>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Witamy po przerwie :-D
Ja dzisiaj zagram 3 mecze i to na bramki ;-)
Traktor +1.5 1.36
Spartak +1.5 1.38
Soczi +1.5 1.34
Ako 2.51 efortuna.pl
Ciężko pisać analizę do takich typów a i tez czasu mam niewiele ;-) Traktor będzie bronił pozycji przed sybirem który moim zdaniem jeszcze wejdzie do PO, lecz w tym meczu wydaje mi się że przegraja. Walczyć będą stąd typ na nich ;-)
Spartak odegra się za ostatnie derby. Sytuacja w tabeli też ciekawa i punkty się przydadzą każdej drużynie ;-) może być tutaj ładny over ;-)
I Soczi, już nawet nie wiem co napisać :-D ciężki mecz ogólnie i faworyta jak dla mnie brak :-D zagram na ich bramki z powodu własnego boiska i ze względu na dwie ostatnie porażki które były z mocniejszymi drużynami :-D
Analiza lipna ale może ktoś z typów skorzysta ????
W podobnym kierunku myślę że można też dorzucić Rygę over 1.5 za @1.58✅ albo obie strzela 2+ za @1.98. Jokerit kojarzy mi się jako overowa drużyna jak na standardy KHL a Ryga musi grać o win więc prawdopodobne opcje a kursy ładne.
Natomiast obawialbym się Traktora bo to jednak mocno underowa drużyna, która głównie dba o tyły i jest sporo spotkań gdy malo strzelają.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Witamy po przerwie :-D
Ja dzisiaj zagram 3 mecze i to na bramki ;-)
Traktor +1.5 1.36
Życzę, żeby taki kupon Ci wszedł, ale opcja którą cytuję już dwa razy zawaliła mi kupon. Ja dzisiaj gram Wilki. Nie będę się rozpisywał, bo moja opinia zbieżna z tym co napisał rasijskij . Poza tym w pewnym momencie przestałem wierzyć w Traktor. Ostatni mecz dzisiejszych gospodarzy był dramatycznie słaby. Tam oddali coś koło 5 strzałów na tercję ( wiem, że rywal dzisiaj innego kalibru ). Może przerwa i spokojny trening dobrze im zrobi, ale nie widzę wartości w tej drużynie.
Drużyna Wilków nie jest hegemonem, ale liczę dziś na Finów ???? Chociaż jak Demchenko sie wczuje....a wydaje mi się, że może być dzisiaj zapracowany, bo Traktor ma braki z tyłu ( kadrowe i te oczywiste )
Niżnekamsk ML - 2.22 - fortuna
Już tak bez słowa komentarza do deficyt czasu. Próbuję Dynamo w tej samej opcji i coś czuję, że Podolsk dzisiaj wygra.

Dzięki panowie. Oj działo się dzisiaj. Wilki zagrane, Dynamo M też i do tego jednak Ryga zamiast Podolska, ale i tak największe emocje przy meczu Pilzna. Początek tygodnia na zielono ???? Mam nadzieje, że u Was też, a jak KHL komuś dziś zabrała, to oby jutro oddała z nawiązką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
W podobnym kierunku myślę że można też dorzucić Rygę over 1.5 za @1.58 albo obie strzela 2+ za @1.98. Jokerit kojarzy mi się jako overowa drużyna jak na standardy KHL a Ryga musi grać o win więc prawdopodobne opcje a kursy ładne.
Natomiast obawialbym się Traktora bo to jednak mocno underowa drużyna, która głównie dba o tyły i jest sporo spotkań gdy malo strzelają.
Dzis te bramki to Wam powiem ze podobna loteria co w meczu bo W Czelabinsku po 0 tez moze byc albo po 1, bo i Wilki i Traktorzysci ostatnio pilnuja tyłów.
Czy Ryga strzeli 2 bramki Kalunom, moze tak , moze nie, w ostatnich czterech meczach nie strzelili, moze sie u siebie przełamia tyle ze Jokerit tez wolałby ruszyc z P3 wiec pewnie tyły zabezpieczą.
To jeszcze tak bez analizy ale z przemysleniem spróbuje tak
Avto RT (6-5)✅✅✅
CSKA RT(1-4)✅✅✅
SKA RT(4-1)✅✅✅
Loko ml 0-3)✅✅✅
ako 3,02✅✅✅
Jakosc zdecydowani po stronie tych zespołów w stosunku do rywali a i powoli powinna przychodzic forma wiec by nie dublować poprzedniego typu , cos takiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dzis te bramki to Wam powiem ze podobna loteria co w meczu bo W Czelabinsku po 0 tez moze byc albo po 1, bo i Wilki i Traktorzysci ostatnio pilnuja tyłów.
Czy Ryga strzeli 2 bramki Kalunom, moze tak , moze nie, w ostatnich czterech meczach nie strzelili, moze sie u siebie przełamia tyle ze Jokerit tez wolałby ruszyc z P3 wiec pewnie tyły zabezpieczą.
To jeszcze tak bez analizy ale z przemysleniem spróbuje tak
Avto RT
CSKA RT
SKA RT
Loko ml
ako 3,02
Jakosc zdecydowani po stronie tych zespołów w stosunku do rywali a i powoli powinna przychodzic forma wiec by nie dublować poprzedniego typu , cos takiego
Jokerit pewnie chciałby ruszyć z P3, ale wydaje się, że powinni pogodzić się z tym, że tak nie ruszą, bo jednak Loko w formie i wydaje się, że tego miejsca już nie oddadzą, szczególnie, że Finowie w słabszej formie. I to z tego co pamiętam podobnie jak w zeszłym sezonie, początek dobry i potem im bliżej PO to coraz gorzej, albo inni grają coraz lepiej. Dlatego liczę, że Ryga się obudzi, musi w końcu jeśli jeszcze o PO myślą. Natomiast Finowie muszą zacząć myśleć jak poradzić sobie z Dynamem, choć na tą chwile myślę, że mogą skończyć w tym roku w pierwszej rundzie.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jokerit pewnie chciałby ruszyć z P3, ale wydaje się, że powinni pogodzić się z tym, że tak nie ruszą, bo jednak Loko w formie i wydaje się, że tego miejsca już nie oddadzą, szczególnie, że Finowie w słabszej formie. I to z tego co pamiętam podobnie jak w zeszłym sezonie, początek dobry i potem im bliżej PO to coraz gorzej, albo inni grają coraz lepiej. Dlatego liczę, że Ryga się obudzi, musi w końcu jeśli jeszcze o PO myślą. Natomiast Finowie muszą zacząć myśleć jak poradzić sobie z Dynamem, choć na tą chwile myślę, że mogą skończyć w tym roku w pierwszej rundzie.
Zdecydowanie Loko wg będzie P3 i to z przytupem. A Dynamo od lat jest bolączką Helsinek. Ale mysle ze daja z siebie wszystko. Niżej niz P4 nie spadną a każda seria kiedyś sie kończy moze i czas na tą?
Zobaczymy
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Uff co za dzień, działo sie u liderów ale mecz w Pilnie przerósł moje oczekiwanie
Jutro moge miec mało czasu wiec pisze juz teraz bo pewnien mecz mnie zaciekawił
Amur-Ufa 3-2
Kierownictwo Saławata podjeło decyzje ze na wschód nie pojada zawodnicy zagraniczni oraz krajowi liderzy, wiec ekipa Ufy jedzie w zasadzie kilkoma doswiadczonymi zawodnikami plus swoimi juniorami a druga połowe składu stanowic beda zawodnicy farmy Torosu plus dwójka z Tolparu.( ponizej skład Ufy na nadchodzaca serie wyjazdową) wiec jak sie mozemy spodziewac chodzi o ogranie tych zawodników w wyzszej klasie rozgrywkowej .
I co za tym idzie ekipa Amura mimo kontuzji kilku graczy powinna to wykorzystac, gdyz jej krajowy garnitur plus Czesi jest nie dosc ze ograny w KHL to jeszcze sa bardziej zgrani i powinni sobie poradzic z ekipa Saławata, któy wystapi w mocno eksperumentalnym składzie. Do tego własna hala i doping. W tym meczu mozemy sie spodziewać debiutu w KHL brązowego medalisty MŚ U20 z Vancouver 19 letniego Daniła Tarasowa( oj sam jestem ciekawy jak wypadnie bo ponoć skauci SKA tez beda na tym meczu), moze pójdzie śladami Andreia Vasilewskiego, który de fakto tez pochodzi z Ufy.
Ponizej skład Ufy na wschód:
Bramkarz: Andrei Kareev,(Ufa) Daniil Tarasov (toros), Anvar Suleymanov. (tolpar)
Obrońcy: Anatolij Elizarow,(tolpar) Stanisław Gareev(ufa), Pavel Koledov(ufa), Ruslan Petrishchev,(toros) Alexey Semenov(ufa), Yuri Sergienko(ufa), Sergey Tereshchenko(ufa), Kirill Tsoulygin. (toros)
Napastnicy: Vladimir Bobylev(toros), Alexander Burmistrov(ufa), George Busarov(ufa), Gleb Kuzmin(toros), Vladislav Lukin(toros), Maxim Mayorov(ufa), Anton Pachin,(toros) Maxim Rybin(ufa) Wiaczesław Solodukhin, (ufa)Daniil Skorikov,(toros) Nikołaj Chebykin(toros), Pavel Shen.(ufa) Vladimir Tkachev (ufa)
EDIT: Czyli sumujac nie jedzie Metsola, Panin, Larsen, Omark, Kemppainen, Hartikainen, Burdasow, Arzamastsjew, Siegiejew, Kurgyszjew, Kadejkin, Żarkow, Kokrjakow
Czyli z trzech pierwszych formacji 12 zawodników:
Ja w zwiazku z tym proponuje takie typy
Amur ml kurs 1,78✅✅✅
Amur RT kurs 2,3✅✅✅
Amur minus 1,5 kurs 3,35 ⛔⛔⛔niestety gapiostwo na poczatku 3 tercji i babol Langhamera nie pozwoliły dowieźć kilku bramek przewagi
wsje fortuna a kurs był na RT Amura po 2,9
W pozostaych meczach widze zwyciestwo Jastrzebi w RT, bo tak sie to poukładało ze moga zaczynać z 5 miejsca PO wiec punkty bed wazne.✅✅✅
I po tym jak dzis punktów nie zdobyły Torpedo i Traktor otwiera sie szansa przed Sibirem aby podgonic oba kluby i to powinno ich uskrzydlic w walce z Astaną, ktora mimo ze potrzebuje punktów tez ale moze sobie pozwolic na strate jednego, łatwo nie bedzie bo Kazachowie maja sporo jakosci w składzie, jutro byc moze bez Bochenskiego i Frattina, wiec Sibir nie jest bez szans , kursy ciekawe ale i ryzyko jest, Astanie pewnie wystarczy win po ml ✅✅✅ale równie dobrze po 60 minutach moze wygrac zmotywowany Sibir
To tyle ????
EDIT: przyszło mi do głowy takie ako:
Amur ml+Omsk RT+Sibir plus 1,5 razem kurs 5,17 na ten moment⛔⛔⛔
Edit: Astana to na ten moment nie ta półka.
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Po dzisiejszej patologii na jutro gram 2 mecze tak jak Mark pisze.
Omsk 1.65 ✅
Astana 1.57 ✅
Ufy nie ruszam bo strach mi nie pozwala ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kierownictwo Saławata podjeło decyzje ze na wschód nie pojada zawodnicy zagraniczni oraz krajowi liderzy, wiec ekipa Ufy jedzie w zasadzie kilkoma doswiadczonymi zawodnikami plus swoimi juniorami a druga połowe składu stanowic beda zawodnicy farmy Torosu plus dwójka z Tolparu
Tak jest. Info już kilka dni temu podane do wiadomości, więc przeciwko Ufie można spokojnie grać podczas serii wyjazdowej. Co do dzisiejszych spotkań to wszystko zostało powiedziane przez mark1973 z tym, że sam zagram trochę inaczej - zrezygnuję z grania Avangardu (powinni to wziąć, ale mam złe przeczucie co do tego meczu). Za mniejszą stawkę taki dubel:
Chabarowsk OT @1,79✅✅✅
Nowosybirsk lub remis @2,30⛔⛔⛔
AKO @4,10 Unibet⛔⛔⛔

Bardzo ładny kurs na zwycięstwo Sibiru więc też zagram, bo motywacja musi być ogromna na dzisiejszy mecz, a Astana bez kluczowych grajków:

Nowosybirsk OT @3,40 Unibet⛔⛔⛔
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Szansa na zbliżenie się do Traktora ogromna to ja za drobne dorzucę
Sibir RT @4,75⛔
z ewentualnym fartem na pusta Sibir -1.5 @8.2⛔
Sibir/+4.5 @7.2⛔
Niestety Sibir dziś sam się wykluczył z gry prokurując dwa razy 5 na 3????
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Chyba najbardziej uderzającym przeciwko Sibirowi faktem jest to, że kompletnie nie mogą sobie poradzić w meczach wyjazdowych. Z drugiej strony tydzień przerwy, być może Barys nie wyjedzie od razu na pełnej intensywności, a jak już wspominaliście zaangażowanie gości powinno być bardzo duże. Bardzo kusi kurs na zwycięstwo Sybira w regulaminowym - @4,85 Fortuna.
Przyznam szczerze, że mocno kibicuje od pewnego momentu ich pogoni za PO i jestem zdania, że na tę chwilę zasługują na nie o wiele bardziej niż Traktorzyści. Do tego spróbuje drobno zagrać na strzelca bramki - Alexander Loginov @7 Fortuna. Pierwszoplanowa postać w PPG, potrafi nieźle huknąć spod linii. Już nie raz zaświecił na koniec na zielono na kuponie ????
EDIT: Wygląda na to, że Bocheński nie potrzebuje odpoczynku, brakuje natomiast Frattina. Tak czy inaczej siła rażenia jest jak zawsze. Ważny może być początek gdzie często trzeba się napocić, żeby nie oberwać od Kazachów gonga na dzień dobry - byleby Sibir nie zaczął bojaźliwie, jeśli dobrze wejdą w mecz to gospodarzy da się nieraz zaskoczyć.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Faktycznie tak jak Kolega napisał Sibir strasznie męczy się na wyjazdach i to tutaj bez wątpienia jest przyczyna tego, że w tej chwili są poza 8. Choć co ciekawe akurat w starciach z Barysem, poza ostatnim spotkaniem mieli wcześniej serię wyjazdowych zwycięstw. Na pewno na niekorzyść Sibiru przemawia również fakt, że Barys również liczy na pkt, chcą bez wątpienia utrzymać P2 na początek PO. Już niedługo wszystko się wyjaśni, wydaje się, że obok tego kursu jaki jest na Sibir nie można przejść obojętnie. Z drugiej strony jest kurs na Astanę, który jak dla mnie w ogóle jest nie do gry.
Kolega rzeczywiście zaproponował ciekawy kurs na Loginova, ogólnie dziś ładnie stoją kursy na pkt kanadyjskie gości warto coś tam pograć. Brule @2,06 +1,5pkt @5,1, Prince @2,4 +1,5pkt @6,8, Peltola @2,3 +1,5 pkt @6,3, Milovzorov @2,2 +1,5pkt @5,8.
W spotkaniach Sibiru tych bramek często trochę pada więc można coś za drobne popróbować
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Witam Panowie mega szacunek jedziecie na dobrym poziomie z tematem oby tak dalej ! ????
Często korzystam z waszych analiz. Pytanko ma odnośnie czwartku wiem że szybko pytam ale kursy polecą chodzi mi o mecz Władywostok-Ufa goście dalej w okrojonym składzie warto grać na gospodarzy ?
Dzisiaj dali ładnie z rana zarobić dzięki wam.
Pozdrawiam i czekam na info fachowców od KHL.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witam Panowie mega szacunek jedziecie na dobrym poziomie z tematem oby tak dalej ! ????
Często korzystam z waszych analiz. Pytanko ma odnośnie czwartku wiem że szybko pytam ale kursy polecą chodzi mi o mecz Władywostok-Ufa goście dalej w okrojonym składzie warto grać na gospodarzy ?
Dzisiaj dali ładnie z rana zarobić dzięki wam.
Pozdrawiam i czekam na info fachowców od KHL.
Ufa rozegra bez czołowych zawodników całą serię wyjazdową więc opłaca się grać przeciwko nim dopóki nie wrócą ze wschodu. Pytanie tylko czy Admirał nie zalicza właśnie spadku formy. Trzeba by było zobaczyć powtórkę dzisiejszego meczu.
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
hmm ewentualnie jakieś hc dodatnie na gospodarzy, Jutr mam nockę i nie wiem co zagrać na ten czwartek Omsk+Astana też ciekawie wygląda oba zespoły lepsze od swoich rywali dużo i mają o co grać jak najlepsze rozstawienie przed play offami.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro kilka meczy i mysle ze kazdy znajdzie cos dal siebie. Wchodzimy w etap gdzie druzyny chcace cos ugarac w PO musza juz powoli łapac forme i przychodzi czas wyświeżania wiec spróbuje cos takiego
Spartak -SKA (0-2)
Stołeczna ekipa juz raczej pogodzona z 6 miejscem, wiec trzeba sie skupic juz na przygotowaniach, bo piate miejsce juz raczej nieosoagalne. Rywal w dobej formie i co tu duzo mówic, wiecej jakosci , zgrania, powoli wraca swiezosc mysle ze rozstrzygna mecz w RT
SKA RT kurs 1,53✅✅✅
Loko-Torpedo (2-3) po dogrywce .Serce boli ja swoi przegrywają ????
Trener Kvartalnow ma do dyspozycji okolo 30 graczy których spawdzł w sezonie i ma ten komfort ze moze sobie rotowac mimi w zaleznosci od przeciwnika i formy swoich graczy, Loko nie zwalnia tempa i mysle ze jutro tez nie zwolni, mimo ze Torpedo w potrzenie punktowej to ja jednak nie widze dla nich szans, obrona niestety do remontu, a poza tym Loko ma rachunki do wyrownania za ten sezon
Loko RT kurs 1,55⛔⛔⛔
D.Moskwa-Jokerit (5-3)
Te druzyny z duza dozą prawdopodobienstwa spotkaja sie w 1 rundzie PO. Jak kazdy widzi Stołeczni maja patent na Helsinki ale nie wynika to tylko i wyłacznie z historii, serii czy tym podobnie ale przede wszystkim z dobrej poukladanej gry. Jutro mam wrazenie ze bedzie wiecej kamuflażu przed przeciwnikie niz bardzo powaznego grania, niemniej jednak przewaga psychologiczna bedzie istotna i tutaj ide w kierunku zespołu Krikunowa, bo poprawił zdecydowanie jakosc gry i wydobywa z zawodnikow to co maja najlepsze, mysle ze forma juz jest dobra i nie daja sie ograc Klaunom , którzy póki co nie graj ostatnio nic szczególnego
D.Moskwa z x kurs 1,49✅✅✅
ako kurs 3,53 fortuna⛔⛔⛔
Myslałem zeby dolozyc jeszcze Magnitke do tego tripla bo sadze ze wygraja, forma juz sie stabilizuje i mimo ze Vitjaz w potrzebie punktowej to mysle ze moze wyjechac z Magnitogorska z niczym✅✅✅
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Krótko, bo trzeba się zbierać do pracy. Na dzisiaj wybieram dwa mecze do dubla. Pierwszy z nich to spotkanie w Czelabińsku gdzie gospodarze podejmą rywala z Czerepowca. Traktorzyści grają ostatnio jakby nie chcieli wziąć udziału w PO i udać się na wcześniejsze wakacje i jeśli Nowosybirsk lub Niżniekamsk się postarają to może tak się zdarzyć. Myślę, że ekipa gości ma potencjał, żeby ograć gospodarzy nawet w regulaminowym czasie. Ostatnio zaliczyli trzy porażki, ale z rywalami takimi jak Lokomotiv, SKA i CSKA. Traktor natomiast nie mógł sobie poradzić z Podolskiem, łapiącym formę Niżniekamskiem czy Jokeritem, który jest nieco pod formą.
Kolejny wybór - podobnie jak u kolegi wyżej to Dynamo Moskwa. Mark1973 napisał już mniej więcej o co chodzi więc nie będę kopiował. Dynamo gra u siebie, gra dobrze i myślę, że ponownie ograją Finów.
Czerepowiec +1,5 @1,50✅✅✅
Dynamo lub remis @1,49✅✅✅
AKO @2,23✅✅✅

Można też pograć za mniejszą stawkę, ale nieco bardziej ryzykownie:
Czerepowiec OT @2,75✅✅✅
Dynamo M OT @1,84✅✅✅
AKO @5,06✅✅✅

Kursy - Unibet
Edit// W końcu wszystko wypaliło na zielono. Oby to był początek dobrej serii ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis poszło ogólnie słabo i mam tego świadomość. Kilka meczy o których tez myslałem weszło ale teraz to kazdy jest mądy i nie ma tego co rozkminiac, no moze jako kibic bardziej bede jak zwykle rozpatrywał mecz Loko
Ale jutro nowy dzien i szanse/
Ja skupie sie na meczach o 10.30
Admirał-Ufa (3-0)
Gospodarze w poprzednim meczu z wymagajacym Omskiem zagrali przyzwoite zawody, jednak Nalimow potafił zgasić wszystkie ataki, ale było tempo, dominacja w 1 tercji , kombinacyjna gra o czym nawet wspomniał i pochwałił rywala Bob Hartley, zabrałko niestety bramek. Jutro przyhezdza Ufa, która wybrała sie na wchód w eksperymentalnym składzie( dokłady skład wrzuciłem przy okazji analizy meczu zAmurem) dojachac ma na jutrzejszy mecz Władimir Tkaczew, który de fakto zdobywał punkty dla Admirała w dwóch ostatnich latach. Ufa w meczu z Amurem grała chaotycznie, bez wiekszej koncepcji wykorzystujac gapiostwo rywala na poczatku 3 tercji. Obrona tez bez zgrania, brakowało wymiennosci pozycji i pomocy na skrzydłach i na niebieskiej. Mysle ze w nastepnym meczu Admirały beda potrafiły strzelic kilka barmek i nie spodziewam sie przełomu w grze Ufy. Ide w kierunku zgranych i bardziej ogranych w KHL gospodarzy
Admiał 60 kurs 2,12✅✅✅
Admirał ml kurs 1,66✅✅✅
do dubla proponuje mecz
Amur-Omsk ( 3-2) Szkoda gadac na ich temat,::zoltakartka: z drugiej strony jak sie im przyjrzeć to troche chyba swiezosci brakuje, PO ważniejsze
Trzeba przyznac ze Jastrzebie zagrały madrze w meczu w Fetisow Arenie, przetrzymali nawałnice w 1 tercji a później skutecznie wypunktowali gospodarzy. Jutro spodziewam sie podobnego meczu ze strony Jastrzebi bo 2 punkty sa im potrzebne by zajac miejsce 3-4, jakosci w zespole sporo, uznanych nazwisk i młodziezy z talentem( zawieszony bedzie Żernow). Napewno Amur bedzie groźny i bedzie chciał wygrac ale mysle ze wygra druzyna bardziej doswiadczona , dysponujaca wyrownanym mocnym skladem,
Omsk ml kurs 1,36⛔⛔⛔
Omsk RT kurs 1,62⛔⛔⛔
ako mniejsze 2,26⛔⛔⛔
ako wyzsze 3,43⛔⛔⛔
Bardzo ciekawie zapowiada sie mecz w Niznekamsku gdzie gospodarze maja jeszcze teoretyczne szanse na PO i wygladaja bardzo dobrze, Sibiracy mysle ze wyciagneli wnioski z przegranego meczu w Astanie i jutro beda gryźć lód by zblizyc sie do Traktora. Mecz o 4 pkt tak naprawde.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciężko dzisiaj coś wybrać - jak dla mnie żadna opcja nie wydaje się dzisiaj w miarę bezpieczna, ale spróbujemy tak:
Władywostok OT @1,67✅✅✅
Niżnekamsk lub remis @1,50✅✅✅
AKO @2,50✅✅✅
Unibet

Spotkanie na dalekim wschodzie dobrze opisał już Mark1973 więc pozwolę sobie je pominąć. Jeśli chodzi o drugi mecz to chyba najcięższy do typowania z dzisiejszych spotkań, ale wolę zaryzykować to niż stawiać na Astanę za 1,40 lub Omsk na wyjeździe z podobnym kursem (chociaż Jastrzębie w dobrej formie). Najpierw zastanawiałem się nad underem, ale z tymi bramkami różnie bywa. Spodziewam się ostrożnej gry z obu stron. Nikt nie będzie chciał stracić bramki i możliwe, że obie ekipy będą przede wszystkim myśleć o zabezpieczeniu tyłów, a dopiero później o strzelaniu bramek. Na chwilę obecną w nieco lepszej formie jest ekipa gospodarzy, dodatkowo grają u siebie i jeśli nie wygrają tego meczu (najlepiej dla nich w regulaminowym czasie) to mogą zapomnieć o grze w play offach. Dzisiaj tak naprawdę mecz o wszystko dla każdej z drużyn - bo kolejne (ostatnie) trzy mecze jednych i drugich to pojedynki z ekipami z czołówki. To zapewne będzie bardzo wyrównane spotkanie, ale ze względu na formę i swoją halę stawiam na co najmniej punkt dla gospodarzy. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adel610 20

adel610

Użytkownik
Astana 1.45
Omsk 1.62
Ewentualnie jeśli ktoś chce
Sybir +1.5 bramki
efortuna.pl
Sytuacja w grupie napięta jak plandeka na Żuku :)
Obie drużyny będą starać się o cenne 2 pkt. Forma obu drużyn też niczego sobie. Grają to co mają grać :) co do Sybiru można dorzucić do tego dubla bo napewno będą się starać ale wiadomo jak Sybir gra na wyjazdach :)
Z krążkiem :-D
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Cześć Panowie! Szukam jakiegoś ciekawego zakładu na mecze rozpoczynające się o 10:30 i zaciekawiły mnie kursy na mecz Ufy we Władywostoku. Dosyć niskie na over 5,5 i 6,5. Czyżby spodziewali się małej strzelaniny przez drugi garnitur gości? W meczu Omska nie liczę na więcej goli. Szukam czegoś w okolicach 3,0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom