>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zalety STS

D 219

dolgo

Użytkownik
Ja z Polskich gram tylko w STS, ze względu na fajna, przejrzysta aplikacje z dostepem do wielu transmisji, szybkie wypłaty, chociaż to akurat już teraz większość firm ma to w ofercie
tak z ciekawosci kto oprocz sts ma szybkie wyplaty??
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Mają monopol na totka ale to widocznie nie wystarcza .
Masz umowę o pracę, wynagrodzenie 5000 zł a na rękę 3000 zł ( przykład) już opodatkowane. Człowiek szczypie sie z każdym groszem i kupujesz telefon - najtańszy bo w PL sklepy zdzierają 500 zł . Zamawiasz z Chin! I ja się pytam za co nasze cudowne państwo życzy sobie w tej umowie cywilno prawnej 23% Vatu? No za co? Ten post w/w odnosi się do całego polskiego folkloru, naszej sitwy jak Totolotek, STS, forbet lvbet i jeszcze kilka co nawet nie pamiętam nazwy
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Masz umowę o pracę, wynagrodzenie 5000 zł a na rękę 3000 zł ( przykład) już opodatkowane. Człowiek szczypie sie z każdym groszem i kupujesz telefon - najtańszy bo w PL sklepyi zdzierają 500 zł . Zamawiasz z Chin! I ja się pytam za co nasze cudowne państwo życzy sobie w tej umowie cywilno prawnej 23% Vatu? No za co? Ten post w/w odnosi się do całego polskiego folkloru, naszej sitwy jak Totolotek, STS, forbet lvbet i jeszcze kilka co nawet nie pamiętam nazwy
Ale tu nie ma co winić bukmacherów to tylko i wyłącznie wina państwa. Chu...wa ustawa i nic na to nie poradzimy. Za zachodnią granicą najwyżej 5% i to chyba od wygranej a nie od każdego zakładu.. A ustawy pewnie szybko nie zmienią.
 
H 13

harper

Użytkownik
Pełna zgoda. Użytkownicy którzy winią bukmacherów za podatek są przekomiczni ???? Twierdzenie że buki powinny dokładać te 12% też jest genialne.
Gdzieś na Twitterze obiło mi się że bet365 był w zeszłym roku na 9% wygrywalnosci a pinek coś koło 5%. Więc przekładając te wyniki na nasz kraj gdyby te firmy płaciły podatek za gracza to byłyby na minusie ???? a tutaj geniusze matematycznie krytykują bukmacherów za podatek gdy te 12 procent idzie do skarbówki.


