>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Jastremska @ 1,80 @ FB

Jak już odłamała to dziś to ugra.
Muguruza dziś weźmie rewanż za ostatnia porażkę z Yastrembską.Widać,że jest bardzo zmotywowana i jest solidniejsza.Pograłem pre Ukrainkę ale widzę,że chyba nic z tego nie będzie.Hiszpanka albo gra całkowita padakę albo tak jak dziś trafia i jest ciężką rywalką dla każdego.Do tego słaby serwis Ukrainki niczego dobrego nie wróży...
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Uff set dla Jastrembskiej...Muguruza pomogła.W porównaniu z tym co grała w HongKongu to słabo gra ale ważne ,że jest set.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Bandy Mś 16:00

RUSSIA - FINLAND +4,5 2 1.40
+3,5 2 1.70

szwedzi duża linia odpuszczam to 21,5 linie dali moga nie walnać
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
✅
Pozamiatane już jest.
Nie rozliczaj przed bo to pecha przynosi...;)Pisałem już o tym kiedyś...rozliczyłem kiedyś Caleriego z Koubkiem przy 6-0 5-0 40-15 i gdzieś poleciałem załatwiać sprawy i mocno się potem zdziwiłem..
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nieźle się Nieżyt, znaczy Katar prezentował w 1 poł., Japsy zawodzą póki co. Przyznaję, że nie za bardzo po drodze mi było z Katarem, ale kiedy pokonali gospodarzy w półfinale, to już było coś... 2 ht zaczęło się ????
edit Minamino na 2-1, Yoshida żółta, VAR i karny 3-1 ???? 88 min. Yoshida zjeb...ł dla odmiany....Stało się i Katar mistrz, zasłużyli.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Warto dziś zagrać Torpegaarda? Śledził ktoś ten turniej?Ten Schnur to zawsze była słabizna a ktoś Duńczyka chwalił (chyba Nole), ostatnio ma dobre wyniki ale nie widziałem ani jednego ani drugiego.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Ktoś skoki daje? Sądzicie, że kraft da radę? Powiedzcie mi Norwegowie potrafią latać to wiem, z tym, czy potrafią latać przy wietrze w plecy?
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ja zagrałem Krafta ze Stochem po 1.50. I Zajca z Kobayashim po 2.00 na Betssonie
Panowie jak ktoś może grać Wolnego że wygra 1 serie to próbujcie. warunki się zmieniły , ciężko będzie tak polecieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom