>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [12-13 lutego 2019]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Taido, Jagr - jesteście na tyle doświadczonymi typerami, że mam nadzieję, że nie wpadacie w &quot;pułapkę&quot; magicznego myślenia... Kurczę jak jakiś forumkowy faworyt jak wczoraj Man Utd nie wejdzie to naprawdę nie jest powód, żeby w następnym dniu inny forumkowy faworyt nie wszedł... Jak ja często widziałem takie sytuacje, że w jakimś dniu coś co miało wejść nie weszło, to w następnym wszyscy w 2 stronę i też potopili... Ludzie !
Analizujemy konkretne zdarzenia. Nie ma co porównywać wczorajszych meczy i dzisiejszych meczy bo nie tylko kluby inne, ale nawet państwa... Ja wiem, że Real potrafi zgubić punkty na wyjeździe i asekuracyjnie zagrałem Real (DNB)✅✅✅ i 2x✅✅✅, ale bez przesady z ładowaniem w czysty Ajax... To przepaść i to nawet jak Ajax byłby w formie, a wiemy, że nie jest.. Sorry miałem już więcej nie udzielać się, ale od 10 lat te same błędy... Jagr masz konto od 2009 i 3355 postów więc chyba zauważyłeś jak często niedoświadczeni typerzy zasugerowani zupełnie innymi meczami, ale z poprzedniego dnia popełniali taki błąd... W większości swojego postu piszesz o meczu WCZORAJSZYM, a nie DZISIEJSZYM..., Taido - akurat Nole jako jeden z nielicznych podał wczoraj typ na PSG...
Może przejrzyj Chłopie najpierw wstecz forum i zobacz co wczoraj napisałem na temat meczu MU-PSG, a potem będziemy dyskutować.
Jemu chyba chodziło o to, że w ogóle były takie posty, a nie, że Twoje posty...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
No chodziło mi o merytoryke i podobieństwo postów, a nie to że ty(Nole) taki post napisałeś, nie mówię by ładować w ajax czy borussie, ale według mnie kurs 1.82 na taki dubel, po podatku to juz w ogole jak u polskiego buka grasz jest niski patrząc na ryzyko, bo i Borussia i Ajax dobrze sobie radzą i w lidze i dobrze radziły sobie w grupie i zwycięstwo któregoś z tych zespołów byłoby niespodzianka, ale na pewno nie dużą
Nie piszę też ze to jest niemożliwe, żebyście mnie jutro nie cytowali że hehe debil, bo to wciaz granie na faworytów z podpórka, wedlug mnie po prostu jest to gra nie warta świeczki i granie jakichkolwiek podpórek w tej fazie i na takim poziomie jest zbyt dużym ryzykiem w stosunku do kursu
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Ja nie widze innej opcji niz zwyciestwo Realu. Wrocili na wlasciwe tory poza tym kazdy wie jaka to maszyna w LM. Dodac skutecznosc Benzemy i tragedie jaka ostatnio gra defensywa Ajaxu... nie widze innego wyjscia niz czysta 2. Gram:
Benzema gol
Real
Real over 2.5 gola
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Totki 1X
Real X2
@ AKO 1,82 @ fb

Sam się dziwię, że tak wysokie AKO z tego wychodzi. Po co kombinować i szukać jakiś wyższych niespodzia
Popieram te typy, są bezpieczne, choć uważam, iż Real i Tottenham zwyciężą dziś. Zakładają one, iż nie jest pewne czy Real wygra mecz. Ajax nie położy się przed królewskimi. Dwa remisy nawet z nieco słabszym Bayernem mają swoją wymowę. Ogranie Benfici i AEK Ateny również. Tottenham raczej jest faworytem w spotkaniu z osłabioną Borussią. Nie widziałem na wiosnę żadnego meczu Borussii, ale mam wrażenie po wynikach, że trochę spuścili z tonu. Dziś raczej też nie zwyciężą pomimo, iż Tottenham jest osłabiony podobnie jak Borussia. Wydawać by się mogło, iż Real gra pierwszy mecz na wyjeździe i nie musi wygrywać, wystarczy bramkowy remis aby mieć komfort. Trzeba również pamiętać, że to są dwa mecze mogą cisnąć od początku dziś ale nie muszą. Inną kwestią jest terminaż gier. Przed rewanżem Real będzie miał dwa ciężkie spotkania z Barceloną. Myślę, że ten argument będzie jednak miał decydujące znaczenie. Spodziewam się zwycięstwa drużyny hiszpańskiej, gwarantującego awans i pozwalającego kontrolować spotkanie rewanżowe.
Moje typy:
Tottenham - Borussia 1 2,26 ✅
Ajax - Real 2 2,05 ✅
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Tottenham - Borussia
Vertonghen kartka @ 5,00 Totolotek ⛔
No cóż, nie będę szukał na siłę usprawiedliwienia, chociaż kartka wisiała w powietrzu długo (finalnie tylko dwie kartki w meczu) :wasntme:
Warto rzucić okiem na minuty 22., 30., 40. czy 57. za każde z tych zagrań mógł dostać kartkę (a zwłaszcza za tę podcinkę od tyłu).
Niewątpliwie gracz meczu, bo zagrał świetnie na skrzydle, chociaż liczyłem że chociaż po golu zdejmie koszulkę;)

Typ, który niemalże od razu wpadł mi w oko, a późniejsze studium przypadku sprawiło, że stawiam właśnie na kartkę najbardziej doświadczonego z linii obronnej Kogutów zawodnika. Kursy na kartki zawodników Totków wysokie, a jestem niemalże przekonany że któryś z trójki grających dziś stoperów żółtko otrzyma. Dlatego nawet grając na każdego z nich (Vertonghen kurs 5, Sanchez 4, Alderweireld - 5,5) już przy jednym żółtku jesteśmy względnie zarobieni. Do rzeczy - dlaczego gram akurat na 31-letniego Belga? Po pierwsze to dlatego, że najprawdopodobniej zagra na swojej nienaturalnej pozycji. Jeśli wierzyć doniesieniom zagra on na lewej stronie defensywy, a nie na środku. Środek okupować będą wspomniani już Sanchez oraz Alderweireld, ale wobec wielce prawdopodobnej absencji Rose&#39;a (ale również Daviesa) to właśnie Jan Vertonghen będzie operował po lewej stronie. A oprócz tego, że to nie jest jego domyślna pozycja, spójrzmy tylko kto gra na prawej w drużynie rywala... Jadon Sancho. Przy grze na tak ruchliwego zawodnika może być mu naprawdę ciężko. O rozjemcy tego meczu już pisaliście parokrotnie - hiszpański arbiter potrafi się &quot;nagrzać&quot; i rzucać kartonikami na prawo i lewo. Tutaj też widzę szansę właśnie na kartkę dla belgijskiego obrońcy i dlatego tak polecam ten zakład. Z resztą, zagraniczne buki już chyba się lekko połapały w tym ustawieniu gospodarzy dzisiejszego meczu, bo np. w Uni kurs spadł do poziomu nieco niższego niż właśnie w naszym lokalnym buku. Moim zdaniem coś jest na rzeczy, a gdy będą już oficjalne składy to warto przyłożyć konkretnie.
Typu na kartkę Verthongena nie neguje, a granie singlami na każdego z trzech stoperów wydaję się dobrym pomysłem, ale jestem zdania, że dziś zagrają na trzech z tyłu i wahadełka, a wtedy ciężko mówić o nienaturalnej pozycji Belga.
Tak, ale akurat to że Jan nie zagra na środku uwzględniałem w swojej analizie. Tak jak pisałem - ze składu wypadli Rose i Davies i niemalże pewnym było to że zagra na lewej właśnie Vertonghen.
 
C 16

ciekawy

Użytkownik
Ajax vs Real
W meczach z trudnym przeciwnikiem obydwa zespoły zaliczają w meczu mniejszą ilość rożnych.
Ajax vs Venelo 4* Feyenoord 5* Bayern 3*
Real vs Atletico Madryt 4* Barcelona 3* Alaves 7*
Corners Under 9.5
2.20 @
Tottenham vs Dortmund

W drugim spotkaniu Tottenham zdecydowanie przetwarza w ilości zdobytych różnych z silnym przeciwnikiem.
Tottenham vs Chelsea 4* Man. Utd 7* Arsenal 3*
Dortmund vs Schalke 1* Bayern 0* Atletico Madryt 4*
Corner Handicap
-1 Tottenham
1.83 @
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Borussia over 4.5 roznego @ 2.20 ETOTO
Dla mnie dość interesują linia po fajnym kursie. Wiadomo jak to z różnymi bywa, troche loteria ale patrząc na wczorajszy mecz Manchesteru nie będę szedł w wynik. Wcale się nie zdziwie jak Brossia sprawi niespodziankę. W moim odczuciu 5 różnych Borssui jak najabrdziej w ich zasięgu.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Real Madryt powyżej 1,5 gola @1,65 fortuna
Nie ma co się tu za bardzo rozpisywać. Zdecydowany faworyt w tym meczu to goście. Są w formie co pokazały ostatnie derby Madrytu wygrane na wyjeździe 3-1. Ajax stać na niespodziankę w tym meczu dlatego gram zachowawczo i daje wedlug mnie najpewniejszy typ według mnie na to spotkanie. Taki typ według mnie na dokładny wynik to 3-1 dla Realu. To już w ramach zabawy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ajax-Real
Real to zespół który w rodzimej lidze może grać piach, każdy może na nich narzekać, lecz w LM zawsze trzymają wysoki poziom, zresztą w wyjazdowym meczu z Atletico pokazali że o ich formę nie trzeba się martwić.Można się także domyśleć że mecz w Holandii nie jest im straszny, nie oszczędzali się 4 dni temu w starciu z Atletico, Ajax wprost przeciwnie i potwierdza to klęska z Heraclesem,
Nie chce w tym meczu szukać niespodzianek, jeśli Real zechce i zagra swoje to Ajax pyknie, jeśli będzie odwrotnie będą w stanie odrobić straty w Madrycie, nie chce jednak spekulować, Real nie powinien się bawić.
Real przybliżył się do Barcelony na 6pkt i jest jeszcze w stawce o mistrza, mają jeszcze 15 kolejek (do zdobycia 45pkt) rewanż z Ajaxem 5 marca, natomiast 27 lutego rewanż Pucharu Króla z Barceloną, 2 marca mecz ligowy z Barceloną (2 dni przed rewanżem z Ajaxem) i wątpię czy będą się dzisiaj bawić, także stawiam tutaj na Real.
Oba zespoły nie grały ze sobą ponad 6 lat, rewolucji w polityce obu klubów jednak nie było, Ajax zawsze stawiał na młodych zdolnych, Real na gwiazdy,
Realowi dobrze się grywa z Ajaxem, ostatni ich mecz był w 2012, do tej daty przez 2 lata rozegrali ze sobią 6 spotkań wszystkie zwyciężył Real strzelając im łącznie aż 20 Goli, 3 wyjazdy i 3 u siebie, wszystkie spotkania to LM.Ostani raz Ajax urwał punkty Królewskim w 95 wygrywając w Madrycie 0-2 i u siebie 1-0, jak dobrze pamiętam to był ten Ajax z czasów świetności z Kluivertem w składzie, teraz nie ma co się czarować to tylko średniak.

Real
@2.02
Real over 2,5 @3.15

4fun
Real over 3,5 @7.0
Real over 4,5 @18.0
kursy Unibet

ze stawką nie szaleje, typy dla zabawy kontrolnie za kilka złociszy.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Real Madryt: Courtois; Carvajal, Nacho, Ramos, Reguilón; Modrić, Casemiro, Kroos; Bale, Benzema, Vinícius.
Ławka: Keylor, Vallejo, Marcelo, Ceballos, Asensio, Lucas i Mariano.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Typu na kartkę Verthongena nie neguje, a granie singlami na każdego z trzech stoperów wydaję się dobrym pomysłem, ale jestem zdania, że dziś zagrają na trzech z tyłu i wahadełka, a wtedy ciężko mówić o nienaturalnej pozycji Belga. Na United się wczoraj przejechałem, ale nadal mam singla na Real i dziś dokładam jeszcze parę ciekawych kombinacji. Karim super forma w ostatnich tygodniach, ale w dwóch ostatnich spotkaniach bez gola. Dziś liczę na to, że otworzy wynik spotkania, a na pewno strzeli gola, bo sytuacji ku temu powinien mieć sporo. Vinicus mega dużo szumu na skrzydełku i możliwość asysty jest wielka.
Benzema strzeli gola i Real wygra - 3.35/unibet ✅
Benzema strzeli gola i zaliczy asystę - 10/unibet ⛔
Benzema strzeli pierwszego gola i Real wygra 3:1 - 45/unibet ⛔
DW: 1:3 - 12.50/unibet ⛔
Vinicius zaliczy asystę - 4.5/unibet ✅
Daley Blind otrzyma kartę - 4.5/unibet ⛔
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Vinicius over 0.5 celnego strzału 1.57 Betsson ✅✅ 14&#39;
Również czekałem na składy i jako, że potwierdzono występ Vinicius&#39;a od 1 minuty to polecam powyższy typ. Nie wiem czy jest coś takiego i jakie ewentualne linie są u innych buków ale każdy to sobie sprawdzić może u siebie. O meczu było napisane sporo, generalnie szykuje się otwarty mecz i pewnie padnie w nim kilka bramek, Vinicius w ostatnim czasie często bierze grę na siebie i nie boi się kończyć akcji strzałem (jak wiadomo z różnym skutkiem). Liczę na odrobinę szczęścia i że minimum 1 z jego strzałów będzie w światło bramki. A może gol? Czemu nie ????
Jak kolega wyżej również mam pograne Benzema strzeli i zaliczy asyste po @10 (niestety Benzema zszedł przed czasem po strzeleniu gola) ⛔⛔ i w obecnej formie Francuza i sposobie w jaki gra (lubi asystować) jest to fajny typ za drobne ze sporym value jak dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Real over 1.5 w I pol. @4.15
Real over 2.5 @3.15
Duzo typow mi dzis chodzi po glowie odnosnie tego meczu. Koniec koncow jako glowny typ gram over 1.5 gola Realu w I pol. Duzo rzeczy pod moj typ zostało juz napisane. Od siebie moge dolozyc tyle, ze z tego co widzialem szczegolnie w ostatnich meczach Real grał dobre pierwsze połowy. Mega presing, duzo przechwytow, na malo pozwalal rywalom, 1 polowy wedlug mnie byly rozegrane z wiekszym animuszem niz 2, zapewne z powodu uciekajacych sil po tak intensywnej 1 polowie. Kojarzy mi sie to z sytuacja z poprzedniego sezonu kiedy to Real mial zdecydowanie gorsze drugie połowy, wrecz stalo sie to problemem Krolewskich. Troche obaw budzi we mnie dosc niska liczba klarownych sytuacji strzeleckich jakie wynikaja z gry Krolewskich ale w tym meczu na pomoc moze przyjsc defensywa Ajaxu, ktora ostatnio traci sporo goli. Troche mnie zmartwil Bale w 1 skladzie ale moze zamknie mi usta i dolozy cegielke do mojej wygranej.

wodzu1902 mysle ze to swietny typ z celnymi strzalami Viniciusa, brazylijczyk jest bardzo aktywny, duzo strzela, czesto sa to strzaly z nieprzygotowanej dobrze pozycji, pilka leci i placze ale młokos robi tam wiatr i jest mega przebojowy, jak ktos widzi gdzies wyza linie to prosze o info
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Ajax-Real łączna liczba uderzeń ponad 28,5 @2 Unibet, podoba mi sie typ bo czuję otwarte spotkanie i dużo akcji, Ajax musi walczyć o dobry wynik, bo jak przegrają dziś to w Hiszpani będą mieli mission impossible, a że ich obrona nie należy do najbardziej stalowych to Real tez bedzie mial wiele okazji
✅ tu mi jeszcze nie rozliczyli, bo czekają na oficjalny raport, ale według największych platform wyników online były 32 strzały, także o ile o 1 strzał by się mogli pomylić, to o 4 nie wierzę
Eriksen over 1.5 celnych strzałów @2.2 rzuty wolne, strzały z dystansu, kurs mi sie po prostu podoba, w ostatnich dwoch meczach siadlo, pod nieobecność Kane i Aliego Eriksen bedzie próbował bardziej wziac gre na siebie
⛔ tu niestety 1 celny, 3 zablokowane, szkoda
Over 2.5 @1.98 i over 3.5 @3.55, brakuje strzelcow w obu drużynach, ale dalej moc ofensywna jest spora, a Borussia traci ostatnio sporo bramek, także liczę na szybką bramke w meczu i potem ogień, bo Borussia w tym sezonie nigdy nie grala asekuracyjnie, tylko zawsze do przodu, a kursy całkiem fajne
over 2.5 na ✅ over 3.5 na ⛔
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Co do wczorajszego spotkania gdyby nie było VAru bramka Teliafico była by uznana ,ogólnie pierwsza połowa należała do Ajaxu druga do Realu.O zwycięstwie gości zadecydowało większe doświadczenie na tym szczeblu rozgrywek wynik 1-2 praktycznie daje awans do kolejnej rundy Realowi Madryt .szkoda mi gospodarzy mieli szanse na Remis a po strzale Dolberga w końcówce powinien być wynik 2-2. Fajnie się ten mecz oglądało naprawdę najlepszy mecz 1/8 jak do tej pory.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom