>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher TotalBet - opinie

B 12

brzozek

Użytkownik
Wiekszej k...nie widzialem rece opadaja:
Witamy, Pana konto zostało tymczasowo zablokowane (zgodnie z regulaminem : &quot;24. Bukmacher zastrzega sobie prawo do zablokowania lub zamknięcia konta gracza i wypłaty środków z uwzględnieniem ust. 20 - 22 jeżeli:
a) istnieje podejrzenie, że gracz stosuje praktyki niedozwolone przez Bukmachera,&quot;)
ponieważ będzie analizowane pod kątem zgodności praktyk na nim stosowanych z regulaminami naszej firmy .

Pozdrawiam,
Jakub
Specjalista Biura Obsługi
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wiekszej k...nie widzialem rece opadaja:
Witamy, Pana konto zostało tymczasowo zablokowane (zgodnie z regulaminem : &quot;24. Bukmacher zastrzega sobie prawo do zablokowania lub zamknięcia konta gracza i wypłaty środków z uwzględnieniem ust. 20 - 22 jeżeli:
a) istnieje podejrzenie, że gracz stosuje praktyki niedozwolone przez Bukmachera,&quot;)
ponieważ będzie analizowane pod kątem zgodności praktyk na nim stosowanych z regulaminami naszej firmy .

Pozdrawiam,
Jakub
Specjalista Biura Obsługi
Co w związku z tym?
Według regulaminu mają prawo to zrobić. Wątpię, aby blokowali konto niewinnym graczom. Jeżeli nic nie kombinowales, to wszystko będzie dobrze, z depozytu (jeśli jakiś miałeś) nic Ci nie wezmą. Polecam uzbroić się w cierpliwość
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
To prawda ta firma to jedno wielkie scierwo zeby zablokowac konto za nic to jakies nieporozumienie!!Osobiscie czekalem kase na tydzien bo cos sie im nie podobalo po skonczonym obrocie!!Prawda jest taka ze szukaja tylko frajerów co beda u nich grali tasmy osobiscie ODRADZAM!!!
 
A 45

as1996

Użytkownik
Ja nie mogę się zalogować, bo bawiłem się limitami i ustawiłem limit miesięczny 2 minuty, mimo że dzienny mam 23 godziny i nie mogę się zalogować od początku stycznia, piszę do nich maile - żeby to zmienili, bo nie mogę się zalogować i to oczywisty błąd, pomyłka. &quot;Nie mamy możliwości w ingerencję na konto gracza, będzie mógł Pan zmienić limity w kolejnym miesiącu.&quot; Największym hitem jest ich tekst, że taka ingerencja jest niezgodna z ustawą hazardową....
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Również nie polecam, chwalą się tymi błyskawicznymi przelewam a jaka jest rzeczywistość. Zleciłem wypłatę w środę w tym czasie dowiedziałem się że wypłata została wstrzymana &#39;losowo&#39; do dodatkowej weryfikacji. Myślę ok nie ma problemu zadzwonili w piątek zadali parę pytań o dane itd w sumie to co się podaję przy rejestracji, weryfikacja pomyślana a kasy dalej nie ma. Ciekawe ile jeszcze poczekam na ten błyskawicznily przelew
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Również nie polecam, chwalą się tymi błyskawicznymi przelewam a jaka jest rzeczywistość. Zleciłem wypłatę w środę w tym czasie dowiedziałem się że wypłata została wstrzymana &#39;losowo&#39; do dodatkowej weryfikacji. Myślę ok nie ma problemu zadzwonili w piątek zadali parę pytań o dane itd w sumie to co się podaję przy rejestracji, weryfikacja pomyślana a kasy dalej nie ma. Ciekawe ile jeszcze poczekam na ten błyskawicznily przelew
jaką kwotę zleciłeś do wypłaty? jeśli można wiedzieć.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Potwierdzam co kolega powyzej dzis ok 11 rano pytam czemu moje 93zl nie wyplacili wiecie co odpisali ze mam 7 dni czekac kasa przyszla raptem 15 min pozniej!!POWIEM KROTKO DRAMAT DRAMAT DRAMAT!!Kto tam pracuje tj dno pewnie ci z olx-a co pamietam ze z rok temu jak nie lepiej sie oglaszali czyli same tumany i NO COMENT swiadczy o poziomie tej firmy!!Pisza o 8 minutach wiec niech tego czasu przestrzegaja!!
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Niestety muszę się zgodzić z kolegami powyżej. Najszybsza wypłata na rynku - 8 minut to jakiś żart. Dwie wczorajsze wypłaty zlecone przed 15:00 i żadna jeszcze nie dotarła, więc chyba ta wypłata zamiast pędzić expressem, idzie na PIECHOTĘ.
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Co do wypłat pierwsze wypłaty były dosyć szybko, chociaż następne zlecone w sobote w niedziele pojawił się dopiero we wtorek po poinformowaniu ich w poniedziałek. Być może z tego powodu, że ta szybka wypłata w sobote/niedziele w moim banku nie działa stąd pojawił się błąd. Na czacie dostałem szybką odpowiedz, ze z informacji wynika ze wyplaty zostaly zlecone ( podali mi date,godzine) i ze zgłoszą sprawę do odpowiedniego działu.
Na plus napewno sprawa e-sportu. Miałem kiedyś sytuacje, że mecz był przykładowo o 19;20 a rozpoczął się o 19;15. Obstawiłem zakład o 19;17 i w trakcie meczu został unieważniony. Teeraz był o 17;20 na hltv 17;15 a w rzeczywistości rozpoczął sie po 17;20 i zdarzenie o dziwo ku mojemu zaskoczeniu zostało rozliczone na plus.
 
gealmonfils 18

gealmonfils

Użytkownik
Wiekszej k...nie widzialem rece opadaja:
Witamy, Pana konto zostało tymczasowo zablokowane (zgodnie z regulaminem : &quot;24. Bukmacher zastrzega sobie prawo do zablokowania lub zamknięcia konta gracza i wypłaty środków z uwzględnieniem ust. 20 - 22 jeżeli:
a) istnieje podejrzenie, że gracz stosuje praktyki niedozwolone przez Bukmachera,&quot;)
ponieważ będzie analizowane pod kątem zgodności praktyk na nim stosowanych z regulaminami naszej firmy .

Pozdrawiam,
Jakub
Specjalista Biura Obsługi
A sprawdziłes do kogo należy ta firma?
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Widze cały czas pisze ze to dziadoska firma i bede pisał chce dac teraz zaklad na nhl za 200zl poszedl do manuala i co i nie idzie!!czekam 20min na akceptacje co to k...ma byc!!NO COMENT
 
Do góry Bottom