>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Premier League - w sezonie 2018/2019 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Czy wy nie rozumiecie, że chcieć to nie wszystko ? Tego burdelu nikt nie poukłada w kilka dni, opamiętajcie się.
Ten sezon jest stracony dla Manchesteru, znów wydadzą grube miliony w zimowym okienku i znów za przeproszeniem kupa z tego będzie. Ta drużyna z takimi kołami w środku jak Matic Fellaini czy tragiczny Pogba nie ma szans, na ładną, ofensywną z polotem grę. To nadal będzie tak wyglądało, nawet jeśli przyjdzie ktoś ogarnięty do środka to trzeba czasu, aby to wszystko zaczęło funkcjonować jak należy.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
z mourinho czy bez, ten klub nie ma żadnej przyszłości, wydali setki milionów na przeciętnych zawodników i żaden trener tego nie poukłada bo po prostu nie ma z czego, zamiast budować skład na szybko to tam zarząd by musiał wprowadzić długoterminowy plan przebudowy to moze za 10-15 lat by coś ugrali
Dobrze że nie operujesz wiekami ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj pożegnaliśmy Mou, a dziś w jego miejsce wskakuje Ole Gunnar Solskjaer, który zostanie tymczasowym trenerem do końca sezonu. Jestem ciekaw jak wpłynie na zawodników jak i samą grę MU. Czy to będą dobre miesiące dla United?
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Yoyo wyczytałem w brytyjskiej prasie, że w óni jest zakład na to, że Allegri zostanie stałym trenerem ManUtd po kursie 50/1. Widział to ktoś? Ja nie mogę znaleźć ;/
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Chelsea poinformowała, że doszła do porozumienia z Borussią Dortmund w sprawie transferu Christiana Pulisicia. Pozostałą część sezonu 20-latek spędzi w swoim dotychczasowym klubie na zasadzie wypożyczenia, a do Londynu przeniesie się po zakończeniu bieżących rozgrywek.
Chyba można napisać, że jest to świetny ruch ze strony Chelsea!.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Chelsea poinformowała, że doszła do porozumienia z Borussią Dortmund w sprawie transferu Christiana Pulisicia. Pozostałą część sezonu 20-latek spędzi w swoim dotychczasowym klubie na zasadzie wypożyczenia, a do Londynu przeniesie się po zakończeniu bieżących rozgrywek.
Chyba można napisać, że jest to świetny ruch ze strony Chelsea!.
Naprawdę genialny ruch, zapłacić 64 miliony za gracza, który ma potencjał i nic więcej. Niby ma dopiero 20 lat, ale pokazał się już dobre 2 lata temu i jakoś się specjalnie nie rozwinął od tego czasu. Jako uzupełnienie składu jest ok, ale wydawać taką fortunę na gracza, który nie gwarantuje w tej chwili żadnego realnego wzmocnienia to jest żart. Zapewne mamy w Europie kilku bardziej utalentowanych piłkarzy za taką cenę, choćby kolega Pulisica z drużyny - Sancho. Jak dla mnie to taki trochę rzut monetą, albo odpali, albo nie odpali. Inna sprawa, że Chelsea stać na wyrzucanie pieniędzy, co pokazali już nieraz. Dla Dortmundu to kolejny genialny ruch po Dembele.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Naprawdę genialny ruch, zapłacić 64 miliony za gracza, który ma potencjał i nic więcej. Niby ma dopiero 20 lat, ale pokazał się już dobre 2 lata temu i jakoś się specjalnie nie rozwinął od tego czasu. Jako uzupełnienie składu jest ok, ale wydawać taką fortunę na gracza, który nie gwarantuje w tej chwili żadnego realnego wzmocnienia to jest żart. Zapewne mamy w Europie kilku bardziej utalentowanych piłkarzy za taką cenę, choćby kolega Pulisica z drużyny - Sancho. Jak dla mnie to taki trochę rzut monetą, albo odpali, albo nie odpali. Inna sprawa, że Chelsea stać na wyrzucanie pieniędzy, co pokazali już nieraz. Dla Dortmundu to kolejny genialny ruch po Dembele.
Myślisz że Sancho by wyciągneli za 64 mln EUR? Gdzie na samym transfermarkt jego wycena wynosi 70 mln EUR?
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Myślisz że Sancho by wyciągneli za 64 mln EUR? Gdzie na samym transfermarkt jego wycena wynosi 70 mln EUR?
Teraz to trudno powiedzieć, bo gracze warci 30 baniek chodzą po 80, a warci 50 po 150. Jedno jest pewne - płacenie ponad 60 baniek za gościa, który zagrał parę dobrych meczów w karierze to żart.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Teraz to trudno powiedzieć, bo gracze warci 30 baniek chodzą po 80, a warci 50 po 150. Jedno jest pewne - płacenie ponad 60 baniek za gościa, który zagrał parę dobrych meczów w karierze to żart.
Chyba słabo śledzisz bundeslige, bo Pulisic to czołowa postać BVB, gdyby nie kontuzje to na pewno by miał lepsze statystyki, ale w BVB jest duża konkurencja, jest Sancho, Reus, Gotze, Paco, wiec nie zawsze Pulisic wychodzi w podstawowym, ale to wielki talent i co wazne moze sie jeszcze rozwinac, gdyby mial 30 na karku to bym sie nie klocil i przyznal ze ponad 60 mln to przesada, ale to przyszlosciowy zawodnik, szybki z dobra technika, zawsze wnosil jakosc w Borussi czy to z lawki czy jak gral od poczatku, mysle ze dobry ruch Chelsea, a czy za duzo za niego zaplacili, coz kto bogatemu zabroni?
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Chyba słabo śledzisz bundeslige, bo Pulisic to czołowa postać BVB, gdyby nie kontuzje to na pewno by miał lepsze statystyki, ale w BVB jest duża konkurencja, jest Sancho, Reus, Gotze, Paco, wiec nie zawsze Pulisic wychodzi w podstawowym, ale to wielki talent i co wazne moze sie jeszcze rozwinac, gdyby mial 30 na karku to bym sie nie klocil i przyznal ze ponad 60 mln to przesada, ale to przyszlosciowy zawodnik, szybki z dobra technika, zawsze wnosil jakosc w Borussi czy to z lawki czy jak gral od poczatku, mysle ze dobry ruch Chelsea, a czy za duzo za niego zaplacili, coz kto bogatemu zabroni?
Dlatego mówię, że płacenie tyle kasy za sam talent to przesada. A już pisanie, że to &quot;genialny&quot; ruch to czysty debilizm. Taki sam &quot;genialny&quot; ruch jak kupienie Dembele przez Barcelonę, która w to miejsce mogłaby pewnie kupić 3 piłkarzy o podobnym talencie.
Za 60 baniek to kupuje się piłkarzy gotowych, a nie niewiadomą, jaką jest Pulisic. Przypominam, jacy piłkarze odbili się już od ściany w Chelsea: Lukaku, Salah, De Bruyne i najświeższy przykład - Batshuay, który totalnie nie przebił się w Londynie, a w Dortmundzie był megagwiazdą. Jak dla mnie to na chwilę obecną Pulisic nie gwarantuje realnego wzmocnienia w tak silnej lidze jak Premiership.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Naprawdę genialny ruch, zapłacić 64 miliony za gracza, który ma potencjał i nic więcej. Niby ma dopiero 20 lat, ale pokazał się już dobre 2 lata temu i jakoś się specjalnie nie rozwinął od tego czasu. Jako uzupełnienie składu jest ok, ale wydawać taką fortunę na gracza, który nie gwarantuje w tej chwili żadnego realnego wzmocnienia to jest żart. Zapewne mamy w Europie kilku bardziej utalentowanych piłkarzy za taką cenę, choćby kolega Pulisica z drużyny - Sancho. Jak dla mnie to taki trochę rzut monetą, albo odpali, albo nie odpali. Inna sprawa, że Chelsea stać na wyrzucanie pieniędzy, co pokazali już nieraz. Dla Dortmundu to kolejny genialny ruch po Dembele.
Dlatego mówię, że płacenie tyle kasy za sam talent to przesada. A już pisanie, że to &quot;genialny&quot; ruch to czysty debilizm. Taki sam &quot;genialny&quot; ruch jak kupienie Dembele przez Barcelonę, która w to miejsce mogłaby pewnie kupić 3 piłkarzy o podobnym talencie.
Za 60 baniek to kupuje się piłkarzy gotowych, a nie niewiadomą, jaką jest Pulisic. Przypominam, jacy piłkarze odbili się już od ściany w Chelsea: Lukaku, Salah, De Bruyne i najświeższy przykład - Batshuay, który totalnie nie przebił się w Londynie, a w Dortmundzie był megagwiazdą. Jak dla mnie to na chwilę obecną Pulisic nie gwarantuje realnego wzmocnienia w tak silnej lidze jak Premiership.
Za ten &#39;&#39;debilizm&#39;&#39; to szybko możesz zebrać bana. Mam Cię pod lupą. Jedna wtopa i lecisz z forum.
Co do samego transferu, to niestety teraz rządzą pieniądze, i nikt nie będzie sprzedawał bardzo dobrze zapowiadającego się piłkarza za marne kilka baniek.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
W óni @2.75 na to że C Willson wyląduje do końca miesiąca w Chelsea. Widzi ktoś jakiś haczyk? Wiele wskazuje, że tak się stanie, nie trzeba głęboko kopać...
 
D 109

donbagino

Użytkownik
W óni @2.75 na to że C Willson wyląduje do końca miesiąca w Chelsea. Widzi ktoś jakiś haczyk? Wiele wskazuje, że tak się stanie, nie trzeba głęboko kopać...
Czytając prasę angielską to faktycznie wygląda na to że szasne są dość duże. Większość buków skorygowała już kurs na ok 2.0-2.2 i wg mnie na tę chwilę nie jest value. Ale chyba óni nieco przysnął i za 2.75 ja będę wchodził
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Też wszedłem. Co prawda Eddie jak dotąd uparty, no ale ten Solanke... Jak The Blues otworzy portfel to powinno być dobrze, a powinni otworzyć, bo Higuain czy Benzema to opcja tymczasowa, biorąc pod uwagę wiek zawodników.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Za 60 baniek to kupuje się piłkarzy gotowych, a nie niewiadomą, jaką jest Pulisic. Przypominam, jacy piłkarze odbili się już od ściany w Chelsea: Lukaku, Salah, De Bruyne i najświeższy przykład - Batshuay, który totalnie nie przebił się w Londynie, a w Dortmundzie był megagwiazdą. Jak dla mnie to na chwilę obecną Pulisic nie gwarantuje realnego wzmocnienia w tak silnej lidze jak Premiership.
Niestety w dzisiejszych czasach ceny idą mocno w górę i nie widzę szansy żeby to się zatrzymało w najbliższym czasie. Ceny dyktuje rynek i jest też tak, coś/ktoś jest wart tyle ile inny chce za to zapłacić. A ceny za młodych piłkarzy często są podniesione właśnie ze względu za sam wiek czy talent. To czy ten talent eksploduje to już inna sprawa.
A co do graczy których przytoczyłeś, że się nie przebili w Chelsea - to świadczy akurat jak miernym w tym temacie jest klub z Londynu. Czas pokazał, że to świetni gracze tylko tam nie potrafili tego z nich wydobyć, niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę ale w większości przypadków wymienionych piłkarzy, nie przebili się za kadencji Mourinho. Jose jedzie po pochylni w dół, w Manu ostatnio pokazał jak kiepskim stał się managerem. Istotne jest też to, że zarzucają mu, że nie potrafi stawiać na młodych. Chelsea mam mnóstwo młodych utalentowanych piłkarzy wypożyczonych do innych klubów, problem w tym, że ci piłkarze wracają z wypożyczeń i albo idą na kolejne wypożyczenie albo zostają sprzedani i dają korzyść w innych zespołach. The Blues za kadencji Mourniho nie potrafili ich wprowadzić do pierwszego zespołu.
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Jan Siewert został trenerem piłkarzy Huddersfield Town
- poinformował klub zajmujący ostatnie miejsce w tabeli angielskiej ekstraklasy. Niemiec podpisał kontrakt do 2021 roku i zastąpi zwolnionego za słabe wyniki Davida Wagnera.Dotychczas Siewert pracował z drużyną rezerw Borussii Dortmund.
/ by o n e t
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Samolot zniknął z radarów. Na pokładzie był piłkarz klubu Premier League
&quot;Brytyjskie media poinformowały o zaginięciu małego samolotu, który ostatnio był widziany w okolicach Wysp Normandzkich. Na pokładzie maszyny znajdował się Emiliano Sala, który niedawno podpisał kontrakt z Cardiff City.
Od momentu, gdy w poniedziałek wieczorem samolot Piper Malibu zniknął z radarów, dalsze losy maszyny nie są znane. BBC przekazało, że na pokładzie samolotu znajdowało się dwóch pasażerów. Wśród nich był Emiliano Sala. Taką informację przekazała także francuska agencja ds. lotnictwa cywilnego. Argentyński piłkarz w sobotę podpisał kontrakt z Cardiff City, który występuje w Premier League. 28-latek trafił tam z francuskiego Nantes, a jego poprzedni pracodawca na transakcji zarobił 15 mln funtów. To właśnie z miasta, w którym w ostatnim czasie występował Sala, wyruszyła awionetka. Niestety, nie dotarła do Cardiff.
Służby przekazały, ze nie natrafiano jeszcze na żadne ślady maszyny. W dniu zaginięcia samolotu warunki pogodowe nie były jednak trudne. Wprawdzie wiał wiatr, a widoczność mogła być ograniczona, jednak nie był to czynnik utrudniający przelot awionetki. Tym zjawiskom towarzyszyły opady deszczu, ale w opinii policji nie były one „bardzo intensywne”. Ekipy ratunkowe wciąż jednak nie tracą nadziei i prowadzą poszukiwania Piper Malibu.
Emiliano Sala był jednym z najbardziej bramkostrzelnych zawodników ligi francuskiej. Przed transferem do Cardiff City zdobył 13 bramek, ustępując w rankingu napastników jedynie Kylianowi Mbappe i Nicolasowi Pepe.&quot;
 
radi77 43

radi77

Użytkownik
Panowie co myślicie o awansie Tottenhamu we czwartek w pucharze? Zamykają mi bardzo dobry kupon i nie wiem co robić. Jak widzicie ich awans z ta jedno bramkowa zaliczka?
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Sarri na śmietnik,Higuain sprowadzony po znajomości,gra w pierwszym składzie drugi mecz i nic nie pokazał a Chelsea baty 0:3. Zamiast dac pograć młodemu Hudson-Odoi to lepiej te drewno Pedro. Najgorsze że Hudson pójdzie do tego Bayernu o będzie ta sama bajka co z De Bruyne czy Lukaku. W tym klubie nigdy żaden młokos nie dostanie szansy a będzie się topiło kasę w błocie. 64 za Pulisicia,a Barca dała 11 więcej za De Jonga,nie lepiej takich kupować?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom