vianim któremu i tak napsuł krwi grając trzysetowke.
Myślę, że kurs spowodowany jest tym, że Rudolf mało czasu spędzal do tej pory w hali, ma ujemny bilans, ale przypomnę, że jest to dopiero 19latego, to doświadczenie będzie zbierał, myślę, że właśnie w takich meczach z bardzo przeciętnym zawodnikami jak Bonzi. Tenisowo moim zdaniem zdecydowanie Molleker, tak też gram.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Cherbourg
BEMELMANS @2,20 bet365 ⛔
Dzisiaj krótko i zwięźle bo czasu brak.
Ruben kontra Nicolas Mahut, obaj znają się jak łyse konie, grali ze sobie cztery razy, zanotowali po dwa zwycięstwa, ale to było lata temu.
Obaj w hali czują się jak w domu, to tutaj wygrywali najwięcej pojedynków tenisowych, tyle, że Mahut ma 37 lat, problemy zdrowotne, nie chce mi się wierzyć, że bardzo mu zależy by ten turniej wygrać, mimo, że jest gospodarzem. Wczoraj wygrał z zawodnikiem z 4 setki rankingu po tb w trzecim secie, serwis mu nie siedział, kort dość wolny, problemy z poruszaniem się, to wszystko nie pomaga, udało się awansować, ale dzisiaj przeszkoda to kilka półek wyżej grajacy Belg.
Za Bemelmansem jakoś nigdy nie przepadalem, za jego stylem gry, aczkolwiek nieraz mnie zaskoczył pozytywnie, choć nie ukrywam, że jest to typ bardziej przeciwko Mahutowi aniżeli na Bemelmansa.
Kurs 2,20 oferowany przez bet365 to dla mnie valoue, jeżeli Mahut zagra tak jak wczoraj to Ruben go szybko poskłada.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Cherbourg
VANNI - TRAVAGLIA over 22.5 @1,83 bet365 ✅
Kolega wyżej idzie w kierunku 34 letniego wierzowca z Toskanii i ja tego typu nie neguje, historia jak wyżej widzimy to same zwycięstwa Luci, ale warto zwrócić uwagę, że dwa z nich były 10 lat temu.
Stefano jest 6 lat młodszy, jest w formie, podobnie jak jego starszy kolega, obaj preferują nawierzchnie ziemna, ale na twardym i pod dachem grają nieźle, a szczególnie w tym roku. Ja liczę tutaj na długi mecz, overowy mecz, ostatni raz gdy spotkali się że soba padł wynik 7/6 7/6, taki wynik mógłby się powtórzyć, ale ja nie wykluczam trzysetowego meczu.
Moim zdaniem bezpieczna opcja po dobrym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Cherbourg
HUMBERT -2.5 gema @1,72 bet365 ✅
Pierwszy Polfinal Francuskiego turnieju i ostatnia szansa gospodarzy, że ich człowiek jutro zagra w finale.
Ugo zmierzy się z Niemcem Moraingiem, w tym miejscu muszę wrócić do sytuacji z zeszłego roku tego turnieju która pamiętam na długo zapadła mi w pamięci, mecz o którym ogólnie było głośno, Mats grał w polfinale z dużo niżej notowanym Francuzem Lestienne i niespodziewanie przegrał bardzo gładko, potem dość długo zarzucano mu, że ten mecz poprostu odpuścił. Historia zatacza koło, mija rok Mats znow w polfinale w Cherbourg, ale dzisiaj tenisista dużo lepszy, z większymi aspiracjami niż Lestienne, Ugo to nadzieja Francji, chłopak 21letni z potężna lewa ręką, wygrywał już turnieje halowe, w październiku wygrał turniej halowy we Włoszech pokonując w finale rodaka Herberta co zrobiło duze wrażenie. W tym roku zagrał w turnieju ATP Montpellier, trafił na Tsonge i był bardzo blisko sprawienie niespodzianki, po wygranym pierwszym secie w drugim doszło do TB a tam lepszy okazał się Tsonga a potem już doświadczenie i rozpamietywanie przez Ugo drugiego seta dało o sobie znać.
Mimo 21 lat Humbert jest o blisko 100 pozycji wyżej w rankingu ATP, moim zdaniem zawodnik który niedługo regularnie występować będzie w zawodach rangi ATP.
W tym turnieju jeszcze nie stracił seta.
Po cichu liczę, że jutro zobaczę finał Humbert - Travaglia ale drugi Polfinal dla mnie NO-BET.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Cherbourg
HUMBERT - DARCIS over 22.5 @1,93 Unibet ✅
No i mamy Finał imprezy w Cherbourg.
O Humbercie pisałem wyżej więc nie będę się powtarzał, ale Darcis.. 14 lat różnicy, Belg po powrocie po kontuzji prawego łokcia chce wrócić na salony, dzisiaj mamy zderzenie wschodzącego talentu z zawodnikiem o wielkiej determinacji z zawodnikiem o bardzo duzych umiejętnościach, Steve wrócił po 15 miesiącach przerwy, półtora roku temu był sklasyfikowany na 38 miejscu rankingu ATP, zaslynal z ogrania Nadala w pierwszej rundzie Wimbledonu.
Bardzo dobry bilans gier na hali, mnóstwo spotkań, ogromne doświadczenie, 36 lat a cały czas wygląda bardzo dobrze na korcie, wielu zawodników po takiej kontuzji złożyło by strój w kostkę i zajęli się czyms innym. Steve wraca i melduję się w finale chellengera, faworytem jest młody Francuz ale kursy 1,50-1,60 moim zdaniem za niskie, moim zdaniem zobaczymy tutaj długi mecz, idę w over gemowy, 22.5 powinno zostać spokoknie pokryte, Darcis grał tutaj 3 mecze trzysetowe, Ugo wczoraj z Moraingiem również.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dobiegł do końca turniej w Cherbourg, zdaje sobie sprawę, że większości ludzi oczy zwrócone były na turnieje ATP, ale mam nadzieję, że ktoś i coś dla siebie znalazł z chellengerów.
To był na prawdę dobry tydzień, do usłyszenia w kolejnym tygodniu, myślę, że najczęściej będziemy gościć w Bergamo.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom