>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Niemcy - bet365 ??? 2019

blantiris 1

blantiris

Użytkownik
Witam. Od nowego roku wyprowadziłem się do Niemiec I chciałbym spróbować pograć w euro na bet365. Czy ktoś może powiedzieć jak tu jest z wpłatami I wypłatami różnych kwot I jak najlepiej to robić itd.? Chodzi mi ogólnie o granie pojedynczych meczy lub double, stawkami 20-100 euro. PS zaczynam dopiero pierwszy raz granie przez internet a tym bardziej za granicą I nie wiem co I jak... chodzi głównie o wpłaty I EWENTUALNE później wypłaty, są jakieś prowizje czy cos? Na co uważać? Z góry bardzo dziękuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ischar 0

ischar

Użytkownik
jedynie co musisz zrobic to zweryfikowac swoj wiek i adres ... ja uzywam zwyklej karty debetowej wplaty sa doslownie w 0.0001 sec :p (jak sie mozna domyslec) a wyplaty do 5 dni ale nie zdazylo mi sie dluzej czekac niz 3 dni
 
blantiris 1

blantiris

Użytkownik
jedynie co musisz zrobic to zweryfikowac swoj wiek i adres ... ja uzywam zwyklej karty debetowej wplaty sa doslownie w 0.0001 sec :p (jak sie mozna domyslec) a wyplaty do 5 dni ale nie zdazylo mi sie dluzej czekac niz 3 dni
Zweryfikować w jaki sposób?
 
ischar 0

ischar

Użytkownik
Zweryfikować w jaki sposób?
swoj wiek wysylasz im zdjecie swojego dowodu, natomiast adres wysla ci list z kodem ktory bedziesz musial wpisac przynajmniej tak dawniej bylo ogolnie wszystko banalne to w koncu oni chca ciebie nie na odwrot
 
blantiris 1

blantiris

Użytkownik
swoj wiek wysylasz im zdjecie swojego dowodu, natomiast adres wysla ci list z kodem ktory bedziesz musial wpisac przynajmniej tak dawniej bylo ogolnie wszystko banalne to w koncu oni chca ciebie nie na odwrot
Ok, wielkie dzięki. I tak musze ogarnac sobie niemiecki numer bo.inaczej konta nie założe, a chwilowo nie mam czasu.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Listow juz nie wysylaja a zameldowanie kazdy kto chce moze sobie ogarnac (nawet nigdy nie bedac za granica). Nie jest to zadna wielka przeszkoda dla chcacego nic trudnego :]
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Listow juz nie wysylaja a zameldowanie kazdy kto chce moze sobie ogarnac (nawet nigdy nie bedac za granica). Nie jest to zadna wielka przeszkoda dla chcacego nic trudnego :]
Dokładnie :]
 
X 0

xtip

Użytkownik
O ile wiem, to prawie u każdego bukmachera jest bonus, że podwajają ci twoją pierwszą wpłatę do 100, czasami 150 euro. Tyle, że u niektórych jest problem z weryfikacją, bo żeby wpłacić nie ma problemu, gorzej potem wypłacić
 
ischar 0

ischar

Użytkownik
tak bonus przywitalny jest do 200 euro a bet365 to jest marka nie ma zadnych problemow z nimi (tak poza tematem laska ktora ten biznes rozkrecila jest najbogatsza brytyjka ...nie dajcie jej wiecej zarobic :p )
 
blantiris 1

blantiris

Użytkownik
Chłopaki to powiedźcie jeszcze co zrobić żeby ten bonus otrzymać, wpłacę 200 euro. I łopatologicznie wytłumaczyć jakby ktoś mógł o co chodzi z tym obróceniem 3x depozytu żeby otrzymać ten bonus... nie czaje tego
 
ischar 0

ischar

Użytkownik
Chłopaki to powiedźcie jeszcze co zrobić żeby ten bonus otrzymać, wpłacę 200 euro. I łopatologicznie wytłumaczyć jakby ktoś mógł o co chodzi z tym obróceniem 3x depozytu żeby otrzymać ten bonus... nie czaje tego
Zacznijmy od samiuśkiego początku. Co to w ogóle jest obrót bonusu? Jeśli bukmacher wymaga obrotu, oznacza to, że musisz postawić w zakładach kwotę bonusu określoną ilość razy. Powiedzmy, że bukmacher X daje w bonusie 200 zł i wymaga, by dokonać obrotu x2. Oznacza to, że należy teraz postawić w zakładach w sumie 400 zł, bo 200 zł x2 = 400 zł.
Bonus (chyba teraz jest do 100 e kiedys bylo do 200 e) zeby otrzymac musisz wplacic swoj 1 depozyt w wysokosci jakiej chcesz otrzymac bonus do 100 Euro, wiec jezeli twoj pierwszy depozyt bedzie 10 euro to otrzymasz tylko 10 euro bonusu, jezeli 100 euro to bonus wyniesie 100 euro a jezeli wplacisz swoj 1 depozyt 200 euro to otrzymasz tez 100 euro bonusu ...
 
blantiris 1

blantiris

Użytkownik
No tak ale cos czytałem, że kurs minimum 1,5 musi być. I ostatnia rzecz, ja moge obstawiać stawki jakie chce? Tzn pojedyncze mecze po 20-50euro? I oby nie przegrać tego a ugrać jak najwiecej zeby otrzymac ten bonus... w sensie moga byc przegrane zaklady ale nie przegrac calej kasy?
 
ischar 0

ischar

Użytkownik
tak mozesz ... wszystko mozesz nie ma granic:p oczywiscie bonus sie zalicza na kursy powyzej 1.5 to jedyny wymog
niech buk ci da
pozdro
 
blantiris 1

blantiris

Użytkownik
Ok dzieki wielkie za łopatologiczną pomoc... wszystko juz wiem, teraz tylko oszukać buka ale wyjdzie jak zawsze? Hahah
 
daumianek 0

daumianek

Użytkownik
Można też wpłacać za pomocą paypal. Wypłacać również. Bardzo wygodne, bo siano jest z reguly na następny dzien A tu w niemczech paypal bardzo popularny, więc defakto nie trzeba robic zadnych ruchow tzn przelewow na konta bankowe itd
 
P 0

pkpmlody

Użytkownik
Ja robię wpłaty przez Skrill, wpłacać można z każdego konta. Przelew jest błyskawiczny od 5 €. Ogólnie to jeden z najlepszych bukmacherow, najwyższe kursy i mozliwosc zamknięcia kuponu jest u nich fajna,nie blokują tak jak u innych buków
 
Do góry Bottom