>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Opłacalność bukmacherki

stsiak 11

stsiak

Użytkownik
No ciekawa dyskusja się zrobiła. Muszę przyznać że chriskola bardzo fajnie przedstawił na czym to wszystko polega. W taki sposób działają właśnie buki, opierają swoją działalność na matematyce i prawdopodobieństwie. I chriskola ma tutaj sto procent racji że tylko bardzo mały procent graczy wygrywa i jest w stanie robić zysk. Wiadomo że zdarzają się taśmy które wejdą ale buk ma to wliczone w swoje statystyki i nawet jak parę osób wygra to i tak tysiące ludzi przegra i koniec końców wygrywa buk. Niestety taka jest prawda. Wiadomo że są ludzie którzy zarabiają na graniu ale takich ludzi nie ma na tym forum bo nikt kto zarabia nie siedzi na tym forum i się tym nie dzieli za frajer. Raz że nie jest głupi a dwa nie ma na to czasu. Bo zarabianie na bukmacherce to niestety praca na cały etat. W tamtym roku poznałem kolesia którego znajomy żyje z bukmacherki. Pokazał mi zdjęcie jego miejsca pracy - duże biurko, sześć monitorów. 14 godzin przed kompem, dziennie ...I niech każdy się zastanowi czy warto tyle czasu poświęcać...
I wiadomo że gracze ( w tym ziemniak który tu zażartą dyskusje prowadził ) nie przyjmą do wiadomosci tego co napisał chriskola. Bo każdy ma nadzieję że opracuje genialny system, że trafi taśmę życia, że przecież jest tyle zmiennych w spotkaniach że buk nie może tego wszystkiego wyliczyć. I to jest właśnie hazard ... Bo gdyby każdy myślał tak jak buk to buki by nie istniały bo nikt by nie grał. A że buki dalej są i mają się całkiem dobrze to znaczy że kolega chriskola ma rację. I na koniec jest sposób żeby bukmacherka się opłacała. Chcesz zarabiać na bukmacherce?? Zdobądź licencje na przyjmowanie zakładów wzajemnych i otwórz buka!! Zyski murowane ;)
Weź ziom nie pisz takich rzeczy. Najlepsi typerzy przede wszystkim zarabiaja na sprzedazy typow, a masz ich dostepnych od ręki na tych portalach, gdzie jest wiarygodna weryfikacja (te portale mają światową renome) i jest tam wielu Polakow ktorzy zapewne byli/sa na tym forum ale tego nie ujawniają. Nie twórz takich amatorskich historii, bo nawet nie wiesz o co chodzi. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki
 
C 82

chriskola

Użytkownik
„Najlepsi typerzy zarabiają na sprzedaży typów”
Ciekawa teza najlepszy typer ale nie gra a zarabia głównie na sprzedaży.
Zreszta cała dyskusja tutaj dotyczyła gry w polskich bukach głównie.
Kup sobie te typy i pograj po kursach z STS lub innego „Buka” i się przekonasz czy zarobisz
 
P 0

polka

Użytkownik
Zastanawiam się też, czy taka gra to byłby dobry pomysł na pomnożenie oszczędności, które jakoś w dzieciństwie udało się poczynić, chociaż z drugiej strony nie chcę wpaść w tę pułapkę w która wpada większość początkujących - chęci szybkiego zysku. Tak z własnego doświadczenia, ile tygodniowo czy tam miesięcznie obstawiacie, żeby to było ,,zdrowe&quot;, ale i jednocześnie jakiś tam zysk generowało? Poza tym z tego co widziałam u tych legalnych buków przeszkodą utrudniającą jakieś solidniejsze zarabianie na tym jest ten nieszczęsny podatek 12%, co sprawia, że nawet po kursie 6.00, jeśli postawisz 1000 zł wygrywasz 5220 zł zamiast tych 6000 zł, tak jak powinno być normalnie (a jak odliczyć jeszcze te 10% za wygraną wyższą niż 2880 zł to jeszcze mniej). Jak wy to widzicie? Uważam, że na początek nie ma co się bawić z jakimiś Betssonami, chociaż ten brak podatku kusi, zwłaszcza że nie mam pewności czy przez jego wątpliwą legalność w Polsce nie byłoby problemów w razie ewentualnej wygranej. Jak wy się na to zapatrujecie?
I jeszcze jedno: Czy opłacałoby się puścić jeden przemyślany typ za dajmy na to tysiąc złotych, czy to jest absurdalnie wysoka kwota i nie warto ryzykować?
 
Z 0

zenekbuk

Użytkownik
W ciągu ostatniego miesiąca postawiłem ponad 50 kuponów, same single. Wszystkie wyniki na bieżąco zapisywałem w Excelu, wygrane zaznaczając oczywiście na zielono. No i pod koniec tego miesiąca mój arkusz był pełen zieloności, policzyłem skuteczność i zachwyt, w końcu trafiłem 70% kuponów ???? Ale coś mi się nie zgadzało, bo depozyt u buka mimo wszystko topnial, policzyłem więc średni kurs, wyszło ~1.6 ;) Ciężko o wyższą skuteczność, szczególnie w dłuższym okresie czasu, więc właściwie nie opłaca się grać kursów &lt;1.8?
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
W ciągu ostatniego miesiąca postawiłem ponad 50 kuponów, same single. Wszystkie wyniki na bieżąco zapisywałem w Excelu, wygrane zaznaczając oczywiście na zielono. No i pod koniec tego miesiąca mój arkusz był pełen zieloności, policzyłem skuteczność i zachwyt, w końcu trafiłem 70% kuponów ???? Ale coś mi się nie zgadzało, bo depozyt u buka mimo wszystko topnial, policzyłem więc średni kurs, wyszło ~1.6 ;) Ciężko o wyższą skuteczność, szczególnie w dłuższym okresie czasu, więc właściwie nie opłaca się grać kursów &lt;1.8?
Żeby się opłacało musisz mieć skuteczność większą niż 100:kurs . Czyli 100:1,6 =62.5
Przy skuteczności powyżej 62,5masz zarobek.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Troszkę więcej, trzeba doliczyć ten nieezczesnn podatek 12%, bo niestety gram u polskich bukow ;)
Myślałem że już po odliczeniu. No ale według tego wzoru:eek:kay:.:beer::beer::beer:.
Ja niestety też z podatkiem.
 
Do góry Bottom