Ale tu nie ma co winić bukmacherów to tylko i wyłącznie wina państwa. Chu...wa ustawa i nic na to nie poradzimy. Za zachodnią granicą najwyżej 5% i to chyba od wygranej a nie od każdego zakładu.. A ustawy pewnie szybko nie zmienią.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pełna zgoda. Użytkownicy którzy winią bukmacherów za podatek są przekomiczni ???? Twierdzenie że buki powinny dokładać te 12% też jest genialne.
Gdzieś na Twitterze obiło mi się że bet365 był w zeszłym roku na 9% wygrywalnosci a pinek coś koło 5%. Więc przekładając te wyniki na nasz kraj gdyby te firmy płaciły podatek za gracza to byłyby na minusie ???? a tutaj geniusze matematycznie krytykują bukmacherów za podatek gdy te 12 procent idzie do skarbówki.
Tu nie ma nic komicznego. Te nasze polskie krzaki oczywiscie, ze sa glownie winne temu, ze jest ten podatek. A wiesz dlaczego? Dlatego, ze to oni glownie lobbuja, zeby byl ten 12% podatek od stawki. Dziwne nie? Otoz nie.. Oni doskonale wiedza, ze jakby wprowadzic podatek obrotowy to natychmiast na legalu do Polski wchodza takie bet365, Unibety, Betssony itd i zjadaja ich na przystawke. Wiesz ile rynku mieli nielegalni przed wejsciem ustawy hazardowej w zycie? Okolo 70-80%. Przeciez te STSowe Juroszki prawie codziennie byli z placzem na dywaniku u prominentnych politykow aby cos z tym zrobic bo malo &quot;piondzow&quot; maja. Plakali, plakali az wyplakali ten caly rejestr domen blokowanych i nowa ustawe. Teraz to oni maja wiekszosc rynku i jest cacy. Dobrze wiedza, ze przy takim ksztalcie zaden duzy buk tu nie wejdzie. Ja tylko przypomne, ze przed ustawa nielegalni mieli 70-80% rynku przy zalozeniu, ze kase mozna bylo do nich wplacac praktycznie tylko przez e-portfele. Oznacza to, ze trzeba bylo tez troche pokombinowac co dla niektorych bylo spora przeszkoda bo najprosciej jest zrobic &quot;dwa razy pyk w banku&quot; i kasa pojawia sie u buka. Pozniej &quot;dwa razy pyk u buka&quot; i kasa leci do banku. Gdyby te minimalne ale jednak przeszkody zlikwidowac to zagraniczniaki jeszcze wiecej by mieli tego rynku. Twierdzenie, ze na obecny ksztalt podatkowania biedne polskie buki nie mialy zadnego wplywu jest delikatnie to ujmujac mijajace sie z prawda. Ba powiem wiecej. Ja uwazam, ze za obecna ustawa i domena stron blokowanych stoja wlasnie glownie polskie buki. Panstwo jest tutaj tylko i wylacznie narzedziem do wprowadzenia odpowiednich zapisow do ustawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Tu nie ma nic komicznego. Te nasze polskie krzaki oczywiscie, ze sa glownie winne temu, ze jest ten podatek. A wiesz dlaczego? Dlatego, ze to oni glownie lobbuja, zeby byl ten 12% podatek od stawki. Dziwne nie? Otoz nie.. Oni doskonale wiedza, ze jakby wprowadzic podatek obrotowy to natychmiast na legalu do Polski wchodza takie bet365, Unibety, Betssony itd i zjadaja ich na przystawke. Wiesz ile rynku mieli nielegalni przed wejsciem ustawy hazardowej w zycie? Okolo 70-80%. Przeciez te STSowe Juroszki prawie codziennie byli z placzem na dywaniku u prominentnych politykow aby cos z tym zrobic bo malo &quot;piondzow&quot; maja. Plakali, plakali az wyplakali ten caly rejestr domen blokowanych i nowa ustawe. Teraz to oni maja wiekszosc rynku i jest cacy. Dobrze wiedza, ze przy takim ksztalcie zaden duzy buk tu nie wejdzie. Ja tylko przypomne, ze przed ustawa nielegalni mieli 70-80% rynku przy zalozeniu, ze kase mozna bylo do nich wplacac praktycznie tylko przez e-portfele. Oznacza to, ze trzeba bylo tez troche pokombinowac co dla niektorych bylo spora przeszkoda bo najprosciej jest zrobic &quot;dwa razy pyk w banku&quot; i kasa pojawia sie u buka. Pozniej &quot;dwa razy pyk u buka&quot; i kasa leci do banku. Gdyby te minimalne ale jednak przeszkody zlikwidowac to zagraniczniaki jeszcze wiecej by mieli tego rynku. Twierdzenie, ze na obecny ksztalt podatkowania biedne polskie buki nie mialy zadnego wplywu jest delikatnie to ujmujac mijajace sie z prawda. Ba powiem wiecej. Ja uwazam, ze za obecna ustawa i domena stron blokowanych stoja wlasnie glownie polskie buki. Panstwo jest tutaj tylko i wylacznie narzedziem do wprowadzenia odpowiednich zapisow do ustawy.
i co z tego że mają 50% rynku przy zarobku w całości powiedzmy 100 milionów jak mogliby mieć 20% rynku przy zarobku dwa miliardy . I kiedy lepiej na tym wyjdą. jak nie wprowadzą podatku obrotowego to będą od siebie odciągać graczy a oni będą grać u nielegalnych. I obrót będzie cały czas mniejszy. Debile i nic więcej.
Napisałeś:
&quot; Twierdzenie, ze na obecny ksztalt podatkowania biedne polskie buki nie mialy zadnego wplywu jest delikatnie to ujmujac mijajace sie z prawda. Ba powiem wiecej. Ja uwazam, ze za obecna ustawa i domena stronblokowanych stoja wlasnie glownie polskie buki. Panstwo jest tutaj tylko i wylacznie narzedziem do wprowadzeniaodpowiednich zapisow do ustawy&quot;.
to znaczy że mamy korupcyjne państwo ktoś musiał trochę posmarować żeby taka ustawa powstała.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
tak z ciekawosci kto oprocz sts ma szybkie wyplaty??
Chociażby eToto, mało tego mają szybsze wypłaty od STSu bo potrafi kasa przyjść już po 2minutach od wypłaty.
Po drugie wypłaty STS działają w godzinach 10-24, eToto z tego co piszą 8-24 ale ostatnio się zdziwiłem bo zrobiłem wypłatę o 1 w nocy i kasa przyszła o 1:30 :smoke:
 
H 13

harper

Użytkownik
Po pierwsze zagraniczne firmy miały te 80 procent rynku bo konkurencja była nierówna. W becie nie płaciłeś podatku a w polskich już tak. To może geniuszu powiedz jak konkurowałbyś z zagranicznymi będąc na starcie te 12 procent w plecy? Weź człowieku wybierz 20 top zdarzeń danego dnia i porównaj kursy betki betsona unibet z polskimi bukami (bez odliczania tych 12%) i zdziwisz się bo czy to STS czy Fortuna czy totalbet czy iforbet maja wyższe kursy zwłaszcza od mityczne betki. Więc dając wszystkim równe szanse podatkowe nie jest powiedziane że nagle wszyscy by przestali grać u naszych ;) ale to trzeba zdjąć klapki z oczu by to pojac

Tu nie ma nic komicznego. Te nasze polskie krzaki oczywiscie, ze sa glownie winne temu, ze jest ten podatek. A wiesz dlaczego? Dlatego, ze to oni glownie lobbuja, zeby byl ten 12% podatek od stawki. Dziwne nie? Otoz nie.. Oni doskonale wiedza, ze jakby wprowadzic podatek obrotowy to natychmiast na legalu do Polski wchodza takie bet365, Unibety, Betssony itd i zjadaja ich na przystawke. Wiesz ile rynku mieli nielegalni przed wejsciem ustawy hazardowej w zycie? Okolo 70-80%. Przeciez te STSowe Juroszki prawie codziennie byli z placzem na dywaniku u prominentnych politykow aby cos z tym zrobic bo malo &quot;piondzow&quot; maja. Plakali, plakali az wyplakali ten caly rejestr domen blokowanych i nowa ustawe. Teraz to oni maja wiekszosc rynku i jest cacy. Dobrze wiedza, ze przy takim ksztalcie zaden duzy buk tu nie wejdzie. Ja tylko przypomne, ze przed ustawa nielegalni mieli 70-80% rynku przy zalozeniu, ze kase mozna bylo do nich wplacac praktycznie tylko przez e-portfele. Oznacza to, ze trzeba bylo tez troche pokombinowac co dla niektorych bylo spora przeszkoda bo najprosciej jest zrobic &quot;dwa razy pyk w banku&quot; i kasa pojawia sie u buka. Pozniej &quot;dwa razy pyk u buka&quot; i kasa leci do banku. Gdyby te minimalne ale jednak przeszkody zlikwidowac to zagraniczniaki jeszcze wiecej by mieli tego rynku. Twierdzenie, ze na obecny ksztalt podatkowania biedne polskie buki nie mialy zadnego wplywu jest delikatnie to ujmujac mijajace sie z prawda. Ba powiem wiecej. Ja uwazam, ze za obecna ustawa i domena stron blokowanych stoja wlasnie glownie polskie buki. Panstwo jest tutaj tylko i wylacznie narzedziem do wprowadzenia odpowiednich zapisow do ustawy.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Jakie 12%???
Dla kursu 2.00 i stawce 10k wychodzi
10.000 x 0.88 x 0.90 x 2 = 15.840 (41.60 % w plecy)
Możesz rozbić na 10*1000 matematyku od siedmiu boleści.
Po pierwsze zagraniczne firmy miały te 80 procent rynku bo konkurencja była nierówna. W becie nie płaciłeś podatku a w polskich już tak. To może geniuszu powiedz jak konkurowałbyś z zagranicznymi będąc na starcie te 12 procent w plecy? Weź człowieku wybierz 20 top zdarzeń danego dnia i porównaj kursy betki betsona unibet z polskimi bukami (bez odliczania tych 12%) i zdziwisz się bo czy to STS czy Fortuna czy totalbet czy iforbet maja wyższe kursy zwłaszcza od mityczne betki. Więc dając wszystkim równe szanse podatkowe nie jest powiedziane że nagle wszyscy by przestali grać u naszych ;) ale to trzeba zdjąć klapki z oczu by to pojac
Myślę że większość i tak tego nie pojmie bo mają już tak zakodowane że Fortuna STS czy forbet to badziewie a najlepsi to Unibet , BAH , Bet365 Betsson. bo to przecież zagraniczniaki ,a wszystko co polskie to jest beee. Polski jest dobry tylko bimber.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
A kto ma &quot;zakodowane&quot;, że fortuna, STS, forBet to badziwie i jest beee? Badziewna jest ustawa i wysokość podatku, który jest zrzucany na klientów a powinno to wyglądać całkiem inaczej w formie podatku obrotowego dla danej firmy i na normalnym poziomie, wtedy więcej Państwo by z tego miało bo weszłoby więcej firm na rynek.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
A kto ma &quot;zakodowane&quot;, że fortuna, STS, forBet to badziwie i jest beee? Badziewna jest ustawa i wysokość podatku, który jest zrzucany na klientów a powinno to wyglądać całkiem inaczej w formie podatku obrotowego dla danej firmy i na normalnym poziomie, wtedy więcej Państwo by z tego miało bo weszłoby więcej firm na rynek.
Akurat znajdujesz się wśród nielicznych , którzy tak twierdzą. Reszta po prostu narzeka na bukmacherów. Nauczyciele jak stwierdzili że za mało zarabiają to zrobili strajk a typerzy co mogą zrobić ? Tymczasem trzeba grać w zagranicznych dopóki komuś naprawdę nie wpieprzą sporej kary. Puki co trzeba grać przez vpn.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
&quot;Typer&quot; (co za glupie słowo) co gra w polskim buku z podatkiem? ????
Raczej zwykły hazardzista, który gra bo musi.
Każdy ma prawo do wypowiedzi .
Ktoś nie chce grać w Polsce to trzeba zmienić miejsce zamieszkania np.Malta , wynająć mieszkanie i można grać bez podatku a nie latają po browar za 1,80 do marketu i Wielkiego Gracza udaje. Dlatego jestem za tym żeby wyłapywali tych co grają nielegalnie i ostre kary . Chyba że ustawę zmienią.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Kolejny aspekt. Bonusy. Zagraniczne a PL. Przecież jak na maila przychodziły mi treści ze zagzagraj dziś kurs 2.20 a dostaniesz freebeta 10 zł to śmiać mi się chciało . Obroty są tak skonstruowane aby mądry, doświadczony gracz nawet nie podchodził do nich. Dla mnie to brak okazania szacunku typerowi . Przecież większość tych bonusów to śmiechu warte.
Obrocic jest bardzo ciężko i zarobić.
Kolejny aspekt to solidność i profesjonalizm. Kto grał w Pinku czy 5Dimes czy Sbobet ten wie o co chodzi. Ruskie dają bonusy mega, marże niska ale orżnij ich na kase to zaczną się problemy - stąd tak niski ranking C- .
Ja Polskie ocenilbym na D- serio . Kpią sobie z nas, usmiechajac, klepiąc co plecac i kłamiąc : najlepszy bonus na start a myśląc Frajerzy.
 
B 0

baresko

Użytkownik
psioczysz na obwarowania bonusów u polskich buków, a zapomniałeś jak to wyglądało u błogosławionego b365? miałeś kurs minimalny? miałeś. kurs był relatywnie wysoki? wysoki. obowiązek kilkukrotnego obrotu miałeś? miałeś.
ośmieszasz się mordeczko. skalą lamentu świata nie zmienisz, a retorykę stosujesz mało wiarygodną.
polskie buki śmierdzą ze względu na obowiązujące prawo i podatek, tyle. reszta jest względnie solidna.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Kolejny aspekt. Bonusy. Zagraniczne a PL. Przecież jak na maila przychodziły mi treści ze zagzagraj dziś kurs 2.20 a dostaniesz freebeta 10 zł to śmiać mi się chciało . Obroty są tak skonstruowane aby mądry, doświadczony gracz nawet nie podchodził do nich. Dla mnie to brak okazania szacunku typerowi . Przecież większość tych bonusów to śmiechu warte.
Obrocic jest bardzo ciężko i zarobić.
Kolejny aspekt to solidność i profesjonalizm. Kto grał w Pinku czy 5Dimes czy Sbobet ten wie o co chodzi. Ruskie dają bonusy mega, marże niska ale orżnij ich na kase to zaczną się problemy - stąd tak niski ranking C- .
Ja Polskie ocenilbym na D- serio . Kpią sobie z nas, usmiechajac, klepiąc co plecac i kłamiąc : najlepszy bonus na start a myśląc Frajerzy.
Pomyśl : który profesjonalista bawi się w bonusy?
 
Do góry Bottom