>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
H 32

hortex

Użytkownik
Boro, jeden z wiodących na rynku. Aczkolwiek nazwy nie wymienię, bo jeśli starczy mi sił to przejdę to kontrofensywy. Niestety, większość bzdetów tu wypisywanych to nadaje się do stand-upów. Mnie ta sprawa nauczyła bardzo wiele, dodatkowo przez 2-3 lata przestudiowałem chyba wszystkie przepisy związane ze swoją sprawą i zupełnie w innym miejscu stoję, mam zdecydowanie większą wiedzę niż większość adwokatów z tego zakresu. Aż żal, że nie jestem nim albo radcą, pomagałbym innym. Nikt normalny nie powie Ci, jakich argumentów użył bo ludzie za to płacą adwokatom, radcom, swoim doświadczeniem. Dobra linia lub adwokat to doprawdy koszty idące w tysiące...Spraw jest multum w kraju...wystarczy wejść na e-wokandy sądów rejonowych. 107 par. 2 kks to co któraś sprawa, choć i par. 1 nie brakuje.
Pozdrawiam,
horti
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
hortex wierze ci na slowo, ale kilkaset zlotych? I do tego jeden z wiodacych :/
Mozesz tylko potwierdzic, ze nie byl to Holenderski bank, ktorego twarza byl/jest Marek Kondrat?
Sam tam robie przelewy I to na kilka tys od pary lat I nigdy nie bylo problemow.
 
O 0

okppz

Użytkownik
Jestem przekonany że chodzi o któryś z polskich banków, tylko one tak działają i nie chodzi mi tylko o wpłaty od buka.
 
B 0

boro1989

Użytkownik
A ja jakoś niedowierzam, mówisz że zbierasz od 3 lat dowody i studiujesz prawo. Na forum jesteś lekko ponad 2 lata. Więc rozumiem, że sprawa była w toku i zarejestrowałes się tu, żeby się podzielic z ludźmi szczegółami walki z prawem. Więcej szczegółów to może mnie przekonasz ????
 
R 92

reina17

Użytkownik
Hortex u jakiego buka grałeś, w Pinnacle? Z tego co pamiętam, to chyba miałeś jakieś grube obroty na koncie ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Wyplacal bezposrednio na karte z buka, jak pisal w innym temacie, wiec nie dziwne.
To nie ma nic do rzeczy. Mam znajoma ktora jest kierowniczka banku w ktorym mam konto i kiedys pytalem o cos takiego. Powiedziala ze to nie prawda ze bank informuje us czy inne instytucje o wplywach na konto. Moze to zrobic tylko na ządanie danej instytucji ale musi byc na to nakaz sadowy czy cus takiego. Przynajmniej u nich w banku tak jest i mowila ze pewnie we wszystkich.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Boro, jeden z wiodących na rynku. Aczkolwiek nazwy nie wymienię, bo jeśli starczy mi sił to przejdę to kontrofensywy. Niestety, większość bzdetów tu wypisywanych to nadaje się do stand-upów. Mnie ta sprawa nauczyła bardzo wiele, dodatkowo przez 2-3 lata przestudiowałem chyba wszystkie przepisy związane ze swoją sprawą i zupełnie w innym miejscu stoję, mam zdecydowanie większą wiedzę niż większość adwokatów z tego zakresu. Aż żal, że nie jestem nim albo radcą, pomagałbym innym. Nikt normalny nie powie Ci, jakich argumentów użył bo ludzie za to płacą adwokatom, radcom, swoim doświadczeniem. Dobra linia lub adwokat to doprawdy koszty idące w tysiące...Spraw jest multum w kraju...wystarczy wejść na e-wokandy sądów rejonowych. 107 par. 2 kks to co któraś sprawa, choć i par. 1 nie brakuje.
Pozdrawiam,
horti
Gratulacje uniewinnienia! Pamietam Cie jeszcze pare lat temu jak pisales jako plusgsm - w sumie to poza Toba i jeszcze moze 2-3 osobami ten temat jest piaskownica. Narzekasz na prawnikow, a pamietam, ze wczesniej dzialales razem z chyba adwokatem ze Szczecina chyba nazwisko Padee o ile kojarze - sprawdzil sie czy raczej nie polecasz? Ile czasu trwalo cale zamieszanie u Ciebie od momentu otrzymania pierwszego listu do tego wyroku? I to sad rejonowy dal wyrok czy od razu okregowy sie tym zajal? Jeszcze raz gratuluje i mam nadzieje, ze nie przestaniesz sie udzielac, bo sporo wniosles do forum mimo malej ilosci wpisow.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Każdy bank ma dział, który zajmuje się monitoringiem podejrzanych transakcji i zgodnie z prawem bankowym, gdy jakakolwiek transakcja na nawet 10 zł będzie dla niego podejrzana blokuje środki z tejże i informuje prokuraturę o swoich przypuszczeniach. Dalej już prokurator może umorzyć lub przekazać sprawę finansowymu organowi postępowania, czyli policji/a ta skarbówce/celnym. Plusgsm to inna osoba...Romeo piszesz bujdy. Boro marzę o tym, żeby Cię przekonać. Codziennie budzę się z ową świadomością. Poziom wpisów widzę nadal tu wysoki. Ten ma znajomą w banku, a ten nie wierzy bo mu wyciągu z konta nie pokażesz, albo galerii z sądu. Obroty nie mają tu znaczenia, przelew dotyczył kilkuset PLN. Pozdrawiam ,
horti
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Każdy pamięta co między innymi parę lat temu działo się z PKO oraz (konfidentem) BAHem :]
 
R 924

radziooh

Użytkownik
A propos wygranego porsche z STS przez specjalistę od tenisa. Nie mam pewności, że to nie była jakas ustawka. Ciężko wierzyć, że jest takim specjalistą z tenisa i kroi STS pomimo podatków. Raz miałem tydzien w którym obstawiałem za niezłe kwoty, na pewno sumia stawek ponad 2 tysiące i moim szokiem było to, że zająłem 800 miejsce. To strach pomyśleć, ża jakie kwoty trzeba grać by być w pierwszej dziesiątce.Podejrzawam, ze gość, który wygrał to porsche w STS był i tak bogaczem i grał za wielkie stawki. Niektórzy gracze na STS takie już podatki zapłacili, ze za te podatki mogliby sami sobie kupić porsche. Jestem wielkim przeciwnikiem naszych polityków i rządu.
 
B 0

boro1989

Użytkownik
Ja chcesz mnie przekonać, jak w żaden sposób nie odniosłes się do mojej wypowiedzi, na tą chwilę walisz takimi ogolnikami, że głowa boli.
 
joj 12

joj

Użytkownik
no niewiele nawet zalozyciel jak grac na bet365, jako ostatni podpukt wymienia pojsc napluc w twarz kaczorowi, co mnie zastanawialo, bo nie od nich się zaczelo z tą ustawą ????
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Hahaha jakoś obecny rząd rządzi 3 lata i nic nie zmienił w ustawie, a mógł. Ma w dupie Polaków i tyle. Większość Polaków miłuje ten rząd i myśli, że jest krystaliczny, naiwni jesteście. Pożyjemy zobaczymy, a zmienicie zdanie o obecnym rządzie.
&quot;grał chyba za 12 000 zł 1200 kombinacji&quot; Czyli miał szczęście. Regularnie z tym podatkiem grać i żyć z gry na samych polskich bukmacherach jest raczej niemożliwe (nie znam nikogo) a sam już mam staż 15 lat obstawiania i polskich ciężko ograć.
 
M 0

markaka

Użytkownik
&quot;grał chyba za 12 000 zł 1200 kombinacji&quot; Czyli miał szczęście. Regularnie z tym podatkiem grać i żyć z gry na samych polskich bukmacherach jest raczej niemożliwe (nie znam nikogo) a sam już mam staż 15 lat obstawiania i polskich ciężko ograć.
Miał szczęście? to chyba bardziej matematyczne prawdopodobieństwo, buki nie lubią takich graczy, bo oni mogą sobie rajonalnie obliczyć za ile i jak grać, żeby to była rentowna inwestycja. Podatek tu chyba niewiele ma do rzeczy, to tylko kolejna dana w równaniu ;) Niestety faktycznie część promocji u buków kończą się z wygrana takich profesjonalistów-matematykow
 
M 465

michal91

Użytkownik
Miał szczęście? to chyba bardziej matematyczne prawdopodobieństwo, buki nie lubią takich graczy, bo oni mogą sobie rajonalnie obliczyć za ile i jak grać, żeby to była rentowna inwestycja. Podatek tu chyba niewiele ma do rzeczy, to tylko kolejna dana w równaniu ;) Niestety faktycznie część promocji u buków kończą się z wygrana takich profesjonalistów-matematykow
745908538309021696
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Każdy bank ma dział, który zajmuje się monitoringiem podejrzanych transakcji i zgodnie z prawem bankowym, gdy jakakolwiek transakcja na nawet 10 zł będzie dla niego podejrzana blokuje środki z tejże i informuje prokuraturę o swoich przypuszczeniach. Dalej już prokurator może umorzyć lub przekazać sprawę finansowymu organowi postępowania, czyli policji/a ta skarbówce/celnym. Plusgsm to inna osoba...Romeo piszesz bujdy. Boro marzę o tym, żeby Cię przekonać. Codziennie budzę się z ową świadomością. Poziom wpisów widzę nadal tu wysoki. Ten ma znajomą w banku, a ten nie wierzy bo mu wyciągu z konta nie pokażesz, albo galerii z sądu. Obroty nie mają tu znaczenia, przelew dotyczył kilkuset PLN. Pozdrawiam ,
horti
Pisze co uslyszalem bo bylem ciekawy tych bzdur o ktorych tu niektorzy pisza. Moze i jest jak piszesz, nie mowie ze nie. Jak mi policja wjechala na chate za sciagniecie czegos z torrentow to tez mi tu nikt w to nie uwierzyl. Bo wszyscy sciagaja i nikomu nikt nic nie robi. A mi akurat zrobili. Jednemu na 100000.
Mowie tylko co sie dowiedzialem u zrodla w banku. Ja w to wierze i sie nie przejmuje.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Betfun oglasza sie w kilku miejscach, ze szuka ludzi na rozne stanowiska, wiec powinni niebawem wystartowac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom