>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Rotterdam, Nowy Jork, Buenos Aires - 11.02-17.02.2019

Status
Zamknięty.
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Monfils - Medvedev 2 @ 1,45 fortuna ⛔
Całym sercem i sympatią za Gaelem, ale rozum każe postawić na ruska. Myślałem, że może trochę zwolni po Sofii, ale nie zanosi się na to. Oglądałem go z Tsongą i jest nie do zajechania, serwis ładny, przebija wszystko, sięga do wszystkiego. Typ może delikatnie ryzykowny, bo Monfils też jest w gazie, ale moim zdaniem zobaczymy powtórkę z przed tygodnia w Bułgarii. W każdym razie widowisko na pewno będzie przednie i nie mogę się doczekać.
A tutaj mały smaczek, tasiemka 4fun okazała się miłą niespodzianką ;)
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NDQ1ODA2MjUwMDrh2//LM6jbkMdx1B0=&amp;kind=MAIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dokladnie Danil trzyma poziom i tylko pytanie czy da rade do konca turnieju. Grali w zeszlym tygodniu razem i moze Gael wyciagnie wnioski.
Ja probuje mecz z Nowego Jorku.
Opelka @2,65✅ fortuna
Spotkanie dwoch wieżowców amerykanskich. Bardzo mocno serwujacych choc w moim odczuciu to mlodszy Opelka jest ciut lepszy pod tym wzgledem. W ostatnich meczach posyla srednio dwa asy na gem. Pojedynek powinien rozstrzygac sie w tb a to jest loteria. Jeden blad lub genialny return moze dac wygrana. Grali ze soba w Australi i gora byl Opelka. Jednak wtedy to Isner nie byl w najwyzszej formie. Do tego na swojej ziemi wykreca dobre wyniki i w hali jest grozniejszy niz na otwartym korcie. Nie ma sie co spodziewac wymian bo panowie mistrzami returnu nie sa. Myslalem ze kurs bedzie nizszy w granicach 2,2 bo roznica naprawde nie jest tak duza zwlaszcza ze w meczu o wygranej moga decydowac detale.
Dodatkowo
O26,5 @2,6✅ w tym meczu.
Querrey - Schnur 1 set o10,5 @2,25✅

Wawrinka @2,97✅
+1,5 @1,67✅
Uwazam ze Stan jest troche niedoceniony w tym starciu. Roznica miedzy tenisistami nie jest tak duza aby faworyzowac Keia. Na pewno value w graniu w kierunku Wawrinki ktory rozegral juz kilka ciezkich spotkan m.in. z kanadyjczykami i pokazuje ze wraca do dobrej dyspozycji. Momentami zawodzi go jeszcze backhand ale ma w repertuarze jeszcze inne mocne strony ktorymi moze Japonczyka pokonac. Kei mial Gulbisa ktory jest zawsze nieprzewidywalny i zmeczonego Fucsovicsa. Po takim kursie warto sprobowac
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Under 9.5 gema - 1 set @2.40 STS ⛔(Monfils-Medvedev)
Co nieco już zostało napisane na temat tego spotkania, ale ja idę w nieco inną stronę. W Sofii to zdarzenie zostało pokryte (6:2 Med) i o ile zwykle h2h nie jest dla mnie jakiś wybitnie wartościowy, o tyle spotkanie z przed tygodnia jest warte uwzględnienia. Korty nie odstają od siebie wybitnie szybkością - Rotterdam jest minimalnie szybszy. Dlatego uważam, za całkiem sensowne oczekiwać podobnego rezultatu. Oczywiście nie kieruje się jedynie tym, że tak było tydzień temu, to teraz też tak będzie i oczywiście Rotterdam jest zdecydowanie bardziej prestiżowy i dochodzi jeszcze faktor, że z reguły gracze ze wschodu Europy dobrze sobie radzą na tych terenach. W każdym razie Monfils nie musiał katować nagrań Ruska, żeby dojść do wniosku, że będzie ciężko o break i Rusek bije mocno, a zarazem dość celnie i nie ma problemu z bieganiem, dlatego też zakładałbym że przy mentalności Gaela nie będzie on cofać ręki. Pójdzie on po prostu bez kalkulacji, na returnie będzie starać się szukać winnerów, zamiast ciągnąć wymiany, a co za tym idzie będzie sporo wyrzucać lub obijać siatkę przy próbie trudniejszych zagrań i o ile będzie trzymać serwis to może nawet wypalić, ale raczej widzę to spotkanie w ten sposób, że albo Rusek go złamie i będzie trzymał podanie albo Monfils go zdemoluje. Oby gracz serwujący jako pierwszy, był też pierwszym który złamie ???? . Przy okazji po bólu kostki nie było wczoraj widać śladu u Francuza i dużo się nie namęczył z Dzumhurem, który od początku spotkania narzekał na odciski i w zasadzie dogrywał mecz, bardziej niż grał.
Dodatkowo dorzucam:
Chardy/Kontineen @1.92 sts✅
Z deblem to jest to często losowe, ale bardziej przemawia do mnie ta para, mimo że przeciwnicy wyglądają nazwijmy to &#39;&#39;bardziej jako debel&#39;&#39; to Chardy przynajmniej wiem, że będzie jakiś poziom tam trzymał, a Nikola Mektić już nie raz przykasował mi kupon, bo grał syf. Ugrali chociażby McLachlana i Struffa to czemu nie pójść za ciosem, przeciwnicy dodatkowo nie grali jeden dzień i może to i lepiej, bo zostali lekko wybici z trybu meczowego, jednak ten typ podaje bardziej 4fun, bo im więcej oglądam debla, tym bardziej nie rozumiem, jak niektóre pary wygrywają, a inne przegrywają.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Rotterdam
MONFILS +1.5 seta @1,87 Pinnacle ✅
Nie no musi ktoś w końcu chociaż nadgryźć Rosjanina, jestem pełen podziwu dla Danilla za jego ostatnie osiągnięcia, idzie jak burza, właściwie zmiata kolejnych rywali ze swojej drogi pewnie kroczac ku kolejnemu finałowi ATP.
Z Monfilsem spotkali się tydzień temu i gładkie zwycięstwo Danilla, tyle, że Gael potrafi wyciągać wnioski i mam nadzieję, że właśnie w tym wypadku tak było i dzisiaj mocniej przeciwstawi się młodszemu o 10 lat koledze z Rosji.
Idę dzisiaj delikatnie w jego kierunku bowiem kursu na Miedwiediewa zaczynają się robić bardzo mizerne, dzisiaj wiele ludzi będzie dokładać Rosjanina po 1,30-1,40 a ja tak jak już pisałem wcześniej pójdę pod prąd, bo ktoś w końcu go zatrzyma, czy będzie to Monfi? Wcale bym się nie zdziwił, aczkolwiek tego nie zagram. Monfilsa znamy, jak się zepnie to potrafi ograć każdego, ogromne możliwości, można by napisać książkę ale kto się interesuje tenisem to wszystko o nim wie, na pewno podrazniony zeszłotygodniowa lekcja od Danilla wyciągnął wnioski i chęć rewanżu będzie ogromną, uważam, że seta dzisiaj urwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Wawrinka-Monfils 1 ⛔

Jzu chyba pora na ten tytul Stana. Widzialem wszystkie mecze Wawrinki (dwa udalo sie wytypowac) i to nie jest przypadek. Dzis sie wahalem i spasowalem z Nishikorim i dzis w nagrode dostalismy mecz turnieju. Ogolnie licze na komplet trafien z turniejow ATP, bo to zawsze fajna rzecz dla typujacego.
Monfils az tyle nie nabiega w tym spotkaniu wydaje mi sie. Poza tym mam wrazenie, ze Monfils skorzystal dzis bo Medvedev gral juz sporo w ciagu dwoch tygodni. Wawrinka dzis uderzyl jesli sie nei myle 35 winnerow, juz pomijajac fantastyczny tenis zarono Szwajcara jak i Nishikorego.
Jako ciekawostke mozna dodac, ze obydwaj zawodnicy w przeszlosci grali juz w Rotterdamie finale z roznymi rywalami. Wawrinka pokonal wtedy Berdycha i zdobyl tytul. Monfils przegral z Klizanem.
Z taka gra typuje tytul dla Wawrinki, bo Szwajcar na to swoja gra zasluzyl w mojej opinii.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Ja probuje mecz z Nowego Jorku.
Opelka @2,65 fortuna
Spotkanie dwoch wieżowców amerykanskich. Bardzo mocno serwujacych choc w moim odczuciu to mlodszy Opelka jest ciut lepszy pod tym wzgledem. W ostatnich meczach posyla srednio dwa asy na gem. Pojedynek powinien rozstrzygac sie w tb a to jest loteria. Jeden blad lub genialny return moze dac wygrana. Grali ze soba w Australi i gora byl Opelka. Jednak wtedy to Isner nie byl w najwyzszej formie. Do tego na swojej ziemi wykreca dobre wyniki i w hali jest grozniejszy niz na otwartym korcie. Nie ma sie co spodziewac wymian bo panowie mistrzami returnu nie sa. Myslalem ze kurs bedzie nizszy w granicach 2,2 bo roznica naprawde nie jest tak duza zwlaszcza ze w meczu o wygranej moga decydowac detale.
A ja uderzę w zupełnie inną stronę. Isner od dawna olewa Australian Open i ten mecz z Opelką wygrałby bez problemu gdyby miał na to ochotę. Dzisiaj sobie poradzi z Opelką pokaże mu miejsce w szeregu amerykańskiego tenisa. Isner 1.40. ???? niewykorzystane pilki meczowe w 2 secie i to kilka
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
A ja uderzę w zupełnie inną stronę. Isner od dawna olewa Australian Open i ten mecz z Opelką wygrałby bez problemu gdyby miał na to ochotę. Dzisiaj sobie poradzi z Opelką pokaże mu miejsce w szeregu amerykańskiego tenisa. Isner 1.40.
Olewa szlema ale przykłada się i zaciska zęby w ATP250 :cwl::cwl::cwl: Osz kurłaaaaa ten argument za Isnerem mnie zabił. Lepiej czasem nic nie pisać zamiast tak...
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Olewa szlema ale przykłada się i zaciska zęby w ATP250 :cwl::cwl::cwl: Osz kurłaaaaa ten argument za Isnerem mnie zabił. Lepiej czasem nic nie pisać zamiast tak...
Jak widac nie ogladales tego meczu na Australian Open, więc dalsza dyskusja jest zbędna, oczywiście zawodnicy nigdy nie odpuszczają meczów:cwl::cwl::cwl: prześmiewczy &quot;kolego&quot;
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wawrinka - Monfils 2 @2.40 ✅1xbet
Poczatkowe 1.90 na Gaela bylo nie do gry, ale po masowce na Stana zrobiło sie 2.40 i uwazam to za spore value. W przeciągu 2tyg obejrzalem praktycznie wszystkie mecze Francuza. Mega forma, malo błędów i niesamowita obrona. Stana obejrzalem 2krotnie i jego gra mnie nie powalila. Użytkownik dx2 pisze ze wczorajszy mecz Stana to najlepszy mecz na tym turnieju Widocznie nie obejrzal innych spotkan np Monfils - Goffin.
Edit: przy typowaniu tenisa warta ogladac spotkania. pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom