>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ktoś mnie może oświecić, bo za bardzo nie rozumiem tego:
G2- Avangar 2- 2.15
Drużyna druga wygra pod rząd 13 rund- NIE 2.10
13 rund pod rząd wygranych przez drużynę, która jest stawiana w roli underdoga ?
Jesteś pewny, że dobrze tłumaczysz zakład? Na wygranie 13 rund pod rząd w jakimkolwiek meczu to kursy byłyby pewnie rzędu @10 jak nie więcej, ale nie spotkałem się żeby jakikolwiek bukmacher wystawiał coś takiego. Może chodzi o TRZYNASTĄ rundę? albo rzeczywiście może być tak jak pisze otekos
Też widzicie przesadzone kursy na NiP vs WInstrike? NiP pierwszy mecz solidny, ale tam przeciwnik przeciętny. Później z Renegades nie było już tak kolorowo. Sporo błędów komunikacyjnych, widać że ta powolna gra im nie leżała. Winstrike solidne ct z fnatic skończone wynikiem 13-2, tylko przecięte terro. To samo było w meczu z NRG, gdzie po T nie mieli pomysłu. Jednak tak przejrzałem wczorajsze spotkania i veta i wychodzi, że zazwyczaj drożyna po lewej stronie miała ostatniego bana, a po prawej wybierała stronę (choć nie zawsze). Jest jakaś zasada co do tego? Jeżeli rzeczywiście tak jest to wtedy over 26,5 po @2,07 do grania. Co o tym myślicie?
No i jakieś pomysły na pozostałe spotkania? Myślałem też o Ence 2-0 @ 2,2. Ich insta banem jest cache czyli największy atut Renegades. Pewnie skończy się na wyborze traina przez Australijczyków, ale tam ENCE gra bardzo dobrze. Finowie mają dużo większy komfort w swoim wyborze bo mappool dużo lepszy..
Jakieś pomysły?
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Witam jak sądzicie , Tyloo jest w stanie urwać mapę dla NRG? Grają ostatnio dość dobrze na tych kawalach i do tego dorzuciłbym win Fnatic, wiem ze pod formą są ale powinni chyba ogarnąć ? Kilka meczy już bo3 wiec o handicapach można pomyśleć
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Mimo, że póki co na tym turnieju wytypowałem 0/2 to i tak twierdzę, że na typ etapie nie ma co stawiać na faworytów. W zasadzie tutaj każdy może wygrać z każdym.
Może nie licząc Grayhound, które jednak pokazuje, że potrafi walczyć. Ciekawy jestem czy wyrzuca dzisiaj Fnatic z turnieju. Wiem, że to była by niesamowita niespodzianka. Tak czy inaczej nie odważyłbym się grać Szwedów po @1.30.
G2 - AVANGAR
O Francuzach pisałem wczoraj i tak naprawdę podtrzymuje swoje zdanie, że nie wierze w awans G2. Avangar mimo nie najlepszego początku zawodów jak najbardziej może sobie dzisiaj poradzić. Fajnie value w postaci @2.05 pobieram w Unibecie. Jame wczoraj pokazał się z dobrej strony, może byc bardzo niewygodny dla Kennego.
Wynik 16:14 z Furia zdecydowanie nie napawa optymizmem. Ale proszę zwrócić uwagę, że Avangar oddali dwie pistoletówki. W pierwszej połowie przegrywali już 0;5 ale zrobili z tego 7:8. Widać, że radzą sobie w kryzysowych sytuacjach.
✅✅
Vitality - Vega
Tutaj również aż się prosi pograć na undergoda. Vitality bez Zywoo nie istnieje. Widać, że nie jest tym samym gościem co online. Twierdzę, że online wciagnalby Grayhound nosem.
O Vega Squadron też pisałem wczoraj i tak jak mówiłem, oni są bardzo nieprzewidiwalni. Po kursie @2.70 myślę, że warto zaryzykować.
⛔⛔
Skuteczność na majorze: 1/4
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Ence Renegades 2;0 2.14iforbet (do 12 jest 14% więcej)
Dobrze przygotowani, jak ktoś napisał mappool po ich stronie. Moim zdaniem śmiało mogą powalczyć o 8. Z legend to tylko liquid i astralis to bedą drużyny, które nie powinny zawieźć. Pozostałe 6 Hr ? complexity ? big ? navi ? faze ? mibr ?. Ciężko powiedzieć, która z tych drużyn będzie przygtowana.
Moim zdaniem warto iść w ence cały czas póki nie zaliczą wpadki.

G2-Avangar G2 1.67 iforbet Zlekceważyłem trochę Avangar.

Nie zraża mnie porażka gładka z ence. Avangar niby dobrze przygotowane ale gładko przegrali z renegades, ledwo wymęczyli z furią chociaż tu były przegrane 2 pistoletówki. Jakoś drużyna avangar mnie nie przekonuje. W meczu z renages liczyli cały czas na przewagę, którą zrobi jame.
c9- Vici kurs 1.5 na c9
Biorę w ciemno. Vici nie prezentuje nic ciekawego. W meczu z fanatic wygrano kilka decydujacych pojedynków 1;1 z fnatic a nrg się po nich przeszlo. Ciężko cokolwiek o nich powiedzieć. Pokazali to co w kwalwikacjach z north czy winstrike, nic po za tym. C9 gładko dostało na overpasie z chinczykami, którzy odstawili kolejnego faworyta. Porażka do 3 boli, ale takie się zdarzają. I moim zdaniem nie należy wyciągać jakiś pochopnych wniosków.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
A ja biorę pod lupe mecz Spirit-Furia. 1,8 na Spirit na unibecie, kurs warty uwagi. Jak wiadomo oba zespoły 0-2 ale chce ukazać dlaczego spirit. Oglądałem dwa mecze Furii był to 2x Mirage I muszę powiedzieć , że słabo to wyglądało , przejazd Nipu a później wyrownany mecz na Avangar ale I porazka w końcowej fazie gry. Można by było stwierdzić że pierwszy mecz na Nip to mocne Nip na mirku. Ale po meczu na renegades nie stwierdze tego, po Prostu Furia słabo zagrała. A co do Spirit pierwsza mapa na Ence rywal o wiele lepszy niż Nip I deklasacjii nie było , a druga Mapka na vega mieli już ten mecz ale no podobnie do Furii z Avangar. Jak dla mnie Spirit ma duże szanse na wyeliminowanie ich z turnieju. Jak wasze wrażenia do tego meczu ? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 2,4K

promark

Użytkownik
Mimo, że póki co na tym turnieju wytypowałem 0/2 to i tak twierdzę, że na typ etapie nie ma co stawiać na faworytów. W zasadzie tutaj każdy może wygrać z każdym.
Może nie licząc Grayhound, które jednak pokazuje, że potrafi walczyć. Ciekawy jestem czy wyrzuca dzisiaj Fnatic z turnieju. Wiem, że to była by niesamowita niespodzianka. Tak czy inaczej nie odważyłbym się grać Szwedów po @1.30.
G2 - AVANGAR
O Francuzach pisałem wczoraj i tak naprawdę podtrzymuje swoje zdanie, że nie wierze w awans G2. Avangar mimo nie najlepszego początku zawodów jak najbardziej może sobie dzisiaj poradzić. Fajnie value w postaci @2.05 pobieram w Unibecie. Jame wczoraj pokazał się z dobrej strony, może byc bardzo niewygodny dla Kennego.
Wynik 16:14 z Furia zdecydowanie nie napawa optymizmem. Ale proszę zwrócić uwagę, że Avangar oddali dwie pistoletówki. W pierwszej połowie przegrywali już 0;5 ale zrobili z tego 7:8. Widać, że radzą sobie w kryzysowych sytuacjach.
Vitality - Vega
Tutaj również aż się prosi pograć na undergoda. Vitality bez Zywoo nie istnieje. Widać, że nie jest tym samym gościem co online. Twierdzę, że online wciagnalby Grayhound nosem.
O Vega Squadron też pisałem wczoraj i tak jak mówiłem, oni są bardzo nieprzewidiwalni. Po kursie @2.70 myślę, że warto zaryzykować.
Zgadzam się w obu betach z husarzem.
G2 wczoraj masakrycznie, brak pomysłu na grę, indywidualnie też słaba forma (gracze Ence zjadali ich pod każdym względem). Dobrze ze husarz wspomniał o Jame. Koleś obecnie jest w mega formie, z AWP czyni cuda, w obecnej dyspozycji zje Kennego jak tylko będzie chciał. Liczę, że fitch się obudzi bo aimowo to dobry zawodnik. ✅✅
Drugi mecz i też to samo. Oglądałem wczoraj praktycznie wszystkie mecze. Vitality - bez Zywoo nie grają nic, gubią się całkowicie. On sam jednak online jest dużo mocniejszy, wczoraj próbował grać AWP i przegrał praktycznie wszystkie pojedynki w meczu z Tyloo. Widać, że lany mu póki co nie służą i potrzebuje jeszcze dużooo doświadczenia.
Vega całkiem ciekawe mecze wczoraj, mają fajny potencjał, forma jest.⛔⛔
Także na pierwsze dwa mecze AVANGAR + Vega ode mnie

Dwa kolejne mecze i również zagram na underdogi według buków.
NIP - Winstrike
NIP jak to NIP. Legendy, grają swoje ale moim zdaniem bez szału. Wczoraj mieli praktycznie dwóch najłatwiejszych rywali a mają bilans 1-1 a ich gra wyglądała bez poweru.
Winstrike - ciekawy skład sobie zrobili, wczoraj bardzo dobry mecz z Fnatic, gorzej z NRG (które jest obecnie najmocniejszym zespołem w stawce). Boombl4 wczoraj jak odpalił na trainie to był nie do zatrzymania, świetna gra to samo od snajpera WorldEdit (jak tylko wejdzie dobrze w mecz to jest TOP 5 AWP na globie). W Nip gra głównie opiera się na formie Foresta (najstarszy gracz) i jak mu siadać nie będzie to nie widzę dla nich szans. Kursy są dla mnie zupełnie nie do zrozumienia dlatego pobieram @2.9 Unibet ✅✅
C9 vs Vici
Amerykanie w ogóle nie przekonują mnie grą w takim składzie. Cieszy mnie, że formę odzyskał Kioshima i gra naprawdę konkretnie a reszta składu przeciętnie. Są problemy z komunikacją, zgraniem (moło+smoke w tym samym czasie itp)
Vici - czarny koń ewidentnie, ostatnio w bardzo dobrej formie. Jak to Azjaci, grają prostego, wolnego CS i to będzie idealna broń na C9, które bez zgrania i komunikacji często wychyla pojedynczo i będzie im brakowało re-fraga na Azjatach. @2.9 Unibet ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Jak już się sugerować wczorajszymi meczami to warto też spojrzeć z kim grały te drużyny, że między ENCE, a Furią różnica jest znacząca. Mi przeczucie mówi że dzisiaj G2 weźmie mecz po wyrównanej walce (over do grania). Zmiany w G2 na +, Kenny w formie. To będzie jedno z ciekawszych spotkań
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Jak już się sugerować wczorajszymi meczami to warto też spojrzeć z kim grały te drużyny, że między ENCE, a Furią różnica jest znacząca. Mi przeczucie mówi że dzisiaj G2 weźmie mecz po wyrównanej walce (over do grania). Zmiany w G2 na +, Kenny w formie. To będzie jedno z ciekawszych spotkań
Bez urazy kolego, ale jeżeli twierdzisz ze Kenny jest teraz w formie to żyjesz w błędzie. Poziom na którym grał 2 lata temu a na którym gra teraz to dwa-trzy poziomy niżej.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
W pełni się zgadzam z opinią Fiolka77. Rosyjska drużyna powinna sobie poradzić z Furią, a i kurs bardzo dobry.
Do tego win Winstrike lub handicap w ich stronę. IMO to Winstrike jest faworytem.
C9 Vici no bet. C9 bardzo mnie zawiodło, a ViCi nieprzewidywalna drużyna. Cloud9 wg mnie wygra, ale 1,4 to całkowicie brak value. Poza tym grali z NRG, które wygląda jak na razie najpewniej.
Na dziś więc coś takiego:
Spirit Furia 1,82
ENCE eSports
Renegades 1,33
Ninjas in Pyjamas Winstrike Winstrike +4.5 1,75
AKO 4,24 ⛔
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Ence Renegades , bo byłem na treningu sprawdzam teraz wyniki I jestem w lekkim szoku(nawet bardzo wielkim). Renegades tak dobrze zagrało czy Ence poniżej swoich umiejętności I możliwości?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Ence Renegades , bo byłem na treningu sprawdzam teraz wyniki I jestem w lekkim szoku(nawet bardzo wielkim). Renegades tak dobrze zagrało czy Ence poniżej swoich umiejętności I możliwości?
Chyba jedno i drugie. Ale pierwsza mapa na pewno zagrana koncertowo przez Australijczyków. Myślę, że wynikało to z tego, że Finowie kompletnie nie mieli pojęcia jak Renegades gra tę mape, bo jej po prostu nie gra XD Nie mieli materiału żadnego z którego mogliby coś wywnioskować. No ale aimowo przede wszystkim kozacko dziś jks, poziom utrzymali wysoki cały mecz, a na drugiej mapce Gratata się odpalił, 3 osoby wykręciły 20+ fragów, 2 osoby 25+, trudno przegrać jak wszyscy tak strzelają.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Renegades na nuke zagrało dobrze, chociaż według mnie ENCE sporo dołożyło od siebie żeby przegrać tę mapę. W tym terro mogli (powinni?) ugrać tych rund więcej. 5 razy mieli podłożoną pakę i nie potrafili jej utrzymać. I to zazwyczaj były wyrównane sytuacje 2vs2 3vs3. Nuke takich rzeczy nie wybacza, wiadomo jak ciężko po T tam się zdobywa rundy i nie było z czego wracać.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Przepraszam za typ na Spirit. To było dno , szkoda było na to patrzeć. Na takie druzyny nie ma miejsca w Majorze. Chlopaki pickują swoją mape Mirage I wydaje mi się że powinni coś prezentowac na niej . A oni w ataku 13-2 piach , no to gdzie jest przygotowanie do najwiekszego turnieju w Cs-ie. Nuke rundy przy wyniku 12-12 to smiechawa. Smoki na dojazd dworu jeden wchodzi a Drugiego po co , fleshują I free frag. Nie no wk*rwiają mnie takie zespoły , bo zajmują tylko miejsce dla lepszych druzyn. Do Jutra :/
Dodając jutro gram grubasa na druzyne przeciwko Furii.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Spirit tak grając nie miało prawa tego wygrać. Spraye bardzo słabe, komunikacja, bezsensowne deady... Nie ma co się rozpisywać kompletnie nietrafiony typ i faktycznie oni mogą się mierzyć z zespołami typu Vega Squadron i na ich tle wyglądać solidnie. Dałem all in ile miałem na buku po 1,27 na kontrę, bo innego scenariusza nie mogłem sobie wyobrazić.
Są już kursy na jutro. Tyloo i Winstrike spore value. 1,25 na Vitality z ViCi to jest śmiech na sali. Ciekawy jestem czy ktoś postawi na AVANGAR.
TYLOO - AVANGAR 1.75
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Szybkie przemyślenia:
Ence vs Winstrike
Na papierze Finowie lepsi, jednak Winstrike z dnia na dzień coraz bardziej zaskakuje. Mają bardzo mocną stronę CT, dobry mappool i wydaje mi się, że są w stanie coś tu ugrać, szczególnie że sergej (najlepszy gracz ENCE) nie gra na swoim normalnym poziomie.
Tyloo vs Avangar
Według mnie jeden z lepszych do obstawiania meczów. Azjaci indywidualnie są znacznie lepsi od Kazachów (w sumie to też Azjaci, ale podchodzący pod CIS). Tyloo póki co po zmianach radzi sobie świetnie i moim zdaniem nie będą mieli problemów z awansem. Kursy podchodzące pod 1,80 świetne.
Vitality vs Vici
Kolejny raz będę grał przeciwko Vici. Wygrane z Fnatic i Cloud9 na papierze robią wrażenie, jednak jeśli ktoś oglądał te spotkania to na pewno zauważył, że obe te teamy były w tragicznej dyspozycji. Jak już dostali NRG które gra na przyzwoitym poziomie to gładko dostali do 6.
Vitality i to myśle że 2;0
Nip vs Vega
Nip powinien, jednak po takich kursach kompletnie nie do ruszania.
G2 vs Fnatic
Drużyny które 3-4 lata temu były na poziomie finałów majora. Teraz walczą o awans do głównej fazy i to z bilansem 1:2. Wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia. Myślę, że będzie overowo.
Cloud9 vs Furia
Bet365 wystawił kurs 4 na Brazylijczyków i uważam, że to śmiech na sali. 2,50 to powinien być max. Cloud9 gra tak gównianie, że gorzej się nie da. Kompletnie nic im nie wychodzi. Porażki do 3 z Tyloo i do 6 z Vici mówią same za siebie. Wiadomo, że różnie może być, ale kurs 4 to bardzo duże value i warto brać póki nie spadnie.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
W zasadzie większość została już powiedziana, nie będę powielał typów.
Jest coś co rzuciło mi się w oczy:
Boombl4 więcej fragów niż sergej @2.9 sts
✅
Ten kurs to zdecydowana przesada, jak wiadomo cały team winstrike budowany był wokół tego młodego zawodnika, do tego sergej nie gra na swoim poziomie, a Winstrike z każdym meczem wydają się być lepsi. Dla mnie kursy jakie sts wystawił są zdecydowaną pomyłką. Zakład tyczy się tylko meczu ENCE - Winstrike.
Jeśli policzyć ilość fragów przez ilość rozegranych rund na majorze, Boobml4 ma 0.8 fraga na rundę, a sergej 0.73 fraga na rundę, czego nie odzwierciedlają kompletnie wystawione kursy. Polecam bardzo mocno, bo ktoś tu zaspał przy kursach, dysproporcja za duża.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Wie ktoś może na jakiej zasadzie wygląda losowanie par z wynikiem 2:2 ? Wszystkie drużyny do 1 koszyka czy drużyny które miały 2:1 grają z tymi z 1:2 ?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Wie ktoś może na jakiej zasadzie wygląda losowanie par z wynikiem 2:2 ? Wszystkie drużyny do 1 koszyka czy drużyny które miały 2:1 grają z tymi z 1:2 ?
System szwajcarski, czyli grają drużyny z takim samym bilansem. Będzie losowanko tak jak do tej pory
e; jedyne co to drużyny, które już ze sobą grały, nie mogą zagrać ze sobą ponownie na tym etapie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom