Typy na żywo - Dyskusja [84]

uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

CA Independiente - CA Talleres de Cordoba, Both team to score, @2.20, 1:0 w 44 minucie

brawo Lazio, zasluzenie, Juve padaka niesamowita
Trzeba pamiętać że Juventus z dupy potrafi strzelić i zawsze może być 1:1 mimo że grają kupę. W dodatku tam biega koleś który czasem potrafi zrobić różnice - jeden strzał/podanie i wynik inny. Sporo czasu jeszcze GL

Członek Załogi
Modric z Carvajalem pracuja na kartke zeby sie wykartkowac przed meczem z Atletico. Do grania over kartkowy pod koniec meczu w kierunku Realu ;)

O tym pisałem ;)
74 min 1:1

Otrzymane punkty reputacji: +5

ranczo0123

ModTeam
daj znac jakbys gral bo zbytnio nie mam czasu teraz sprawdzac oferty ????
Pod koniec na przyczajce zagralem i od razu praktycznie Carvajal dostal za odkopniecie takze nie zdarzylem. Modricia zmienil dziwne.. Moze dlatego ze to pomocnik i duzo nie musi faulowac ✅✅✅

PSG gol nr 3... Rennes 25 min pozostało
Libertad Asuncion - Cerro Porteno, over 1.5 goli w pierwszej połowie, @2.60, 1:0 w 30 minucie

Forum VIP
Narazie sie coś im nie spieszy z rozliczeniem tego i czekam, przeważnie mecze rozliczali zanim sie mecz skończył.
--- Odpowiedź dołączona, 16 minut temu, Czas odpowiedzi: 25 minut temu --- No to proszę ✅ ✅ ✅
No to wiadomo kto dzisiaj stawia:beer::beer::beer: ????
Gratulacje:party::party::party: