>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-27.01.2019

Status
Zamknięty.
L 39

luquu

Użytkownik
Wszedłem na forum z zamiarem podzielenia się własnymi przemyśleniami na temat jutrzejszego półfinału, jednak najpierw dorzuce swoje 3 grosze w temacie teoretycznego starcia Nadala z Djoko. Bardzo mylne może okazać się &quot;wrażenie&quot; jakie osoba nieznająca się zbytnio na tenisie może odnieść po obejrzeniu dotychczasowych pojedynków na AO Nadala i Djokovicia. Djoko jest graczem z najwyższej pułki, ale jego gre można opisać krótkim zdaniem: &quot;Gra jak wszyscy, tylko lepiej(dużo lepiej)&quot; i to właśnie sprawia że jego oponenci nawiązują z nim mniej, bądź bardziej skuteczną walkę. Nadal natomiast gra tenis z kosmosu. Nikt tak nie udeża piłki, nikt tak nie porusza się po korcie. Tsitsipas dostał bęcki, bo sposób w jaki grał był jak woda na młyn dla Rafy. Ale skąd on biedny ma wiedzieć jak odbierać te świdry Hiszpana? No właśnie, a Novak to wie(mniej więcej xD). Otwarta wymiana z Nadalem nie przejdzie, nigdy nie przechodziła a mimo to Djoko umiał sobie z nim poradzić. Jeżeli dojdzie do finału Novak-Rafa to będziemy mieli batalie i piękne widowisko. Kto wygra? Nie wiadomo, nigdy nie wiadomo ???? jak już djoko przejdzie Francuza i wystawią kursy będzie można pomyśleć.
Wracając do jutrzejszego półfinału. Jestem oczarowany postawą Pouille, gość gra bardzo dobrze, równo, nie pęka w kluczowych momentach. Bardzo dobrze radzi sobie na returnie. Rao bił i bił ale nie mógł się przebić, często nawet 1 serwisem. Wcześniej równie efektowanie poskładał Coricia. Bije dość mocno i kątowo z forhendu co jest bardzo ważne w starciu z człowiekiem ścianą jakim jest djoko. Czy to wszystko sprawia, że poillie ma moim zdaniem realne Szanse ograć Serba?? Nie wiem, ale kurs rzędu 12 przy takim 5 na Tsitsipasa z Nadalem to jest komedia. 12 w Półfinale AO na gościa z &quot;szerokiej czołówki&quot;. Już mniej było na cechinato rok temu w paryżu, który w tamtym czasie był bodajże w ósmej dziesiątce rankingu. Djoko tracił frajerskie sety z Shapo i Medwiediewem, jak Francuza nic nie boli i zagra jak w poprzednich rundach a nawet może i nieco gorzej to nie ma bata żeby nie ugrał tu seta. Dlatego gram kilka betów w strone, powiedzmy zaciętego meczu ???? Tutaj raczej albo większość wejdzie albo nie, bo win condition jest bardzo zbliżony i opiera się na solidnej grze Francuza.
1.Liczba tie-breaków over 0.5 ⛔
2. Liczba minut ponad 140.5 ⛔
3.Hendi setów +2.5 Pouille ⛔
Jeszcze gram na czutke over 10.5 gema w 1 secie ⛔ , ale wewnętrznie czuję że to nie jest mądre ^^ Jakby ktoś chciał to można za drobne
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Pouille kto więcej podwójnych błedów (remis zwrot) 2 ✅

Naprawde nielatwo ugryzc ten mecz by zrobic jakis kurs. Oczywiscie nie dlatego, ze brakuje faworyta, bo porazka Serba bylaby sensacja, ale undery na linie gemow sa strasznie zanizone u bukmachrow, a 3:0 to zawsze ryzyko.
Ogolnie jestme przeciwnikiem grania jakis egozotykow, ale wyjatkowo sprobuje taki wlasnie zaklad.
Pouille wiadomo, ze stawia na sile. Z tak dobrze grajacym przeciwnikiem cieazko bedzie mu szukac punktow i bedzie Francuz skracac wymiany. Pouille jak dobrze przylozy to potrafi wygrac niejednego winnera. Jednkaze kazde drugie podanie Pouille,a bedzie pod presja, wiec podejrzewam ze beda zagrania ze Pouille nawet na drugim seriwsie bezie chciec cos dolozyc z sily, a to zwieksza sznase popelnienia podwojnego bledu.
Przy rownej ilosc podwojnych bledow jest tutaj zwrot, wiec to wydaje sie tez dla typujacego fajnym rozwiazaniem. Spodziewam sie tych podwojnych bledow serwisowych u Pouille&#39;a wiecej. Kurs rzedu 1.5 wydaje mi sie tu niezlym pomyslem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pouille - 1.5 asa @1.60 1xbet ⛔
Oraz under 17.5 asow 2.75 1xbet ✅
W kazdym meczu pouile. Serwuje sporo asow W porównaniu do djoko .
CzujeSzybki mecz wiec dodatkowo gram under 17.5 asow. Gdzie indziej kursy na taki under to 1.83.a tutaj 2.75
 
kamsat 0

kamsat

Użytkownik
Jako , że Nolas w finale z Rafa bo Pluj raczej nie zagrozi nie ma co brać Novaka po 1,07 kursie. Ja proponuje wziąć Djokovic ponad 65 % skutecznosci 1 serwisu . 1,84 fortuna A wiec po 1 serwisie wygranie 65 % dla Novaka nie powinno byc problemem jako ze w calym turnieju w kazdym meczu ponad 70 80 % łapie . Pouille nie jestem jakimś dobrym returnerem, wrecz przeciwnie, francuz bazuje na swoim serwisie a na returnie jest tragedią. Nie wiem jak to się stało ze Raonica łamał jak zapałkę, może Rao popił trochę za dużo wina po ograniu Alexa . Tak czy owak Djoko bierze i mecz i % wygranych piłek po pierwszym serwisie tez powinien mieć na poziomie 70 % .
Tylko, że tutaj chodzi o procent trafienia pierwszym serwisem, a nie wygranie piłek po nim.
Djokovic to zawodnik niekatujący swoich rywali tak gładko, jak to robi choćby Nadal, więc warto poszukać handicapów w stronę Francuza. (od 6,5 wzwyż)
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Spotkanie:N. Djokovic - Pouille L.
Godzina: 9:40
TYP: L. Pouille wygra przynajmniej jeden set ⛔
Kurs: 2,44
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam
Dzisiaj półfinał z udziałem Serba i Francuza. Djokovic w przeciwieństwie do Nadala tracił już sety na tegorocznym AO. Pouille natomiast trafił z formą fenomenalnie. Jest dla mnie więcej niż prawdopodobne że urwie seta Serbowi, który ostatnio potrafi mieć przestoje w swojej grze. Jak dla mnie typ bardzo pewny. Pozdrawiam
 
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
Djokovic-Nadal 2, 2.1 Unibet ⛔
Dawno się nie udzielałem na forum, ale obok tego pojedynku nie mogę przejść obojętnie toteż postanowiłem napisać pare zdań.
Na wstępie należy zauważyć, że obaj panowie doszli do finału po drodze praktycznie masakrując swoich rywali. Tak naprawde żaden z nich nie miał jeszcze prawdziwego testu na tym turnieju. Wydaje się, że jest to spowodowane nie tyle dogodnymi drabinkami ww. panow, co ich fenomenalnymi dyspozycjami.
Oglądałem spotkania zarówno Serba jak i Hiszpana i o ile Djokovic miewał gorsze momenty w trakcie swoich spotkań, których wynikiem było przegranie kilku setów w trakcie tegorocznego AO, to Nadal nawet na moment nie popuścił swoim dotychczasowym rywalom. Hiszpan do tej pory nie przegrał ani jednego seta. Co więcej, poza 1 runda, gdzie na pewno mogło pojawić się większe rozulźnienie, nie oddał on swojego podania!!!
Jestem zdania, że będzie to wyrównany mecz, jednakże detale w postaci np. utrzymania koncentracji przez całe spotkanie (co na przestrzeni kilku godzinnego pojedynku nie jest wcale proste) przechylą szale na korzyść Nadala.
Wiele aspektów przed niedzielnym meczem jest 50 na 50, jednakże większa koncentracja i utrzymanie jakości przemawia za Hiszpanem, dlatego decyduje się grać na Nadala.
Przestrzegałbym przed traktowaniem bet&#39;a over 3.5 seta, jako &quot;weekendowego pewniaka&quot; - Nadal jest tak zawziętym walczakiem, że jeśli poczuje krew to ten mecz może się skończyć nawet 3-0.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Djokovic-Nadal czas trwania meczu under 264,5min STS 1,80. ✅
Panowie grali już z sobą w meczach finałowych, pękało 5 raz nawet 6 godzin. To były prawdziwe wojny. Lata niestety lecą i myślę, że aż tak zaciętej walki nie będzie w niedzielę. Spodziewam się raczej, że jeden z panów w pierwszym secie zderzy się ze ścianą i będzie po wszystkim. Nie mam jednak typu który. Nadal dostanie łomot czy Djoković dostanie łomot?
Jak bym miał dziś wskazywać to lekka przewaga jest u Nadala bo nie miał większych chwil słabości w turnieju. Za Nowakiem ciągnie się w mojej opinii ten przegrany set z Miedwiediewem, który przegrał na własne życzenie. Do tego ten krecz Nishikoriego. Jak by się głębiej zastanowić to właśnie ten krecz może być kluczowy. Na tym poziomie sportowym, dla Djokovicza brak pełnego meczu w turnieju może naprawdę być problemem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Jak przewidywaliśmy mamy finał Djokovic - Nadal. Zarówno jeden jak i drugi nie pozostawił suchej nitki na swoim półfinałowym przeciwniku. Przeciwnicy odbiegali od finalistów o co najmniej dwie klasy, ale moim zdaniem to zrozumiałem, ponieważ Pouille jak i Tsitsipas nigdy nie grali meczów WS w tej fazie i wydaje mi się że oboje przegrali te mecze jeszcze zanim wynurzyli się z szatni na kort. Nie mniej jednak należy im pogratulować takiego osiągnięcia. W całym turnieju było widać, że Serb oraz Hiszpan byli poza zasięgiem dla kogokolwiek.
Co do samego finału, przeanalizujmy po kolei przeciwników Djoko/Nadala na każdym szczeblu turnieju oraz wybraną statystkę: Ł - łamał serwis przeciwnika, - dał się złamać przeciwnikowi, AS - ilość asów w meczu
Djokovic: (17/2)
1/64 Krueger; Ł - 6, - 1, AS - 6
1/32 Tsonga Ł - 5, - 2, AS - 12
1/16 Shapovalov Ł - 8, - 3, AS - 5
1/8 Medvedev Ł - 7, - 2, AS - 5
1/4 Nishikori* Ł - 4, - 0, AS - 2 *krecz (2. set)
1/2
Pouille Ł - 7, - 0, AS - 6
Nadal: (18/0)
1/64 Duckworth Ł - 6, - 2, AS - 6
1/32 Ebeden Ł - 5, - 0, AS - 6
1/16 De Minaur Ł - 5, - 0, AS - 6
1/8 Berdych Ł - 5, - 0, AS - 5
1/4 Tiafoe Ł - 4, - 0, AS - 11
1/2 Tsitsipas Ł - 5, - 0, AS - 5
Wyżej wymienione statystki pokazują, że na przestrzeni całego turnieju serwis nie jest najmocniejszą bronią obu finalistów (Djokovic śr. 6 asów, Nadal śr. 6,5 asa). Są to zawodnicy nastawieni na grę w wymianie.
Oczywiście nie oznacza to, że oboje grają w tym aspekcie tak samo. Djokovic średnio szybciej kończy swoje wymiany, Nadal lubi męczyć swoich przeciwników. Nadal w całym turnieju nie stracił seta. Djokovic stracił dwa sety (w meczu z Shapovalovem ewidentnie rozkojarzył się). Nadal dał się przełamać tylko 2 razy na przestrzeni 18 setów! Djokovic 8 razy. H2H na hardzie zdecydowanie ze wskazaniem na Djokovica, chociaż nie uważam aby miało to jakiś większy wpływ na ten finał.
Moim zdaniem z wyżej wymienionych statystyk, najbardziej prawdopodobne zdarzenia w meczu, które można obstawić to:
- over 3.5 seta ⛔
- Tie Break w meczu: TAK ⛔
No i oczywiście najważniejsze. Jeśli miałbym wskazać zwycięzce tego pojedynku i postawić na niego swoje pieniądze to postawiłbym na Rafaela Nadala ⛔. Kurs wygląda na prawdę zachęcająco. Wydaje mi się, że na przestrzeni całego turnieju był nieco lepszym zawodnikiem od Serba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Djokovic vs Nadal . Nadal 2.1 fortuna ⛔
Mimo wszystko hiszpan. Nolas pokazywał , ze potrafi przegrac finał. Ostatnio z Karenem czy Zverevem na finałach. Do tego Agut też go ograł. Tutaj Nole czuje się dość dobrze w Australii ale hiszpan wg mnie jest mega w gazie. Żeby ograć Rafę musi Djoko wznieść się na wyżyny swoich umiejętności czy to zrobi ? Owszem pokazał ze grać z Rafą potrafi np na Wimbledonie wygrywając 3:2 ale na hardzie Rafa czuje sie coraz to lepiej i będzie walczył jak dzik. Mecz 50 na 50 więc grubej kasy nie stawiajcie ale za jakąś małą sumke bardziej widzę hiszpana.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Na początku lekki off-top, proszę moderacji o nieusuwanie posta.
Chciałbym z góry podziękować wszystkim udzielającym się tutaj typerom za trafne, a także mniej trafne analizy. Dla niektórych to zaśmiecanie tematu, a wg mnie to dzięki dyskusjom forum tętni życiem. 12 stron zapisanych na temat Wielkiego Szlema to nie jest dużo (no chyba że byłoby 32 gdyby mod nie kasował postów, jednak szczerze wątpię).
Gratulacje dla tych co wygrali i duże uznanie dla oglądających CAŁE mecze.
Co do finału, sytuacja jest trochę groteskowa. Nie widzę w ogóle typów na Djokovica 1, top 1, i myślę sobie WTF ?! Masówka na Nadala po kursie 2,1 martwi mnie właśnie dlatego, że to masówka.
Oglądał ktoś pojedynek Djoko z Poulie ? To Serb wyglądał świetnie czy Pjul przegrał na własne życzenie tak srogo ?
Żeby nie było kompletnego off topu mój typ na finał trochę bezpieczniejszy. Nie wykluczam 3-0 dla Nadala (na hardzie...), dlatego zamiast brać over 3,5 za 1,4 to:
Djokovic N. (-1.5)-Nadal R. 2 1,5 sts ⛔
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Djokovic - Nadal +2,5 seta ⛔
Kapibara tak latwo sobie zagrac na nosie nie pozwoli. Spisuje sie w Australii bardzo dobrze. Nole oslabl na koniec zeszlego roku. Nie umial wygrywac finalowc 2x z rzedu. To cos znaczy. Albo nie czuje sie pewnie w roli faworyta, albo wraca niedyspozycja z 1. polowy 2018 roku, albo podkupi go Viceprezes KIA, by zrobic na zlosc Prezesowi. Jak dobrze wiemy, Novak uwielbia ze wszystkich Szlemow wlasnie AO najbardziej, dlatego przekupstwo jednak chyba bym wykluczyl, choc moze to byc zmyla. Rafaello do boju, seta powinien spokojnie zalatwic sobie, oczywiscie najlepiej mu to wychodzi tuz po stracie seta. Tak u niego dziala ambicja (przewaznie, bo juz pare razy ta regula w zeszlym roku nie miala miejsca, a kto obserwuje tenis, ten wie, ze niemal zawsze po stracie seta Nadal sie spina i wygrywa nastepny, prawdziwa kopalnia zlota na LIVE, ale juz cos tam szwankuje). Pozdrawiam Serbow.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Hej, postanowiłem napisać ponieważ zwróciłem uwagę na bardzo zróżnicowane linie odnośnie długości spotkań na STS i fortuna.
Sts: linia 264,5 minuty, kursy 1,8 na poniżej/powyżej
Fortuna: linia 209,5 minuty, kursy 1,8 na poniżej/powyżej
Różnica 55 minut? Wydaje mi się, że mecz spokojnie potrwa 3 godzinki i prawdopodobnie więcej, bo raczej nie ma co zakładać, że będą to trzy sety, ale czy od razu musi trwać prawie 4,5h...
Trochę przyznam kusi zagrać over i under.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Hej, postanowiłem napisać ponieważ zwróciłem uwagę na bardzo zróżnicowane linie odnośnie długości spotkań na STS i fortuna.
Sts: linia 264,5 minuty, kursy 1,8 na poniżej/powyżej
Fortuna: linia 209,5 minuty, kursy 1,8 na poniżej/powyżej
Różnica 55 minut? Wydaje mi się, że mecz spokojnie potrwa 3 godzinki i prawdopodobnie więcej, bo raczej nie ma co zakładać, że będą to trzy sety, ale czy od razu musi trwać prawie 4,5h...
Trochę przyznam kusi zagrać over i under.
Ta linia z STS moim zdaniem kompletnie z czapy przy takim kursie, przecież to nawet 4-setówka jest w stanie załapać się na under. I to raczej spokojnie, przecież żeby oni grali średnio 1h/set to musiałyby w każdym tb być, a ze dwa szybsze sety (6-3) sprawiają, że nawet przy 5 setach tu może być ciężko pokryć tę linię.
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Ta linia z STS moim zdaniem kompletnie z czapy przy takim kursie, przecież to nawet 4-setówka jest w stanie załapać się na under. I to raczej spokojnie, przecież żeby oni grali średnio 1h/set to musiałyby w każdym tb być, a ze dwa szybsze sety (6-3) sprawiają, że nawet przy 5 setach tu może być ciężko pokryć tę linię.
To chyba nie ogladales ich spotkan. 6:3 to oni moga grac 1h taki set
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Hej, postanowiłem napisać ponieważ zwróciłem uwagę na bardzo zróżnicowane linie odnośnie długości spotkań na STS i fortuna.
Sts: linia 264,5 minuty, kursy 1,8 na poniżej/powyżej
Fortuna: linia 209,5 minuty, kursy 1,8 na poniżej/powyżej
Różnica 55 minut? Wydaje mi się, że mecz spokojnie potrwa 3 godzinki i prawdopodobnie więcej, bo raczej nie ma co zakładać, że będą to trzy sety, ale czy od razu musi trwać prawie 4,5h...
Trochę przyznam kusi zagrać over i under.
Na UNIBECIE jest linia 205,5 minuty I ja gram over po @1.85. ⛔
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Pany jak ktoś ma konto na u &quot;ruskich&quot; to jest taka linia
Novak Đoković - Rafael Nadal - Mecz potrwa więcej niż 171.5 minut @1,85 ⛔
Nic tylko pobierać, ponieważ na over 3,5 seta jest tylko 1,47 a to jest równoznaczne z tym czasem trwania meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Nadal over 3,5 seta ⛔

A ja uwazam, ze zagranie czegos takiego to dobra propozycja. Djokovic zagral juz w sumie 6 finalow na AO i wygral wszystkie za kazdym razem. Australian Open to troche taka jego mekka bo to byl pierwszy szlem Serba i to troche tak jak mekka Nadala zawsze bedzie French Open.
Bede kibicowac Nadalowi, wiec nie chce sie pakowac w wygrana Serba, bo stracilbym przyjemnosc z ogladania. Ostatnie starcie na AO mialo miejsce w 2012 roku, wiec troche czasu juz minelo i wtedy wygral Djokovic 3-2 w klasyku uznawanym za jedne z najlepszych meczow w historii tenisa. Pozniej dwaj wielcy rywale podczas mierzyli sie glownie na kortach French Open i US Open i oczywiscie na Wimbledonie w tamtym roku.
Nadal ogolnie zastosowal ciekawa strategie i nie spinal sie od poczatku stycznia, zagral rekreacyjnie turniej pokazowy, wycofal sie ze startu w Brisbane i tyle. Ale tak naprawde to tu liczy sie tylko wystep w szlemie.
Z reguly bardzo rzadko zdarza sie, ze ktorys wygrywa w 3 setach, wiec tym razem licze, ze tez bedzie troche emocji. Przy dobrym ukladzie typ moze okazac sie trafiony po dwohc setach, a granie zwyciezcy dla zasady moze okazac sie tutaj zgubne, chociaz szanse faworyzuja jednak troche bardziej Serba. Wciaz jednak mysle, ze to rozsadniejszy typ niz pokazywanie na sile komus jaki ktos jest fajny i mowienie, ze wygra Djokovic albo Nadal. Obym sie nie mylil. Wiadomo, że nie jest typ do gry solo, ale to chyba oczywiste.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Nadal zagra o 10. zwycięstwo w WS nad Nole. 9-5 z Serbem, 9-3 ze Szwajcarem, niesamowita dominacja w tym trochę &quot;poważniejszym&quot; H2H niż zliczanie wszystkich kurnikowych gierek. Gdzieś to wyczytałem i bardzo mi się to spodobało ???? To turniej Rafy i ja za niego ściskam kciuki ????
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Nadal zagra o 10. zwycięstwo w WS nad Nole. 9-5 z Serbem, 9-3 ze Szwajcarem, niesamowita dominacja w tym trochę &quot;poważniejszym&quot; H2H niż zliczanie wszystkich kurnikowych gierek. Gdzieś to wyczytałem i bardzo mi się to spodobało ???? To turniej Rafy i ja za niego ściskam kciuki ????
W tym 6 zwyciestw na clayu w Paryzu.
Na hardzie bilans wyglada juz troche inaczej 2-2 w tym w Australii 1-0 dla Novaka.
Gdyby Nadal potrafil grac na trawie i nie odpadal w pierwszych rundach to bilans by wygladal nieco inaczej
Tak czy inaczej Nole to bierze 3:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom