>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka Bundesligi (08.02 - 10.02.2019)

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Kursy od: Fortuna
Przed nami już 21 kolejka. Według mnie szukują się bardzo ciekawe mecze. BVB podejmie Hoffenheim.
Lipsk gra z Frankfurtem. Pierwsza moja myśl tutaj to wynik 3:3 ????
Do Monachium przyjeżdża Schalke. Myślę, że to kolejka, w której można sporo ciekawych rzeczy przewidzieć.
Jakie macie pomysły ?​
 
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Borussia M&#39;gladbach - Hertha BSC Berlin; 0:3
Zwycięstwo Borussii M&#39;gladbach + Obie Drużyny Strzelą - TAK |
Borussia M&#39;gladbach to win + Both Teams To Score - YES
3.35 | s t s ⛔⛔⛔

Moim zdaniem Ekipa Herthy ma &#39;dobrą historię&#39;, jeżeli chodzi o zdobywanie goli na wyjazdach! W tym sezonie Ekipa z Berlina rozegrała &#39;w delegacji&#39; 10 spotkań i nie udało Im się strzelić przynajmniej jednej bramki tylko na Opel Arena&#39;ie, w Moguncji. Dlatego twierdzę, że na Borussia-Park też Im się uda strzelić bramkę... Borussia M&#39;gladbach powinna to spotkanie wygrać - w dotychczasowych, dziewięciu, spotkaniach u siebie w Bundeslidze w obecnym sezonie udało Im się odnieść dziewięć zwycięstw i są dla mnie faworytem w meczu z Herthą. Dodatkowo - Hertha - szóstego lutego (we środę) będzie grała z Bayernem Monachium w Pucharze Niemiec (na Olympiastadion). Dla mnie - Ekipa Borussii będzie miała handicap w końcowych minutach meczu i zdoła pokonać Herthę, która zdobędzie przynajmniej jedną bramkę.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Mainz - Leverkusen
Typ-10
Kurs-1.9
Witam,dziś 1 mecz tej 21 kolejki i już mamy murowanego faworyta do zwycięstwa,ale czy tak na pewno?
No ja to uważam że wbrew spadkiem kursów na gości,Mainz tego meczu nie przegra,u siebie zostali pokonani tylko przez Bayern i Dortmund 1-2 oba mecze,także łatwo nie było.Leverkusen mimo że wygrał z Bayern,to nie jest drużyną która będzie lać wszystkich i wszędzie,co pokazał ich ostatni mecz pucharowy.
Ja nie lubię grac takich meczy z wyraznym faworyzowaniem jednej drużyny,gram przeciwko albo odpuszczam.
Nikt tu nic nie pisze,zainteresowanie jest słabe choc liga niemiecka jest dobrą ligą do obstawiania i oglądania,ale to już tylko moje prywatne zdanie.
 
brygader 9

brygader

Użytkownik
Czy ta Borussia M&#39;gladbach na dzis to naprawde dobry bet ? Chcę to grubiej w dublu zaatakować
Będę wdzięczny za podpowiedź
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Herta po ciężkim i długim meczu w pucharze z Bayernem. Gdzie wystawili podstawowy skład. Gladbach jak narazie 3 mecze i 3 zwycięstwa. Moim zdaniem warto zaryzykować zwycięstwo Gladbach.

Warto zaryzykować że Schalke strzeli. Kurs ok 1,7 a Bayern bez Neuera w tym roku 4 spotkania i w każdym tracili.
 
brygader 9

brygader

Użytkownik
Herta po ciężkim i długim meczu w pucharze z Bayernem. Gdzie wystawili podstawowy skład. Gladbach jak narazie 3 mecze i 3 zwycięstwa. Moim zdaniem warto zaryzykować zwycięstwo Gladbach.

Warto zaryzykować że Schalke strzeli. Kurs ok 1,7 a Bayern bez Neuera w tym roku 4 spotkania i w każdym tracili.
Na Gladbach jest 1.65 i nie chcial bym nazywac tego typu &quot;ryzykowaniem&quot; ????
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
W życiu nie spróbował bym grać tego Glagbach, obie ekipy mega podobny poziom, walcza o dobre miejsca posiadaja indywidualności Duda Hazard Plea Selke.. no tu może być wszystko.
Sam myśle nad kartkami w meczu Redbull Eintracht, szybkość zawodników duża waleczność to powinno na te 4 kartki sie przełożyć. Jeśli nie sedziuje Pan Felix Brych to w tych meczach 4 kartki chillowo.. Historia meczy tych ekip to obie gol w każdym starciu.
Dobra 4 kartki to raczej buki gwarantuja 1.65 na over 45 punktów kartkowych... hmm czekam na live bo kogoś poniosło z liniami.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
BvB - Hoffenheim @ BTS ✅
Lipsk - Frankfurt @ over 0,5 gola w 1 poł. ⛔
M&#39;Gladbach - Hertha @ over 15 pkt. kartkowych. ✅
@ AKO 2,05 @ fb

Szkoda, że dziś sobota, dzień meczowy, a tutaj tak pusto. Wszyscy naprawdę chodzą na te zakupy do Lidla ? ????
Zastanawiałem się co z tej ciekawej kolejki wybrać i wyszło mi takie ako jak wyżej. Od razu podkreślam, że ja nie lubie szukać na siłę wysokich kursów, ani jakiś zakładów typowo na przypadek jak zawodnik strzeli gola, czy dostanie kartke. Nie uznaje w ogole takich zakladow bo dla mnie to jest bardziej ruletka niz bukmecharka.

Dziwi mnie fakt, że BVB odpadło z Pucharu w tygodniu. Mieli atut stadionu i przeciwnika zdecydowanie do ogarniecia. Wydaje mi się, że wychodzi cały czas problem braku u nich w składzie takiego Lewandowskiego na szpicy. Paco obniżył loty, a Goetze jest naprawdę przeciętny. Dziś Borussia bez Piszczka i Marco Reusa. Myślę, że gol gospodarzy jest raczej oczywisty z uwagi na 100% walki o Mistrza Niemiec. W zasadzie patrząc obiektywnie to jest najważniejsze i jedyne trofeum, o którego wygraniu mogą realnie myśleć. Hoffenheim to ekipa, która może strzelić gola praktycznie zawsze i wszędzie ???? Myślę, że dziś w Dortumndzie trafią bo historia pokazuje, że bardzo często tu strzelają gola.
Mecz w Lipsku może obfitować w gole. Red Bulle zagrały skutecznie w Pucharze na awans z wymagającym Wolfsburgiem. Od 5 spotkań też nie było w meczu Lipska Bts-a co też mnie tu kusiło, ale uważam, że padnie bramka w 1 poł. i to będzie fajny otwarty mecz do oglądania.
Jesli chodzi o granie jak parę osób wyżej na wygraną M&#39;gladbach to mam mieszane uczucia. Hertha w meczu z Bayernem wyglądała napradę dobrze. Taka druzyna, która gra dobrze i odpada w tygodniu z jakiś rozgrywek jest strasznie trudna do wyczucia co zagra w kolejnym meczu. Przynajmniej ja mam takie obserwacje. Dlatego idę tu w over 15 pkt. kartkowych. Raczej widzę tu under 2,5 , ale dwie żółte wydają mi się tu dziś najpewniejsze.

E: Szkoda, że nie zagrałem jednak tego 3:3, które chodziło za mną cały tydzień ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Borussia M&#39;Gladbach - Hertha Berlin
Borussia @ 1,63 Unibet
Borussia ha -1,5 @ 2,70 Unibet

Spotkanie dwóch bardzo fajnie dla oka grających zespołów. Zarówno Dieter Hecking jak i Pal Dardai próbują grać ofensywnie, grają wysokim pressingiem i próbują grać szybko (coś na miarę Borussi Dortmund Jurgena Kloopa, oczywiście z zachowaniem odpowiednich proporcji). Hecking gra aż 5 bardzo ofensywnie usposobionymi zawodnikami z trójką grającą w pierwszej linii. Kluczowym zawodnikiem tam jest Thorgan Hazard, obok niego doskonale czujący się w tak szybciej grze Allesane Plea i na pozycji numer &quot;9&quot; Lars Stindl, zawodnik, który może nie strzela zbyt dużo bramek , ale jest niezbędny w tej układance. Za nimi bardzo ofensywnie usposobieni pomocnicy: Jonas Hoffman i Denis Zakaria. Na szóstce doskonale radza sobie czy to Christopher Kramer czy to Tobias Strobl. Po drugiej stronie Dardai postawił na doświadczonego Salomona Kalou oraz kluczową rolę odgrywa tam ex Ekstraklasowiec - Ondrej Duda. Hertha po znakomitym początku sezonu w ostatnim czasie znacznie obniżyła loty, a za to Borussia gra fenomenalnie, awansowała już na pozycję wicelidera i wiem że to mało prawdopodobne, ale nie skreślał bym ich w wyścigu o Mistrzostwo Niemiec. Zwłaszcza przed własną publicznością grają fenomenalnie. Wystarczy powiedzieć że obok PSG są najlepszą drużyną własnego boiska. Dziewięć meczy i dziewięć zwycięstw, z bilansem bramek 25-3. Dzisiaj nie wydaje mi się, aby Hertha była w stanie zatrzymać Gladbach. O zwycięstwie Borussi jestem przekonany, górują w tym momencie nad Herthą praktycznie pod kazdym względem: lepsza forma, atut własnego boiska, fenomen w osobie Thorgana Hazarda, wyższość personalna i fakt walkki o Deutsche Meistra nie daje złudzeń kto dziś będzie lepszy. Parząc na spotkania na Borussia-Park to widzimy że 15 września Schalke przegrało tam 1:2 i to był ostatni mecz , kiedy Borussia nie wygrała wyżej niż jedną bramką (a zarazem dzisiejszy mój handicap). Ponad 5 miesięcy Borussia wygrywa minimum dwoma golami u siebie! Dziś nie może być inaczej
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
F. Dusseldorf - Stuttgart
Typ: Obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 1.70 (STS) Wynik: 0:0 ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.20 (STS)
Wynik: 3:0 ✅

W tym sezonie drużyna F. Dusseldorf jest jedną z moich ulubionych drużyn z Bundesligi. Oczywiście ich pozycja w lidze jak na razie jest w pełni uzasadniona ale nie da się odmówić tej drużynie dużego potencjału oraz ambicji. O ile więc o gospodarzach można powiedzieć, że grają ze zmiennym szczęściem (chociaż seria zwycięstw jest całkiem przyzwoita, o tyle goście zaliczyli kiepską końcówkę roku (porażka z Schalke) a na nowy rok z Mainz i &quot;na gorąco&quot; jeszcze wysoka porażka z FCBM raczej poziomu morale ekipie gości nie poprawi. Obydwie drużyny mają o co grać bo widząc słabszą dyspozycję gości to F. Dusseldorf ma okazję trochę porozpychać się w tabeli między Freiburgiem i Shalke co w perspektywie całego sezonu jest nie do przecenienia gdyż nie wiadomo kiedy dobra passa może się skończyć i przyjdzie dłuższa &quot;zadyszka&quot;, natomiast Stuttgart wisi trochę nad przepaścią a mecz z niewiele wyżej notowanym przeciwnikiem (nie potęgą) to dla nich jednak okazja do próby uciułania punktów gdyż następne spotkanie grają u siebie z RB Lipsk gdzie faworyt będzie tylko jeden.
Stawiam na BTTS gdyż obydwie drużyny potrafią &quot;skubnąć&quot; bramkowo swoich rywali a typuję zwycięstwo gospodarzy gdyż tak jak mówiłem - ich gra bardzo mi się podoba a drużyna stale się rozwija no i mamy tam &quot;swojego człowieka&quot; Polaka - Marcina Kamińskiego i kto wie? Może dostanie szansę. Stuttgart? Jeżeli Markus Weinzierl nie wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności motywacyjnych a piłkarze nie otrząsną się i nie zostawią na boisku serducha razem z płucami to typuję spokojne 2:1 dla gospodarzy.
Edit: No i gitara :cool:. F. Dusseldorf znów pokazała moc. :beer:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom