>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Luty 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Lauri Markkanen over 10,5 zbiórki kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (10)
Na dzisiaj coś takiego. Lauri ostatnie mecze bardzo dobrze na zbiórce wygląda. Punktowo również zdecydowanie się poprawił i wraz z LaVinem sporo rzucają. Na ostatnie 8 spotkań tylko 2 razy taka linijka nie była przekroczona. Do tego przyjeżdża Memphis, które niby odmienione, ale dalej niezłe w defensywie. Obie drużyny nie grzeszą zbytnio skutecznością, więc mecz nie powinien być z gatunku mocno overowego. Szykuje się sporo pudeł, a ktoś o takim zasięgu te piłki powinien ściągać. Jego ostatnie zdobycze na zbiórce to odpowiednio: 17, 11,18,10, 9, 13, 19, 15. Do tego trzeba przyznać, że większość z tych spotkań była mocno overowa, jak na Chicago. Także spodziewam się sporo szans do zbiórek i myślę, że Lauri taką linijkę powinien pokryć. Nurkic over 10 zbiórek, Green over
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pato07 224

pato07

Użytkownik
Ibaka pow 15.5 pkt @1.80 forbet ⛔
Trafione rzuty za 3 pkt J.Green pow 1.5 @1.60 melbet ✅
Siakam pow 16.5 pkt @1.95 forbet ✅
Siakam MVP!!! ;)

Taki zestaw z okazji że nie gra Leonard, ktoś tę grę będzie musiał ciągnąć.
Linie jeszcze nie pozmieniane więc powinno się udać .
Powodzenia ;)
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Siakam over 27.5 ( pkt + zbiorki+ asysty) 1.85 1xbet ✅✅✅ ( 56 )
Ibaka + Siakam over 20 zbiórek 4.40 1xbet ✅✅✅ ( 23 )

Po pierwsze jak Kolega wyżej wspomniał wypada Leonard, zastanawiałbym się czy zagrać na Siakama nawet w tej sytuacji, ale Out jest również VanVleet, co utwierdza mnie w tym typie. Linia spokojnje do ogarnięcia, ostatnio jak Leonard nie grał Siakam zdobył 51 oczek, przy czym VanVleet, który dzisiaj nie zagra zdobył 41 oczek.
Do tego gram juz bardziej ryzykowny typ, ale po takim kursie warto, ostatni mecz bez Lenonarda to 14 zbiórek Siakama, Ibaka średnio 8-10 zbiórek na mecz ;)

M. Morris over 23.5 ( pkt+ zbiorki+ asysty) 1.84 1xbet ❌

Po pierwsze wypada dzisiaj Irving, który jest odpowiedzialby za zdobywanie pkt w Bostonie. Wypada również z powodu choroby Terry Rozier, który zawsze był zmiennikiem Irvinga. Teraz poszło info, że Horford ma dzisiaj mieć ograniczone minuty.
Tatuma jakoś nie widzę, Smart ostatnio ucichł, zostaje mi Morris, który fajne liczby zbiera i rzuca.
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
M.Smart pow 11.5 pkt @1.95 LVbet ✅ Te trzy trójki w 2 min po tym cegleniu :eek:kay:
M.Morris pow 14.5 pkt @1.82 melbet ⛔

Irving out, Terry Rozier również, Horford z limitem minut, widzę w tym szansę na to że Smart pogra trochę dłużej i mam nadzieję że wróci do swojej dobrej skuteczności z dystansu. Morris również powinien ogarnąć.
Larry Nance Jr. Ov 11.5 pkt @1.80 forbet ⛔ 8pkt
Larry Nance Jr suma pts+rebs+as 27.5 @1.79 melbet ⛔
24
Tylko 3-12 za dwa niestety, do tego złapał 6 faul w pierwszej dogrywce, może by ogarnął

Cleveland nadal bez Thopsona, dzisiaj nie zagra też Love. Nance ma ostatnio imponujące liczby, dzisiaj będzie mu trochę trudniej niż z NYK ale w tamtum mrczu gdyby koledzy rzucali celniej po jego podaniach to by tam wykręcił triple-double.
Liczę na dużo minut i podtrzymanie dobrej formy.
Powodzenia ;)
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ostatnio jest tak ze mam kilka typow ale wybiore ten zly ktory tu podam, a reszta wchodzi , myslalem aby otworzyc temat gdzie bede podawal suche typy bez analizy ale jeszcze sie wacham , obralem inna metode dzisiaj podaje pare typow, wiec ktos cos sobie wybierze , wiadomo ze napewno cos nie wejdzie ale moze ktos trafnie wybierze -pozdro
Poniżej 18,5 punktu @ 1.80 BetOnline
Derrick Rose(Minnesota)
Rose zdobył 22 punkty w swoim pierwszym meczu po kontuzji w poniedziałek, ale wciąż istnieją powody do slabszego wystepu w środę. Zagrał tylko 24 minuty w swoim ostatnim meczu, ale skorzystał z przyjaznego pojedynku z Clippersami. Jego pojedynek z rakietami nie powinien być tak wysoki, bo Houston ma czwarte najwolniejsze tempo w tym sezonie.
Myślę, że ta linia jest wysoka, dopóki Rose jest nadal ograniczony mozliwe ze nie zdobedzie az tylu punktow co poprzednio.

Ponad 6,5 zbiórki @ 1,83 Bet365
Dwight Powell(Mavericks)
W swoim ostatnim meczu Powell zdobywal tylko cztery zbiórki, co sprawia, że jest to doskonały moment, aby go postawic. W każdym z trzech wcześniejszych meczy zanotował co najmniej osiem zbiórek, a jego 28 minuty w ostatnim meczu były jedną z jego najwyższych spedzodzego czasu na parkiecie w tym sezonie.

ponad 21,5 punktu @ 1,83 Paddypower
Lou Williams(Clippers)

Wziąłem over Williamsa bo Williams figuruje jako główne źródło obrażeń Clippersow dzisiejszej nocy, po handlu Tobiasza Harrisa, a Williams w swoim ostatnim meczu na trasie zanotował aż 50% skutecznosci, uzyskując 45 punktów.
Williams jest w doskonałym miejscu do zdobywania punktow przeciwko Suns, którzy zajmują 29. pozycję w obronie, a domniemany zespół Clippersow zdobywa srednio 120 pkt i jest drugim najwyższym wynikiem w lidze. Williams jest elitarnym strzelcem, więc powinien być w stanie wykorzystać porowatą obronę Suns.
Over 1,5 Bloku @ 2,50 Skybet
Andre Drummond(detroit)

Andre Drummond, ma szanse przebic swój 1,5-blokowy zaklad. W ostatnich pięciu grach ma średnio 3,0 bloki na mecz - oczywiście ponad ta linie, którą przekroczył w czterech z pięciu meczy. Co więcej, musi zmierzyć się ze zmęczoną drużyną z Bostonu, która powinna znaleźć się bez dwoch PG Kyrie Irving (out) i Terry&#39;ego Roziera (wątpliwy). Bez tego Irvinga ofensywa Celtics spadła o 8/9 punktu na 100 posiadan przez co musi sie bardziej &quot;zanurzyc&quot; pod koszem.
Nie gram blokow ale co ciekawe to gdzie niegdzie sa smieszne kursy na BetOnline 2 Bloki i wiecej jest za 1,62 - jest to Amerykanski Bukmacher ktorego znalazlem ostatnio - warto tam zajrzec of Holery roznych opcji i pelno zawodnikow nawet mozna samemu zestawiac h2h zawodnikow!(opisze wiecej o tym bukmacherze innego dnia - prawdopodobnie w polsce nie dostepny a szkoda ale kieruje te slowa do tych ktorzy mieszkaja poza granicami kraju - polecam )
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Justin Holiday over 11.5 pkt @ 1.83 betssson
Z zasady nie gram zawodników którzy potrafią ceglić na potęgę ( też myślałem nad Smartem, ale dlatego odpuszczam) jednak Justina dziś zaryzykuję. W lutym kręcił takie cyferki.15,19.17,6,15,11 pkt przy średnio 35 minutach na parkiecie. Dwa argumenty główne za typem to wąska rotacja Memphis i powrót na stare śmieci. To zawsze dodatkowa motywacja i chęć pokazania się publiczności i utarcie nosa byłym kolegom z zespołu. Conley ma zagrać, ale jest przeziębiony i niewiadomo jak z siłami u niego. Bradley zagrał kosmos ze Spurs ale to defensior i takiego meczu już nie powtórzy . Conley powinien kreować grę i otwierać pozycje innym czego nie robił Bradley, więc mimo że sporo rzutów zabierze to jednak Holiday na tym skorzysta. Justin jest na ten moment 2-3 opcją w ataku. Taką linie powinien połknąć, zwłaszcza że gra sporo minut
J.Tatum over 27 pkt+reb+as @ 1.83 betsson
Już wyżej zostało opisane. Przy braku Irvinga, Roziera i limitem Horforda Tatum będzie dziś od wszystkiego. On to będzie ciągnął wynik z Morrisem bądź Brownem, który lubi sobie co jakiś czas odpalić. Myślę ,że tutaj spokojnie 30+ pkt+reb+as jest w stanie zrobić.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Jest 6/6 na dziś proponuje jedno zdarzenie. Na nastepne dni wcześniej będę wrzucaj bo troszkę więcej czasu już będę miał.
Hield powyżej 18,5 pkt (1.8)
Buddy 25 pkt! Świetnie.
+++

Powiem szczerze że niska linia na Hielda i wchodziłem w dużo wyższe spokojnie jest w stanie rzucić powyżej 19 pkt dzisiaj
w ostatnim spotkaniu tych drużyn które miało miejsce 4 stycznia wykręcił aż 29 punktow .

7/7 !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 10

embiid

Użytkownik
Orlando Magic - Charlotte Hornets
typ: Charlotte Hornets
kurs: 2.35 ⛔
bukmacher: bet365

Magic są w serii zwyciestw u Siebie, i mysle, ze dzis na tym koniec. Hornets co prawda na wyjezdzie nie notują dobrych wynikow bo to druzyna wlasnego podwórka, to jednak idę w stronę gosci z dwóch takich prozaicznych powodów: obie ekipy graly w Orlando na poczatku sezonu, i był pogrom na korzysc szerszeni, drugi to taki, ze Hornets od paru lat niezmiennie wygrywaja tam mecze, mysle ze moze dzis być podobnie.
A jesli chodzi o aspekty sportowe to DJ Agustin odkad siegam pamiecia ma straszne problemy w kryciu Walkera, mysle ze dzisiaj natrzaska sobie na nim punktow. Ogladalem mecz Hornets z Indiana (przegrany 90=99) ale grali bardzo solidnie jak na wyjazd z takim uznanym rywalem, mysle ze dzisiaj przerwa serie Orlando wygranych u Siebie.
Pozdrawiam.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Jest 7/7 w lutym a na dziś proponuje dwa zdarzenia.
Cody Zeller powyżej 10,5 (1.8)
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanko, ja idę dziś w stronę Zellera uważam że jest w stanie spokojnie zdobyć powyżej 11 punktów w tym meczu.
Cody średnio na mecz spędza na parkiecie około 25 minut , Willy 14 min i Biyombo 15 z czego Amerykanin zdobywa dużo więcej punktów od pozostałej dwójki i dziś w takim meczu jak najbardziej uważam że przekroczy tą linie gdzie w tym sezonie zdobywał już znacznie dużo więcej punktów. Linia spokojnie do grania.

DeAndre Jordan powyżej 11,5pkt (1.8)
Jordan co prawda jest w tej drużynie krótko bo od 31 stycznia ale idę w kierunku niego dziś. W Knicks w każdym meczu do tej pory dostał powyżej 20 minut,jak najbardziej uważam że zdobędzie powyżej 12 pkt , w tym sezonie wielokrotnie zdobywał dużo wyższe liczby, nowy zespół także pokazać się chce z dobrej strony ????

Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 41

thomaszc

Użytkownik
Jest 7/7 w lutym a na dziś proponuje dwa zdarzenia.
Cody Zeller powyżej 10,5 (1.8)
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanko, ja idę dziś w stronę Zellera uważam że jest w stanie spokojnie zdobyć powyżej 11 punktów w tym meczu.
Cody średnio na mecz spędza na parkiecie około 25 minut , Willy 14 min i Biyombo 15 z czego Amerykanin zdobywa dużo więcej punktów od pozostałej dwójki i dziś w takim meczu jak najbardziej uważam że przekroczy tą linie gdzie w tym sezonie zdobywał już znacznie dużo więcej punktów. Linia spokojnie do grania.

DeAndre Jordan powyżej 11,5pkt (1.8)
Jordan co prawda jest w tej drużynie krótko bo od 31 stycznia ale idę w kierunku niego dziś. W Knicks w każdym meczu do tej pory dostał powyżej 20 minut,jak najbardziej uważam że zdobędzie powyżej 12 pkt , w tym sezonie wielokrotnie zdobywał dużo wyższe liczby, nowy zespół także pokazać się chce z dobrej strony ????

Powodzenia.
DeAndre Jordan masz over 10,5 @ 1,83 w Betsafe
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 14,5 pkt @ 1,72 Bet365
Jahlil Okafor(New Orleans)

Okafor dzisiaj stanie do walki przeciwko Oklahomie ktora jest na fali od dziesieciu meczy a to dla Nowego Orleanu bedzie trudny pojedynek , sam Okafor znalazl sie w trudnym pojedynku poniewaz Oklahoma ma trzecia najlepsza obrone w lidze a Okafor-owi w ostatnim czasie spadl czas spedzony na parkiecie.
Od kiedy wrocili do gry Anthony Davis i Julius Randle, Okafor niema tak znaczącej roli jak wczesniej gdy pierwsza piatka byla trapiona przez kontuzje.W Srode zagral te 29 minut ale mial tylko 8 punktow a w ostatnich pienciu meczach przekoczyl linie 14,5 punktu tylko raz.
Linie wystawione na niego sa 13,5 punkta gdy w becie jest 14,5, tak zmiejszona rola , plus wielu strzelcow w Nowym Orleanie jak ostatnio wlaczenie do gry Kenrich Williams plus mocny przeciwnik w obronie , nakazuje mi podjac ryzyko gry ponizej lini 15 punktow.
Over 3.5 Asysty @ 2.0 LvBet
NICOLAS BATUM (CHARLOTTE HORNETS)
Batum niema najlepszego sezonu w Hornets ale wciaz ma szanse odegrac wazna role w zespole poczym T.Parker pozostaje poza skladem oznacza to ze Batum bedzie mial wiecej okazji do przeprowadzenia ataku , a gdy Kemba Walker znajdzie sie na lawce aby odpoczac ,wtedy Batum zwieksza swoj wskaznik asyst o 5% co daje srednio 5 asyst w ciagu 36 minut.
Batum Gral ostatnio 34 minuty w czterech meczach ostatno, co ma to pewnym rodzaju jakas wartosc a linia 3,5 nie wydahe sie wysokoa ale trzeba wziasc tam poprawke bo przewidywany jest niski wynik wiec ze stawka ostroznie.

Under 15,5 pkt @ 1,83 SkyBet
Terrence Ross(orlando)

Nastepny zaklad jaki mi sie rzucil w oczy w Meczu Orlando - Charlotte to T. Ross ponizej 15,5 pkt z tego wzgledu ze tempo oby dwu zespolow jest bardzo wolne, Orlando 26 a Charlotte 20 w lidze tak niska linia punktowa w meczu ustawiona nie jest przypadkiem , rownie dobrze nawet Kemba ktory rzuca ostatnio po 30 pkt - moze nie przebic tej lini ale wracajac do Ross-a w Orlando jest kilku strzelcow po ktorych rozejda sie punkty jak Vucevic, Gordon ,Fournier ,Agustino czy Isaac - tak mozliwe potencjalne rozbite punkty przy wolnym tempie powoduje ze kilku graczy moze nie pokryc lini - wybralem Ross-a.
Na oklahome poszla taka masowka ze szkoda gadac , gdzie nie sprawdzalem to od 75% do 90% a skonczylo sie jak skonczylo - jak zawsze w NBA albo prawie zawsze ????
 
2 0

286nfarna

Użytkownik
Panowie, szybkie pytanie. Co sadzicie dzisiaj o Oklahomie? Żadnych poważnych absencji, wiec teoretycznie powinni dzisiaj zaprezentować swój poziom i ogarnąć Pelikany, do których co prawda wraca Davis, ale raczej nie powinno to przeszkodzić duetowi George - Westbrook, którzy w ostatnim czasie doskonale się uzupełniają i czarują na parkiecie?
edit Gucci Mane - Kolego przeczytaj regulamin działu NBA. Nie pytamy &quot;co sądzicie&quot; itd. Ostrzeżenie leci.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
A ja zacznę typy z związane z konkursami i ASG.
Konkursy: (wszystkie kursy z fortuny)
Skillsy - Luka Doncic @4,5 ⛔
Faworyt bukmacherów razem z Foxem ale i tak kurs całkiem przyjemny. O umiejętnościach tego chłopaka chyba nie trzeba nic pisać. Ogólnie jestem nim bardzo podekscytowany i ciesze się, że zagrałem jego nagrodę ROTY po kursie 3,75 przed sezonem :eek:kay: Dodatkowo przemawia za nim coś co nazwę genem zwycięstwa, masa nagród i wygranych już w tak młodym wieku plus jego ambicja i waleczność, bankowo nie będzie sobie tam chciał spędzić kilku minut dla zabawy tylko podejdzie do tematu na serio by wygrać ten konkurs.
Trójki - Stephen Curry @2,9 ⛔
Tutaj nie ma się co rozpisywać dużo. Nie jestem jego wielkim fanem ale fakt faktem, że to najlepszy shooter jaki kiedykolwiek grał w lidze. Jako motywacja dochodzi to, że w konkursie bierze udział jako brat plus miejsce gdzie odbywa się cały weekend - Charlotte gdzie się wychowywał jak ojciec tam grał. STS daje kurs tylko @2,5
Dunki - M.Bridges @4,0 ⛔
Też spory kurs, na STS dają @3,0. Faworytem Dennis Smith Jr.? Nie rozumiem, już był rok temu i się nie popisał, jedyny jego atut to niski wzrost przez co wyglądają jego paczki bardziej widowiskowo (niczym Nate Robinson ;)) ale Bridges to porządny atleta, wystarczy zobaczyć jego filmy z wsadami na youtubie. Typ trochę na czuja bo kurs jak dla mnie za duży.
Za 2zł zagram też tego AKO: @52,20 :bomb: ⛔
Mecz Gwiazd:
Under 309,5pkt @1,90 fortuna.⛔
Linia była na 314,5 wystawiona i taką wczoraj jeszcze złapałem ale i ta niższa raczej do gry. Od zeszłego roku nowy format, już nie nudny wschód na zachód, większa motywacja plus wygrana drużyna dostaje pieniądze do przekazania dla fundacji to jak dla mnie znów spowoduje tak jak rok temu, że w drugiej połowie zobaczymy elementy obrony i nie przekroczymy 300pkt
Leonard under 14,5 @1,7 STS ⛔
Jak wiadomo nie jest to showman i raczej skryty introwertyk. Nie jarają go takie mecze. Ma dwa występy. Swój debiut w którym miał 17pkt ale wtedy też nie było obrony i wyniki był kosmiczne. Potem dwa lata temu miał tylko 4pkt i ogólnie mało grał czasu. Biorąc pod uwagę bardziej underowy mecz niż te lata temu, jego osobowość i partnerów z którymi wychodzi (LeBron,Durant,Irving i Harden - każdy może się łasić o MVP moim zdaniem) to jak dla mnie aż 15pkt nie zdobędzie. :beer:
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja Tez coś zapodam od siebie na dzisiejszą zabawe.
Skills - Kuzma @10,00 Fortuna
Dlaczego nie? Taki kurs biorę z pocalowaniem ręki. Ubieglej nocy był najlepszy na parkiecie i dzisiaj też może mu się udać. Jeśli nie zatnie się na trafieniu w dziure, resztę powinien szybko i bezproblemowo ogarnąć.
Konkurs Trójek - Curry @2,50 STS
Kolega wcześniej ładnie wszystko opisał. Stepha tyle rzeczy motywuje do zwycięstwa, że żal go nie pograć, bo jest najwybitneijszy z całej obsady konkursu Trójek.
Dunki - Collins @4,25
Myślę, że wygra ktoś z dwójki Bridges /Collins. Wczoraj zawodnik Atlanty już dał niezły pokaz i myślę, że dzisiaj ma szansę.
Analiza obszerna, bo przecież to tylko zabawa.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Anthony Davis zostanie MVP All Star Game @13,00 Fortuna
To właśnie do tego gracza należy rekord zdobytych punktów w meczu gwiazd, było ich ponad 50. Co tu dużo mówić, jego styl gry jest idealny pod tego typu mecz. Obrony za dużo nie ma, więc Davis wykona pewnie mnóstwo wsadów, a co za tym idzie zdobędzie sporo punktów. To, że nie będzie w startowej piątce to raczej wiele nie zmienia, bo czasem rezerwowi grają nawet więcej niż ktoś z pierwszej piątki.
Najważniejsza jest jednak motywacja. Anthony Davis w tym sezonie nie ma już szansy na nic oprócz zostania MVP tego meczu. Sześć spotkań straty do ósmego Clippers to jest za dużo na zachodzie zwłaszcza, że po Pelikanach cudów spodziewać się raczej nie należy. Wobec tego jego motywacja powinna być dużo większa niż gwiazd, które playoffy zrobią albo mają realne szanse, by tego dokonać. Problemem natomiast jest to, że Davis ma jakieś problemy z ramieniem, ale w takim luźnym meczu raczej nie powinno mu to przeszkadzać. Moim zdaniem to właśnie Anthony Davis zostanie MVP tego meczu.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nie oglądałem konkursów na żywo, więc odpuściłem granie jednak ten Tytum chodził mi od początku po głowie, bo z wysokich był najmocniejszy, a finał to już loteria, bo przecież wygrał chorym rzutem z połowy. Bet na Curryego był kozacki po dobrym kursie, ale Harris odpalił niesamowicie. Tragiczny występ zaliczył Khris Middleton za, którego mógł wystąpić Brook Lopez, bo chyba jeszcze bardziej zasługiwał. Szukałam jakiś linii na zawodników jednak nic nie znalazłem, więc wezmę H2H.
Klay więcej pkt od Middletona - 1.65/unibet
Gracz Bucks wczoraj zaledwie 11 pkt w 3-Point Contest, gdzie wygrany osiągnął 26 pkt! Wydaję mi się, że Middleton trafił do ASG w najgorszym momencie. W mojej opinii to jedyny zawodnik, który nie wszedł na wyższy poziom u Budenholzera jednak Bucks mają najlepszy bilans w lidze i ktoś musiał wrzucić drugiego zawodnika do spotkania. Bardziej zasługiwał w poprzednim sezonie, no ale cóż. Wydaję mi się, że dostanie około 15 minut jednak nie będzie miał wielu akcji do rzutów, bo ma w swojej drużynie innych zawodników, którzy będą pchali się po MVP. Thompson to również nie jest zawodnik, który będzie wiele rzucał ale powinien oddać jakieś 7 rzutów, z czego większość za &quot;3&quot;, a podejrzewam, że około 50% może trafić tak jak to miało miejsce w zeszłym roku. Moim zdaniem spore value, bo tutaj różnica między oba Panami powinna się wykształtować na poziom 5-10pkt.
edit...
Doczekałem się linii na zawodników i to od STS, który pozwala nam łączyć paru zawodników, więc leci trebelek. Giannis, Kemba i Klay na overkach w liniach 22.5, 11.5 i 10.5. Dzięki zmienionej formule doświadczyliśmy trochę lepszej obrony w zeszłym roku jednak to nadal będzie wesoły mecz i pewnie zobaczymy minimum 300pkt. Klaya opisywałem, powinien trochę posiekać zza łuku i te 4 trójeczki dadzą mu 12 pkt czyli pokrycie linii. Kemba gra we własnej hali, w startowym składzie, więc będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Wydaję mi się, że jest idealnie skrojonym zawodnikiem do tego spotkania. Trójeczka, świetny crossik, a z góry także potrafi załadować. Antka gram, bo on będzie latał nad obręczą i kończył akcję dunkami, a po tym jak coś tam ostatnio zaczął trafiać z dystansu to może skusi się także na jakąś trójeczkę.
Kemba over 11.5 x Giannis over 22.5 x Klay over 10.5
AKO: 3.93/STS (po podatku)
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
No Doncic chyba zlał ten półfinał
no a Ty chyba zlałeś regulamin, ile razy powtarzać żeby w temacie były typy a pierdoły w innym temacie :slap:
Kemba Walker over 11.5 w sts po 1.60
dla porównania betrally ma linię 15.5
Własna hala, przedostatnie miejsce w konkursie 3, poprzednie mecze w ASG to 7 (Gdy A.Davis u siebie ogarnął 51 pkt) i rok temu z nowej formule 11, myślę że do dubelka można puścić
na unibecie widziałem fajną opcję Kemba więcej pkt niż Leonard po 1.68 , wyżej już był opisywany KL myślę że też spoko opcja
co żeś Kemba zrobił ???? ⛔
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
ForFun na MVP All Stars;
Paul George Win @ 9 SkyBet (Glowny typ)
Kyrie Irving Win @ 9 SkyBet (ewentualnie jezeli by wygrali) Fortuna 15 ?!
All Star MVP

Wyścig MVP jest dość trudny do przewidzenia, biorąc pod uwagę ilość gwiazdorskiego talentu na parkiecie. Jednak możemy przez lata oprzeć się na ogólnych trendach. Po pierwsze, prawie zawsze przewodzą rzucajacy liderzy, którzy odbierają nagrodę. Od 2005 roku 13 z 15 MVP-ów to PG, albo LeBron James i Kevin Durant - dwoch skrzydlowych. Wyjątkami byli Shaq w 2009 (co-MVP z Kobe) i Anthony Davis w 2017 roku.
Paul George powinnien podejsc do tego z powaznym zamiarem a ma to dosc spore znaczenie bo sklad na parkiewie w jego teamie bedzie mocny a ma u boku Hardena, Westbrooka, lillarda i LeBrona - nie sadze zeby ktos znich mial spore parcie na zdobycie tytulu MVP wiekszosc z nich posiada juz tytul MVP z All-star wiec ich podejscie do punktowania nie powinno byc az tak duze ,owszem Curry niema tytulu ale on jest tutaj inna opcja, majacy wygrane w rozgrywkach za 3pkt.
Tak więc, jeśli patrzymy na starterow, to Durant, Harden, Kyrie, LeBron, Giannis, Steph, PG i Kemba. Spośród tych graczy najlepszymi kursami z szansami na zdobycie wedlog mnie są P.George z kuresem 8 oraz jeszcze zaryzykowal bym na Kyrie Irving jezeli druzyna Giannis-a by wygrala to ewentualnie jego drugiego bym wybral.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Paul George powinnien podejsc do tego z powaznym zamiarem a ma to dosc spore znaczenie bo sklad na parkiewie w jego teamie bedzie mocny a ma u boku Hardena, Westbrooka, lillarda i LeBrona - nie sadze zeby ktos znich mial spore parcie na zdobycie tytulu MVP wiekszosc z nich posiada juz tytul MVP z All-star wiec ich podejscie do punktowania nie powinno byc az tak duze ,owszem Curry niema tytulu ale on jest tutaj inna opcja, majacy wygrane w rozgrywkach za 3pkt.
Tak więc, jeśli patrzymy na starterow, to Durant, Harden, Kyrie, LeBron, Giannis, Steph, PG i Kemba. Spośród tych graczy najlepszymi kursami z szansami na zdobycie wedlog mnie są P.George z kuresem 8 oraz jeszcze zaryzykowal bym na Kyrie Irving jezeli druzyna Giannis-a by wygrala to ewentualnie jego drugiego bym wybral.
Przecież PG gra u Giannisa a nie LeBrona z kolei Kyrie u Brona więc wątpliwe MVP dla niego jak wygrają rywale :wait:
Ja zagram dla zabawy Hardena jeszcze jako MVP @6 fortuna. Ma dobry zespół (jak dla mnie wygra druzyna LeBrona) i jeszcze nie zdobył tej nagrody. Gra kozak sezon, myślę, że zobaczymy dziś sporo jego trójeczek a także wjazdow pod kosz ;)
 
deepred 633,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Boston Celtics @ Milwaukee Bucks
Bucks @1,47 Unibet ✅ 97-98
Długo czekałem na to spotkanie jako fan Celtów. Jednak w obecnej formie Kozły są u siebie praktycznie nie do ruszenia. Boston w moim odczuciu nie ma takiego gazu, żeby ograć Bucks. Zgoda, jest w dobrej formie Irving, ale Brogdon jako jego matchup może pełnić rolę plastra. W moim odczuciu Malcolm jest jednym z lepszych obrońców na piłce i może zatrzymać Irvinga na 20 punktach bez wielkiego wysiłku. Brown mnie troszkę rozczarowuje, chociaż odkąd Stevens sadza go na ławce praktycznie zawsze pokrywa linię 20 oczek w meczu. Tatum rozchwiany, wiadomo młodość, ale Kozły będą to bezlitośnie wykorzystywać. Wiadomo, Giannis i wszystko jasne. Do tego sprowadzili Miroticia, co jest świetnym ruchem Milwaukee. Swoje na bank dorzuci Middleton i Boston odjedzie do domu bez punktów. H2H w Fiserv Forum zdecydowanie po stronie Bucks.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom