>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
W Novej zelandi piłce można lekko spróbować 3,5 i 1 połowa 1,5
JA TO POGRAŁEM ,ale dzisiaj piłka mnie przekręciła troszeczkę ,nie wspomnę o siatce ,ale nic się nie dzieje wszystko pod kontrolką jest
Jak ktoś ma coś w tym meczu niech napisze
Jeszcze -1 połowa tak można pograć jak wygrają 1 to zwrocik
w pucharze mexyku widzę 2 mecze overowe 2,5 kursy 2
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
NBA Lakersi @2.1 &quot;STS
tez teraz sprobuje lekko kurs @4 atualnie, kurde w koncu LeBron gra ???? z Indiana obecna te 15 pkt jest do odrobienia.
wogole bedzie beka jak LeBron z tymi oslami do PO nie wejdzie a na to sie zapowiada, chyba ze jakis trade jeszcze.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kurde już mnie kosz przekręca a miał być w miarę pewny ,kurde Argentyna to robią wałki jak chcą
Trudno mogłem dać Nba po większym kursie i wchodzi a mniejszy uwala
Miłego wieczorku życzę i dużo wygranych
Powodzenia Wszystkim !!!! :bow:????:]:eek:kay::eek:ye:
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Ale jako drużyna wyglądają beznadziejnie i nie zapowiada się żeby miało się to zmienić, obrona tam nie istnieje.
tu sie musze zgodzic, jak im w ataku nie bedzie siedziec to nie ma o czym gadac. beznadziejnie to wyglada poki co, maja jeden z najtrudniejszych terminarzy do konca roku, a jak tu z Indiana bez jej lidera jest do przerwy prawie -30 to troche smiech, ze to jest obecna druzyna LeBrona. Moze lepiej jak do Po nie wejda niz 0:4 w 1 rundzie.
Jeszcze trade po Davisa moze uratowac ten sezon, chocby umiarkowanie. Zakladajac LeBrona poza Po przed sezonem to uznano by to za katastrofę...
edit. czas teraz na duzo lepszy mecz 76ers Toronto
jakos czuje ze 76ers to wezma u siebie
@1,76 Philadelphia 76ers
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
W Novej zelandi piłce można lekko spróbować 3,5 i 1 połowa 1,5
JA TO POGRAŁEM ,ale dzisiaj piłka mnie przekręciła troszeczkę ,nie wspomnę o siatce ,ale nic się nie dzieje wszystko pod kontrolką jest
Jak ktoś ma coś w tym meczu niech napisze
Jeszcze -1 połowa tak można pograć jak wygrają 1 to zwrocik
w pucharze mexyku widzę 2 mecze overowe 2,5 kursy 2
Mexyki overki w 1 połowach ✅
Kto pograł to zarobił a kursy były 2 na te 2 mecze ,Piękne ako można było ustrzelić
Welington 1-0 1 połowa zaraz koniec to się pomyliłem do overka a handi na razie jest na zwrot 1 połowa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom