>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 13.02.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax-Real
Typ: Dusan Tadic over 1.5 strzałów ogólnie
Kurs: 2.00
Bukmacher: etoto
Analiza: Tadić to bardzo ofensywny piłkarz formacji ofensywnej Ajaxu, może się też pochwalić niezłą skutecznością, bo w 21 meczach zdobył 13 bramek. W meczu z Realem - Ajax będzie zmuszony do ofensywy i sporej ilości strzałów, stąd też Tadic powinien bez problemu pokryć linie 1.5 strzałów ogólnych, czyli nawet takich, które polecą 10 metrów od bramki. może też być strzał celny i np. niecelny, wtedy także typ wchodzi ????
Ciekawie też wygląda 1 strzał celny Huntelaara i Ziyecha.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Ajax- Real
Typ : Real wygra i obie strzelą
Kurs : 3.05
Bukmacher : fortuna
Analiza: Wszystko zostało już opisane wyżej, więc jedyne co mogę dodać, to priorytety Realu w tym sezonie i fakt, że Liga Mistrzów może być jedyną szansą na zdobycie trofeum, bo sytuacja w lidze mimo 6 punktów straty w dalszym ciągu trudna, a w Copa del Rey grają rewanż z Barceloną w którym na pewno nie będzie łatwo o korzystny rezultat.
Ajax w dołku w ostatnich tygodniach, ale potencjał tej drużyny jest ogromny, stać ich na zdobycie 1 czy 2 bramek przeciwko Realowi, ale myślę że będący w dobrej formie Real jest w stanie wygrać w tym spotkaniu, tym bardziej że gra przeciwko Ajaxowi wyjątkowo im leży w ostatnich sezonach.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia 2
Godzina : 20.45
Spotkanie : Preston- Norwich
Typ : 2/bts
Kurs : 4.15
Bukmacher : fortuna
Wczorajszy typ mi nie wszedl a wydawal sie prosty, dzisiaj biore trudniejszy wariant ze swietnym kursem Preston 14 miejsce z reguly regularnie strzela i traci gole na swoim boisku, maja przeblyski, ale to druzyna z dolnej czesci ligi i na lidera z Norwich w obecnej formie gosci wydaja sie za mali,bramki z obu stron powinny tu wpasc, bo Norwich gra ofensywna pilke i mecz powinien byc otwarty, a caly mecz moim zdaniem wygraja kanarki, ktore po prostu maja wiecej jakosci.
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax-Real
Typ: Real Madryt over 2.5 gola
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna
Jestem sympatykiem królewskich od najmłodszych lat, ale miesiąc temu byłem mocno rozczarowany postawą drużyny jak i samego Solariego nie spodziewałem się, że ten chłop wymiesza tak fajnie młodość i doświadczenie. Real w meczu z Barceloną już wyglądał jak drużyna i Barcelona powinna się cieszyć, że skończyła z jedną bramką, ale w drugiej połowie już nie wyglądało to tako kolorowo. Wydaje mi się, że drużyna z Madrytu będzie chciała zamknąć ten mecz w pierwszym spotkaniu, bo terminarz przed nimi bardzo ciekawy dwa spotkania z Barcelona (jeden o finał pucharu, a drugi o walkę w lidze) więc zbędne jest męczyć się u siebie dodatkowo w drugim spotkaniu z Ajaxem. Przeczuwam, że Real zamęczy dziś skrzydłami piłkarzy Ajaxu i dodatkowo padnie jakaś bramka w powietrzu (Ramos, Varane powinni zrobić swoje). Jestem za Królewskimi, ale czystego typu nie mogę zagrać, to stawiam na bramki. Real ligę mistrzów ma w DNA, ta drużyna na żadne inne rozgrywki nie spina się tak jak na LM.
⛔100
powtórzony typ stanley-63
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Borussia Dortmund
Typ: WIĘCEJ/MNIEJ RZUTY ROŻNE DRUŻ. Tottenham więcej niż 5.5
Kurs: 1,74
Bukmacher:
etoto
Analiza:
Analiza tego meczu został już opisana. Wiemy sporo o nieobecnych. Typ jest logiczny, więc powinien wejść gładko. Totki u siebie pocisną, a że mogą mieć problemy z wykończeniem to pewnie sporo piłek wyląduje za bramką BVB. Dodatkowo za typem przemawiają zdecydowane braki w obronie BVB m. in. Łukasza Piszczka. Brać i oglądać.
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Dania 1 liga mężczyzn
Godzina: 19:00
Spotkanie: Svendborg - EBAA Aarhus
Typ: Svendborg - 25,5 handi
Kurs: 3,25
Bukmacher: fortuna
Dziwny system rozgrywek w Danii powoduje ze co jakiś czas spotykaja się drużyny o odmiennych potencjałach i celach. Svendborg celuje w miejsce na pudle....w ostatnim czasie skład uzupełniono o amerykańskiego rozgrywającego Wilsona który notuje ok. 17 pkt na mecz i potężvnego Nigeryjczyka Ebinuna który zapewnia ok 10 pkt. Pomimo tego ostatnie wyniki nie powalają, prxydażyło sie kilka porażek, atmosfera staje sie nerwowa. Dziś oczekiwane jest okazałe zwycięstwo. Rywal przedni bo ekipa z Aarhus jest jedną z najsłabszych w rozgrywkach. Kilku mało znanych duńczyków wspieranych przez amerykanina Thomanna który podobno uskarżał się na uraz dłoni ale ma zagrać. Duza różnica w rosterach ekip jest widoczna zwłasza na pozycjach obwodowych. Duńczyk Kirkholt moze mieć duże problemy z Wilsonem. Pierwszy mecz tuch drużyn wygrał Svendborg różnicą 22 pkt grajac na wyjeździe.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Ajax – Real Madryt
Typ: Real Madryt strzeli w obu połowach – tak
Kurs: 2.35
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Real ostatnimi meczami pokazał że wrócił na właściwe tory, a dziś wracają rozgrywki w których ich mobilizacja jeszcze bardziej wzrasta – Real kocha Ligę Mistrzów. Tutaj klucz to zdecydowanej poprawy gry zespołu leży w przygotowaniu fizycznym. Pintus ten zespół po prostu odbudowała i Real biega mądrze, ma siły a to przełożyło się na formę poszczególnych gracze a nie da się ukryć na każdej pozycji obrońca tytułu ma świetnych zawodników. Ekipa Scolariego jest na fali, wróciła skuteczność, szybkości i pewność siebie i takiego Realu wszyscy muszą się obawiać, dziś wyjdą po swojego, nigdy nie byli minimalistami w tych rozgrywkach.
Ajax jest na drugim biegunie czyli złapali spory dołek, od gry w defensywie po ofensywę, czyli trafili na najgorszy moment. Doskonale zdaja sobie sprawę że do Hiszpanii trzeba z czymś jechać, dlatego widzę w tym meczu prosty scenariusz rywal strzela bramkę i Ajax musi ryzykować i robi sobie na tyłach otwarty mecz co potrafili rywal świetnie wykorzystywać do tego w ekipie z Madrytu popatrzymy na ławkę – tam wejdą goście którzy na zmęczonego rywala będę idealni na kontry. Faktycznie Ajax zagrał świetne mecze z Bayernem ale ten Bayern w formie to od początku sezonu nie jest a mimo to przecież strzelił tutaj 3 bramki.
⛔100
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina. 21 : 00
Spotkanie. Tottenham - Dortmund
Typ. obie powyżej 1 korka w obu połowach
Kurs. 3.90
Bukmacher. forbet
Analiza.

Witam wszystkich, na wstępie zaznaczę że typ ten jest mocno życzeniowy ale skoro przedwczoraj mi niepykło bo HSV strzeliło tylko 1 bramkę a wczoraj Grosik z drużyną pozwolił odebrać sobie pewne 3pkt więc kończę logiczne typowanie i liczę na farta... ;)
Znamy absencje w obu zespołach i prawdopodobny skład w jakim zaprezentują się dziś obie ekipy, moim
zdaniem więcej na jakości straci Borussia Dortmund
lecz jak będzie przekonamy się przed godziną 23cią.
Obie drużyny spotkały się na przestrzeni trzech lat czterokrotnie i odniosły w nich po dwa zwycięstwa.
W dwóch ostatnich pojedynkach dzisiejszy mój typ znalazł pokrycie więc liczę również wieczorem
na odrobinę szczęścia które będzie tu potrzebne.
Przeglądając statystyki spotkań obu drużyn, muszę przyznać że dość często wykonują stałe fragmenty
z narożnika boiska, równie często minimum po dwa w każdej odsłonie meczu. W każdym ich pojedynku padało powyżej 2.5 bramki tak więc niepowinniśmy dzisiaj oglądać &quot;jakiś szachów&quot; w taktyce i liczyć na dość otwarty futbol bez zbędnego murowania pola.
Podsumowując typ na farta, ofensywne nastawienie zespołów oraz skłonności do ataku skrzydłami a także zacny kurs, skłoniły mnie właśnie do wyboru takiego a nie innego zdarzenia na typ dnia...
(dziś 13nastego więc obie strzelą w obu poł. @ 12)
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax Amsterdam – Real Madryt
Typ: Powyżej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.50
Bukmacher: forBet
Analiza:
Kolejne dwa mecze w ramach Ligi Mistrzów i następna dawka emocji. W pojedynku pomiędzy Tottenhamem i Borussią obstawiłbym dużą liczę bramek, w tym natomiast pomiędzy holenderskim Ajaxem i hiszpańskim Realem stawiam na dużą liczbę rzutów rożnych. Oba zespoły w każdym prawie meczu sporo ich nabijają, dlatego też dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej? Wiadomo, że to zupełnie inny poziom rozgrywek i Ajax nie ma już za przeciwnika &#39;ogórka&#39; jak większość zespołów z ich ligi natomiast myślę, że są w stanie się postawić, gdyż ten zespół wyróżnia się zdecydowanie w lidze holenderskiej (noo może jeszcze z dwoma innymi). A Real wiadomo - maszynka do nabijania rożnych
⛔100
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBL Czechy
Godzina: 20.00
Spotkanie: Brno - Decin
Typ: Decin (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Druga runda zmagań w lidze czeskiej NBL i grupa A1 (runda zwycięzców) - Brno ósma, ostatnia pozycja tej grupy i bilans 9-14, Decin czwarte miejsce z bilansem 14-9. Drużyna z Decina ostatnio z bardzo słabą passą - pięć porażek z rzędu (liga i turniej finałowy pucharu Czech). Poza spotkaniem z Nymburkiem, gdzie pewnie nikt nie oczekiwał wygranej, pozostałych porażek można było spokojnie uniknąć - dwie ligowe przegrane na własnym parkiecie z Usti n. Labem, w obu przypadkach tracą wygraną w samej końcówce meczu (106-109 po dogr. i 75-76), kolejne porażki w turnieju finałowym pucharu Czech - najpierw półfinał z osłabioną drużyną Opawy (78-82) i mecz o trzecie miejsce z Olomoucko (78-84), gdzie potrafili zaprzepaścić już momentami nawet kilkunastopunktowe prowadzenie - kolejny raz słaba końcówka niweluje cały wysiłek. To nie jest tak słaba drużyna, jak te ostatnie wyniki, tutaj pewnie przyjdzie w końcu przełamanie i zdecydowanie lepsze wyniki - jak co sezon, to mocna czołówka w kraju i tym razem też kadra zbudowana na czołowe lokaty w kraju. Bardzo szerokie zestawienie personalne, gdzie o wyniku spokojnie może decydować większa liczba zawodników - dwóch mocnych amerykańskich zawodników Autrey i Carlson, do tego bardzo solidni Czesi jak m.in. Festr, Siska, Landa, Pomikalek czy Grunt. Niedawno jeszcze po dłuższej pauzie wrócił Krakovic, to wszystko wygląda tam naprawdę dobrze, dlatego te ostatnie wyniki mogą zaskakiwać. Z kolei w ekipie Brna, duży wpływ na wyniki ma trójka amerykańskich graczy (Geiger, Keely i Roby) uzupełniani przez młodych krajowych zawodników jak np. Farsky, ostatnio zmienili też trenera - przyszedł Chris Chougaz. Poprawiły się też trochę wyniki i &quot;rzutem na taśmę&quot; udało się awansować do grupy A1 - ale według mnie, to dalej jest znacznie słabsza ekipa od Decina, mniejsza kadra i w większości złożona z młodych graczy, więc tutaj, jak to często bywa przy takim zestawieniu, dużo łatwiej o mocniejsze wahania formy. Te dwa ostatnie zwycięstwa Brna (Pardubice, Hradec Kralove) wyglądają dobrze, ale tam też spora w tym &quot;zasługa&quot; ich rywali, gdzie w obu przypadkach pozwolili wrócić im do gry - Hradec miał już wysokie prowadzenia, natomiast Pardubice zmarnowały koncertowo końcówkę spotkania, na pewno duże uznanie za wygrane, ale tak jak wspominałem, rywale nieco ułatwili im zadanie. Może przeceniam trochę Decin, ale nawet pomimo tych słabszych ostatnio wyników, podtrzymuje zdanie, że to dalej drużyna ze znacznie większymi możliwościami od ekipy Brna. Mam nadzieję, że będą tutaj też mocno zmobilizowani do przełamania tych ostatnich pechowych czy też inaczej, na własne życzenie przegranych spotkań, odpowiedniej motywacji na pewno nie może im zabraknąć. Jeżeli zagrają w końcu na swoim poziomie i z większą koncentracją przez całe spotkanie, powinni tutaj powalczyć o pełna pulę.
⛔100
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Honduras - Clausura
Godzina: 22:00
Spotkanie: Marathon - CD Vida
Typ: Marathon wygra i poniżej 2,5 bramki
Kurs: 3.0
Bukmacher: forBet
Analiza:
Spotkanie 6 kolejki ligi Hondurasu. Na boisku spotykają się obecnie 2 drużyna ligowej tabeli, a także zamykająca tabelę (10 miejsce).
- Gospodarze legitymują się bilansem 3 wygranych i 2 remisów.
- Goście znacznie gorzej. 2 remisy i 3 porażki.
- U siebie Marathon dwa mecze i dwie wygrane. 3:1, oraz 1:0.
- Na wyjeździe Vida dwa mecze i dwie porażki. 0:1, 0:2.
- We wszystkich dotychczasowych meczach gości, padało mniej niż 2,5 bramki.
- W trzech ostatnich meczach Marathonu padało mniej niż 2,5 bramki.
- W ostatnich 20 bezpośrednich meczach, w aż 15 z nich, padło mniej niż 2,5 bramki.
Zważywszy na wszystkie te statystki oraz obecną formę obu drużyn, decyduje się na dość ryzykowny typ. Szansę powodzenia oceniam 50/50. Przy takim kursie, moim zdaniem, warto zaryzykować.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield Utd - Middlesbrough
Typ: powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 1,44
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Idealny typ do dubla. Gospodarze od trzech ostatnich spotkań regularnie 2-3 bramki w każdym meczu ( 3-3 z Aston Villa, 2-0 z Boltonem, 2-2 z Norwich. Goście w ostatnich meczach strzelali przynajmniej bramkę np. z Leeds, West Brom i Millwall. Nie biorę pod uwagę meczu z Newport bo to puchar. Ich ostatnie mecze pomiędzy sobą biorąc pod uwagę poprzedni i ten sezon to wyniki 3-0, 2-1 , 1-0 tak więc tylko raz nie wszedł by typ podany przeze mnie. Ponadto jeśli chodzi o absencje to nie będzie dwóch graczy, którzy od dłuższego czasu są kontuzjowani więc to nie będzie miało wpływu. Wydaje mi się, że kurs jest zachęcający gdyż przy takich overach kurs zawsze jest w granicach 1.10- 1.25 a tu jest trochę lepiej. Powodzenia ???? z fartem ????
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 2,1
Bukmacher: forBet

Analiza:
Ostatnia analiza (zwycięstwo Bristol) weszła rzutem na taśmę i kolejny typ na plus.
Stan analiz: 5/10
Mecz już niebawem, znów szybka analiza, oby tym razem trafiona.
Zwycięstwo Tottenhamu było już typowane z overem, ja zdecydowałem się na czystą &quot;1&quot;.
Gospodarze przystąpią do meczu bez swojej &quot;strzelby&quot; Harry&#39;ego Kane&#39;a, który uszkodził więzadła. Popularne Koguty nie przewidują jednak innego scenariusza niż zwycięstwo na Wembley, gdzie rozgrywają swoje mecze. W Premier League Tottenham radzi sobie doskonale o czym świadczy trzecie miejsce w tabeli i tylko 5 pkt. straty do City i Liverpoolu. Na tym etapie Ligi Mistrzów nie ma już łatwych meczy i pierwszy mecz może ustawić sprawę awansu do następnej rundy. Przy akompaniamencie własnych kibiców Tottenham będzie musiał pokonać rywali z Dortmundu, bo wyjazd do Niemiec będzie ciężką przeprawą, do której przyda się solidna zaliczka.
Borussia także osłabiona (nie zagra Piszczek, Reus, Paco Alcacer, Weigl) to nadal zespół, z którym trzeba się liczyć. W Bundeslidze BVB jest liderem z przewagą 5 pkt. nad Bayernem.
W dotychczasowych 4 spotkaniach dukrotnie wygrywała Borussia, ale ostatnie 2 pojedynki przychylił na swoją korzyść Tottenham.
Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami toteż statystyki nie zawsze są wyznacznikiem formy i aktualnej dyspozycji.
Wierzę , że Tottenham w roli gospodarza da z siebie więcej i to podopieczni Mauricio Pochettino będą po 90 minutach cieszyć się ze zwycięstwa.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax Amsterdam – Real Madryt
Typ: Poniżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 6,10
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Ależ masówka na Real dzisiaj!!! Ja jednak idę pod wiatr i twierdzę, że Ajax tego meczu nie przegra. Nie przegrali u siebie od początku sezonu i dziś myślę nic się nie zmieni. Owszem stracili 4 bramki z Heerenveen, ale to liga i zupełnie inne podejście. Bayern też im strzelił 3 bramki, ale to był mecz grupowy. Dziś już nie można sobie na to pozwolić bo to faza pucharowa i każda stracona bramka może decydować o awansie do kolejnej rundy. Myślę, ze Ajax zagra dziś przede wszystkim żeby bramki nie stracić. To pierwszy mecz i nikt tu raczej nie zaryzykuje bardzo otwartej gry. Spodziewam się spotkania z małą ilością bramek i korzystnym zakończeniem dla Ajaxu.
⛔100
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP Buenos Aires/Debel
Godzina: 21,30
Spotkanie: Carballes Baena/Jaziri - Schwartzman/Thiem
Typ: Schwartzman/Thiem (-1,5 seta)
Kurs: 2,25
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Swój dzisiejszy typ opieram przede wszystkim na umiejętnościach indywidualnych, które niewątpliwie są po stronie argentyńsko - austriackiej drużyny. Poza tym to dopiero drugi turniej w tym roku pary Carballes/Jaziri. W pierwszym rozgrywanym w Cordobie odpadli już w swoim inauguracyjnym starciu. Jakby tego było mało, moi dzisiejsi faworyci lubią korty w Buenos Aires, występowali tu również w poprzednim roku, kiedy odpadli dopiero w półfinale, również dziś nie powinni mieć problemu z awansem do kolejnej rundy.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom