>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Autorski system - Hokej na remis

majestica 82

majestica

Użytkownik
Zagrałeś dzisiaj typy kolegi za ostatnie pieniądze i się posrało? A to peszek...
Czy założyciel tematu namawiał do grania systemowego? Nie.
Czy zauważyłeś, że stawkowanie typów nie jest jednakowe? Raczej nie.
Czy można wnioskować, że pomysł autora(mimo tego, że założeń pomysłu nie znamy), po takiej ilości typów jest... słaby? Nie.
Piłeś - nie pisz.
nie grałem za ostatnie pieniadze
bo nigdy nie gram za wiecej niz 1/100 kapitału na gre
zagrałem 2 z 6 za 150 zł
gram te typy od poczatku od pierwszego dnia i jestem jeszcze do przodu
od razu w pierwszy dzien zagrałem je systemem
bo zamiast grac sołowki po 100 zł
wyliczyłem ze lepiej remisy jest grac sytemem
taniej to wychodzi i mniej sie traci w razie wtopy
ale widze ze mrbetman wciska nam bajki o systemie
jak nie wierzycie to moge załozyc drugi temat i bede miał wieksza srednia trafien rzucajac moneta niz autor tematu ..
 
mr.betman 195

mr.betman

Użytkownik
Nikogo nie namawiam i nie namawiałem do obstawiania moich typów. Temat zamieściłem po to, żeby być systematycznym w swoim obstawianiu.
Piszesz, że systemu nie ma? Piszesz, że wchodzi co 4 lub co piąty mecz? Nawet sobie nie wyobrażasz w jakim jesteś błędzie. Ale wiesz co. Przez jakieś półtora roku byłem w takim samym. Nic więcej nie powiem, bo długo pracowałem, żeby dojść do takich wniosków jak doszedłem.
Typy będę podawał, ale nikogo nie namawiam do ich grania.

Główną ideą jest:
- progresja, ale nietypowa - grana od pewnego do pewnego poziomu,
- za stawki wyliczane specjalnie opracowanym kalkulatorem, który wylicza mi określony zysk (np. 100j) biorąc pod uwagę dotychczas poniesione koszta.
- broń Boże stawki x 2, x 1,5 itp.
- system jest stworzony pod single; wczoraj podawałem przykłady Helsinek czy Rockford, że nawet jak pierwszy mecz nie wszedł, to wejdzie być może kolejny, lub... nastąpi &quot;wylogowanie&quot; z danej drużyny i powrót w odpowiednim momencie.
- jakim?
Zostawię to dla siebie. Wspomnę, tylko, ze to co pisał majestica , o co 4-5 meczu jest... bzdurą.
I jeszcze raz podkreślam: to są moje typy i nikogo nie namawiam do ich obstawiania.
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
a i dla jasnosci
dalej bede grał typy podawane tu
bo jezeli to faktycznie system programowy
to w koncu wejdzie cos grubiej
szkoda nie sprobowac
nie mam zadnych pretensji ze nie wchodzi
chce tylko uswiadomic młodzikom by nie wtapiali hajsu i nie napalali sie
lepiej zagrac to systemem za mniejsza kase
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
trzeci dzien nie wchodza remisy i juz w temacie cisza
wszystko zmierzało do sredniej
arytmetycznej , zresztą wyliczonej przez bukmacherów jak jest kurs na remis 4 to znaczy ze co 4 lub piaty mecz wchodzi remis
nie przeskoczysz tego
remisy w hokeju przerabiałem juz 25 lat temu
tez byłem zafascynowany kursami
pierwsze kilka dni miałes po prostu troche szczescia
teraz juz sredniej arytmetycznej nie przebijesz
wiec nie mam nas systemami
bo takowego nie ma ///
moze odezwa sie ci co grali sytemami prze te trzy dni ile wtopili na tych remisach
podawanych przez autora
na 41 meczów trafiłęs 13 remisów
wynik bedzie sie zblizał do sredniej &#39;
na dluzsza mete na 40 meczów bedziesz przy duzym szczesciu trafiac 10 remisów
ale moze byc gorzej
chyba ze faktycznie sytem zacznie działac wtedy przeprosze
moze podawaj mniej typów
zauwazyłem ze im mniej podajesz typów tym wiecej trafiasz w danym dniu
wtedy zniwelujesz innym straty
&#39;jak podasz mniej typów
bo taniej zagrac sytemem 2 z 5 lub 2 z 4
niz rąbac tasiemce 2 z 7
Nie wiem czemu ludzie na tym forum tak lubią dopierdala ć innym użytkownikom? Nie odpowiada ci temat to załóż swój i pochwal się swoimi osiągnięciami.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Mr.BetMan piszesz:
&quot;Piszesz, że systemu nie ma? Piszesz, że wcwychod co 4 lub co piąty mecz? Nawet sobie niewyobrażasz w jakim jesteś błędzie.&quot;
No ale takie są statystyki . Tak samo jak rzut monetą . Na 10 wejdzie 7 razy orzeł - 70%. Na 100 rzutów 62 -62% . Na 500 273razy - 54,6 . Ale im bliżej nieskończoności to procent bardziej z zbliża się do 50%.
W jednej lidze hokejowej będzie 25% remisów w innej 23% remisów a jeszcze w innej 17% remisów. Ogólnie średnia może wyjść około 21 do 23% daje to średnią jednego remisu co 4,5 spotkania.
Moje typy na dzisiaj:
#36
Hokej Rosja KHL
2019-02-04 17:00
Czerepowiec - Chabarowsk
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.05
Stawka: 67j
Ew. wygrana - podatek 12%: 238,79j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#37
Hokej Rosja KHL
2019-02-04 15:00
Ufa - Barys Astana
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.15
Stawka: 38j
Ew. wygrana - podatek 12%: 138,78j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#38
Hokej Rosja KHL
2019-02-04 18:30
Slovan Bratysława - Dynamo Ryga
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.1
Stawka: 39j
Ew. wygrana - podatek 12%: 140,71j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#39
Hokej Rosja VHL
2019-02-04 16:30
Sarow - Kazzinc-Torpedo
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.35
Stawka: 49j
Ew. wygrana - podatek 12%: 187,57j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#40
Hokej Rosja VHL
2019-02-04 16:00
CSK VVS - Jugra
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 3.95
Stawka: 41j
Ew. wygrana - podatek 12%: 142,52j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#41
Hokej Rosja VHL
2019-02-04 17:00
Zvezda Chekhov - Kurhan
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.35
Stawka: 36j
Ew. wygrana - podatek 12%: 137,81j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
Też gram progresja remisowa w hokeja i przyglądam się twoim typom od samego początku i nie mogę rozkminić w jaki sposób dobierasz spotkania?
Z tych 41 spotkań tylko 3 takie same bym postawił. Nie kumam.
 
mr.betman 195

mr.betman

Użytkownik
Ok. 23% remisów w danej lidze, czyli co 4-5 mecz to jest średnia i tylko średnia.
W tym temacie zamieszczam typy i jeszcze raz powtarzam - nikogo nie zachęcam do ich obstawiania - zdaję sobie sprawę, że to ryzykowny z wyglądu system ????
Z całym szacunkiem dla wszystkich, ale gdybym chciał dzielić się szczegółami mojego systemu, to bym założył ten temat w innym dziale. I tak już za dużo napisałem. To naprawdę moja wiedza, nad którą dużo pracowałem, i jeśli ktoś ma ochotę to polecam się przyglądać tematowi, ale wnioski z tej strategii wyciągajcie sami.
Tymczasem rozliczenie wczorajszego dnia. Dzisiaj pojawia się trochę &quot;czerwonego&quot;. Jest to ryzyko zawsze związane z obstawianiem.
#36
Hokej Rosja KHL
2019-02-04 17:00
Czerepowiec - Chabarowsk
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki ⛔
Kurs: 4.05
Stawka: 67j
Ew. wygrana - podatek 12%: 238,79j
Zysk / strata: 67j
Bukmacher: TOTOMIX
#37
Hokej Rosja KHL
2019-02-04 15:00
Ufa - Barys Astana
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki ✅
Kurs: 4.15
Stawka: 38j
Ew. wygrana - podatek 12%: 138,78j
Zysk / strata: 100,78j
Bukmacher: TOTOMIX
#38
Hokej Rosja KHL
2019-02-04 18:30
Slovan Bratysława - Dynamo Ryga ⛔
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.1
Stawka: 39j
Ew. wygrana - podatek 12%: 140,71j
Zysk / strata: 39j
Bukmacher: TOTOMIX
#39
Hokej Rosja VHL
2019-02-04 16:30
Sarow - Kazzinc-Torpedo ⛔
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.35
Stawka: 49j
Ew. wygrana - podatek 12%: 187,57j
Zysk / strata: 49j
Bukmacher: TOTOMIX
#40
Hokej Rosja VHL
2019-02-04 16:00
CSK VVS - Jugra
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki ⛔
Kurs: 3.95
Stawka: 41j
Ew. wygrana - podatek 12%: 142,52j
Zysk / strata: 41j
Bukmacher: TOTOMIX
#41
Hokej Rosja VHL
2019-02-04 17:00
Zvezda Chekhov - Kurhan
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki ⛔
Kurs: 4.35
Stawka: 36j
Ew. wygrana - podatek 12%: 137,81j
Zysk / strata: 36j
Bukmacher: TOTOMIX

Ilość wszystkich typów: 41
Zysk / Strata : 227,11j
Yield: 13,05%
Ilość typów w lutym 2019: 26
Zysk / Strata w lutym 2019: 43,20j
Yield w lutym 2019: 3,79%
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
nie grałem za ostatnie pieniadze
bo nigdy nie gram za wiecej niz 1/100 kapitału na gre
zagrałem 2 z 6 za 150 zł
gram te typy od poczatku od pierwszego dnia i jestem jeszcze do przodu
od razu w pierwszy dzien zagrałem je systemem
bo zamiast grac sołowki po 100 zł
wyliczyłem ze lepiej remisy jest grac sytemem
taniej to wychodzi i mniej sie traci w razie wtopy
ale widze ze mrbetman wciska nam bajki o systemie
jak nie wierzycie to moge załozyc drugi temat i bede miał wieksza srednia trafien rzucajac moneta niz autor tematu ..
Załóż to zobaczymy , na razie pozostaje gdybanie ...
 
cock 756

cock

Użytkownik
Wybacz ale jesteś jakiś taki nieokreślony i dyndasz od lewego do prawego uda:
To mój autorski system, nad którym pracowałem lata i nic nie powiem więcej bo i tak dużo powiedziałem...
Mam mało czasu więc nie pokazuję wszystkiego (to i tak tracisz czas pisząc tylko tyle)...
Nie pokazujesz systemu, ale pokazujesz typy, pokazujesz stawki... To tego nie żal po latach pracy?
Dziecinada. Życzę pomyślności w typowaniu.
 
mr.betman 195

mr.betman

Użytkownik
Wybacz ale jesteś jakiś taki nieokreślony i dyndasz od lewego do prawego uda:
To mój autorski system, nad którym pracowałem lata i nic nie powiem więcej bo i tak dużo powiedziałem...
Mam mało czasu więc nie pokazuję wszystkiego (to i tak tracisz czas pisząc tylko tyle)...
Nie pokazujesz systemu, ale pokazujesz typy, pokazujesz stawki... To tego nie żal po latach pracy?
Dziecinada. Życzę pomyślności w typowaniu.
Wiesz, każdemu schlebia jak się czymś pochwali i do tego mu wychodzi. Podejrzewam, że większość tematów w tym dziale jest między innymi po to zakładana.
Ale nie widziałem, w tych tematach, a przejrzałem ich sporo, aby ktoś podawał w/g jakiej strategii obstawia. A nawet jeśli znajdzie się taka osoba, to przecież nie każdy musi tak robić.
Pozdrawiam i zapraszam do tego tematu w przyszłości :)
Tymczasem moje dzisiejsze typy. I jeszcze raz dodam (teraz chyba będę to robił zawsze :)). Nikogo nie zachęcam do ich typowania.
#42
Hokej Rosja KHL
2019-02-05 17:30
Sp. Moskwa - Sochi
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 3.90
Stawka: 59j
Ew. wygrana - podatek 12%: 202,49j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#43
Hokej USA NHL
2019-02-06 01:00
Washington - Vancouver
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.40
Stawka: 35j
Ew. wygrana - podatek 12%: 135,52j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#44
Hokej USA NHL
2019-02-06 02:00
Nashville - Arizona
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.55
Stawka: 34j
Ew. wygrana - podatek 12%: 136,14j
Zysk / strata: ?
#45
Hokej USA NHL
2019-02-06 03:00
Edmonton - Chicago
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.10
Stawka: 39j
Ew. wygrana - podatek 12%: 140,71j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Tak sobie obserwuję ten temat i dziwi mnie dlaczego niektórzy są tacy krytyczni. Jeśli system typowania jest skuteczny, to sam się obroni. Tym bardziej że autor pokazuje typy. A jeżeli okaże się nieskuteczny, to nic nowego ani strasznego się nie stanie, bo tylko podzieli los wielu innych nieskutecznych systemów. Jaki problem? A jeśli ktoś chce grać te typy, to robi to na własną odpowiedzialność.
Aczkolwiek uważam, że na razie próbka tych kilkudziesięciu typów jest za mała aby stwierdzić czy system jest opłacalny, czy nie. Dopiero w długoterminowym typowaniu można będzie powiedzieć coś więcej i wyciągnąć dokładniejsze wnioski. Wprawdzie nie znamy zasad tego systemu, niemniej na podstawie samych wyników (długoterminowych) można już stwierdzić czy system jest opłacalny, czy nie.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Wybacz ale jesteś jakiś taki nieokreślony i dyndasz od lewego do prawego uda:
To mój autorski system, nad którym pracowałem lata i nic nie powiem więcej bo i tak dużo powiedziałem...
Mam mało czasu więc nie pokazuję wszystkiego (to i tak tracisz czas pisząc tylko tyle)...
Nie pokazujesz systemu, ale pokazujesz typy, pokazujesz stawki... To tego nie żal po latach pracy?
Dziecinada. Życzę pomyślności w typowaniu.
Myślę że większość forumowiczów już zniechęcił i nie będą tutaj zaglądać. Batmen ups sorry BetMan powodzenia.
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Myślę że większość forumowiczów już zniechęcił i nie będą tutaj zaglądać. Batmen ups sorry BetMan powodzenia.
Czemu zniechęcił, ja gram dalej ,tym bardziej że posłuchał mych rad I ograniczył liczbę spotkań
Bo dwóch dniach wtop zaryzykuję dziś 2 z 4 system za 300 zł
Czemu zniechęcił, ja gram dalej ,tym bardziej że posłuchał mych rad I ograniczył liczbę spotkań
Bo dwóch dniach wtop zaryzykuję dziś 2 z 4 system za 300 zł
Dzisiaj będzie dobrze....
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Podpisuję się pod słowami użytkownika Polon83. Po co ten hejt i pretensje. Ja też spędziłem wiele czasu na różnych analizach i rozumiem, że ktoś nie chce dzielić się swoją pracą. Gdybym poświęcił 2 lata na budowę domu to nie oddałbym go za darmo nawet jeśli w którymś pokoju zorganizowałbym np pokój dla strudzonych wędrowców i udostępnił pokój nie komercyjnie. Własność intelektualna jest dziś w cenie (i bardzo dobrze). Ja też mam wątpliwości odnośnie &quot;systemu&quot; ale niedeprecjonuję go nie znając ani założeń ani wyników. Czekam i obserwuję. Ba! Raczej nie wierzę w skuteczność, ale - zaintrygowany - mimo wszystko obserwuję.
Uwazam ze autor tematu powinine również te perelki publikować przed meczem, ale...wszelkie decyzję odnośnie tematu należą autorytarnie do Autora.
 
S 28

shalir

Użytkownik
Tak sobie obserwuję ten temat i dziwi mnie dlaczego niektórzy są tacy krytyczni.
Oni nie są krytyczni, tylko krótko mówiąc popier.oleni. :|
Zawsze będzie:
- źle, bo dasz system, gdzie 5/6 meczy wchodzi, ale oni zagrają taśmę, która nie wejdzie, więc tracą,
- źle, bo masz system, który wymaga czasu, a oni grają losowe mecze, więc są na minus,
- źle, bo nie podzielisz się własnym sekretem na odkrycie którego poświęciłeś kilkadziesiąt, jak nie kilkaset godzin, no faktycznie, uchylisz prawdy, a ten ktoś i tak jedyne co zrobi, to będzie hejtował, a w najlepszym przypadku ukradnie pomysł i będzie siedział cicho,
- źle, bo nie rozumiesz do końca czyjegoś systemu, wiec grasz po swojemu, dodatkowo nie wszystkie dni, co kończy się wtopą.
Wystarczy, że system w ciągu 2 lub 3 dni przyniesie na tyle duży plus co przełoży się na zarobek w skali tygodnia, co pozwoli na wytworzenie minusa w ciągu reszty dni.
Na koniec rzecz, która mnie na każdym forum i portalu zastanawia: coś Cie denerwuje, nie pasuje, po co poświęcasz swój cenny czas na wchodzenie na dany post lub stronę? Zajmij się czymś innym i daj sobie spokój, będzie zdrowiej dla wszystkich. :drunk:
Pomijam już fakt, że większość tematów jest prowadzonych bez większego sensu, są na minusie i nikomu to nie przeszkadza, ale gdy ktoś zrobił coś swojego, to jest &quot;olaboga&quot; wielki problem. Z fartem ziomieczki. ????
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Zgadzam się w pełni z kolegą ShaliR:
- gram czyjeś typy jeśli widzę w tym logikę i szanse na powodzenie, jeśli wchodzi daję reputy
- jeśli nie rozumiem założeń, skuteczność przez dłuższy czas jest na minusie albo uważam że taki sposób gry nie ma sensu nie tracę czasu na dany temat.
Przede wszystkim jednak staram się znaleźć swój pomysł na grę, kopiowanie innych jest dobre tylko na krótką metę bo niczego się w ten sposób sami nie nauczymy. Pozdro dla kolegi BetMana i powodzenia !
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Czemu zniechęcił, ja gram dalej ,tym bardziej że posłuchał mych rad I ograniczył liczbę spotkań
Bo dwóch dniach wtop zaryzykuję dziś 2 z 4 system za 300 zł
Dzisiaj będzie dobrze....
Ja napewno będę zaglądał. Dobrze że masz optymistyczne podejście : &quot; Dzisiaj będzie dobrze&quot; ,a nie tak jak niektórzy &quot; Dzisiaj może będzie dobrze.&quot;
Oni nie są krytyczni, tylko krótko mówiąc popier.oleni. :|
Na koniec rzecz, która mnie na każdym forum i portalu zastanawia: coś Cie denerwuje, nie pasuje, po co poświęcasz swój cenny czas na wchodzenie na dany post lub stronę? Zajmij się czymś innym i daj sobie spokój, będzie zdrowiej dla wszystkich. :drunk:
Pomijam już fakt, że większość tematów jest prowadzonych bez większego sensu, są na minusie i nikomu to nie przeszkadza, ale gdy ktoś zrobił coś swojego, to jest &quot;olaboga&quot; wielki problem. Z fartem ziomieczki. ????
Bardzo trafna wypowiedź . Na większości forów jest tak że jak coś pójdzie nie tak to: wsadź se w d...ę ten swój sposób.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Wpadli jeden z drugim, narobili szumu o nic i wylali wiaderko fekaliów do tematu. Jakie to niestety typowo polskie. Dorzucić swoje trzy grosze bo mam ból tyłka... Autorowi wątku polecam się nie przejmować tylko robić swoje. Psy szczekają, karawana idzie dalej.
Sam z ciekawości wrzuciłem w system typy i do głowy by mi nie przyszło aby obarczać tu kogokolwiek winą za to, że nie weszło.
Z fartem!
 
mr.betman 195

mr.betman

Użytkownik
No cóż... Kolejny dzień nieudany, ten wyjątkowo...
#42
Hokej Rosja KHL
2019-02-05 17:30
Sp. Moskwa - Sochi
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki ⛔
Kurs: 3.90
Stawka: 59j
Ew. wygrana - podatek 12%: 202,49j
Zysk / strata: -59j
Bukmacher: TOTOMIX
#43
Hokej USA NHL
2019-02-06 01:00
Washington - Vancouver
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.40
Stawka: 35j
Ew. wygrana - podatek 12%: 135,52j
Zysk / strata: -35j
Bukmacher: TOTOMIX
#44
Hokej USA NHL
2019-02-06 02:00
Nashville - Arizona
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki ⛔
Kurs: 4.55
Stawka: 34j
Ew. wygrana - podatek 12%: 136,14j
Zysk / strata: -34j
Bukmacher: TOTOMIX
#45
Hokej USA NHL
2019-02-06 03:00
Edmonton - Chicago
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki ⛔
Kurs: 4.10
Stawka: 39j
Ew. wygrana - podatek 12%: 140,71j
Zysk / strata: -39j
Bukmacher: TOTOMIX
Ilość wszystkich typów: 45
Zysk / Strata : 60,11j
Yield: 3,15%
Ilość typów w lutym 2019: 30
Zysk / Strata w lutym 2019: -210,30j
Yield w lutym 2019: -16,05%
 
mr.betman 195

mr.betman

Użytkownik
Nie zrażam się, tylko obstawiam dalej hokej zgodnie z założeniami swojego systemu.
Przypomnę, że nikogo nie zachęcam do obstawiania moich typów, a jak już ktoś to zrobi to tylko i wyłącznie na swoją odpowiedzialność.
#46
Hokej Rosja VHL
2019-02-06 16:00
CSK VVS - Tiumeń
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 3.90
Stawka: 58j
Ew. wygrana - podatek 12%: 199,06j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#47
Hokej Finlandia 1
2019-02-06 17:30
JYP - Pelicans
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.10
Stawka: 55j
Ew. wygrana - podatek 12%: 198,44j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#48
Hokej Finlandia 1
2019-02-06 17:30
Ilves - Sport
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 4.55
Stawka: 34j
Ew. wygrana - podatek 12%: 136,14j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#49
Hokej Szwecja 2
2019-02-06 19:00
Sodertalje - BIK Karlskoga
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 3.85
Stawka: 83j
Ew. wygrana - podatek 12%: 281,20j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
#50
Hokej USA AHL
2019-02-07 02:00
Rockford - Wilkes/Barre
Typ: X / 0 (remis) bez dogrywki
Kurs: 3.90
Stawka: 42j
Ew. wygrana - podatek 12%: 144,14j
Zysk / strata: ?
Bukmacher: TOTOMIX
 
Do góry Bottom