>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Haras El Hedoud - Petrojet, Both team to score, @2.50, 0:0 w 3 minucie, stawka x2
Haras El Hedoud - Petrojet, 2 over 0.5 goli, @1.60, 0:0 w 3 minucie, stawka x3
Ja poszedlem troszeczke w innym kierunku over 1,5 goli @1,87 Betsafe.
 
K 0

kropson1988

Gość
Haras El Hedoud - Petrojet, Both team to score, @2.50, 0:0 w 3 minucie, stawka x2
Haras El Hedoud - Petrojet, 2 over 0.5 goli, @1.60, 0:0 w 3 minucie, stawka x3
Ja poszedlem troszeczke w innym kierunku over 1,5 goli @1,87 Betsafe.
Brawo kolego za ten mecz bo wlasnie Haras na 1:1 strzelili i obaj mamy na plus wszystko ✅ :beer:????.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
2 mapa Vitality -2.5 @1.95 sts
No, sts powariował z tym kursem. Na takim unibecie kurs na wygraną Vit 1.3, a na wygraną z dodatkową jedną rundą w sts 1.95?!
Gram i to mocno
Vitality wygra 2;0 @4.05
Jak wygrają te mapę, co po CT przy 10;5 spokojnie do zrobienia, nawet przy 12;5, to druga mapa formalność imo
✅
✅ !
Kurs był 28, a kusiło rzucić jakieś 3 dyszki ???? Ale i tak Francuzi zrobili to!! Wyglądają naprawdę solidnie, zwłaszcza NBK, bo Zywoo to wiadomo, od niego się wymaga, że będzie robił to co robi, ale NBK naprawdę solidny turniej, nie odstępuje w statystykach młodzianowi
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
✅
✅ !
Kurs był 28, a kusiło rzucić jakieś 3 dyszki ???? Ale i tak Francuzi zrobili to!! Wyglądają naprawdę solidnie, zwłaszcza NBK, bo Zywoo to wiadomo, od niego się wymaga, że będzie robił to co robi, ale NBK naprawdę solidny turniej, nie odstępuje w statystykach młodzianowi
No właśnie ja się nie zgodzę, wyglądają bardzo chaotycznie i przeciętnie, bardzo słabe terro mają bo ct jeszcze jako tako wygląda, jeżeli Zywo nie walnie 2-3 fragów w rundzie to runda jest w plecy, co więcej nawet jeżeli zrobi 2-3 fragi to jak widzieliśmy na inferno - też runda może być w plecy. Na razie jest W MIARĘ łatwo bo to wczesny etap i słabe drużyny ale jak dostaną mibr albo astralis to nie będzie co zbierać.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
No właśnie ja się nie zgodzę, wyglądają bardzo chaotycznie i przeciętnie, bardzo słabe terro mają bo ct jeszcze jako tako wygląda, jeżeli Zywo nie walnie 2-3 fragów w rundzie to runda jest w plecy, co więcej nawet jeżeli zrobi 2-3 fragi to jak widzieliśmy na inferno - też runda może być w plecy. Na razie jest W MIARĘ łatwo bo to wczesny etap i słabe drużyny ale jak dostaną mibr albo astralis to nie będzie co zbierać.
Na inferno na B przecież NBK trzymał w ryzach cały bombsite. Jasne - tt chaotyczne mocne gdy mówimy o inferno, ale trzeba powiedzieć że Chińczycy są naprawdę mocni na tej mapie po ct, czy to Vici czy to Tyloo. Ale ct to już naprawdę solidne grańsko z ich strony, a mecz składa się z dwóch połówek ;) A co do Astralis, to nie wiem czy jest sens porównywać jakąkolwiek drużynę obecnie, z kolei mibr dopiero zobaczymy jak się zaprezentuje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom