>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Forumowe Łapu Capu

vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
post miesiąca ????????????

A nawiazujac jeszcze do kontuzji Curyego czy nie sadzicie ze w dzisiejszych czasach mozna posmarowac parkiet jakims swinstwem? W dzisiejszych czasach, opracowanych heatmapach jaki to problem zlokalizowac miejsce, gdzie czesto jest i posmarowac jakas pasta sliska i problem upierdliwego zawodnika rozwiazany? Na to mi wygladalo gdy widzialem kontuzje...

????

że też nikt nie nabiegł na to specjalnie posmarowane miejsce przez prawie całą pierwszą połowę... :mrgreen:


z rana ciąg dalszy :grin:

Co do kontuzji Curryego dziwie sie ze nikt nie wpadl na pomysl sprawdzenia co to za maz byla na parkiecie, sekunde przed nim przewrocil sie zawodnik Houston juz wtedy gra powinna byc przerwana, ewidentnie cos bylo rozmemlane. Dla mnie to pulapka jak nic, dziwie sie ze nikt nie podjal tematu
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Rosol - Wawrinka

Rosol +1.5 seta 4.33

Krótko bo czasu mało, grali dokładnie 3 dni temu w Genewie, tam Wawrinka wygrał 2:1, rok temu w też na mączce ostatnio też wtedy wygrał 2:1, Rosol do końca mu nie leży, a ten w ostatnich tygodniach prezentuje na prawdę fajną formę, pewnie żałował gdy dowiedział się właśnie że już w 1 rundzie trafił na obrońcę tytułu. Ale mówię, na prawdę fajnie gra, 3 dni temu wygrał na mączce seta jako jedyny w tamtym turnieju ze Stanem, czemu teraz miałby niby tego nie powtórzyć? Wtedy 3 dni temu też wam podawałem ten typ na +1.5 seta i siadło
????
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Konar jak zawsze, PRO 100%, reszta Janusze. A jak typ nie wejdzie, to musiała iść &quot;ustawa&quot; :mrgreen:

Dla mnie ten mecz to byla ustawka Czech do pewnego punktu meczu wymiata a potem grzecznie oddaje.
Ja właśnie często mysle i stawiam pod katem bukmacherskim a nie sportowym bo nie jestem Januszem jak 99% udowodnilem ze zarabiam a ze mi jeden typ nie wejdzie bo AKURAT poszla ustawa

Ja właśnie często mysle i stawiam pod katem bukmacherskim a nie sportowym bo nie jestem Januszem jak 99%
po czym ładuje Stacha -8 z gościem, który zawsze mu napsuje krwi i urywa sety... bo to przecież szlem
 
psm 921

psm

Użytkownik
Typ wszedł co chcesz?
Nie wyrywaj z kontekstu tylko zacytuj cały post;
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2.liga Danii Godzina: 18:00 Spotkanie: Vejle - Vendsyssel FF Typ: X2 Kurs: 1.65 Bukmacher: Unibet Analiza: Mój typ jest bardzo prosty , ponieważ gospodarze dawno nie przegrali , a goście dawno nie zdobyli trzech punktów więc myślę , że wygrają goście , ale zagram dla pewności z podpórka.
...po drugie to co to za łapu capu? Po trzecie to wiesz gdzie się kończy w bukmacherce w oparciu o takie analizy ?...
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Myslicie, ze Benzema bedzie obecny podczas pierwszego meczu Francuzow na Euro z Albania? Do repy go nie powolali ale chyba sie nie obrazil na caly kraj szczegolnie, ze fani czesto daja znac, ze decyzja trenera co do wykluczenia Benzemy im sie nie podobala...
A kogo to terefere?
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Otóż to, syf jak uj ???? Rzuciłem te 40 na PPV żeby się nie paprać ze streamami, ale i tak rozłączało co parę sekund na IPLI więc ten kabaret obejrzałem... na streamie ????

Nie znam się na tym sporcie, ale KSW raczej mało ma wspólnego ze sportem, który sam w sobie jest naprawdę super sprawą. Ale KSW to nie MMA. To cyrk. Rozrywka dla debili
:grin::grin::grin::grin:
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Mimo wszystko wielu osób głosujących na KO pogoda nie zatrzyma bo skoro protestowali w święta przed sejmem, skoro w obronie sądów były setki tysięcy i miliony przed telewizorami to nie sądzę aby pogoda ich powstrzymała...
Można wprowadzić Reputację minusową?? Po np. dojściu do -100 ban dożywotni?? Mogą tą reputację ujemną przyznawać osoby powiedzmy z minimum półrocznym stażem
 
Do góry Bottom