>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 5: Cleveland, Launceston, Quimper

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Cleveland, USA
Data rozgrywania: 28.01.2019-03.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $81,240
Oficjalna strona turnieju: https://www.topnotchtennistours.com/cleveland-open/
Zwycięzca singla 2018:
Zwycięzcy debla 2018:

Miejsce: Launceston, Australia
Data rozgrywania: 28.01.2019-03.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: https://www.tennis.com.au/lrtc/
Zwycięzca singla 2018: Marc Polmans
Zwycięzcy debla 2018: Alex Bolt/Bradley Mousley

Miejsce: Quimper, Francja
Data rozgrywania: 28.01.2019-03.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €46,600
Oficjalna strona turnieju: https://opendequimper.com/
Zwycięzca singla 2018: Quentin Halys
Zwycięzcy debla 2018: Ken Skupski/Neal Skupski

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Vilella - Karlovsky⛔ kolejny przekupny grajek???? [Cleveland]
Karlovskiego nie trzeba przedstawiac. Rosjanin wygral kilka challengerow i w kilku finalach sobie zagral. a Vilella dopero musi popracowac nad nazwiskiem, by sie komus z czyms kojarzyl. Nawet w ATP250 wystapil juz raz czy dwa Karlovsky. Jak na ten poziom rozgrywek mozna smialo go grac, tak uwazam.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Brancaccio - Humbert✅✅✅ [Quimper]
Humbert jest juz dosc znany, troche juz nawygrywal w chellach. Do tego gra u siebie. Brancaccio to taki sam typ, jak Vilella i jesli nie bedzie tu kretactwa to polegnie, jak slaba uzbrojona armia. Nie ma co sie tu rozpisywac. Roznica klas wyrazna na poziomie challengera.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Zopp - Barranco✅✅✅ [Quimper] ATP vs. ITF, zaskoczenia nie bylo, zawsze to 20% kapitalu wiecej...
Zopp pogrywal sobie nawet w Wielkich Szlemach, wiec bywa w pierwszej klasie. Problem moze byc taki, ze oleje challe czasem, bo i tak bedzie gral w kwalifikacjach ATP Tour, oby tak nie myslal. Bo wszystkie papiery sa przez niego podpisane na wygranie tego meczu. A Barranco smutny kelner, a moze szczesliwy, jak Zopp postanowi sie sprzedac? No ale chyba nie wypada.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Quimper (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 11:30
Spotkanie: Jurgen Zopp - Javier Barranco Cosano
Typ: 2
Kurs: 3,92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja z kolei próbuję tutaj odwrotnie niż kolega wyżej ;) Spotkanie tenisowe 2 rundy challengera rozgrywanego w Quimper. W 1 rundzie Hiszpan Barranco Cosano pokonał Francuza Gueydana 2-1 (4-6 , 6-2 , 6-4), natomiast Estończyk Zopp dzięki rozstawieniu nie musiał grać 1 rundy tylko turniej rozpoczyna od 2 rundy, od tego meczu. Zopp to solidny challengerowiec i na tej nawierzchni w normalnych okolicznościach w optymalnej formie powinien bez większych problemów ograć Hiszpana ale, no właśnie jest jedno małe ale, które powoduje, że przy tych kursach ja tutaj wolę poszukać niespodzianki, bo granie na Zoppa przy tych przelicznikach mija się z celem. Barranco Cosano to głównie zawodnik z poziomu ITF i to też w głównej mierze solidny gracz na tym poziomie na nawierzchni ceglanej a na twardej to już zdecydowanie gorzej mu się powodzi. Zopp jak wspomniałem to solidny challengerowiec i to głównie na hardzie. Co zatem sprawia, że ja tutaj szukam niespodzianki ? Mianowicie Jurgen w tamtym roku nabawił się urazu na turnieju we Wiedniu w meczu z Pellą w październiku, później wystąpił na początku listopada w Bratysławie ale przegrał zaraz swoje 1 spotkanie i od tamtej pory nie grał. To będzie dla niego pierwsze spotkanie od tamtego czasu i nim rozpoczyna swój tegoroczny cykl tenisowy. Po takiej przerwie naprawdę trudno powiedzieć w jakiej formie będzie Estończyk i jak się zaprezentuje. Ja myślę, że może mu brakować ogrania i nie będzie w swojej optymalnej formie. Musi rozegrać te kilka spotkań i ograc się aby wjechać na właściwe tory. Z tego względu próbuję tutaj pograć na Hiszpana, który na hardzie można powiedzieć, że na tym poziomie jest &quot;kelnerem&quot; ale jednak poogrywany w tym roku, przygotowany dobrze jak na swoje możliwości i próbuję tutaj niespodzianki. Oczywiście ze stawką nie polecam szaleć ;) Nie mniej jednak po tych kursach ja tutaj wolę iść w stronę niespodzianki, bo forma Zoppa w tym spotkaniu to wielka niewiadoma.
⛔ 2-0 (6-1 , 7-6)
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Quimper
KOTOV @2,48 Unibet ⛔
Grałem Rosjanina w pierwszej rundzie, wygrał, ale grał słabo, myślałem, że odpadnie w drugiej rundzie z Puyolem, ale widać albo Hiszpan przyjechał do Francji po wpisowe, albo był po prostu słabszy, nie wiem, tego meczu nie oglądałem. Oglądałem natomiast mecz Bourgue w pierwszej rundzie z hiszpanem Ortega, gdzie na tym etapie powinien zakończyć swój udział w tym turnieju,hiszpan serwowal w drugim secie na mecz.
Już pisałem wcześniej, że Kotov wykorzystuje świetnie hale, ma dobry bilans 44W/18L a także dobrze wszedł w nowy rok 6W/1L, Francuz natomiast z ujemnym bilansem halowym 33W/34L a w tym roku 2W/1L.
Gram Kotova bo wydaje mi się, że bukmacherzy za bardzo faworyzuja gospodarza, kurs w okolicach 2,50 do zlapania u większości bukmacherów, dla mniej odważnych fajnie wygląda do dubla też opcja +1.5 seta z kursami w granicach 1,60
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Cleveland (USA), twarda (w hali)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Darian King - Roy Smith
Typ: 2
Kurs: 3,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Walka o ćwierćfinał, mecz 3 rundy. W 1 rundzie barbadoski tenisista Darian King dzięki rozstawieniu miał wolne i zmagania zaczął od rundy 2, w której pokonał Serba Petrovicia 2-0 (6-3 , 6-4). Amerykanin Roy Smith z kolei w 1 rundzie wygrał z Holendrem Bouwerem 2-0 (7-6 , 6-3) a w 2 rundzie pokonał swego rodaka Donalda Younga 2-1 (6-4 , 0-6 , 7-6). W tym spotkaniu idę w stronę niespodzianki, bo kursy wydają mi się być tutaj przesadzone. Owszem King jest tutaj faworytem ale nie aż takim jak wskazują liczby buków (takie jest moje zdanie ktoś może się z nim oczywiście nie zgadzać). Obaj panowie grają bardzo dużo na amerykańskim hardzie i na tych kortach obaj można powiedzieć, że są u siebie. Dziś myślę, że zadecyduje dyspozycja dnia w tym spotkaniu i ja tutaj wolę iść w stronę zawodnika na którego jest wyższy kurs. Smith według mnie nie jest tutaj bez szans co pokazał pod koniec tamtego roku, kiedy obaj panowie spotkali się na turnieju challengerowym w Houston i wówczas wygrął Roy 2-1 (6-3 , 3-6 , 7-6). Dzisiaj również spodziewam się podobnego scenariusza i także 3 setowego pojedynku, z tym, że od Houston Smith myślę, że bardziej się rozwinął. Wówczas kurs wynosił w granicach 6,00 na wygraną Roya, teraz dużo mniejszy ale i tak uważam, że jeszcze ciut za wysoki i próbuję tutaj pograć w jego stronę i liczę, że w bezpośrednich pojedynkach będzie po dzisiejszym spotkaniu 2-0 dla Amerykanina ????
⛔ krecz Smitha przy stanie 1-0 (6-4 , 3-0)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom