>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
W tym temacie proszę zgłaszać swoje uwagi, zadawać pytania oraz przedstawiać swoje propozycje.
Na każdy post postaram odpowiedzieć się jak najszybciej będzie to możliwe.
PROSZĘ UWAŻNIE PRZECZYTAĆ REGULAMIN!
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Witam!
W sumie 2 pytania. W regulaminie jest, że kazdy sam rozlicza kupony ( te poprawne). Przez &quot;te poprawne&quot; rozumiemy tylko trafione?
Czy podany kupon musi być realnie puszczony?!
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam!
W sumie 2 pytania. W regulaminie jest, że kazdy sam rozlicza kupony ( te poprawne). Przez &quot;te poprawne&quot; rozumiemy tylko trafione?
Czy podany kupon musi być realnie puszczony?!
tak, tylko wygrane. Co do drugiej części pytania to nie ma obowiązku puszczenia kuponu, ale jeżeli przedstawisz przy swoim typie screen kuponu to w przypadku wygranej podwoisz swoją nagrodę.
1. Codziennie każdy z użytkowników ma szansę wygrać 20PLN - 10 PLN za najwyższe AKO i 10 PLN za rzeczywiste zawarcie danego kuponu u bukmachera (należy umieścić screen)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
To jeszcze jedno pytanie i nie nudze. Jeśli zagram kupon rano ale nie bede mial mozliwosci umieścić go tutaj to czy moge podac wieczorem?! Bedzie screen kuponu wiec bedzie wiadomo ze puszczony przed rozpoczeciem czy tez musi sie go podac jeszcze przed rozpoczeciem spotkan?!
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
To jeszcze jedno pytanie i nie nudze. Jeśli zagram kupon rano ale nie bede mial mozliwosci umieścić go tutaj to czy moge podac wieczorem?! Bedzie screen kuponu wiec bedzie wiadomo ze puszczony przed rozpoczeciem czy tez musi sie go podac jeszcze przed rozpoczeciem spotkan?!
Post musi być podany przed rozpoczęciem pierwszego spotkania.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
waldi1979 przemovsky23 punkt 15. regulaminu przeczytajcie.
Sorry mój błąd, myślałem, że przed meczem mod może poprawić takie błędy, mecz nie został zmieniony,tylko poprawiony kurs AKO, ale Ty tu rządzisz //Waldi1979
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Proszę o dodanie kursów i bukmachera,
poniżej poprawna wersja,
z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/kupon-dnia-07-02-2019-czwartek.155324/#post-6796591
1. Ding Junhui - David Gilbert 1 @1.60
2. Kyren Wilson - Stuart Bingham 1 @1.78
3. Chris Dobey - Mensur Suljovic 2 @1.60
4. Michael van Gerwen - Michael Smith Over 7.5 maxów (180&#39;s) w meczu @2.16
5. James Wade - Raymond van Barneveld Over 11.5 legów w meczu @2.01
AKO: 19.78 fortuna
Nie mogę/Karciarz
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Ktoś w ogóle sprawdza te kupony? Sporo osób dodaje nieprzepisowe typy z kursami poniżej 1.40, to ciekawe że wiedzą, że trzeba podliczać, a nie wiedzą o wymaganiach ????
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Ktoś w ogóle sprawdza te kupony? Sporo osób dodaje nieprzepisowe typy z kursami poniżej 1.40, to ciekawe że wiedzą, że trzeba podliczać, a nie wiedzą o wymaganiach ????
Nic nie.bój Karciarz napewno czuwa
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
&quot;2. Minimalny kurs jednego zdarzenia na kuponie to 1.40, a AKO kuponu 2.00&quot;
1. Simon - Tsonga 2 @1.57
2. Schalke - Dusseldorf 1 @1.86
3. Barcelona - Real podwójna szansa 1 połowa lub mecz 0-0 @ 1.85
4. Hertha - Bayern podwojna szansa 1 połowa lub mecz 0-0 @2.18
5. Everton - Manchester City 2 @ 1.32
&quot;W tym temacie będą pojawiać się nicki zwycięzców.
06.02 - rose1 &quot;
Nie mam nic do rose, ale niech po prostu ktoś się określi jak jest w końcu z tymi kursami, bo być może dozwolone są te 1.30 czy nawet 1.20 ????
 
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Regulamin to regulamin. Po prostu nie spojrzałem na kurs minimalny, więc nagroda mi się nie należy. Jak najbardziej zgadzam się z użytkownikiem powyżej.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie mam nic do rose, ale niech po prostu ktoś się określi jak jest w końcu z tymi kursami, bo być może dozwolone są te 1.30 czy nawet 1.20 ????
Regulamin to regulamin. Po prostu nie spojrzałem na kurs minimalny, więc nagroda mi się nie należy. Jak najbardziej zgadzam się z użytkownikiem powyżej.
Panowie, karciarz jest opiekunem konkursu. Poczekajmy na jego decyzję oraz słowo wytłumaczenia.
 
Do góry Bottom