A-League

perek99 20,9K

perek99

Może być łamaczek, historia pokazuje (kolega wyżej pisał) i Adelaide walczy o play off(nie ma pewnych) a goście to wiadomo, o nic.

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie za bardzo można do tego tak podchodzić. Tu nie gra się o nic. Pisałem o tym wczesniej. Co do łamaka to poproszę raz ????
To, że nikt nie spada, nie znaczy, że ostatnie lachudry mają lekko. Wooden spoon to powód do drwin, mniej kibiców i sponsorów itd./QUOTE]
Live
Doliczony, ręka, Var i nie ma karnego. No jak ma być łamak, to sędzią też chcę zarobić ???? mój x ht poszedł w p.....u, drobne ale ⛔
No trudno, mecz ch... się układa, mam nadzieję, że po przerwie Redsi się ogarną. za drobne z sakiewki rzucę na 1 po @ 2,90 ✅... Comeone the Reds!
2 poł. Wyrównali, ale to mało, no lekko nie ma... 92 min. Blackwood (ofc) i 2-1 uff...

Otrzymane punkty reputacji: +17

perek99

Central Coast Marines powyżej 1,5 kartki kurs 1,7 totolotek
Sporo faulują (aż 10 w pierwszej połowie), gospodarze gonią wynik, spora szansa, że przynajmniej dwa ::zoltakartka: wyłapią po przerwie.

pikobans 10K

pikobans

natas wspomniał o łamańcu , i kurde kto wie jak to sie rozwiąże...jak sie uda to szacun za rozkminke ???? ja zagrałem klasycznie rogi over 9,5... w drugim meczu skusilem sie na czytsą jedynke... zobaczymy co z tego będzie pozdro!

natas 8,1K

natas

Z tego co zaobserwowałem w 1 połowie to w groźnych sytuacjach 2-2 (trochę mi transmisja przerywa czasami) a goście po nawet ładnym strzale prowadzą 0-1. Doliczony czas pierwszej połowy i ewidentna ręka w polu karnym. Sędzia sprawdza poprzez VAR i nie ma karnego. Wałek?

Otrzymane punkty reputacji: +24

qowalsky6

Ja to widziałem, wałek w biały dzień. .. A jeszcze jakość Var była b. dobra...

natas 8,1K

natas

Masakra jakaś, odbiło się od bramkarza, uderzyło typa w rękę, myślę ooo to karny na 100% jak sprawdza VARem. A tu decyzja o braku karnego podtrzymana! :eek: Aż ciekaw jestem 2 połowy.

majekx 731,5K

majekx

Perth - Jets

Glory wychodzi ofensywnie z atakiem Ferreira, Keogh i Castro... to musi zaowocować bramkami... pobieram:
1 - @1,85 - 2j ✅
ov2,5 - @1,72 - 0,8j ⛔
Co z tego wyjdzie.. przekonamy się za 2,5h.
kolejny już raz, gdzie ręka w polu karnym, a VAR mówi że nie ma... może akurat jak jest sytuacja to sędziowie od VARu sobie na papierowa wychodzą?

R 367

romeo12345

Poprostu nabita byla ta reka:sun: Za lebka jak gralismy w pilke i ktos przypadkowo dostal w reke to mowilo sie ze nabita i gralo sie dalej. Widac sedzia ze starej szkoly ????

Otrzymane punkty reputacji: +25
natas 8,1K

natas

Chciałbym w to wierzyć hyhy :&gt; Już 1:1 ;)

majekx

wg mnie post kolejki.... &#39;sędzia ze starej szkoły&#39;.. ????

qowalsky6

Kolejka 16
Na sucho taki pomysł &quot;taśmowy&quot; za drobniaki:
25.01. 09:50 Brisbane Roar - WS Wanderers - over 2,5 @ 1,55 - no nie wiem dlaczego by nie miały paść gole?
Edit
Kolejny horror i FT 2-2 ???? ✅
26.01. 07:35 Wellington Phoenix - Melbourne City - 1 dnb @ 1,80 - druga porażka u siebie? City to nie Sydney.
edit
FT 1-0, Kurto super, Nixi dużo szans ale nieskuteczni... ✅
26.01. 09:50 Melbourne Victory - Sydney FC - 1x @ 1,40 - 2 wyjazdy Sydney w krótkim czasie, punkt dla Big V.
edit
Fajnie ft 2-1, zacięty mecz ale super dla V ✅
27.01. 08:00 Adelaide United - Central Coast Mariners - 1 @ 1,40 - nie widzę przeciwskazań dla Redsów.
edit
Jednak był horror ale ff 2-1 ✅
27.01. 10:00 Perth Glory - Newcastle Jets - 1 dnb @ 1,40 - Glory &quot;powinni&quot; dać radę ale... wiadomo.
Razem = @ 7,87 GL!
Zazwyczaj tego nie robię (przy drobnych i miedziakach) ale moniakami dam kontrę na Jets bo kursu szkoda...

qowalsky6

2 poł. Wyrównali, ale to mało, no lekko nie ma... 92 min. Goodwin i 2-1 uff..
Horror był ale z happy endem ????
Witam. Zwróciłem dziś uwagę na pewną ciekawostkę w jednym meczu tej ligi a mianowicie:
Adelaide United - Central Coast Mariners 8:00

Wypatrzyłem ciekawe H2H między tymi dwoma zespołami a dokładniej chodzi mi o łamanie w meczach tych drużyn co sezon. Oto jak się prezentuje:
Central Coast Mariners - Adelaide United 1:3 (1:0) - 14.02.2016
Adelaide United - Central Coast Mariners 1:2 (1:0) - 06.11.2016
Central Coast Mariners - Adelaide United 2:3 (1:0) - 25.03.2017
Central Coast Mariners - Adelaide United 1:2 (1:0) - 16.11.2017
Może i te łamania były przypadkowe, jednak nie omieszkam za drobne spróbować zagrać tego meczu, bo aż się prosi powiedzieć &quot;sprawdzam!&quot; ;) A więc: