>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ilość kuponów na miesiąc

plugin 12

plugin

Użytkownik
edit - przyklad value portugalia capo verde do lat 19 ze goscie nie strzela pograne po 1,67 po paru minutach jesat 1,4. goscie raz wyszli z polowy po 20 minutach. jak nie wejdzie trudno za duzy kurs w stosunku do tego co sie dzieje na boisku.[/quote]
No i nie weszło niestety:footballfail:
 
E 0

enduro

Użytkownik
value to niedoszacowane kursy widze ze kurs jest za wysoki w stosunku do tego co sie dzieje na boisku - jak gram na zywo a gram tak 99,9 procent typow - to gram. tak jak pisze zksstal nie kazde value musi wejsc. ale jesli grasz value i w twoim mniemaniu jest to nie wiem 20 procent niedoszacowania - zalezy jaka stopa zwrotu jest z kursow u danego bukmachera - w kursach lub wiecej to w dlugiej perspektywie czasu a raczej przy duzej ilosci typow na tym zarobisz. dlatego ciezej jest zarobic u ziemniaka, bo tam musi byc wieksze value zeby mialo to rece i nogi - patrz 12 procentowy podatek. to tak jakbys gral na gieldzie i akcje kupowal po wartosci nizszej niz rzeczywista. ja mam takie zdanie, ze bumacher tez czlowiek i wystarczy znalezc glupszego od siebie lub byc madrzejszmym od bukmachera oddsmakera, ktory wystawia kursy, grac i na tym zarabiac.nie dziala mi capslock i shift, przepraszam.
edit - przyklad value portugalia capo verde do lat 19 ze goscie nie strzela pograne po 1,67 po paru minutach jesat 1,4. goscie raz wyszli z polowy po 20 minutach. jak nie wejdzie trudno za duzy kurs w stosunku do tego co sie dzieje na boisku.
Jak rozmawiasz o value przy jednym typie, to Ty nie wiesz kiedy jest dzien, a kiedy noc
Pytanie nie było, podaj przyklad w typie, a tylko kiedy mogę stwierdzic że potrafie...
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Co do tych value betów. To są typy zazwyczaj z niższych lig czy takich jak Polska itp... Nie mów mi,że znajdziesz value na NBA przy którym pracuję pewnie z 1000 analityków i Ty uważasz się za lepszych od nich w szacowaniu kursów. Bo tak sobie wykminiłeś.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak rozmawiasz o value przy jednym typie, to Ty nie wiesz kiedy jest dzien, a kiedy noc
Pytanie nie było, podaj przyklad w typie, a tylko kiedy mogę stwierdzic że potrafie...
nie wiem ja potrafie im mniej osob potrafi tym lepiej dla mnie. na zywo analizuje mecz po statystykach w sekunde. kazdy ma inny patent na to. ja po statystykach grajac na zywo - statystykach druzyn - i tyle. tysiace, setki meczow setki tysiecy analizuje po liczbach. nie postepuje w mysl zasady popelniac bledy i wnioski wyciagac tylko z dobrych rzeczy tez wyciagam wnioski i staram sie je powtarzac. im mniej osob sie zna tym latwiej znalezc value. skoro zadajesz takie pytanie to przed toba dluga droga. tak nie wiem kiedy noc jest a kiedy dzien.
No i nie weszło niestety:footballfail:
no i 1500zl w plecy, ale value bylo.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Uwazam, ze nigdy nie bedzie do konca zgody czym jest value.
Jezeli ktos lubi grac wysoki kursy po nizszych stawkach to kurs na zwyciestwo Atlanty z Clippersami po 3.2 moze byc value bo ocenial kurs na max powiedzmy 2.8. Inny by obstawil ale po minimum kursie 4.0
Jezli ktos preferuje double po 1,4 z hakiem zeby miec ako minimum 2.0 i dobrze sie czuje powiedzmy w typowaniu zoltych kartek to over 3,5 kartek w meczu Dijon - Monako po kursie 1,49 jest pewnie value. Po 1.39 pewnie by sie zastanowil.
Tak ja to widze. Kazdy gra wedlug swojego schematu. Trzeba tez miec swoj rozum i swoja wiedze I nie ladowac sie w dyscypliny nieznane bo ktos powiedzial ze to value.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To chyba najlepsze podsumowanie dyskusji o &quot;value&quot; :facepalm:
to chyba lepsze podsumowanie valuebetow. mialem jeszcze konto na expect. mam na dafa, marathonbet i 18bet ogolnie ponad 80k od konca sierpnia ze 100zl grajac valuebety.

edit - dodam jeszcze ze pracuje na stoczni w norwegii 50 godzin tygodniowo i jestem najlepszym helperem i to tez moge udowodnic. jak sie chce to sie potrafi. ja sie nie chce to sie narzeka i zadaje pytania.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
to chyba lepsze podsumowanie valuebetow. mialem jeszcze konto na expect. mam na dafa, marathonbet i 18bet ogolnie ponad 80k od konca sierpnia ze 100zl grajac valuebety.

edit - dodam jeszcze ze pracuje na stoczni w norwegii 50 godzin tygodniowo i jestem najlepszym helperem i to tez moge udowodnic. jak sie chce to sie potrafi. ja sie nie chce to sie narzeka i zadaje pytania.
Po co ty pracujesz? Nie lepiej grać ?
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
to moje zycie i ja nim kieruje i ja mam na nie plan i ja go realizuje ???? dlaczego to dlaczego tam to to moja prywatna sprawa ???? pozdrawiam
Mógłbyś założyć nowy temat i przedstawiać swoje typy na forum to może inni by się na tobie wzorowali. Na pewno wiele osób byłoby wdzięcznych. Pomyśl o tym. Można byłoby wtedy przeanalizować typy które stawiasz.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
raczej watpie w to, zeby inni sie na mnie wzorowali. moj mozg funkcjonuje troche inaczej niz wasze. mnie uspokaja obstawianie normalnie mam kociol w glowie milion mysli, cierpie na padaczke skroniowa. moge tylko powiedziec, ze zasada wyciagac wnioski z bledow to nie klucz do sukcesu. ja powielam tez dobre rzeczy. no i nie bede sobie psul rynkow, bo czasem sobie spekuluje i zamykam z zyskiem pre, ale to rzedko jednak jest taki okres w roku i jest on bardzo dochodowy.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
raczej watpie w to, zeby inni sie na mnie wzorowali. moj mozg funkcjonuje troche inaczej niz wasze. mnie uspokaja obstawianie normalnie mam kociol w glowie milion mysli, cierpie na padaczke skroniowa. moge tylko powiedziec, ze zasada wyciagac wnioski z bledow to nie klucz do sukcesu. ja powielam tez dobre rzeczy. no i nie bede sobie psul rynkow, bo czasem sobie spekuluje i zamykam z zyskiem pre, ale to rzedko jednak jest taki okres w roku i jest on bardzo dochodowy.
Ale temat z typami mógłbyś prowadzić.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Za to masz czas, żeby pisać na forum i przekonywać, że typ był dobry (value), tylko oni źle zagrali i nie weszło.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
nie oplaca mi sie nawet sprzedawac typow a co dopiero za darmo poswiecac czas, zeby pisac co gram i za ile i gdzie.
To po co się udzielasz skoro nie masz czasu.? Chcesz się dowartościować .? Udowodnić sam sobie że to ty właśnie jesteś najlepszy? Oszukujesz sam siebie.!!!:fubar::fubar::fubar:. Pozdrawiam.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ludzie, bo na to mam czas nie rozumiecie ze to moge sobie pisac kiedy chce a typy bym musial wklepywac zaraz kiedy zagram, bo gram na zywo/
Za to masz czas, żeby pisać na forum i przekonywać, że typ był dobry (value), tylko oni źle zagrali i nie weszło.
w ktorym miejscu przekonuje, ze typ byl dobry tylko zle zagrali/ ludzie jak nie potraficie czytac tego co sie do was pisze, wyciagacie jakies chore wnioski na sile to jestem ciekaw jak wyglada wasze obstawianie. pewnie dorabianie teorii do typu i tyle.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
ludzie, bo na to mam czas nie rozumiecie ze to moge sobie pisac kiedy chce a typy bym musial wklepywac zaraz kiedy zagram, bo gram na zywo/

w ktorym miejscu przekonuje, ze typ byl dobry tylko zle zagrali/ ludzie jak nie potraficie czytac tego co sie do was pisze, wyciagacie jakies chore wnioski na sile to jestem ciekaw jak wyglada wasze obstawianie. pewnie dorabianie teorii do typu i tyle.
Przecież masz historię obstawianych kuponów , można wklepać później. Mogliśmy podziwiać twoje dokonania, tylko trzeba byłoby wstawiać wszystko i wygrane i przegrane. Może byłbyś mentorem dla kogoś.
 
Do góry Bottom