>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi siatkówki mężczyzn 2018/2019

Status
Zamknięty.
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
To zagram na Kluczbork jeśli kursy są źle wystawione plus węgierki , jaki argument że za 3pkt dziś ?
Nie zdążyłem odpisać.
Mam nadzieję że zagrales to i to ????
Węgierki mega waleczne,ogladalem 1 mecz ich i powinno się skończyć szybciej, u siebie świetna publika, mega pomysł na grę, super to wyglądało momentami.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Belgorod-Zenit 2 @1.91
Ekipa Belgorodu to już nie to samo co kiedyś , myślę że Zenit jest 2 siła obecnie na Rosyjskim podwórku i po takim kursie trzeba grać to spotkanie ;)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
CEV CUP
Kemerovo - Galatasaray
Typ: 2 (+2.5 seta) kurs: 2.20 ✅
Fortuna
Dziś spróbuje takie coś. Zdaje sobie sprawę, że bezsprzecznym faworytem są gospodarze ale czy aby napewno goście nie są w stanie urwać seta?! Napewno muszą się oto postarać jeśli marzą o korzystnym rezultacie. Rosjanie wiadomo co soba prezentują ale liczę tu na jeden set rozprezenia i może goście znad Bofors zalicza na swoje konto. Jak dla mnie warte próby
Wynik: 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
panowie w internecie znalazłem taka kolejnosc klasyfikacji w ruskiej lidze , i nie jestem pewien czy to nie jest pomyłka
1 wieksza ilośc wygranych meczów
2 liczba zdobytych punktów
3 stosunek setów
ostatnimi laty zmienili zasady klasyfikacji w superlidze rosyjskiej mezczyzn ?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Karlovarsko@1,7 fortuna
Dzisiaj mamy mecz o zycie dla mistrzow z poprzedniego sezonu. Pomijam fakt, jak.zdobyli tego mistrza ale są nim i juz. Ciagle buki ich faworyzuja chociaz graja w lidze troche mizerie tak jak i dotychczas w tej serii. Kurde nabyli jednak troche doswiadczenia w LM i sie dziwie, ze przegrywaja 2-0. Karlove sa personalnie level wyzej od ostravy i licze tutaj na wygrana oraz przedluzenie tej rywalizacji. Rok temu w Po tez wychodzili z trudnych opresjii wiec moze teraz bedzie podobnie. Odpadniecie po 3-0 z Ostrawą bylo by nie małą sensacją.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Ja gram odwrotnie, nie wiem czemu piszesz ze to bylaby sensacja, liczy sie tu i teraz, zapominamy o tym co bylo w tamtym sezonie, przejdzmy do faktow - po 1 nie ma co brac ich &#39;przygody&#39; z LM pod uwage, bo to moze byc najgorsza ekipa w historii patrzac na ich wyniki, ok mieli najciezsza grupe tylko nawet nie ugrali seta, inne potencjalnie slabsze w zamysle ekipy z innych grup to maja wygrane sety i potrafili sie przeciwstawic tuzom, nie przekladaja tego doswiadczenia w tej slabej lidze, zajac 5 plac bedc mistrzem to sorry, w calym sezonie Ostrawa bilans u siebie 8-3, przegrane z najlepszymi ekipami z Budziejowic i Liberca oraz wpadka z przecietnym Pribramem, w tym sezonie obie ekipy zagraly juz 6 razy, pucharowych potyczek nie ma co traktowac jak ligi, w tych dwoch meczach wygralo Karlovarsko i awansowali do polfinalu, w sezonie zasadniczym dwa razy wygrala Ostrawa z lacznym bilansem 6:1 w setach, teraz juz duzy czynnik motywacyjny i handicap w postaci prowadzenia 2:0, nie zaglebiam sie w sklady bo tej ligi po prostu nie znam i nie bede sie wymadrzac, choc w ekipie z Ostrawy gra 2 Polakow - Podlesny i Sobczak a w Karlovarsko dobrze znany z naszych parkietow Lukasz Wiese, patrzac na te wszystkie statystyki nie mam argumentow na granie na Karlovarsko, jedyne co to fakt, ze maja noz na gardle i musza wygrac, zeby przedluzyc rywalizacje, tylko co z tego, jak Ostrawa sie przeciez nie polozy na placu, tez zapewne o wiele bardziej sa zmeczeni sezonem, bo dodatkowo 6 meczow w LM plus 1 mecz wiecej w pucharze, nie mam przeslanek zeby grac w strone Karlovarsko i biore fajny kurs na Ostrawe ???? ✅
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Jumbos (1.85)

Poprzednie dwa mecze przegrane w po tajbrekach, dziś 3 mecz i zdecydowanie uważam, że góra będą przyjezdni.
Mecz już za chwilkę bo o 11.
Czas na show Gaspariniego!
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka


GODZINA: 17

DYSCYPLINA: siatkówka

MECZ: Belogorie – Fakel

TYP: over 178,5 pkt

KURS: 1,50

BUKMACHER: forbet

ANALIZA:

Drugi mecz ćwierćfinałowy rosyjskiej Superligi pomiędzy obiema ekipami. Rywalizacja toczona jest do dwóch zwycięstw, więc to dzisiaj gospodarze mogą zapewnić sobie awans do półfinału. W pierwszym meczu rozegranym przed tygodniem Belogorie wygrało w Novym Urengoyu 3:2. Mecz był bardzo wyrównany. Fakel nie wykorzystał paru piłek meczowych i to się na nich zemściło. Teraz Belogorie znajduje się w dobrej sytuacji, mimo, że faworytem w tym dwumeczu nie było.

Obie ekipy mają swoje atuty. Po stronie Belogorie jest to na pewno para przyjmujących Perrin- Petrić oraz atakujący Ziemczenok. W pierwszym meczu cała trójka świetnie serwowała i wiele razy Fakel miał problemy z przyjęciem, a co za tym idzie nie mogli wyprowadzić mocnego ataku. Drużyna z Novego Urengoyu też ma po swojej stronie dużo argumentów: trio Udrys, Kliuka i Volkov stać na wiele i dzisiaj ich świetnej postawy będzie potrzebować Fakel, by móc dalej walczyć o awans do półfinału. Obie ekipy mają swoje ambicje i są dość wyrównane kadrowo.

W tym sezonie grały ze sobą 3 razy i za każdym razem w meczu były przynajmniej 4 sety. Dzisiaj może być bardzo podobnie, spotkanie ma bardzo dużą stawkę. Proponowany over spokojnie może wejść przy czterech wyrównanych partiach, a nie wykluczam tutaj tie-breaka
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik


Superliga Rosja Men



KUZBASS KEMEROVO Mistrz 1,40 etoto :)



Prowadzą niespodziewanie w rywalizacji do 3 zwycięstw 2-0 z Zenitem Kazań. Żeby typ nie wszedł, muszą teraz przegrać trzy mecze pod rząd :) Wszystko możliwe, ale myślę, że warto dać im szanse, tym bardziej że oba mecze w Kazaniu wygrali dość pewnie. Pozdro
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
cytat z dnia 5 maja 2019 13:02 przez onlyvolley


Superliga Rosja Men



KUZBASS KEMEROVO Mistrz 1,40 etoto



Prowadzą niespodziewanie w rywalizacji do 3 zwycięstw 2-0 z Zenitem Kazań. Żeby typ nie wszedł, muszą teraz przegrać trzy mecze pod rząd :) Wszystko możliwe, ale myślę, że warto dać im szanse, tym bardziej że oba mecze w Kazaniu wygrali dość pewnie. Pozdro



Po takim kursie minus podatek ?
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik


ogólnie to kurs przed meczem wzrósł do 1.65. Nikt nie karze Ci grac singla po takim kursie. Tu podajemy typy a nie kupoony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom