>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
everto 19,8K

everto

Użytkownik
jak ktoś nie grał rano overka w meczu J. Wilstermann vs Real Potosi niech żałuje bo kurs mocno poleciał w dół meczyk już za 30min polecam do oglądania jak ktoś lubi latynoski futbol ????
jakiego overka? ta liga na over under jest nie przewidywalna jakich a ze kurs leci w tej lidze to bukmacherskie poprawki
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Nie na temat, nie na żywo, ale może by zorganizować zbiórkę na &#39;najlepszych typerów na żywo&#39; od dłuższego czasu daję to co piszę Verno, to co Nole, chociaż u Nole czasem podważę swoimi argumentami(głupimi, których nie piszę, ponieważ moje argumenty z każdej strony można podważyć =), aczkolwiek AO wyszedłem na duży +), każdy od wygranego typu przez danego użytkownika(myślę, że max 5) mógłby dobrowolnie ooddać jakiś %, nawet 1%. dla nas wygranych, dzięki &#39;WAM WIELKIM&#39; to jest &#39;nic&#39;, ale przy większej ilośći, możecie miec 500zł w ciągu tygodnia/miesiąca. Tylko jak to zrobić, by nikt nie beknął grając zza granicy? Proszę o opinie admina/adminów, a jeżeli to by przeszło, to proszę o opinie jak zrobić te przelewy, by to było &#39;bezpieczne&#39; ???? .
Pozdrawiam.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Nie na temat, nie na żywo, ale może by zorganizować zbiórkę na &#39;najlepszych typerów na żywo&#39; od dłuższego czasu daję to co piszę Verno, to co Nole, chociaż u Nole czasem podważę swoimi argumentami(głupimi, których nie piszę, ponieważ moje argumenty z każdej strony można podważyć =), aczkolwiek AO wyszedłem na duży +), każdy od wygranego typu przez danego użytkownika(myślę, że max 5) mógłby dobrowolnie ooddać jakiś %, nawet 1%. dla nas wygranych, dzięki &#39;WAM WIELKIM&#39; to jest &#39;nic&#39;, ale przy większej ilośći, możecie miec 500zł w ciągu tygodnia/miesiąca. Tylko jak to zrobić, by nikt nie beknął grając zza granicy? Proszę o opinie admina/adminów, a jeżeli to by przeszło, to proszę o opinie jak zrobić te przelewy, by to było &#39;bezpieczne&#39; ???? .
Pozdrawiam.
Zorganizujemy i damy na fundacje
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nie na temat, nie na żywo, ale może by zorganizować zbiórkę na &#39;najlepszych typerów na żywo&#39; od dłuższego czasu daję to co piszę Verno, to co Nole, chociaż u Nole czasem podważę swoimi argumentami(głupimi, których nie piszę, ponieważ moje argumenty z każdej strony można podważyć =), aczkolwiek AO wyszedłem na duży +), każdy od wygranego typu przez danego użytkownika(myślę, że max 5) mógłby dobrowolnie ooddać jakiś %, nawet 1%. dla nas wygranych, dzięki &#39;WAM WIELKIM&#39; to jest &#39;nic&#39;, ale przy większej ilośći, możecie miec 500zł w ciągu tygodnia/miesiąca. Tylko jak to zrobić, by nikt nie beknął grając zza granicy? Proszę o opinie admina/adminów, a jeżeli to by przeszło, to proszę o opinie jak zrobić te przelewy, by to było &#39;bezpieczne&#39; ???? .
Pozdrawiam.
Podac adres skrill do przelewu? ????
Na forum nic takiego nie będzie mieć miejsca.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Persipura Jayapura - Persidago Gorontalo, kolejny gol: Persipura, @1.60, 1:1 w 70 minucie, stawka: x2
Persibat Batang - PSIS Semarang, 2, @4.50
Tutaj próbuje według mnie jest szansa a ja łapałem kurs @5.50 - jak będzie niedługo zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Persipura Jayapura - Persidago Gorontalo, kolejny gol: Persipura, @1.60, 1:1 w 70 minucie, stawka: x2
Persibat Batang - PSIS Semarang, 2, @4.50
Tutaj próbuje według mnie jest szansa a ja łapałem kurs @5.50 - jak będzie niedługo zobaczymy
W Batang trzeba było pograć over 2,5 do 10 min :sun::sun::sun:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MOSKOVSKIE KREMLEVCY - CENTROVIE KULTOROLOGI 1 tercja over 1,5 1.30
Grubasa gram za wszystko albo jadę dalej ,albo znikam już jak nie wejdzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom