>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zalety STS

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Dokładnie. Jedynym i wyłącznym elementem przy określaniu value jest kurs. Co innego niby ma mieć znaczenie? Pogoda w Wenezueli? Dajesz mi kurs na dane zdarzenie i mówię Tobie czy to value czy nie. Nic innego nie ma znaczenia.
No podaj mi jakieś swoje value. Bo jak na razie widzę, że obrażasz, a wiedzy to Ty nie posiadasz odnośnie value żadnej.
No dajemy na tapetę Twoje typy.
17.01. Riga Hatay. Riga -5 OT. I jakieś analizy. Analiza nie ma żadnego znaczenia. Grałeś -5 OT a kurs Asianodds na rozpoczęcie dla tego znaczenia wynosił 2.05 plus marża 4.4% czyli 0.09, więc kurs realny to 2.14, a Ty brałeś 2.0, możesz sobie natłuc takich spotkań i milion i będziesz do tyłu bez względu na analizę.
&quot;TTT Riga bilans 4-4 i z tak przeciętnie grającymi rywalkami muszą pokazać swoje atuty.&quot;

Panie, takie coś nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Jak w podstawówce, wtedy tak analizowałem. Muszą pokazać? Niczego nie muszą. Doucz się od mądrzejszych odnośnie value betów i wtedy zabieraj głos, a nie bierzesz się za obrażanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie do końca mi się chce prowadzić ta zbędna rozmowę z Tobą.. Spojrzalem na twój profil. Więcej postów. Niż repki. Z
Że he? Co tam jakaś reputacja za znaczenie? 95% (co najmniej) na forach, gdziekolwiek, nie ma najmniejszego pojęcia o EV+, nie ma pojęcia, jak wygrywać długofalowo. Będą dawać reputę, bo &quot;fajna analiza&quot;, nawet dla betów nie stanowiących value. Więc co za znaczenie ma reputacja? Dadzą Tobie reputę &quot;bo bet wszedł&quot;. To czy jeden, dziesięć czy sto betów weszło nie ma absolutnie żadnego znaczenia jeśli były EV-. Tyle.
 
J 23

jarosz107

Użytkownik
Ja tylko jestem ciekaw ile takie trolle od juroszka dostają za posta. W Polsce podobno jest około 80 tysięcy rosyjskich trolli
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Jak można pisać o zaletach w takim gównie jak sts, fortuny itd...
Z 3 miechy temu pojechałem do placówki obstawić mecz ruskiej siatki za 3000zł od razu babka wzieła telefon do łapy i dzwoniła do centrali po czym powiedziała, że to zdarzenie w tej chwili zostało zdjęte z oferty :cwl:
:highhive: Miałem podobnie jadę do STSa coś tam postawić za jakiejś 2 klocki i od razu ściągają z oferty.
Powoli robi się tak że jak ktoś ma kilka tysięcy złotych to jest albo złodziej albo jakiś nie wiadomo jaki bogacz. :headbang:
Że he? Co tam jakaś reputacja za znaczenie? 95% (co najmniej) na forach, gdziekolwiek, nie ma najmniejszego pojęcia o EV+, nie ma pojęcia, jak wygrywać długofalowo. Będą dawać reputę, bo &quot;fajna analiza&quot;, nawet dla betów nie stanowiących value. Więc co za znaczenie ma reputacja? Dadzą Tobie reputę &quot;bo bet wszedł&quot;. To czy jeden, dziesięć czy sto betów weszło nie ma absolutnie żadnego znaczenia jeśli były EV-. Tyle.
Ocenianie ryzyka jest dla ciebie ważniejsze niż sama wygrana ?
Najważniejsze w bukmacherskie są 2 zasady w zależności od podejścia.
1. Zysk
2. Skuteczność Typowania
Jedni robią to stricte dla kasy.
Inni żeby się sprawdzić jak dobrym są typerem.
Reszta jest mało istotna.
Granie kursów &quot;100&quot; jest mega ryzykowne.
Ale jeśli one wchodzą to mam głęboko w poszanowaniu co myślisz na temat danego ryzyka.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Od kwoty 500zl bet idzie do recznej weryfikacji do centrali. Jak to obejsc mieszkajac w duzym miescie? Stawiasz w jednym punkcie za 450zl i lecisz szybko do nastepnego. Nie da rady w tej samej budzie postawic znowu tego samego zakladu bo jesli kwota przekracza lacznie 500zl to idzie bet do zatwierdzenia. Nie ma znaczenia czy postawisz raz za 300zl a pozniej bedziesz chcial znowu za 300zl. Drugi bet pojdzie do weryfikacji i tak i tak. Omijac mozna to tylko zmieniajac punkt. Biegac po punktach trzeba w miare szybko bo kursy moga poleciec ostro w dol albo zostac calkowicie wycofane z oferty. Na moim koncie internetowym nie pogram za wiecej niz 200zl wiec jak sts robi jakis blad to musze szybko wsiadac w fure i jezdzic jak duren po calym miescie. Plus taki, ze mozna zgubic troche kilogramow szybko biegajac z placowki do placowki. :cwl: Aha w Millenium kiedys z 300zl wygralem prawie 2k to musialem kilka dni czekac az jak to Pani powiedziala &quot;dziadki przyniosa pieniedze do kolektury ale ma Pan szczescie bo w tym tygodniu Liga Mistrzow&quot;. Po 4 dniach dopiero hajs sie nazbieral zeby mi wyplacic. Co do najwiekszej stawki jaka chcialem naziemnie postawic to bylo to 5k. Troche sie cykalem isc z taka kapucha bo obok punktu jakis menelski monopolowy byl gdzie pelno zakapiorow stalo. Kasa nie miescila sie w portfelu wiec nioslem ja luzem zwinieta w kieszeni. Oczywiscie nie potrzebnie tyle ze soba zabieralem bo pozwolili mi zagrac tylko za 500zl. Zmiana punktu nic nie pomogla bo juz cynk poszedl zeby blokowac ta kombinacje zakladow... Kombo bylo z dosyc wysokim kursem wiec pewnie dlatego sie bali :slap:
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Mnie najbardziej boli ten zapis:
Art. 3 ustawy o prawach konsumenta
1. Przepisów ustawy nie stosuje się do umów:
Dotyczących gier hazardowych;
Prawo polskie jako gry hazardowe wskazuje gry losowe (gry o wygrane pieniężne lub rzeczowe, których wynik w szczególności zależy od przypadku, a warunki gry określa regulamin, a więc wszelkiego rodzaju gry liczbowe, loterie etc.), zakłady wzajemne (zakłady o wygrane pieniężne lub rzeczowe, polegające na odgadywaniu zaistnienia zdarzeń czy wyników sportowych, jak np. zakłady bukmacherskie) i gry na automatach (wszelkiego rodzaju elektroniczne, mechaniczne czy komputerowe mechanizmy służące do przeprowadzania losowych gier celem wygrania nagród rzeczowych.

Ustawa nie jest stosowana w wymienionych w niniejszym artykule wypadkach, nawet jeśli stronami umowy są konsument i przedsiębiorca.


Jeśli by obowiązywał to takich wałków ze strony bukmachera by nie było.

Ogólnie te wszystkie ich regulaminy to o kant dupy obić.
Nie mniej jednak zachęcam do grania u stacjonarnych.
Im więcej wygranych u nich tym szybciej padną. :punch:
 
Do góry Bottom