>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

World Grand Prix 2019 (4-10.02.2019)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump vs B.Hawkins
Number of Century Breaks: Over 1.5 @ 1.72 ⛔ 0
Highest Break: Hawkins, Barry @ 2.50 ⛔ 95-92
Marathon
Wynik końcowy zostawiam na boku choć po tym co pokazali obaj w tym tygodniu Hawkins po dobrym kursie to całkiem ciekawa opcja. Ale dla mnie w takim zestawieniu graczy to setki jawią się jako całkiem ciekawa opcja. Hawkins z brejkami szaleje jak nie on, już 4 setki na koncie w tym najwyższe podejście turnieju (143). Trump o dziwo dużo skromniej, ale też uciułał 2 setki, wprawdzie najniższe z możliwych (102, 100) ale zawsze. W takim kontekście co najmniej 2 setki w całym meczu to rozsądna opcja, bo oczywiście obaj mogą dołożyć do overa, a i dystans długi bo gramy do 6 wygranych frejmów, a myślę, że mecz będzie zacięty i 9-10 frejmów prawie gwarantowane, a to sporo szans na punktowanie i budowanie wysokich brejków.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Trump vs Hawkins
Zgadzam się z typem odnośnie setek. Barry ładnie punktuje, a i Trump z pewnością będzie chciał zaliczyć przynajmniej jedno wysokie podejście. Judd jest uważany za sporego faworyta w tym pojedynku, ale moim zdaniem kursy wystawione na Hawkinsa są przesadą i spróbuję w jego stronę, bo w tym turnieju prezentuje się bardzo solidnie i równo. Jeśli utrzyma dyspozycję to może zaskoczyć. Ostatnie spotkania to mecze do jednej bramki, więc może tym razem seria zostanie przełamana i będziemy świadkami wyrównanego spotkania, a może nawet decydującej partii, więc też idę w stronę overa frejmów. Po ostatnich słabszych typach stawka bez szaleństw.
over 9,5 partii w meczu @2,10 Totolotek ✅
Barry Hawkins win @2,75 Etoto ⛔
E: Wynik: 6-5
Trump dużo prostych błędów przy próbach wbicia i trochę głupich fauli z wystawieniem gry. W deciderze utrzymał nerwy na wodzy i dzięki temu wygrał. Wiedziałem już, że po faulu Hawkinsa na różowej w 10 partii i pudle na czerwonej ciężko będzie, by Barry wygrał. Nie wytrzymał ciśnienia, a szkoda, bo gdyby nie ten faul miał spore szanse na zwycięstwo, ale to już historia ???? Trump wymęczył, ale tak sobie myślę, że jeśli jutro początek będzie miał podobny do dnia dzisiejszego to Carter ucieknie mu na 3 czy 4 partie i już nie wypuści przewagi z rąk. Finał zapowiada się ciekawie.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A.Carter vs J.Trump
Total Frames: Over 15.5 @ 1.71 ✅ 6-10
Total Frames: Over 16.5 @ 2.27 ⛔
Number of Century Breaks (Trump, Judd): Under 2.5 @ 1.53 ✅ 2
Highest Break (Trump, Judd): Under 119.5 @ 1.89 ⛔ 132
Marathon
Kursy na Trumpa chyba przesadzone, wiem że rywale Cartera nie grali przeciwko niemu nawet przyzwoicie, ale cóż, gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Kapitan roznosił ich w szybciutkim tempie. Dość powiedzieć że w meczach z Allenem, Gilbertem i Xiao oddał tylko 2 frejmy! Więc myślę, że będzie w stanie dać wyrównany mecz faworytowi, to doświadczony gracz z paroma tytułami na koncie, finałami MŚ itd. Więc raczej taka okazja go nie zdeprymuje. Trump, poza meczem z Selbym, wyglądał w tym tygodniu dość przeciętnie jak na jego standardy, zwłaszcza w grze punktowej coś szwankowało, tylko 3 setki 122, 102, 100 i to raczej z tych skromniejszych. Finał, wiadomo, długi dystans i dużo frejmów do gry, ale linia 2.5 na setki samego Trumpa wydaje się przesadzona. Nie sądzę, żeby nagle w finale zaczął sypać setkami kiedy przez cały tydzień tego nie było widać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom