>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Melbet - gra ktoś

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nikt nie odpowiedział, więc sam przetestowałem buka. Nie wiem, czy jest tam jakiś bonus, w każdym razie ja go nie brałem.
Buk świetny, polska waluta, Skrill, niskie poziomy wpłat i wypłat, a same wypłaty na Skrilla b. szybkie i bez problemów. Kilkanaście minut! Jak do tej pory nie chcieli ode mnie żadnych skanów, nic! Kilka wypłat po 100 - 700 zł.
Bogata ofeta, a oprócz tego buk śmiga.
Prywatny link, więc blokujący mogą im naskoczyć.
Polecam, ale na PW nie będe odpowiadać z braku czasu. Sami pytajcie w supporcie w razie czego.
P.S.
Aha, bo zapomnialem. Stronka śmiga, w przeciwieństwie do 1xBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Dzisiaj dostałem maila:
&quot;Z przyjemnością prezentujemy Ci nowego bukmachera na polskim rynku – MELBet. Firma ta przeszła naszą kontrolę i jest przyjazna dla wygrywających. Dodatkowo oferuje bardzo rozbudowaną ofertę zakładów przedmeczowych i ponad 200 transmisji online dziennie,&quot;
Widzę że ruski bukamcher. Ktoś coś wie i orientuję się co to za wytwór???
PS: Wiadomośc dostałem od &quot;Pxxxxxx Bxxxxxxxxxx&quot;. Skąd oni mają mojego maila :/
Pewnie z jakies listy mailingowej. Nic dziwnego w tym raczej nie ma
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Melbet nie jest nowym bukmacherem natomiast jest to klon 1xbet. Po limicie w 1xbecie założyłem tam konto, ale szybko powiązali dane i też dostałem limit nawet większy niż w 1xbecie bo tam przynajmniej mogłem jeszcze pre zagrać za kilkaset zł a w Melbet góra 10euro a to i tak rzadko. Natomiast weryfikacja spoko bo tylko zdjęcie dowodu wysłałem no ale ja tam grosze wypłacałem więc nie wiem jak w przypadku większej sumy.
 
O 0

o-co-chodzi

Użytkownik
Witam,
Jeżeli jest tutaj ktoś z supportu melbeta lub osoba, która ma tam dostęp to bardzo proszę o kontakt ponieważ zostałem pozbawiony 3,7k euro. W uzasadnieniu powołano się na regulamin bez podania konkretnego argumentu na podstawie którego zamknięto mi nieodwołalnie konto. Mało tego. Napisali, że wszelkiego typu zapytania w tym temacie będą przez nich ignorowane co faktycznie ma miejsce ponieważ nie odpisali na moje zapytanie o podanie konkretnej przyczyny tego stanu rzeczy. Niecały miesiąc grania, zarobione na czysto około 3700 euro i finito bez podania konkretnego powodu.Wypłacono mi tylko depozyt 250 euro.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam,
Jeżeli jest tutaj ktoś z supportu melbeta lub osoba, która ma tam dostęp to bardzo proszę o kontakt ponieważ zostałem pozbawiony 3,7k euro. W uzasadnieniu powołano się na regulamin bez podania konkretnego argumentu na podstawie którego zamknięto mi nieodwołalnie konto. Mało tego. Napisali, że wszelkiego typu zapytania w tym temacie będą przez nich ignorowane co faktycznie ma miejsce ponieważ nie odpisali na moje zapytanie o podanie konkretnej przyczyny tego stanu rzeczy. Niecały miesiąc grania, zarobione na czysto około 3700 euro i finito bez podania konkretnego powodu.Wypłacono mi tylko depozyt 250 euro.
Multi konto bylo robione? Jakies inne fixy? Takie samo ip na roznych kontach? Grane normalne czy jakies podejrzane nisze? Black list w rankingu SBR tych wszystkich ruskich odpadkow nie wzial sie znikad i sa z tego dobrze znani.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
tu zadnego multi nie trzeba miec, gowniane wyplaty rzedu paru stowek to wyplacaja, wieksze kwoty to zaczyna sie kabaret, a ludzie dalej naiwni graja w tym syfie. Dla niedzielnego gracza jeszcze ujdzie, dla bardziej ogarnietych czarna lista
 
O 0

o-co-chodzi

Użytkownik
Nie było multi ani tego samego IP. Grane było specjalnie na drugim lapku ponieważ mój pierwszy lapek należał kiedyś do kolegi, który grał swego czasu na 1xbet i Melbet więc nie używałem go do grania, ale chyba raz zalogowałem się na nim bo był problem ze zleceniem wypłaty polegający na tym, że zlecenie było akceptowane lecz nie pokazywało się później zapytanie o wypłatę. Możliwe, że to jest przyczyna ich zachowania. Natomiast odpowiadając na pytanie kolegi musze_schudnac: zleciłem celowo wypłatę 250e aby nie wypłacać od razu całej kwoty tylko mniejszymi transzami lecz od razu ich reakcja była taka jak napisałem powyżej. A kasę trzymałem tam bo grałem od niedawna około miesiąca. Grany był głównie polski hokej live z małymi wyjątkami dotyczącymi innego hokeja niszowego. Stawki były niskie bo po 25-50 e głównie, kilka razy po 100e. Trafność w granicach 90% jeśli to ma znaczenie. Żadnych oszustw, grania błędów. Wszystko uczciwe. Ma ktoś kogoś tam w melbet? Albo czy istnieje instytucja ich nadzorująca typu SBR?
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
nie ma szans, to sa zwykli zlodzieje
jesli przegrywasz, to masz najwyzsze kursy, LC 24/7 i wyplaty w kilka minut
ale jesli ogarniasz to limity do kilku euro a wczesniej weryfikacja nie do przejscia ;D
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobry wieczór czy.ma.ktoś aktualną stronę do melbeta ? ???? bo ostatnio tylko apka mi hula ????
Na tel stronka melbeta Ci chodzic nie bedzie. Na kompie za to dziala bez problemu. Jesli chodzi o tel to tylko apka dziala.
 
E 14,4K

enkamillo

Użytkownik
Chodzi mi o stronkę na kompa właśnie bo jedna z której wchodziłem przestala mi działać. I teraz tylko mogę wchodzić z apki ????
 
M 20

muzyksp11

Użytkownik
Bez problemu wszedłem na stronę ale nie mogę się zarejestrować,strona w języku polskim ale jak chcę zarej...to nie ma Polski wchodziłem z linku beereka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
cytat z dnia 10 czerwca 2019 23:59 przez muzyksp11Bez problemu wszedłem na stronę ale nie mogę się zarejestrować,strona w języku polskim ale jak chcę zarej...to nie ma Polski wchodziłem z linku beereka.

Wszystkie ruskie buki (1xbet, astekbet, fan-sport), aby nie mieć problemów z własną licencją, oficjalnie jakoś od października/listopada 2018 nie akceptują graczy z Polski. Nieoficjalnie to jak ktoś chce to kombinuje a 1xbety itd jakoś rygorystycznie do tego nie podchodzą
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
cytat z dnia 19 listopada 2019 17:38 przez bethesdaCzy ten Melbet jest legalny w Polsce?
Jak wyglada sprawa z podatkami?
Co to skrill i dlaczego nei warto wplacac bezposrednio z karty bankowej?
Melbet nie posiada licencji w Polsce więc według przepisów nie jest legalny. U bukmacherów zarejestrowanych poza Polską na ogół nie ma podatków.
Skrill to funkcjonalny portfel internetowy którym, można/można było między, innymi wpłacać/wypłacać pieniądze do bukmacherów.  Poprzeglądaj forum, szczególnie działy z Informacjami i Opiniami oraz Płatnosciami Online jest tam wiele tematów w których można zlalesc wiele odpowiedzi na podstawowe pytania.
 
Do góry Bottom