>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Programy wspomagające trading

S 440

straszaksam

Użytkownik
Z bólem przekazuję informację tym, którzy jeszcze nie widzieli - program cymatic przestaje wkrótce być darmowy.
Cymatic software has been available free of charge over the past 3 years and has grown to become one of the most advanced and popular Betfair trading programs. During that time, the software has been developed entirely using my own time and money, but obviously I can&#39;t keep the product free forever. So I hope you will understand that I must now try to derive an income stream from the product in order to cover future costs and ensure a great future for the product in the years ahead. Therefore the Cymatic software will no longer be free from Wednesday 11th November 2015.
After expiration, the software will show a message and take you to a web page where you will be able to purchase a recurring subscription.
Please note that after authorising your first payment, all your future payments will be made automatically at the start of each period, so your license will continue without further interruption.
After subscribing, you can easily cease the subscription in order to stop all future payments, for example if you decide to cease betting or just take a break for a while. Instructions are provided on the website.
From today onwards, new users will receive a 14 day free trial. Existing users who registered less than two weeks ago, will also get the remainder of a free trial which will end 14 days after the date on which they registered.
Great care has been taken to keep the charges as reasonable as possible. Full details of the subscription prices can be found here:
http://www.cymatic.co.uk/pricing.aspx
I have strived to offer great support over the years and I am grateful for all the kind comments that I have received in return. I hope you will continue to use the software and I thank you for choosing Cymatic.
 
P 6

ptysiek

Użytkownik
Dokładnie tak,

od jutra program przestaje być darmowy. Dla posiadaczy oraz dla nowych użytkowników twórca udostępnia 14 dniowy darmowy trial.

Sama licencja nie będzie droga ( w porównaniu np z angelbet`em ) bo będzie kosztować jedyne £6,69 za miesiąc.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Może i licencja będzie tania, aczkolwiek cymaticowi brakuje wieeeele do takiego chociażby BetAngela, GeeksToya czy nawet FaitBota, przede wszystkim pod kątem stabilności działania, więc mimo tego, że byłem jego wielkim fanem, to właśnie jego największy plus zniknął :razz:
 
P 6

ptysiek

Użytkownik
Może i licencja będzie tania, aczkolwiek cymaticowi brakuje wieeeele do takiego chociażby BetAngela, GeeksToya czy nawet FaitBota, przede wszystkim pod kątem stabilności działania, więc mimo tego, że byłem jego wielkim fanem, to właśnie jego największy plus zniknął :razz:
Straszak - specjalnie dla Ciebie do dziś jest obniżka licencji na 3mce GeeksToya - jedyne £15. Uczciwa cena sądzę ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jak specjalnie dla mnie, to muszę osobiście napisać do Gavina i mu podziękować ????
A tak serio, to jak mam już za coś płacić, to raczej będzie to Geeks Toy albo Bet Angel, bo co prawda są droższe, ale jak to się mówi - płacę, to wymagam, a Cymatic, choć bardzo obiecujący, ustępuje im mocno pod kątem stabilności działania, przynajmniej na komputerach, na których ja go testowałem :razz:
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Botbeetle - gdzieś na forum jest trochę o nim ????
przy okazji o Cymaticu: nie zgodzę się ze &quot;StraszakSam&quot; że program jest niestabilny, używałem jak był darmowy, drugi miesiąc używam płacąc, zawiesił mi się tylko raz ale ponowne uruchomienie załatwiło problem ????
Geeks Toy natomiast (wersja trial) tak mi się zablokował, że nawet powtórna (kilkakrotna) instalacja nic nie pomogła ????
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Witam
Mam Problem,ostatnio padł mi dysk więc musiałem zmienić a co za tym idzie wszystkie dane poszły się je..... .Z racji tego pobrałem nową wersje Botbettle 4,8 a operowałem dość długo na wcześniejszej i jest jedna rzecz której nie ogarniam



Kiedyś to co jest teraz po lewo czyli okno stawek,przyjętych itd było pod ladderem a teraz zrobili coś czego nie ogarniam,i nie jestem w stanie się w tym odnaleźć przy scalpowaniu.Pytanie do was,czy można wrócić do starej drabinki a jeśli nie to jeśli ktoś ma satarą wersje Botbettle z normalną drabinką to niech podrzuci gdzieś na serwer.

P.S: PILNE Mogę nawet coś zapłacić za tą przysługę
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Cześć,
jeżeli dalej szukasz programu to posiadam w wersji 3.9 z układem do którego jesteś przyzwyczajony. Co do aktualnej &quot;drabinki&quot; nie mam pojęcia czy da się ją przestawić, w opcjach nie widzę takiej możliwości :p
Jeżeli interesuje Cię program pisz na PW.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Na stronie giełdy pojawił się banner reklamujący nowy soft - wagertool. W opisie same ochy i achy. Szybkość, intuicyjność.
Udostępniają 15 free trial, abonament miesięczny 15 Euro, roczny 45 Euro.
Więcej znajdziecie na wagertool.com
Szukałem jakichś filmików i opinii, nie znalazłem. Macie doświadczenia z tą nakładką?
 
L 0

lambud1

Użytkownik
Witam
Jak ustawić Cymatica tak aby obstawiał automatycznie zakłady po okreslonym prze zemnie kursie np na wyścigach koni.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Soldier31&gt;&gt;
nie wszyscy użytkownicy forum mieszkają w Polsce - a giełdy nie obsługują jedynie tych, którzy byli zarejestrowani na polskim adresie, a nie Polaków jako takich.
Tak więc będąc zarejestrowanym na zagraniczny adres i będąc czasowo bo Święta ???? w Polsce tez można grać...
 
D 219

dolgo

Użytkownik
witam, czy ktos moglby mi wytlumaczyc co oznaczaja zaznaczone wartosci w geekstoy, z gory dziekuje
 
Do góry Bottom