>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rzeczowo i na temat

kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Mem - Cleveland under 197.5 @ 1.75 etoto 5j✅
Spurs wygra 7-9 pkt @ 8.00 etoto 6j✅
Jak to się mówi &quot;typ na czuja&quot;. Będzie co będzie. San Antonio wreszcie zaczyna funkcjonować tak jak powinno. W listopadzie mieli słabszy okres, w którym przegrywali seryjnie spotkania szczególnie problemy sprawiały im ofensywne ekipy. Teraz widoczna jest ogromna poprawa. Wyniki własnego parkietu prowadzą do wniosku, że dzisiaj trudno będzie ich pokonać. I tak też myślę. Denver jest zdziesiątkowane kontuzjami, brak wystarczającego wsparcia. Na Spurs niestety trzeba mieć pełny skład. Priorytetem dla San Antonio powinno być kolejne zwycięstwo. Najlepiej by było 7-9 punktami. Myślę, że ewentualna wygrana gospodarzy pokręci się w tych cyfrach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Euroliga
Barcelona @ 1.54 etoto 5j✅
Handi niskie w okolicach -4 czyli przewidywania związane ze stricte wyrównanym spotkaniem. Nie można jednak ufać Anadolu na wyjazdach w Eurolidze. I absolutnie grać przeciwko Barcelonie na ich własnym obiekcie. Katalończycy zbierają żniwa, dwie wygrane z rzędu i powoli przekonają wszystkich do ponownego grania
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Poniżej dosyć śmieszna kombinacja. Popieram w stu procentach typ MatBie. Houston jest drużyną jednego gracza w przypadku braku Paula. Brak rozgrywającego Houston powoduje, że Harden bierze cała odpowiedzialność na swoje barki. Musi być wszędzie - rozgrywać, asystować, rzucać i przy okazji bronić. Nie da się bazować na jednym graczu przez kilka spotkań. Jeden czy dwa mecze może się udadzą natomiast potem sytuacja się komplikuje, bo rywale zaczynają skutecznie uniemożliwiać realizowanie jednej taktyki. Występ Hardena nie jest jeszcze potwierdzony. Bez niego chyba nie muszę mówić, że Rakietom będzie niesamowicie ciężko. Ale załóżmy, że zagra. W tym momencie Stevens jest jednak na tyle inteligentnym taktykiem, że znajdzie odpowiednie założenia taktyczne na Brodacza. Boston to inny kaliber drużyny niż Thunder. Oni grają świetnie jako zespół. Irving jest w rewelacyjnej formie. Mamy pod koszem Horfordem. Zawodnicy dużo bardziej uniwersalni niż zawodnicy Oklahomy. Cała drużyna walczy do końca, pamiętajmy ostatnie spotkanie z 76ers. Tutaj naprawdę może być blowout. Celtics mają tendecje do wygrywania sporymi przewagi na wyjazdach. Hawks, Pelicans, Bulls - może i mamy tutaj dwie gorsze drużyny, ale która drużyna wygrała ostatnio ponad 50 pkt poza domem? Wydaję się to trochę śmieszne, ale podobnie jak wczoraj za najmniejszą stawkę blowout Celtics.
Boston +2.5 @ 1.5 forbet 10j⛔
Boston -4.5 @ 2.1 forbet 4j⛔
Boston wygra 21+ @ 10.00 etoto 2j⛔
Występ Philadelphii przeciwko Bostonowi można podzielić na dwa etapy czyli świetne odrabianie strat, by następnie przegrać w dogrywce. Nie jest to jednak żadna ujma przegrać na tak ciężkim obiekcie. Akurat z ich najbliższym rywalem powinni lepiej matchupować. Jazz nie mają aż takiej przewagi nad Philadelphią. Moim zdaniem trochę faworyzuje się Utah, które jest prawdę mówiąc niezbyt regularne. Idę w stronę 76ers.
76ers +7.5 @ 1.60 etoto 2j✅
WTA: Brisbane
Petkovic 2:0 @ 1.95 etoto⛔
Stawka: 1j
Sacramento powyżej 116.5 @ 1.85 forbet✅
Stawka: 3j
no to dowaliłem, wyjątkowo średnio XD
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Koszykówka ACB
Barcelona -15.5 @ 1.88 etoto 3j⛔
Barcelona -9 1 połowa @ 1.86 etoto 2j⛔
Warto próbować na Barcę. Złapała wiatr w żagle. Dzisiaj rywal niewymagający, a gospodarze radzą sobie wyjątkowo dobrze gdy są rozstawieni jako wielcy faworyci. Barcelona lubi zdominować w Palau Blaugrana, gdzie rozbijają swoich przeciwników jeśli tylko mają ku temu dogodną okazję. Obradoiro nigdy nie wspominało w pozytywnym świetle gry na wyjazdach z takim rywalem jak Katalończycy.
Gipuzkoa - Malaga under 169.5 @ 1.45 fortuna 5j⛔
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Atlanta ML @ 1.55 etoto 10j✅
O ile sam jestem przeciwnikiem grania tego typu drużyn, to tym razem Atlanta wydaje się faworytem. Kawalerzysci bez Hooda i Thompsona - czyli podstawowych zawodników, którzy byli gwarantami wiekszej jakosci i współtwórcami październikowego zwycięstwa nad Hawks. Teraz sytuacja wygląda trochę inaczej, ponieważ Atlanta jest w wysokiej formie natomiast Cavaliers przegrywają mecz za meczem. Jak tak dalej pójdzie, to Hawks niebawem zbliżą się do miejsca gwarantującego miejsce w PO. Na ten moment myślę, że nie ma co myśleć o tankowaniu na takim etapie sezonie, a zamiast tego skupić się na wygrywaniu. Do składu Hawks powraca Alex Len, który zawszegwarantuje większe wsparcie pod koszem. W Cleveland natomiast ewidentny niedobór całej kadry, słaba pomoc z ławki poza dwoma zawodnikami. Ofensywa nie wygląda za dobrze. W poprzednich pięciu spotkaniach przekroczyli tylko raz granicę 100 punktów (nie licząc Memphis). Atlanta w przeciwieństwie do rywala posiada głębie składu, wystepuje rotacja między zawodnikami i przede wszystkim obecna forma sprzyja gospodarzom.
WTA Auckland
J.Cepelova wygra @ 1.47 fortuna 5j✅
Bardzo dobra forma 25-latki w październiku, listopadzie. Wygrała pewnie z Chinką Han w ostatniej kolejce. Czego się po niej spodziewam? Determinacji, szybkich i składnych akcji czyli tym samym rzeczy, na których opierała swoją grę w końcówce poprzedniego sezonu.
Asia Muhammad @ 2.46 fortuna 3j⛔
Soler-Espinosa 1 set @ 1.64 fortuna 2j⛔
WTA Brisbane
Andrea Petkovic 1 set @ 1.4 fortuna 3j⛔
Puchar Hopmana
Angelique Kerber @ 1.75 fortuna 10j✅
Niemka startuje z nowym sezonem, Muguruza traktuje nieco ospalej te spotkania przed wielkimi szlemami. Zreszta bylo ewidentnie widać, że Hiszpanka nieco odpuściła spotkanie z Bouchard. Jest to całkowicie normalna rzecz w jej przypadku. Ona ma w zwyczaju powolne wchodzenie w sezon. Kerber powinna pamiętać o porażce z Muguruza i chociaż troszeczkę się zrewanżować w takim turnieju
Potapowa @ 2.28 fortuna 4j✅
Pawluczenkowa @1.40 10j✅
Muguruza Ferrer@ 2.7 fortuna 2j⛔
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Teoretycznie zrobiłem już podsumowanie grudnia przed Świętami, ale z uwagi na fakt, że trochę się uzbierało typów w temacie postanowiłem jeszcze raz policzyć wszystko.
Ilość typów: 72
Wygrane: 45
Przegrane: 27
Suma stawek: 438j
Zysk: 524.61j
Skuteczność: 62.5 %
Yield: ✅19.78

I teraz moje spostrzeżenia. Cieszę się, że udało się trafić naprawdę kilka świetnych kursów, co pozwoliło utrzymać wysoki yield. Jednak pojawił się zbyt duży nacisk w końcówce. Tego trzeba się absolutnie wystrzegać w przyszłości. Wiadomo, że teraz było więcej możliwości, więcej wolnego i nadwyżka spotkań. Co nie zmienia faktu, że sezon zarówno piłkarski i koszykarski powoli wkracza w decydujące fazy. Dlatego też spodziewam się mniej typów, ale dużo bardziej rozważniejszych. Tak jak napisałem na wstępie nie są to wysokie stawki. Każdy ma swój system, a ten system który ja osobiście preferuje przynosi mi dodatni procent typów. Nie podaję już niczego do końca miesiąca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Serena Williams @ 1.45 forbet 10j✅✅✅
Serena wraca do gry na najwyższym poziomie. Kilka dni temu mierzyła się ze swoją siostrą w ramach turnieju pokazowego w Emiratach Arabskich i mimo porażki nie zagrała złego spotkania. Venus była bardzo dobrze dysponowana, świetnie wychodziły jej returny. Dzisiaj Amerykanka grała z Greczynką Sakkari i spotkanie było wyrównane w pierwszym secie. Sakkari zabrakło doświadczenia i zdecydowanie - czyli tego czym Amerykanka się charakteryzuje. Bencic natomiast nie prezentuje tak dynamicznego stylu jak Sakkari i wydaje mi się, że Williams poradzi sobie ze Szwajcarką. Stylistycznie powinna mieć przewagę.
 
Do góry Bottom