>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
No właśnie, jest duży błąd, Sumada wszędzie po meczu było 5 goli, a po 30minutach pozmieniali na 4, oglądałem mecz i dam sobie rękę uciąć że strzelił 5, tylko muszę znaleść skróty lub cały mecz a nigdzie na necie nie mogę tego znaleść
Mam Eurosport Playera. Zaraz sobie zapuszczę powtórkę i sprawdzę tą 24 minutę.
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
No właśnie, jest duży błąd, Sumada wszędzie po meczu było 5 goli, a po 30minutach pozmieniali na 4, oglądałem mecz i dam sobie rękę uciąć że strzelił 5, tylko muszę znaleść skróty lub cały mecz a nigdzie na necie nie mogę tego znaleść
Przegląd Sportowy
5 min
Rasmus Lauge Schmidt doprowadził do wyrównania (3:3)
22 min
Gol Lauge Schmidta! (8:12)
24 min
Lauge skutecznie wykończył kontrę Duńczyków! (8:13)
41 min
Rasmus Lauge Schmidt wykorzystał kontrę Duńczyków (15:22)

Nie pokazują 5 gola w 29,56 min tylko napisali
30 min
Piękny rzut z dystansu Overby&#39;ego!
A tu potwierdzenie https://eurosport.tvn24.pl/pilka-reczna,123/dania-mistrzem-swiata-w-pilce-recznej-mezczyzn-norwegia-bez-szans,904383.html
Sumada90 będę wdzięczny, nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba trafił do pustej bramki
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Masz rację.
W raporcie oficjalnym bramkę na 8:13 wpisali dla Svana, a to Lauge rzucił:


Przy tym rzucie z ostatniej minuty I połówki nie było potwierdzenia na ekranie.
Przy 5 bramce w 41 minucie już jest błąd, bo prawdopodobnie realizator nie zanotował tego rzutu z ostatnich sekund I połowy i się pokazało 4/5. Obejrzałem jednak wszystkie zanotowane bramki i rzeczywiście wychodzi 5.
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
Sumada90 i powiedz mi co ja mam teraz zrobić ?
Jak możesz napisz mi dokładne minuty w których zdobył gola, Dzięki z góry
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tak jak według raportu:
5&#39; na 3-3
22&#39; na 12-8
24&#39; na 13-8 (tutaj w raporcie błąd bo bramka zapisana Svanowi)
30&#39; na 18-11
41&#39; na 22-15
Najgorsze, że nawet jak to zareklamujesz u buka to może to olać bo zgodnie z regulaminem powoła się na oficjalne dane z IHFu - bo wg nich powinien rozliczać wyniki.
Możesz napisać do IHFu maila, że mają błąd w przypisaniu tej bramki i niech poprawią jak najszybciej raporty. Wtedy miałbyś podstawę mocną do reklamacji. Bo w to, że uznają błąd kogoś i dobrowolnie mieliby rozliczyć na plus to nie wierzę. Tylko teraz pytanie czy komukolwiek chciałoby się zmieniać statystyki, skoro mistrzostwa już zakończone... Ale spróbować możesz bo racja jest po Twojej stronie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
sumada90 tylko jak napisać tego meila do IHF-u, nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak się do tego zabrać.
Napisałem do nich ale szczerze mówiąc to chyba będzie jakiś cud jeśli cokolwiek odpiszą. Jeśli jednak to dam znać.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Dania podsumowała dobitnie, kto tu był najmocniejszy. Zasłużenie wygrali, bo przez cały turniej wyglądali najlepiej.
IHF wybrała najlepszą siódemkę i MVP. Co do najlepszego gracza nie mogło być inaczej: Mikkel Hansen z Danii. Nie tylko lider ale też najlepszy strzelec, do tego kupa asyst.
Zwyczajowo przyjęto, że MVP nie jest w najlepszej siódemce turnieju:
Bramkarz: Niklas Landin (Dania)
Lewe skrzydło: Magnus Jondal (Norwegia)
Lewe rozegranie: Sander Sagosen (Norwegia)
Środek rozegrania: Rasmus Lauge Schmidt (Dania)
Prawe rozegranie: Fabian Wiede (Niemcy)
Prawe skrzydło: Ferran Sole (Hiszpania)
Koło: Bjarte Myrhol (Norwegia)
MVP: Mikkel Hansen (Dania)
Ogólnie wielkich niespodzianek w składzie tym nie ma. Może tylko nad Wiede można by było się zastanowić bo on zazwyczaj na środku grał ale jak rozumiem chciano jakiegoś Niemca w składzie. Ja bym bardziej tam widział Roda, choć dzisiaj bardzo słabo grał ale to może też wczorajszy uraz na to miał wpływ.
Na prawym skrzydle postawiono na Sole. Hiszpan to trzeci strzelec turnieju, po Hansenie i Jondalu, a jednak grał mecz mniej. Ciekawostka, że nie ma nikogo z Francuzów (ja bym widział ewentualnie Fabregasa za Myrhola).
Dziękuję wszystkim udzielającym się w temacie, mam nadzieję, że sporo osób skorzystało z tego, co tu było pisane. Myślę, że to były ciekawe mistrzostwa i dało się trochę zarobić. Ja sam dawno tak się nie udzielałem z ręcznej ale po podsumowaniu całej imprezy wynik mi wyszedł niezły: 13/21 na ✅ (bez zwrotów 13/19), w tym sporo typów z wyższymi kursami.
Jeszcze raz podziękowania dla wszystkich.
Ja nikogo nie rozliczam bo to nie moja sprawa ale przejrzalem na szybko te typy grajac w polskich bukach jak ty zarobilesz jak grales realne kursy w granicach 1.6 lub nizej chyba ze stawkowales wtope za 1 zl a wygrane za 1000 zl to wtedy jestes na plus. Ale grajac plaska stawka to jakos niebardzo
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja nikogo nie rozliczam bo to nie moja sprawa ale przejrzalem na szybko te typy grajac w polskich bukach jak ty zarobilesz jak grales realne kursy w granicach 1.6 lub nizej chyba ze stawkowales wtope za 1 zl a wygrane za 1000 zl to wtedy jestes na plus. Ale grajac plaska stawka to jakos niebardzo
Nie Twoja sprawa ale rozliczyłeś;)
Zawsze jeśli typ jest dostępny w naziemnych bukach to podaje kursy z naziemnych, żeby widać było że można to grać nawet u legalnych. Kto chce sobie poszukać w innych to poszuka.
Kto jak to gra, jak stawkuje, z czym łączy i czy w ogóle korzystał to nie moja sprawa. Ja tu całych kuponów nie podawałem tylko poszczególne typy z tego turnieju. Oczywiście wolałbym mieć 100% skuteczności ale z tego co jest jestem zadowolony, mi to wystarczy nawet jak ktoś inny to uznaje za słaby wynik. Widziałem wg mnie ciekawe propozycje to opisywałem, może ktoś korzystał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom