>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

League of Legends: LEC 2019

majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Dziś rozpoczyna się 2. tydzień LEC.
Mecze w najbliższej kolejce:
FNC
0 0
VIT
Rogue
0 0
SPY
xL
0 0
G2
SK
0 0
S04
OG
0 0
MSF
FNC
0 0
S04
SK
0 0
xL
Rogue
0 0
G2
OG
0 0
SPY
MSF
0 0
VIT
Moje propozycje na dziś:
Rogue-Splyce Splyce win @1,3 Unibet ✅
W mojej ocenie na każdej pozycji mają lepszych zawodników.
exceL Esports-G2 Esports G2 win @1,18 Unibet ✅
Jankos w formie, nie widzę innej opcji niż gładki win. Kurs do AKO.
Origen-Misfits Misfits win @1,4 Unibet ✅
Podobnie jak 1. opisywany mecz - różnica w klasie na każdej pozycji.
Fnatic-Team Vitality Vitality win @2 Unibet ✅
Potencjał w Vitality spory, nowy JG. Do tej pory nie do końca zagrała współpraca, lecz w końcu muszą odpalić. Mecz z lekkim wskazaniem na Vitality, warto spróbować.
Zapraszam do dodawania swoim typów/ przemyśleń. W najbliższym czasie rozpiszę dokładniej spotkania oraz uporządkuję rozpiskę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Wczorajsze mecze pomyślnie, 4x ✅.
Tydzień 2, dzień 2 (26.01.2019):
FNC 17:00 S04
SK 18:00 XL
RGE 19:00 G2
OG 20:00 SPY
MSF 21:00 VIT
Na dziś upatrzyłem 3 mecze, w których kursy w mojej ocenie są zachęcające do gry na underdoga:
Origen-Splyce 2 @2.15 Unibet ✅
Splyce wygląda lepiej w tych rozgrywkach- warto spróbować.

Misfits - Vitality 2 @2.8 Unibet ✅

Oby dwie drużyny bardzo dobrze grają, Vitality zaczęło współpracować z nowym JG. Kurs 2.8 w mojej ocenie value.
E. Początek meczu stresujący, Jactroll postanowił oddać pierwszą krew w 1. minucie meczu ???? Poźniej Vitality odjechało. Wyglądają bardzo przyzwoicie jako drużyna, mogą zaskoczyć jeszcze w kolejnych tygodniach.
Fnatic-Schalke 04 Esports 2 @2.08 Unibet ✅
Kursy wystawiłbym na odwrót. Fnatic bez formy, grają bez pomysłu. Schalke nie zachwycają, ale swoje grają. Na papierze skład Fnatic lepszy, ale aktualna forma nie wróży zwycięstwa nas Schalke.
Zachęcam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Fnatic - Schalke: Schalke wygra @2.08
SK Gaming - exceL: exceL wygra @2.2
Fnatic wygląda na początku tego splitu tragicznie. Odczują brak Capsa totalnie, właśnie to się dzieje z resztą. Nemezis to zawodnik mocno przeciętny, raczej uzupełnienie zespołu, bardziej support player dla Rekklesa. I to się najzwyczajniej w świecie nie sprawdza, do tego bwipo przeciętnie wszedł w splita.
Schalke z kolei zaczęło od wygrania gry, którą powinni przegrać, wykorzystali błąd i niezdecydowanie vitality, kolejna gra to bez podjazdu do g2 i wczorajsza gierka z sk w której wygrali już w zasadzie w champion select - całą grę mieli od początku do końca pod kontrolą. Wyglądają po prostu dobrze, może nie wybitnie ale dobrze, a na pewno przyzwoicie, czego nie można powiedzieć o fnatic, ciekawe kiedy bukmacherzy przestaną dostrzegać w fnatic faworyta. Niby jeden zawodnik tylko odszedł a jednak AŻ jeden, bo nie byle jaki. Ja idę tutaj zdecydowanie w Schalke, które ze słabym na tę chwile fnatic powinni dać radę, ba jak nie nawet najsłabszym obok rogue.
Drugi mój typ idzie w stronę exceL, którzy przegrali ze Splyce które może sporo namieszać w tym splicie, raczej nie zaprezentowali się tam najlepiej, kolejnego dnia za to dominacja totalna Rogue. Wczoraj zaś zagrali najlepszą i najdłuższą grę tego splitu na G2, teoretycznie najlepszy zespół w Europie na tę chwilę (choć mi osobiście lepsze wydaje się Misfits póki co po tych 3 gierkach). Mały błąd i problem z komunikacją zadecydował o tym że przegrali po bardzo wyrównanym meczu. Idę w ich zwycięstwo z SK dlatego, że SK to imo będzie drużyna bardzo chwiejna, potrafiąca wygrać z najlepszym i przegrać z najgorszym. Świeży team z Polakiem w składzie, który póki co wygląda nieźle, wczoraj jedynie padake zagrał. Tutaj tbh idę po kursach, jakby mecz było wystawiony 50-50 raczej bym skipnął, ale 2.2 to za dużo i biorę.
Co do kolegi wyżej zgadzam się w zupełności co do Splyce, sam pograłem dość mocniej ten typ, ale co do Vitality już nie. Przez to że to drużyna lubiąca popełniać bardzo głupie błędy, często niezdecydowana. A misfits wygląda przekozacko w tym splicie póki co, pełna dominacja od początku do końca w każdej gierce, no może wczoraj poza jednym głupim błędem związanym z trzecim infernalem, którego bardzo chcieli wziąć jak sami powiedzieli po meczu zawodnicy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Piękny tydzień, 7/7 trafione, dobre mecze.
@ Quinty dzięki za opinię i obszerne wyjaśnienia swojego punktu widzenia.
Mam nadzieję, że kolejny tydzień przyciągnie więcej osób do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Tydzień 3, dzień 1:
Ciężki dzień do wyboru typów, wydaje się, że faworyci powinni wygrać swoje spotkania, ale kursy na większość z nich niskie i w mojej ocenie nie warte gry (niespodzianka statystycznie powinna się pojawić).
Warty uwagi jest mecz
S04- Splyce 1 @1,57 Unibet
Kurs przyzwoity, do tej pory mecze z udziałem Schalke wyglądały dobrze, powinni bez pokonać Splyce, które nie zachwyca. Z perspektywy kilku rozegranych meczach w tegorocznym LEC S04 bardziej mnie przekonało.
Post z telefonu- postaram się edytować, aby był bardziej czytelny.
Zachęcam do dyskusji i podawania swoich analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Tydzień 3, dzień 1:
Ciężki dzień do wyboru typów, wydaje się, że faworyci powinni wygrać swoje spotkania, ale kursy na większość z nich niskie i w mojej ocenie nie warte gry (niespodzianka statystycznie powinna się pojawić).
Warty uwagi jest mecz
S04- Splyce 1 @1,57 Unibet
Kurs przyzwoity, do tej pory mecze z udziałem Schalke wyglądały dobrze, powinni bez pokonać Splyce, które nie zachwyca. Z perspektywy kilku rozegranych meczach w tegorocznym LEC S04 bardziej mnie przekonało.
Post z telefonu- postaram się edytować, aby był bardziej czytelny.
Zachęcam do dyskusji i podawania swoich analiz.
1.69 nagle się zrobił kurs, wiadom dlaczego ?
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Tak naprawde biorąc pod uwage ten mecz to mozna stwierdzić , że to jest 50/50. Wiadomo Schalke po wygraniu z Fnatic w dosyć szybki sposób jest w roli faworyta. Ale nie skreślałbym splace, oglądałem ich mecz na Origem I naprawde bardzo poukładana druzynka w tym spotkaniu. Ja jakbym miał typowac to splyce
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
SK Gaming - Origen - 2, kurs 1,84 ✅
Oba zespoły dotychczas przegrywały z obecnie najlepiej prezentującymi się zespołami a wygrały z Fnatic plus do tego SK wygrało jeszcze z excel. Na papierze zdecydowanie lepiej wygląda Origen i myślę, że w tym spotkaniu pokaże wyższość nad przeciwnikiem bo jeśli chcą awansować do play offów to takie spotkania muszą wygrywać a potencjał na pewno mają. SK nie należy do najsłabszych zespołów i na pewno powalczą ale jeśli Origen nie będzie popełniać głupich błędów i nie skomplikują sobie sytuacji przy wyborach postaci jak we wczorajszym to uważam, że to wygrają a kurs według mnie na to jest bardzo dobry

G2 Esports - Splyce - 1 kurs 1,3✅
exceL eSports - FC Schalke 04 - 2. kurs 1,44✅
Rogue - Team Vitality - 2, kurs 1,18✅

Co do powyższych spotkań to za bardzo nie ma się co rozpisywać. G2 jeśli tylko nie zechcą się zabawić a podejdą poważnie i nie będą popełniać głupich błędów to spokojnie biorą to spotkanie, w tej chwili wydają się poza zasięgiem wszystkich. Schalke prezentuje się bardzo dobrze, obecnie 2 miejsce w tabeli a porażka tylko z G2. Excel na papierze prezentuje się dużo gorzej, lecz pokonali mocne Misfits trochę fartownie ale jednak a G2 też sprawili problemy, chociaż tutaj akurat na własne życzenie G2. Jednak myślę, że Schalke nie zlekceważy rywali a jako zespół są lepsi pod każdym względem i wątpię aby wypuścili tutaj zwycięstwo. Natomiast ostatnie spotkanie to Rouge najsłabszy zespół w tej chwili i nie wygląda aby się to dzisiaj zmieniło, kompletnie nie widzę szans aby choćby powalczyli z obecnie top 3 Vitality
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Ktoś tutaj jest zainteresowany tematem ? Czasami mógłbym tutaj pisać typy, przemyślenia jakby było jakieś zainteresowanie abym tylko do siebie tego nie pisał ????
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ktoś tutaj jest zainteresowany tematem ? Czasami mógłbym tutaj pisać typy, przemyślenia jakby było jakieś zainteresowanie abym tylko do siebie tego nie pisał ????
Pewnie, analizy, przemyślenia zawsze mile widziane, tym bardziej, że temat ostatnio upadł, a miał wysoką skuteczność ;)
Pozdro
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
No właśnie temat coś upadł i tak się zastanawiałem czy ktoś tu choćby zagląda, ale jak jest zainteresowanie to coś na najbliższą kolejkę postaram się napisać
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
kursy STS
Fnatic 2.35 Splyce 1.52 - typ Splyce wygra ⛔
Fnatic(2W-6P), Splyce(5W- 3P) - obecny bilans w lidze
W ubiegłym tygodniu Fnatic udało się wygrać z excel po można powiedzieć przyzwoitej grze, chociaż też excel miało słaby dzień w porównaniu do wcześniejszych bo to słabo wychodziło im z farmą na liniach, a to też popełniali błędy i oddawali zabójstwo a później to już była za duża przewaga żeby powalczyć. Natomiast mecz Fnatic z G2 to był już kompletny przejazd G2 gdzie kompletnie zniszczyli Fnatic, które bardzo słabo wyglądało. Co do Splyce prezentuje się bardzo solidnie a przegrywając jedynie z top1-3 ligi. Na obecną chwilę biorąc pod uwagę kiepską formę Fnatic, to Splyce powinno wygrać ten mecz
Origen 1.40 exceL eSports 2.70 - typ Origen wygra✅
Orgien (4W-4P), excel(2W-6P)
Origen posiada mocny skład, który wreszcie pokazał potencjał ogrywając ostatnio Schalke, top 2 w lidze po dobrym meczu. Ich przeciwnik, excel pomimo słabo wyglądającego składu na papierze prezentuje się bardzo dobrze. W ostatnim meczu z Vitality postawili się, mając przy tym przewagę w złocie, lecz niespodziewane zabranie barona przez Vitality, posypało ich plan na grę. Dzień wcześniej excel słabo zagrało z Fnatic i gładko przegrali. Biorąc wszystko pod uwagę, myślę, że Origen wygra. Excel potrafi się postawić Vitality,G2 czy pokonanie Misfits, lecz jest trochę nie równe a przy łapiącym dobrą formę Origen może być im ciężko zrobić niespodziankę
SK Gaming 2.90 Team Vitality 1.35 - typ Vitality wygra⛔
SK(3W-5P), Vitality(6W,2P)
Tutaj za bardzo nie ma się co rozpisywać. SK wygrało z najsłabszymi obecnie Rogue i Fnatic. Prezentują się można powiedzieć że grają tak jak na własne możliwości w porządku, raz lepiej a raz gorzej. Vitality obecnie czołówka tabeli, potencjał dużo wyższy od SK i takie mecze muszą wygrywać jeśli chcą myśleć o 1-2 miejscu na koniec sezonu ligowego
Rogue 3.95 Schalke 04 1.20 - typ Schalke wygra✅
Rogue dno tabeli, 0 wygranych, słaba gra a ich przeciwnikiem jest top 2 ligi. Przełamania trudno się spodziewać po Rogue w tym meczu
G2 Esports 1.30 Misfits 3.15 - typ G2 wygra✅
Po 2 tygodniach sezonu miał być to mecz na szczycie biorąc pod uwagę to, że obie drużyny zdecydowanie wygrywały. Jednak Misfits po znakomitym początku obecnie notuje zniżkę formę. Porażki z silnymi Schalke, Vitality ale też wpadkę z słabszym excel. G2 do tej pory niepokonane i w tym meczu na pewno będą chcieli podtrzymać serię . Dla Misfits na przełamanie to obecnie za mocny wydaje się przeciwnik, choć potencjał na pewno mają to jednak ich forma musiałaby zdecydowane się podnieść

Ogólnie kolejka wydaje się łatwa do typowania, choć i w takich nie trudno o niespodzianki. Kursy niestety za wysokie też nie są
 
B 1

bon

Użytkownik
Taki mały szczegół a może mieć spore znaczenie, od dziś mecze rozgrywane są na patchu 9.3 i to może poprzedni układ sił lekko zmieniać więc warto to wziąć pod uwagę.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Taki mały szczegół a może mieć spore znaczenie, od dziś mecze rozgrywane są na patchu 9.3 i to może poprzedni układ sił lekko zmieniać więc warto to wziąć pod uwagę.
Że będzie miał spore znaczenie to bym nie powiedział bo jeśli ktoś źle gra, popełnia błędy czy na linii dużo traci to żadna zmiana mu nie pomoże a obecna kolejka biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycje wydaje się łatwa do wytypowania pod tym względem. Jeśli mecze były by bardziej wyrównane to wtedy oczywiście mogłoby mieć to większe znaczenie
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Mały komentarz co do nie trafionych typów:
-Splyce strolowali grę a konkretnie vizicsacsi razem z humanoidem. Mecz mogli spokojnie wygrać jakby przez cały mecz albo jeden albo drugi nie popełniali prostych błędów a w konsekwencji tracili obiekty na mapie
- Co do Vitality natomiast to zagrali jak kompletnie inna drużyna, bez tego do czego można było się przyzwyczaić. Od początku powinni cisnąć zwłaszcza z tą kompozycją a oprócz górnej alei to nic nie próbowali nawet zrobić (brak aktywności leśnika) plus do tego dobre zagrania SK w połączeniu z małymi błędami i efekt taki, że przegrali. Tutaj dużo rozczarowanie bo to był ich bardzo słaby mecz plus myślę, że kompozycja też nie najlepsza
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Co do jutrzejszych typów to na pewno jeden rzucił mi się w oczy:
FC Schalke 04 - Team Vitality - Schalke wygra, kurs 1,84⛔
Po dzisiejszym meczu mogę stwierdzić że jest to spore value na Schalke. W dzisiejszym meczu wybitnie nie zagrali ale bardziej to taki ich styl. Widać, że wiedzą co chcą zrobić na mapie i osiągali swój cel a umiejętnościami nie odstają od Vitality, które jednak kompletnie zawiodło z słabszym przeciwnikiem od Schalke. Przed dzisiejszymi meczami raczej ten pojedynek ominął bo umiejętności podobne a style zdecydowanie inne i na wysokim poziomie. Natomiast po meczach i takim słabym meczu Vitality to tutaj faworytem będzie Schalke. Vitality może miało słabszy dzień czy może nawet lekki kryzys ich dopada ale nawet jak zagrają dobrze i na swoim poziomie to i tak będą mieć problemy z dobrze zorganizowanym Schalke a dzisiejszy mecz Vitality daje kolejne plusy aby postawić na ich rywali

Co do innych spotkań to jeszcze bym zaproponował:
exceL eSports - Splyce- 2, kurs 1,39✅
Obie drużyny przegrały dzisiaj mecze w słabym stylu, lecz zdecydowanie lepsze jest Splyce i jeśli drugi raz takich błędów nie popełnią jak w dzisiejszym meczu to powinni spokojnie wygrać ten mecz
 
B 1

bon

Użytkownik
Pisząc swój post miałem właśnie odczucia że dla Fnatic może to być przełamanie i nie uważam że wcale nie zasłużyli na wygraną bo zagrali jak na ich ostatnie mecze nieźle. Co do Vitality to również mocno mnie zaskoczyli na in minus
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Pisząc swój post miałem właśnie odczucia że dla Fnatic może to być przełamanie i nie uważam że wcale nie zasłużyli na wygraną bo zagrali jak na ich ostatnie mecze nieźle. Co do Vitality to również mocno mnie zaskoczyli na in minus
Jak na Fnatic ostatnio, to zagrali nieźle i wygrali zasłużenie w tym meczu i tu się zgadzam, tylko zauważ, że wygrali bo Splyce znacznie im ułatwiło zadanie. Tyle ile popełniła błędów ta dwójka wymieniona wcześniej zdecydowanie zaważyło, że przegrali i popełniając tyle i takich błędów czy dziwnych decyzji nie mieli prawa wygrać w tym meczu.
 
B 1

bon

Użytkownik
Ja dziś to tak widze:
SK - Fnatic 2
Excel - Splyce 2
S04 - Vitality 1
Roque - Misfits 2
Origen - G2 2
Kurs 6.59 w STS
za drobne dla emocji podczas oglądania sobie zagram
 
Do góry Bottom