>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Azji AFC

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
a odnośnie Mabkhouta to wiedziałem że z niego będą ludzie jak on jest liderem w lidze ZEA a oni takich grajków tam ściągają to nie jest byle kto już ma 4 bramki w 5 meczach na tym turnieju
 
natas 8,1K

natas

Użytkownik
No sam o nim pisałem przytaczając (swego czasu) jego przydomek. Kangury rozgrywają, Aussie spalony, turbany strzelają ????
edit rt 1-0 No i under jak malowany ???? Trochę sobie na to Kangury zasłużyły, dlatego ich nie żałuję tym razem...
Także każdy dziś zarobił ;) Mecz nawet ciekawy dla oka. Czekam teraz na półfinał ZEA - Katar.
 
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Dziś pierwszy półfinał, spotkanie dwóch niepokonanych azjatyckich gigantów:
Iran - Japonia 15:00

Iran został jednym z trzech zespołów w historii, który przeszedł przez pierwsze pięć meczów w Pucharze Azji bez straty gola. W każdym zwycięskim meczu wygrywali pewnie, dominując rywali przez całe spotkanie. Najważniejszym jednak wydarzeniem w zespole jest nieobecność Mehdi Taremi, który nie zagra w tym starciu po zebraniu drugiej żółtej kartki przeciwko Chinom. Strzelił on dotychczas 3 gole na tym turnieju. Do składu jednak wraca Vahid Amiri, który był nieobecny w meczu z Chinami.
Z kolei Japonia wygrała wszystkie pięć pojedynków różnicą jednej bramki. Mimo tego nie prezentują się tak dobrze jak na nich przystało a ich dominacja w zwycięskich pojedynkach już nie była tak przekonywująca jak u Irańczyków. W ostatnim meczu mieli duże problemy z ograniem Wietnamczyków. Gdyby ich rywale byli skuteczniejsi, prawdopodobnie doszłoby do dogrywki. Do składu po zawieszeniu wraca Yoshinuri Muto.
Iran jest faworytem tego spotkania i powinien sobie poradzić z przeciwnikiem dziś w ciągu 90 minut, jednak wydaje się, że dziś nie zachowa czystego konta. Gra o finał powinna tutaj być otwartym meczem. A więc:
1 @2,13 TOTO.nl ⛔⛔⛔ 0:3
Iran-1 @4,30 TOTO.nl ⛔⛔⛔
Iran wygra i obie strzelą @6,15 TOTO.nl ⛔⛔⛔

Edit:

0:1 Co oni zrobili przy pierwszej bramce jak nie było gwizdka? Tego nie rozumiem.
0:2 Ręka i karny.
0:3 Kontra.
Nie będzie arabskiego finału.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Edit:
0:1 Co oni zrobili przy pierwszej bramce jak nie było gwizdka? Tego nie rozumiem.
0:2 Ręka i karny.
0:3 Kontra.
Nie będzie arabskiego finału.
A Pan Li kut....x stary z Kantonu szczerzył zęby, mówiąc: &quot;z Triadami nie wygrasz przyjacielu...&quot;. I znowu miał jebaniutki rację ????
Kierunek na gospodarzy ofc ????
Podtrzymuję jakby co... w sprawie kolejnego półfinału.
 
natas 8,1K

natas

Użytkownik
A Pan Li kut....x stary z Kantonu szczerzył zęby, mówiąc: &quot;z Triadami nie wygrasz przyjacielu...&quot;. I znowu miał jebaniutki rację ????
Podtrzymuję jakby co... w sprawie kolejnego półfinału.
Ja trzymam się dalej swojego planu. Katar na mistrza! ????
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Patrząc na dotychczasowe wyniki tego turnieju kurs na jutrzejsze zwycięstwo Kataru wydaje się dość wysoki. 5 zwycięstw, stosunek goli 12-0. ZEA 3 remisy( jeden wygrany w dogrywce), dwie wygrane. Przeciwników też teoretycznie mocniejszych miał Katar.
Kursy na ten mecz i gole dość spore na over 1,5 - 1,63 Fortuna ✅
Katar win/ +1,5gola - 3,2 ✅
2 razy plus bezpieczniejszy i dla odważnych i to leciutko
 
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Ja trzymam się dalej swojego planu. Katar na mistrza! ????
Katar - ZEA 15:00
Niestety Katarczycy grają dziś bez dwóch zawodników. Za kartki pauzują bowiem Bassam Al Rawi i Abdulaziz Hatem. Drogę do półfinału przeszli bez straty gola mając po drodze trudnych przeciwników, czego nie można powiedzieć o gospodarzach tego turnieju. ZEA powinni zakończyć i tak bardzo ładną oraz niespodziewaną przygodę z pucharem.
Mimo absencji, podtrzymuję wszystko to co pisałem wyżej.
Katar wygra i poniżej 4,5 gola @2,16 TOTO.nl ✅✅✅ 4:0 ZEA bez szans dziś.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Katar wygra i poniżej 4,5 gola @2,16 TOTO.nl
W fortunie na czysta win Kataru bez bramek jest 2,27 ale Ty chyba nie grasz w PL.
Widze że ogarniasz niezle ten temat.
Z tego co napisałeś i sprawdzałem to dzisiaj Katar gra bez podstawowego obrońcy Al Rawiego. Nie znam tych zawodnikow ale myślę że takie &quot;wyjęcie&quot; zawodnika(strzelec jedynej bramki z Iranem) z lini obrony która w każdym meczu praktycznie sie nie zmieniała może trochę zachwiać tą formacją i z &quot;nowym&quot; zawodnikiem moga już nie być tak skuteczni w obronie, tym bardziej że napadzior z ZEA w każdym meczu strzelał bramke, rezerwowy Khalil Ahmed też na czas spędzony na boisku łącznie 50 min. dwie bramki strzelone co prawda z rzutów karnych ale jednak strzelone. Tak jak mówię nie znam sie na takich egzotycznych drużynach, nie do końca znam siłę tych drużyn ale mysle że Katar kiedyś ta jedna bramkę powinni stracić i myślę w tym spotkaniu nad zagraniem btts po kursie 2,35. Typ ciężki i lekko nie będzie ale uważam że są argumenty na zagranie takiego typu i kurs wart ryzyka.
Edit
Teraz tak jeszcze myślę czy ten kurs na Katar to nie jest jakis wałek. Faworytem ewidentnym jest Katar grają z gospodarzami turnieju a wiemy jak to jest z gospodarzami na takich turniejach w szczególności w takich krajach gdzie Szejk ma co zechce. Ali Almoez strzelil 6 bramek(flashscore pokazuje 7 bramek:fubar ???? wszytskie strzelił w fazie grupowej w fazie pucharowej -zero, wystrzelał się, rywale dobrze przeszkadzali a może umiejętności zawodnika nie wiem. Strzelali tylko zawodnicy którzy dzisiaj nie zagrają.
 
natas 8,1K

natas

Użytkownik
W fortunie na czysta win Kataru bez bramek jest 2,27 ale Ty chyba nie grasz w PL.

Edit
Teraz tak jeszcze myślę czy ten kurs na Katar to nie jest jakis wałek. Faworytem ewidentnym jest Katar grają z gospodarzami turnieju a wiemy jak to jest z gospodarzami na takich turniejach w szczególności w takich krajach gdzie Szejk ma co zechce. Ali Almoez strzelil 6 bramek(flashscore pokazuje 7 bramek:fubar ???? wszytskie strzelił w fazie grupowej w fazie pucharowej -zero, wystrzelał się, rywale dobrze przeszkadzali a może umiejętności zawodnika nie wiem. Strzelali tylko zawodnicy którzy dzisiaj nie zagrają.
U mnie bukmacher z Holandii, niestety niższe kursy, jednak cały czas gram bez jakichkolwiek podatków.
Zgadza się, jednak pamiętaj, że Katar do biednych państw nie należy. Zobaczymy kto wygra dziś czysto sportowo, lub też kto da więcej ;) ZEA według mnie wyczerpały już swój limit szczęścia. No ale mogę się mylić ????
Edit: Faktycznie szczęście gospodarzom się w końcu wyczerpało. Zostali wypunktowani. Katar wciąż bez straty gola. A ja zasłużyłem na dobre piwo. Mam nadzieję, że skorzystaliście. Nie mogę się już doczekać finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adammj 273

adammj

Użytkownik
Co sądzicie o piątkowym finale ? Jestem ciekaw czy Katarczycy pójdą za ciosem i wygrają cały turniej ,kurs w sts na te moment 3.75 na czyste zwycięstwo i podejrzewam ,że do piątku może spadać. Japończycy nie są jakimiś kozakami i wydaje mi się ,że kursy powinny być bardziej wyrównane
 
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Co sądzicie o piątkowym finale ? Jestem ciekaw czy Katarczycy pójdą za ciosem i wygrają cały turniej ,kurs w sts na te moment 3.75 na czyste zwycięstwo i podejrzewam ,że do piątku może spadać. Japończycy nie są jakimiś kozakami i wydaje mi się ,że kursy powinny być bardziej wyrównane
Ja już wcześniej zagrałem na mistrzostwo Kataru. Wtedy kurs wynosił 18,50. Z pewnością są w stanie sprawić niespodziankę. Do finału weszli z mocnym uderzeniem a ich pole obronne może wiele ataków zatrzymać. Czy dadzą radę nie stracić gola także w finale? W moich odczuciach tak.
 
adarq 33

adarq

Użytkownik
Ja już wcześniej zagrałem na mistrzostwo Kataru. Wtedy kurs wynosił 18,50. Z pewnością są w stanie sprawić niespodziankę. Do finału weszli z mocnym uderzeniem a ich pole obronne może wiele ataków zatrzymać. Czy dadzą radę nie stracić gola także w finale? W moich odczuciach tak.
Śledzę wasze propozycje i coś kiedyś pokusiło zagrać jak kolega wyżej na win kataru, zobaczymy, licze ze ta defensywa zrobi swoje, skoro wygrali z koreą, to tutaj może być podobnie
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQ2MzE5NDIyMzcwMTYwMDouvpo7JCwIUUxEYK4%3D&amp;amp;kind=MAIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Katar zdobędzie mistrza Azji @18,50 STS ✅✅✅ 3:1
Wszystko co istotne i ciekawe zostało w tym temacie wyczerpane.
Warto jednak dodać, że Katar wystąpi w najmocniejszym składzie.
Dziś mogą się zapisać w historii.
Podtrzymuję swój typ podany wcześniej! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Nic, tylko czekać na Copa Americe, w której Katar występuje gościnnie, oraz na Mistrzostwa Świata u nich :p
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nieźle się Nieżyt, znaczy Katar prezentował w 1 poł., Japsy zawodzą póki co. Przyznaję, że nie za bardzo po drodze mi było z Katarem, ale kiedy pokonali gospodarzy w półfinale, to już było coś... 2 ht zaczęło się ????
edit Minamino na 2-1, emocje będą do końca... Teraz Aziz miał szansę...choć 2 poł. dla Samurajów. Yoshida żółta, VAR i karny 3-1 ???? 88 min. Yoshida zjeb...ł dla odmiany.... Stało się i Katar mistrz, zasłużyli.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro pojedynek w AFC
09:30 Melbourne Victory (Aus) - Daegu (Kor) - U Victory ma być w składzie Ola i Honda. Skośni zabrali do Australii swoich Brazylijczyków. Patrząc na ostatni mecz to wydaje się, że to Koreańce lepiej wyglądali (ale to był ich 1 mecz w nowym sezonie). Wobec tego za drobne dnb po @ 2,15 ✅spróbuję na gości. Remis też mnie zdziwi. Ogólnie trudna grupa. Aussie wg mnie finalnie bez szans. Ciekawe co na to Pan Li, który często mówił mi, że pierwsze 2 kolejki lubią zaskoczyć. Dlatego bez szaleństw. GL!
PS Warto się na live przyczaić, bo puchary rządzą się swoimi prawami i różnie może być...
Edit FT 1-3, no cóż, szkoda Kangurów ale typ na plus...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom