>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 4: Newport Beach, Rennes, Burnie, Punta del Este

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Newport Beach, USA
Data rozgrywania: 21.01.2019-27.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $162,480
Oficjalna strona turnieju: https://oraclechallengerseries.com/
Zwycięzca singla 2018: Taylor Harry Fritz
Zwycięzcy debla 2018: Jamie Cerretani/Leander Paes

Miejsce: Rennes, Francja
Data rozgrywania: 21.01.2019-27.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €69,280
Oficjalna strona turnieju: http://www.openderennes.org/
Zwycięzca singla 2018: Vasek Pospisil
Zwycięzcy debla 2018: Sander Gille/Joran Vliegen

Miejsce: Burnie, Australia
Data rozgrywania: 21.01.2019-27.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: https://burnieinternational.com.au/
Zwycięzca singla 2018: Stephane Robert
Zwycięzcy debla 2018: Marcel Granollers/Gerard Granollers

Miejsce: Punta del Este, Urugwaj
Data rozgrywania: 21.01.2019-27.01.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: https://www.puntaopen.com/
Zwycięzca singla 2018: Guido Andreozzi
Zwycięzcy debla 2018: Ariel Behar/Facundo Bagnis

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
De Bakker - Rodionov
W ostatnim czasie Thiemo De Bakker jest bohaterem moich analiz na poziomie Challengerowym i nie może go również zabraknąć w czwartym tygodniu zmagań. 31-latek swojego poziomu już nie podniesie, również nie poprawi tego, że słabo gra w hali i to dalej jest kluczem w kolejnych starciach.
Rywalem Holendra będzie Jurij Rodionov, 11 lat młodszy tenisista z dobrym uderzeniem kończącym. Gra ofensywnie, przez co robi też błędy, ale na własnej ziemi w kwalifikacjach do AO zanotował w obu meczach dodatnie stosunki winnersów do niewymuszonych błędów. Serwis też całkiem przyzwoity.
Rodionov w tym sezonie pokonał Sugitę i Bublika, a więc rywali bardziej wymagających od De Bakkera. W hali grać potrafi. Jedynym mankamentem tego meczu jest to, że Holender świetnie gra z leworęcznymi tenisistami, bilans aż 57-20, lecz mimo to idę w kierunku Australijczyka.
Rodionov -2,5 gema @ 1,75 ⛔
Pinn
Bublik + Olivo

Alexander Bublik w Rennes, a więc w hali rozegra swoje spotkanie z Hugo Gastonem. Pojedynek dwóch młodych tenisistów, gdyż Bublik lat 22, rywal 19. Mimo to, Alexander jest dużo bardziej doświadczony. Potrafi bardzo grać w hali, o czym świadczy chociażby wygrany turniej Chelka w Bratysławie pod koniec tamtego roku. Ograny na arenach, wie co robić, przewyższa tutaj w każdym elemencie. Słabo zaczął sezon, bo od dwóch porażek, ale facet ma ma umiejętności i czas na pierwsze zwycięstwo.
Renzo Olivo z kolei zagra w Urugwaju na nawierzchni ziemnej. Wszyscy pamiętają pewnie jego występy w 2016 roku. II runda AO i świetne 5-setówki, wygrana z Verdasco w Quito czy zwycięstwo z Kohlschreiberem w Hamburgu. Od tamtych spotkań trochę czasu już minęło i niegdyś 78. rakieta świata gra na niższym poziomie. Nie mniej, jest to zawodnik bardzo doświadczony, dobry forehand, świetnie posługuje się topspinem.W porównaniu do innych tego typu zawodników, tzw. &quot;ziemniaków&quot; też nieźle serwuje. Jego rywal Hernan Casanova, typowy zawodnik na ITF-y, jego wędrówki na poziom Chelków kończą się z reguły porażkami w pierwszych rundach i to dość łatwych. Nie widzę innej opcji, niż zwycięstwo Olivo, który jest o klasę lepszy.
AKO @ 1,72 ✅
1xbet
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Punta Del Este (Urugwaj), ziemna
Godzina: 00:00
Spotkanie: Facundo Diaz Acosta - Marcelo Tomas Barrios Vera
Typ: 1
Kurs: 3,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie tenisowe 1 rundy turnieju challengerowego w Punta Del Este. Spotyka się tutaj młody 18 letni Argentyńczyk Diaz Acosta z 21 letnim Chilijczykiem Barriosem Verą. Dla mnie osobiście jest to ciekawie zapowiadające się spotkanie. Dla obu panów będzie to pierwsze spotkanie na cegle w tym sezonie. Diaz Acosta tym turniejem i meczem rozpoczyna nowy sezon. Do tej pory Facundo grał na turniejach juniorskich i w tamtym roku próbował sił w seniorskim challengerze w Montewideo, gdzie przebrnął przez kwalifikacje ale odpadł zaraz w 1 rundzie turnieju głównego. Jako junior radził sobie całkiem przyzwoicie, może nie miał jakiś większych sukcesów, bo w chłopięcych wielkich szlemach odpadał bardzo szybko ale w innych turniejach coś tam wygrywał. Co ciekawe we wspomnianym challengerze w Montewideo w tamtym roku spotkał się w kwalifikacjach właśnie z Barriosem Verą i zdołał go pokonać 2-0 (7-6 , 6-2) a więc jak najbardziej Chillijski zawodnik jest w zasięgu młodego Argentyńczyka. Wprawdzie później na turnieju futures w listopadzie Facundo doznał urazu i od tamtej pory nie grał i to będzie dla niego pierwszy mecz od tamtego zdarzenia więc nie wiadomo do końca w jakiej formie się znajduje. Z pewnością Barrios Vera jest już w tym roku ograny, bo zaliczył już 2 turnieje na nawierzchni twardej i pod tym względem ma przewagę nad swoim rywalem. Jednak ja spróbuję tutaj niespodzianki, przestrzegam jednocześnie, że nie wiadomo w jakiej formie jest Diaz Acosta po tej przerwie, po tym urazie więc grubo tutaj grać nie polecam żeby potem nie było płaczu. Uważam, że skoro był w stanie sobie poradzić w kwalach w Montewideo w tamtym roku z Chillijczykiem to tu też może pokusić się o niespodziankę ale tylko jeżeli będzie w dobrej dyspozycji a tego czy tak będzie nie wiadomo po tej kontuzji. Ja tutaj ryzykuję na niego. Barrios Vera dobrze sobie radzi na cegle głównie na tych amerykańskich kortach ceglanych, które są szybsze niż ten kort tutaj w Punta Del Este. Na tej wolniejszej mączce w tamtym roku Barrios Vera nie pokazał za dużo.
⛔ 0-2 (2-6 , 5-7)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Rennes (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 18:50
Spotkanie: Manuel Guinard - Ricardas Berankis
Typ: 1
Kurs: 5,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dzisiaj próbuję takiej niespodzianki z turnieju challengerowego w Rennes. Wiadomo jakim zawodnikiem jest Litwin i z pewnością jest dużo bardziej doświadczonym i ogranym zawodnikiem niż Francuz Guinard. Z pewnością to Ricardas jak najbardziej jest faworytem tego spotkania, bo broni tutaj również dużo punktów, gdyż w tamtym sezonie doszedł tutaj aż do samego finału, w którym przegrał z Kanadyjczykiem Pospisilem. Guinard również grał tutaj w tamtym sezonie i sprawił w 2 pierwszych rundach niespodzianki wygrywając z Portugalczykiem Eliasem i Łotyszem Gulbisem, odpadł dopiero w ćwierć finale z Brytyjczykiem Broady. Brankis w tym spotkaniu nie powinien mieć problemów ale ja tutaj próbuję niespodzianki. Oczywiście nie zalecam grać tutaj grubo, bo typ bardziej na przeczucie. Wszystko przemawia za Litwinem ale coś mi podpowiada, że nie będzie tutaj mieć łatwo i zaufam temu swojemu &quot;wewnętrznemu głosowi&quot;, jednak jak wspominałem wyżej nie polecam tego grać za jakieś poważniejsze kwoty, bo może być tak jak wczoraj typując wygraną Acosty Diaza, który przegrał jednak w dwóch setach. Berankis pokazał się z dobrej strony na turnieju ATP w Doha awansując z kwalifikacji do turnieju głównego, gdzie zdołał pokonać Włocha Lorenzi i Belga Goffina a odpadł dopiero z Serbem Lajoviciem a następnie wystąpił w kwalifikacjach Australian Open ale odpadł z nich w swoim drugim meczu. Tak więc liczę tutaj trochę na to, że po dwóch tak dużych imprezach teraz na turnieju challengerowym nie będzie miałaż tak wielkiej motywacji, chociaż broni tutaj dużo punktów za finał z tamtego roku. Dużo zależeć będzie tutaj również od serwisu Manuela, bo przy wzroście 196 cm jak będzie dobrze pracował na serwisie, to może zbyt wielu szans przy swoim podaniu Litwinowi nie dać ale z drugiej strony nie z takimi graczami sobie Ricardas radził ;) Wszystko raczej przemawia za Berankisem, Francuz jedyne czym się może tutaj przeciwstawić to mocnym serwisem i mocnymi wymianami ale tylko wówczas, kiedy będzie trafiać w kort.
⛔ 0-2 (2-6 , 4-6)
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Newport Beach (USA) twarda
Godzina: 20:25
Spotkanie:
T.Fritz - M.Giron
Typ: (-1,5) seta M.Giron
Kurs: 2,34✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pierwszy mecz Fritza po wielkoszlemowym Australian Open. Gra z solidnym challengerowcem i swoim rodakiem
Gironem, który ma świetną serię gier w turniejach w Columbus i Orlando (który wygrał).Fritz po długiej podróży z Australii, gdzie zaprazentował się moim zdaniem na 75%swoich możliwości, o ile wogóle podejdzie do dzisiejszego meczu na pewno nie będzie miał łatwo wygrać z Gironem. Dla odważniejszych proponuję zaryzykować zw na Girona po kursie 4,30.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Rennes (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 16:30
Spotkanie: Jurij Rodionow - Antoine Hoang
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz 3 rundy na turnieju challengerowym w Rennes. W 1 rundzie Austriak Rodionow pokonał Holendra de Bakkera 2-0 (7-6 , 7-6) a w rundzie drugiej wygrał z rozstawionym z numerem 1 Francuzem Mannarino 2-1 (6-4 , 4-6 , 6-3). Francuz Hoang z kolei dzięki rozstawieniu nie musiał grać w 1 rundzie a zmagania w turnieju zaczął od drugiej rundy, w której pokonał Czecha Kolara 2-0 (6-3 , 6-4). Oglądałem spotkanie Rodionowa z Mannarino wczoraj na live streamie i muszę przyznać, że podobała mi się gra Jurija. Skoro był w stanie wygrać z rozstawionym z nr 1 rywalem to myślę, że jest w stanie iść za ciosem i dziś ograć Hoanga. Przyznam, że spotkania Hoanga nie oglądałem ale patrząc na wynik wygrał dość łatwo. Rodionov ten rok zaczął całkiem przyzwoicie i myślę, że gra coraz lepiej, robi postępy a jego forma rośnie. Wczoraj pokazał kilka naprawdę świetnych zagrań, których pierwszy lepszy tenisista nie był by w stanie tak precyzyjnie zrobić. To pokazuje, że w młodym graczu tkwi potencjał i tylko od niego samego zależy jak go wykorzysta. Hoang jak najbardziej jest myślę do ogrania i zagram tutaj przeciw faworytowi.
⛔ 1-2 (6-7 , 6-2 , 4-6)
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Newport Beach (USA) twarda
Godzina: 20:30
Spotkanie: D.Young - J.Aragone
Typ:dokładny wynik- 2:0 D.YOUNG
Kurs: 2,05✅
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam.
Dzisiaj skupię sie na meczu Donalda Younga. Amerykanin, który miał słaby poprzedni sezon w dużej mierze przez kontuzje, gra dziś z mocno przeciętnym Arragone. Young o wiele lepszy w każdym elemencie gry od swojego rywala, jeżeli podejdzie w pełni zmotywowany powinien sobie gładko poradzić z przeciwnikiem. Patrząc na poprzednią rundę obaj wygrali po 2:0 natomiast Young miał o wiele trudniejszego rywala(Noah Rubin) niż Arragone, który wygrał z Frantangelo. Według mnie typ na dokładny wynik dosyć pewny. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Rennes (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 16:30
Spotkanie: Jurij Rodionow - Antoine Hoang
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz 3 rundy na turnieju challengerowym w Rennes. W 1 rundzie Austriak Rodionow pokonał Holendra de Bakkera 2-0 (7-6 , 7-6) a w rundzie drugiej wygrał z rozstawionym z numerem 1 Francuzem Mannarino 2-1 (6-4 , 4-6 , 6-3). Francuz Hoang z kolei dzięki rozstawieniu nie musiał grać w 1 rundzie a zmagania w turnieju zaczął od drugiej rundy, w której pokonał Czecha Kolara 2-0 (6-3 , 6-4). Oglądałem spotkanie Rodionowa z Mannarino wczoraj na live streamie i muszę przyznać, że podobała mi się gra Jurija. Skoro był w stanie wygrać z rozstawionym z nr 1 rywalem to myślę, że jest w stanie iść za ciosem i dziś ograć Hoanga. Przyznam, że spotkania Hoanga nie oglądałem ale patrząc na wynik wygrał dość łatwo. Rodionov ten rok zaczął całkiem przyzwoicie i myślę, że gra coraz lepiej, robi postępy a jego forma rośnie. Wczoraj pokazał kilka naprawdę świetnych zagrań, których pierwszy lepszy tenisista nie był by w stanie tak precyzyjnie zrobić. To pokazuje, że w młodym graczu tkwi potencjał i tylko od niego samego zależy jak go wykorzysta. Hoang jak najbardziej jest myślę do ogrania i zagram tutaj przeciw faworytowi.
Błagam o czym ty piszesz. (Skoro byl w stanie wygrać z rozstawionym nr 1 to myślisz że może iść dzisiaj za ciosem i ograc Hoanga. Zagrasz tutaj przeciwko faworytowi?
Mannarino od dłuższego czasu nic nie pokazuje, ciężko się ogląda jego grę. Tak naprawdę rozstawienia czy ranking nie ma żadnego znaczenia, liczy się tylko forma.
Hoang faworytem dzisiaj? A to z jakiej racji?
To są zbliżone poziomy, wiele się tu może wydarzyć ale na pewno nie jest to mecz w którym jest jakiś faworyt.
Naprawdę, zanim coś napiszesz dowiedz się trochę więcej.
Samego typu jednak nie neguje , jeśli miałbym iść w stronę któregoś to byłby to Francuz.
I tak też robię :
Hoang(1.8) STS. ✅
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Newport Beach (USA), twarda
Godzina: 23:00
Typ: gemowy handicap (-2,5) D.Young
Kurs: 1,89✅ 12:3
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Witam.
Po dwóch udanych typach w poprzednich dniach postaram się pociągnąć i dzisiaj jakąś analizę:]
Dzisiaj typuję zw Younga z lekkim handicapem gemowym. Oglądałem wczorajsze mecze obu panów i teoretycznie trudniejsze zadanie miał Altamirano, aczkolwiek Dustin Brown(wczorajszy przeciwnik Altamirano) jest dla mnie tenisistą zagadką gdyż widziałem jego kilkadziesiąt meczy i bardzo często nie wiem czy jest bez formy czy po prostu mu się nie chce. Natomiast Donald Young wygrał z Aragone i szczerze powiedziawszy nie zachwycił mnie. Stać go na o wiele więcej i wczorajszy wynik nie odzwierciedla dla mnie jakości gry na jaką go stać.
Altamirano o wiele młodszy i jeszcze nie do końca wyrobiony zawodnik będzie popełniał na pewno więcej błędów a i z timingiem przy serwisie czasami krucho. Więcej szans na przełamanie będzie miał na pewno Young.

T.Fritz - M.Kecmanovic / godz. 20:30
dw: 2:0 Fritz 2,15⛔ 2:1 Fritz
Fortuna
Krótko jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz Fritza. Widać że puścił go już jet lag po powrocie z AO i nawet jest zmotywowany do grania w tym turnieju. We wczorajszym meczu z Quirozem już o wiele lepsza gra niż w meczu z Gironem. Powinien sobie gładko poradzić z Kecmanovicem, który wczoraj męczył się trochę z Bellucim(specjalistą od kortów ziemnych).
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Newport Beach (USA)
Godzina: 19:00
Spotkanie: D.Young - B.Schnur
Typ: 2
Kurs: 2,39
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
✅

Witam.
Dzisiaj w turnieju w Newport Beach pojedynek Amerykanina z Kanadyjczykiem. Może wielu z was zaskoczy mój typ ale uważam że jest on całkiem prawdopodobny. Wczoraj Donald rozjechał Altamirano, ale nie jestem wciąż przekonany co do jego gry. Po prostu Altamirano zagrał FATALNIE.Dziś na jego drodze Brynden Schnur. Bardzo solidny challengerowiec, który przede wszystkim gra na sto procent w każdym swoim meczu i niezależnie od formy dnia stara się zaprezentować zawsze jak najlepiej,Skupia się na każdej akcji, i w tym upatruje dzisiaj szanse dla niego na zwycięstwo.Seta ugra na pewno ale czy wygra? Moim zdaniem szanse w tym meczu ma 70 - 30.
Przypominam że jest to moja subiektywna interpretacja. Jeżeli macie inne zdanie chętnie je poznam.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Newport Beach (USA)
Godzina: 20:30
Spotkanie: T.Fritz. - B.Shnur
Typ: Tiebreak w spotkaniu - TAK
Kurs: 2,16 ✅ (7:6, 6:4)
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam.
Przed nami ostatni mecz turnieju w Newport Beach. Dzisiaj dla mnie najpewniejszym typem na to spotkanie jest to że będzie tie-break w spotkaniu. Obaj zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony w tym turnieju. Oczywiście dużo łatwiej dojście do finału przyszło Fritzowi, nowej nadziei Amerykańskiego tenisa(oprócz pierwszego meczu). Schnur gra cały czas na swoim solidnym poziomie i jest w swoim żywiole. Turnieje serii challenger to nie jest ambicja dla Taylora tak czy inaczej będzie chciał na pewno wygrać ten turniej. Mój typ na tie-break podpieram tym że jest to finał i obaj gracze, a w szczególności Brynden Schnur, będą pilnowali własnego serwisu. Obaj serwują bardzo przyzwoicie. Szanse na zwycięstwo oceniam 75 do 25 na korzyść Fritza ale na pewno Schnur będzie walczył jak zawsze o każdy punkt. Moim zdaniem typ na tie-break w spotkaniu bardzo prawdopodobny i kurs jak dla mnie trochę zawyżony, ale jak dają to ja biorę :]. Pozdrawiam
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Fritz - Schnur✅
Jak najbardziej Fritz. Pamietamy go z ubieglego roku, troche nawygrywal 1-2-3 rundy, stad sluszne zalozenie, by grac na niego. A Sznur to challengerowiec, pewnego pulapu nie moze poki co przeskoczyc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom