>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bonusy Urodzinowe.

vde 119

vde

Użytkownik
I raczej nie będzie. Chyba tylko spiny od BetSafe, które trzeba obracać w kasynach i to na takich warunkach, że jest to prawie niemożliwe.
 
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Tyle lat posiadam wiele kont, przemieliłem trochę pieniędzy a nigdy urodzinowego bonusu nie dostałem. Tylko na bet365 dawali jakieś gratisy... ????
 
verno 594,2K

verno

Znawca - Hokej
Jako że dziś mam urodziny sam byłem ciekaw bo mam wiele kont natomiast na ten moment jedyne co to 18zl freebetu od 1xbet i raczej na tym się skończy ale zawsze coś ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
no to ciekawe czy dadzą coś dzisiaj i kto hehe ;)
Powysyłałem mejle i popytałem na czatach i oto efekty:
PL buczki
sts - brak
fortunka - brak
iforbet - czekam na odpowiedź
LV - 20 zł (ta opcja z mnożnikiem, wiecie chyba ocb ;) ) Lecz trzeba do nich napisać na czacie i podać kilka danych tzn imię, nazwisko, pesel i ostatni depozyt ;)
totolotek - brak
totalbet - czekam na odpowiedź
zagranica (na własną odpowiedzialność gracie, ja tylko zapytałem na mejlu ;) )
baszek - wśród wszystkich co mają w danym dniu urodziny losowane są bony a więc też nic pewnego że się coś złapie
ruskie - mają ale tylko dla najbardziej aktywnych graczy (ciekawe jak to rozpatrują ;) )
 
T 0

totalinhoo

Użytkownik
Z racji, ze jutro mam urodziny zapytalem pani konsultantki na sts czy daja jakies vouchery z okazji urodzin i w odpowiedzi przeczytalem *dokladnie tak.* ale od czego to jest uzaleznione to nie mam pojecia, bo gdy zapytalem czy musze spelniac jakies warunki Pani napisala, ze bonusy przydziela dzial bonusow i to tyle. Zobaczymy jutro.
 
T 0

totalinhoo

Użytkownik
Wczoraj konsultantka Anastazja pisala, ze sa takie bonusy. Dzisiaj konsultant Siergiej napisal, ze nie ma ale on przekaze zgloszenie do dzialu bonusowego i jesli dostane to poinformuja mnie e-mailem hahah, Ci ukraincy juz sami nie wiedza. Nie dostalem ;P
 
Do góry Bottom