>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

21. kolejka Serie A [26.01 - 28.01.2018]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Milan - Napoli typ Napoli kurs 2.05 forBET
O Milanie w tym momencie bardzo głośno. Niebywały transfer zakup Krzysztofa Piątka, który rozwinął się można powiedzieć w bardzo szybkim tempie. Mimo wszystko Piątek nie wiadomo czy od razu wystąpi jako czołowy napastnik w tak ważnym meczu. Napoli według mnie nadal ma cień szansy na Mistrzostwo Kraju, ale zadanie jest bardzo ciężkie ponieważ przewaga wynosi dziewięć punktów więc sporo. Ostatnie mecze Napoli to trzy zwycięstwa pod rząd z Lazio, Sassuolo oraz Bologna. W tym spotkaniu niestety nie zagra Hamsika czołowy rozgrywający drużyny Napoli. Jeśli chodzi o Milan to zwycięstwo właśnie z Genoa, porażka z Juventusem, dwa zwycięstwa z Sampdoria oraz Spal i remis z Frosinone. W składzie nie zagra Biglia, Bonaventura, Caldara. To są ostatnie spotkania jakie rozegrał oba zespoły. Patrząć na bezpośrednie pojedynki tych zespołów to na pięć ostatnich pojedynków Napoli odniosło cztery zwycięstwa i padł jeden remis więc zdecydowanie na plus w stronę Napoli. Czy Napoli myśli jeszcze o Mistrzostwie myślę, że tak teraz czeka Juventus bardzo ciężki pojedynek z Lazio gdzie Rzymianie mogą urwać jakiekolwiek punkty,ale ja się oczywiście tego nie spodziewam i także gram na Juventus. Według mnie Napoli bierze ten mecz i nadal włącza się walkę o fotel lidera oraz powiększenie swojej przewagi nad rywalami z dołu tabeli. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Parma - Spal 1 @ 2.50

Pojedynek w którym gospodarze są dla mnie faworytem. Parma ( 9 msc. - 28 pkt.) 2 rundę rozgrywek rozpoczęła od wyjazdowej wygranej w Udine co bez wątpienia było pewną niespodzianką i pozwoliło awansować o 4 oczka w górę tabeli. Goście ( 16 msc. - 18 pkt.) prezentują się słabiej głównie remisując i przegrywając czekając na zwycięstwo od 20.10.18 kiedy to sensacyjnie pokonali Romę w Rzymie ( 2:0). Jednak mimo tej wygranej to właśnie wyjazdy są ich piętą Achillesową gdyż z 18 zdobytych oczek jedynie 7 wywalczyli w delegacjach ( 2-1-7). Jak widać na własnym boisku czują się dużo lepiej i jeśli już to głównie tam punktują.
Co prawda Parma grając w domu z takimi średniakami jak Bologna ,Chievo czy Frosinone remisowała ma jednak według mnie więcej jakości zwłaszcza w przodzie gdzie Inglese czy Gervinho są niebezpieczni dla każdego rywala prezentując niezły poziom. Sądzę że tym razem Gospodarze po niezłym wejściu w drugi etap rozgrywek podtrzymają ten trend pokonując niewygodnego choć słabego rywala.
Empoli - Genoa 1 @ 2.34
Nastała nowa rzeczywistość dla Genui. Brak Piątka musi odbić się na grze ofensywnej drużyny przynajmniej w pierwszych kilku spotkaniach gdyż jak się okazało Polak był piłkarzem wyjątkowym w tej ekipie i całej lidze. W tym układzie balansujące na krawędzi spadku Empoli ( 17 m - 17 pkt.) zapewne dołoży wszelkich starań by ograć w domu będącego 3 oczka wyżej rywala ( 14 m - 20 pkt.) i zdobyć bardzo potrzebne punkty. Gospodarze w domu radzą sobie nie najgorzej ostatnio , wygrywając z takimi zespołami jak Udinese , Atalanta , Bologna , Perugia a więc porównywalnymi do dzisiejszego rywala , przegrali natomiast z Sampdorią i Interem czyli ekipami mocniejszymi.
Czy zatem Genoa zdąży sprowadzić w miarę szybko napastnika na miarę Polaka?...Jak zapewnia Gianluca Di Marzio już w weekend w klubie ma zameldować się Antonio Sanabria wypożyczony z Realu Betis , lecz czy Paragwajczyk zdąży wkomponować się tak szybko w drużynę by efektywnie zagrać w Poniedziałek śmiem wątpić. Tak czy inaczej gospodarze są dla mnie faworytem w tej potyczce i sądzę że wygrają.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Należy mieć na uwadze,że jutro na San Siro, Napoli zagra nie tylko bez Hamsika,ale też bez Allana (oczywiście nie ma to związku z ewentualnym transferem do PSG ,po prostu zapomniał zgasić światło w garażu więc musiał zostać w Neapolu) i na pewno ten brak będzie widoczny w środku pola.
Co do Piątka to raczej powinien zagrać,nawet jeśli nie od początku to wejdzie z ławki i od razu będzie miał trudne zadanie zmierzenia się z najlepszym(pod względem fizycznym,taktycznie czy technicznie jeszcze nie) aktualnie środkowym obrońcą świata .
Kurs na bramkę Piątka (podczas gdy nie jest pewne ile minut spędzi na boisku) w okolicach 3,to trochę mało wg mnie.
Nie jest to łatwy mecz do typowania,ale jeśli już to szedłbym w under bramek 2,5 około @ 1,9 (0:0)✅ (poprzedni mecz z 5cioma bramkami wg mnie trochę zamazuje obraz) lub/i over kartek 4,5 około @ 1,6.(4 żółte i 1 czerwona,ale jako konsekwencja 2 żółtych,więc nie wiem czy każdy buk rozlicza to na plus)
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Spotkanie : Sampdoria - Udinese
Typ : Sampdoria i Quagliarella strzeli(musi wystapić od początku)
Kurs : 3.0
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Gospodarze na ósmym miejscu, ze stratą zaledwie czterech punktów do czwartego miejsca, dającego prawo do gry w LM. Przed tygodniem remis we Florencji i dwie bramki Fabio Q. Udinese 15, z przewagą czterech punktów na strefą spadkową. Ostatnio domowa porażka z Parmą. Jak widać całkiem odmienne cele, dla obu zespołów Kilka słów o Quagiarelli. W ostatnich tygodniach znakomita forma. Od początku grudnia 9 bramek. Dla porównania Milik ma osiem, Kryśka sześć, czy nasz bohater transferowy pięć ( o liderze tej klasyfikacji, Zapato,napiszę jutro). Łącznie, w tym sezonie 14 bramek i pierwsze miejsce wśród najlepszych snajperów(razem z CR7 i Zapatą). Dla mega odważnych dublet włoskiego napastnika@ 6,3 ✅fortuna.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅✅✅ Typ wszedł jak &quot;gorący nóż w roztopione masło&quot;! 4:0! Dublet i asysta Quagiarelli, a i nasz Karolek &quot;ukuł&quot;. Super.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Quagiarella gol 1,95 ✅
Milik 2.65 ⛔
Typy forbet:
Dwoch zupelnie innych zawodników obaj z wielkim serduchem do gry, obaj w wyscigu o krola strzelców w Serie A. Pan piłkarz Fabio notuje jakas kosmiczna serie 9 meczy z bramka, Arkadiuszo chyba 8.. Milik to nie tylko lis pola karnego ale tez fajny rzut wolny, być może podejdzie do karnego. Jak patrze na Calabrie Zapate to nie wierze ze Arek nie bedzie mial 2,3 sytuacji.. Obroncy Udine to klocki Gervi chodzil ostatnio miedzy nimi jak miedzy kołkami...
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Milan - Napoli
Typ: 1 [DNB]
Kurs: 2,10
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Starcie Milanu z Napoli na pewno będzie cieszyło się ogromną popularnością, bo w końcu to potencjalny debiut Krzysztofa Piątka i generalnie spotkanie hitowe we włoskiej lidze. Napoli jest w tym sezonie duzo regularniejsze i mimo, że wyprzedza Milan tylko o dwa miejsca w tabeli to ta przewaga punktowa jest już spora. Wydaje się jednak, że tej zimy w Mediolanie doszło do pozytywnej zmiany i samo przyjście Paquety dało sporo piłkarskiej jakości. Transfer Piątka wygląda ciekawie, choć cieżko przewidywać, że Polak już w tym meczu odegrał jakąś ważną rolę. Napoli przegrało ostatnio w Mediolani z Interem i moim zdaniem Milan także stać na powtórzenie sukcesu swojego derbowego rywala, a ten kurs na draw no bet wygląda dość interesująco.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Milan dupy nie urywa, ostatni mecz z Genoą mogli spokojnie przegrać albo zremisować, gdyby nie niemoc strzelecka ich przeciwników. Napoli jest groźniejsze niż Genoa, jak i skuteczniejsze, ale zamiast typu na wygraną gości, celuje w ich rożne, Napoli intensywnie atakuje i to po ich stronie będzie pałeczka, a linie nie są bardzo wysoko wystawione
over 5.5 @1.97✅ i over 6.5 @2.85✅ na unibecie
8 rogów
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Luis Muriel gol 2.55 forbet ✅
Chievo - Fiorentina 12:30
Kolumbijczyk spragniony gry po tym jak spędzil czas na oczekiwaniu na swoja szanse w Sewilli. W lidze zameldowal sie z buta wysadzajac w powietrze defensywe Sampy w powietrze. Ok, to jeszcze o niczym nie świadczy ale patrzac na wystepy obrońców Chievo myśle że beda miec z nim problemy. Przy wsparciu mlodego Cholo i Chiesy coś sie z tego urodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Chievo - Fiorentina
Typ-0 do przerwy
Kurs-2.05
Mecz w samo południe,goście faworytem,choć uważam że prędzej tu będzie remis 0-0 lub 1-1.
Sprawdziłem jak grają obie drużyny do przerwy i tak,Chievo u siebie 2-4-3 a goście 1-7-2.
Jak widać remis do przerwy jest jak najbardziej realny,dla mnie takie argumenty wystarczą do zagrania tego typu po niezłym kursie.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Godzina 15:00
Spotkanie : Atalanta - Roma
Typ : Zapata strzeli (musi wystąpić od początku)
Kurs : 2,1
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Witam serdecznie! Tak jak obiecałem wczoraj, na tapetę biorę Zapatę. 27 letni, kolumbijski napastnik, od poczatku grudnia odpalił prawdziwa &quot;petarde&quot;. W ośmiu meczach zdobył 14 bramek... W ostatniej kolejce &quot;czteropak&quot; z Frosinone. Zrobiło to na mnie wrażenie, ale nie aż takie , jak ostatni domowy mecz Bergamo z Juve. Jest 26 grudnia. Atalanta z delikatna przewagą nad Starą Damą. Samobójcza bramka Djimsitiego i miejscowi muszą odrabiać straty. Zapata, dwa razy z rzędu pokonuje Szczesnego. W końcówce Krystyna strzela na remis. Juve traci pierwsze wyjazdowe punkty i 20% straconych bramek w sezonie. Najlepsza defensywa w lidze, skarcona dwukrotnie. Robi wrażenie. Dzisiaj do Bergamo przyjeżdża Roma, która na wyjazdach(3-3-4, br 10-10), nie błyszczy jak Juve(8-1-0, br 19-6). W pierwszym meczu w Rzymie 3:3. Logicznie rzecz biorąc, to Zapata powinien przynajmniej raz wpisać się na listę strzelców. Oby był to trafny wybór.
Pozdrawiam i powodzenia!
Typ na✅. Za tego karnego, dla Zapaty::zoltakartka:. Za tę bramkę, po chwili :champagne:. Magiczny dotyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Witam. Tu krótko. Uwagę moją przykuło dziś spotkanie:
Atalanta - Roma 15:00

Spoglądając na H2H w/w zespołów łatwo można spostrzec wymianę punktów w ostatnich 5 sezonach.
I tak:
Atalanta - Roma 1:1 - 01.12.2013
Roma - Atalanta 3:1 - 12.04.2014

Atalanta - Roma 1:2 - 22.11.2014
Roma - Atalanta 1:1 - 19.04.2015

Roma - Atalanta 0:2 - 29.11.2015
Atalanta - Roma 3:3 - 17.04.2016

Atalanta - Roma 2:1 - 20.11.2016
Roma - Atalanta 1:1 - 15.04.2017

Atalanta - Roma 0:1 - 20.08.2017
Roma - Atalanta 1:2 - 06.01.2018

Roma - Atalanta 3:3 - 27.08.2018
Atalanta - Roma ?:?- 27.01.2019
W związku z powyższym, sumując punkty i bramki wszystko się zgadza i wychodzi po równo. Sytuacja w tabeli też bardzo sprzyja aby był:
X @3,80 TOTO.nl ✅✅✅
Do tego, zwracając dokładniejszą uwagę na remisy tych drużyn wychodzi na dziś:
DW 1:1 @ 6,70 TOTO.nl
DW 3:3 @ 30,00 TOTO.nl ✅✅✅ Pięknymi aktorami są Ci piłkarze. Mam nadzieję, że też skorzystaliście! Zapata moim zdaniem specjalnie karnego przestrzelił... by później przy całkowicie biernej postawie obrońców i bramkarza wturlać piłkę do siatki. Od momentu 3:3 spotkanie lekko siadło ;)
Żal by było nie spróbować co z tego wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Gervinhio gol 3.4 ⛔
Parma Spal 15:00
Atalanta Roma rzut karny tak 3.00 ✅
Forbet
Iworyjczyk jest siła napedowa Parmy jego wystep z udine poezja dziś przy tu uwaga calkiem kumatych obrońcach którzy ostatnio jak dzieci we mgle może cos ukłuć.
Typ taki z racji dużej dozy młodości i determinacji myśle że głowy sie zagrzeja. Sedzia dyktowal karnego przeciw Romie w meczu z Viola, ostatnie mecze to tez spora liczba karnych dla rzymian.
Jak sedziowal Pan Calverse to zawsze byl btts, taka ciekawostka ????
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Godzina 15:00
Spotkanie : Atalanta - Roma
Typ : X (OBIE STRZELĄ)
Kurs : 3,95
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Atalanta jest niepokonana w trzech ostatnich meczach ligowych, w których strzeliła trzynaście bramek! Ogólnie jest to najskuteczniejsza drużyna w Serie A notowała powyżej 2,5 bramki w 11 z 12 poprzednich starć. Również w 5 z 6 bezpośrednich spotkań pomiędzy Atalantą i Romą obie drużyny trafiały do siatki. W sześciu z siedmiu poprzednich spotkań w Serie A Roma potrafiła strzelać dwie i więcej bramek. Z drugiej strony Roma traci przynajmniej jedną bramkę w 80% swoich starć w lidze. Proponowany mój typ to remis i obie druzyny strzelą
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lazio - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2,05
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Juventus w Serie A ma trochę swoją ligę i w tym sezonie jest to jeszcze bardziej widoczne. O ile rok temu dość długo fani Napoli mogli liczyć na tytuł to wydaje się, że w tych rozgrywkach nikt nawet Starej Damie nie zagrozi. Bilans oraz gra niezwykle imponujące, a dziś wyjazd do Rzymu, gdzie Lazio jest solidne, lecz no w bezpośredniej rywalizacji z Juventusem nie daję im większych szans. Kurs wynoszący ponad 2,0 na Juventus we Włoszech to nie jest coś częstego i choćby przez to warto dziś spróbować grać w stronę gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom