>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
PELICANS - KOOKOO 1 1.50
tapara 2 albo zw meczu
A najlepiej odpuścić taparę zw meczu 1.70
2 z 3 gra ciężki meczyk ale Pelikans powinen dać radę
później będzie liga Niemiecka z hokeja szykujemy się na wygranie
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Oglądał ktoś Tyloo teraz ? Opłaca się na nich postawić w tym momencie ?
Jak najbardziej. Pokazali się znakomicie na inferno jak i miragu na tym turnieju. Zdecydowanie warto. Ale imo jeszcze lepiej poczekać do połowy inferno, bo zaczną po tt, a oni kozackie ct mają. Zakładając że avangar dobrze zagra te ct, co nie jest wcale oczywiste
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jak najbardziej. Pokazali się znakomicie na inferno jak i miragu na tym turnieju. Zdecydowanie warto. Ale imo jeszcze lepiej poczekać do połowy inferno, bo zaczną po tt, a oni kozackie ct mają. Zakładając że avangar dobrze zagra te ct, co nie jest wcale oczywiste
Aktualnie kursy 2.3 na uni i 2.45 na sts. Jak dla mnie to zdecydowanie za mało żeby grać zwycięstwo aż dwóch map. Nieproporcjonalne do ryzyka. Avangar to nie są aż takie boty. Do tego mirage również mają bardzo przyzwoity. Dlatego skip na razie, i ja czekam do połowy inferno, potem albo już skip do końca meczu albo w tyloo na 2 mapie jak kurs będzie dobry
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
kubam quinty dobra to czekam aż kursy wzrosną na 3 zł na Tyloo. Może się uda złapać ????

Tymczasem na betsafe...
Myślę że uda się spokojnie w przerwie. Ale bezpieczniej łapać na samą drugą mapę niż cały mecz. Mirage 50-50. A co do kursów, to nie podaje się go w złotówkach, czy jakiejkolwiek walucie (bo niezależnie od waluty jaką grasz kursy są te same). Kurs to po prostu 3, nie 3zł. Tak na przyszłość ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
kubam quinty dobra to czekam aż kursy wzrosną na 3 zł na Tyloo. Może się uda złapać ????

Tymczasem na betsafe...
Kursy nie są w złotówkach
Chciałem grać że Ludugorec przegra ale zdjeli. Kurs około 13
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom