>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
L 388

lelit

Użytkownik
Byc moze istotna informacja: mecz Francja-Dania beda sedziowali chorwaccy sedziowie.Wedlug opinii paru milionow chorwatow ???? , dunska para sedziowska przyczynila sie do porazki Chorwacji z Niemcami.
Piszcie wiec swoje scenariusze na ten mecz ????
Gdyby to bylo mozliwe to z dunskiej reprezentacji tylko Mikkel Hansen og Lauge mogliby sie znalezc w reprezentacji Francji; nieomalze wszyscy reprezentaci Francji mieli by gwarantowane miejsce w dunskiej druzynie.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Byc moze istotna informacja: mecz Francja-Dania beda sedziowali chorwaccy sedziowie.Wedlug opinii paru milionow chorwatow ???? , dunska para sedziowska przyczynila sie do porazki Chorwacji z Niemcami.
Piszcie wiec swoje scenariusze na ten mecz ????
Gdyby to bylo mozliwe to z dunskiej reprezentacji tylko Mikkel Hansen og Lauge mogliby sie znalezc w reprezentacji Francji; nieomalze wszyscy reprezentaci Francji mieli by gwarantowane miejsce w dunskiej druzynie.
Landin &gt; Gerard
Hansen &gt; N&#39;Guessan
Lauge &lt; Karabatić
Prawe rozegranie to nie ma co porównywać nawet
Mahe,Guigou &gt; Landin
Lasse svan &gt; Abalo (w obecnej formie, bo Abalo dla mnie zawsze był top3 na skrzydle)
Toft Hansen = Fabregas
Dzisiejsze półfinały odbywają się w Hamburgu na Barclaycard Arena. Co do typu na over Abalo to proszę obejrzeć spotkanie np. Danii z Norwegią, gdzie Norwegowie byli odcięci praktycznie od podań ze względu na świetną defensywę(opisywał sumada chyba w któryś ze wcześniejszych postów).
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Landin &gt; Gerard
Hansen &gt; N&#39;Guessan
Lauge &lt; Karabatić
Prawe rozegranie to nie ma co porównywać nawet
Mahe,Guigou &gt; Landin
Lasse svan &gt; Abalo (w obecnej formie, bo Abalo dla mnie zawsze był top3 na skrzydle)
Toft Hansen = Fabregas
Dzisiejsze półfinały odbywają się w Hamburgu na Barclaycard Arena. Co do typu na over Abalo to proszę obejrzeć spotkanie np. Danii z Norwegią, gdzie Norwegowie byli odcięci praktycznie od podań ze względu na świetną defensywę(opisywał sumada chyba w któryś ze wcześniejszych postów).
nie ma to jak porówynwac zawodników na danej pozycji... co to ma zaznaczenie jak np. skrzydla beda lepsze jak rozegrania nie bedzie? czemu przykladowo toft i fabregas na równi? jeszcze tutaj wieeelki poziom jest i male aspekty beda decydować.. przykladowo nguessan trafi dzisiaj z formą a hansen rzuci 4 bramki na 5 rzutów i co? a dania wygra bo landin skrzyldowy rzuci 8 bramek w waznych momentach..dla mnie bez sensu porównywanie zawodników na tym poziomie..
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
nie ma to jak porówynwac zawodników na danej pozycji... co to ma zaznaczenie jak np. skrzydla beda lepsze jak rozegrania nie bedzie? czemu przykladowo toft i fabregas na równi? jeszcze tutaj wieeelki poziom jest i male aspekty beda decydować.. przykladowo nguessan trafi dzisiaj z formą a hansen rzuci 4 bramki na 5 rzutów i co? a dania wygra bo landin skrzyldowy rzuci 8 bramek w waznych momentach..dla mnie bez sensu porównywanie zawodników na tym poziomie..
Odwoływałem się tylko do tego co napisał użytkownik lelit:
&quot;Gdyby to bylo mozliwe to z dunskiej reprezentacji tylko Mikkel Hansen og Lauge mogliby sie znalezc w reprezentacji Francji; nieomalze wszyscy reprezentaci Francji mieli by gwarantowane miejsce w dunskiej druzynie.&quot;
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Kto wygrał mecz dla Danii? 3ech ich było.. 1. Hansen 2. Hansen 3. brak bramkarza we francji... tak jak pisałem z kolegą ze francja ogarnie jak bramkarz cos pobroni ale takiej kompromitacji sie nie spodziewalem... zero wyrównanego meczu... to co hansen robił to przechodzi ludzkie pojęcie.. moze byc spokojny o mvp...
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Typ: Norwegia zdobędzie medal
Kurs: 3,9 (3,43 realny) efortuna

Analiza: Zdecydowanie niezrozumiały kurs i wg mnie błąd buka. Dla porównania kurs na to wydarzenie na Unibet - 2,45 ; na iforbet - 2,75. Christian Berge stworzył wspaniałą ekipę, która myślę, że jeszcze długo w tym samym składzie będzie święcić triumfy na arenie międzynarodowej. Nie zapominajmy, że Skandynawowie bronią wicemistrzostwa wywalczonego w 2017 roku. Przed samym turniejem dużo mówiło się o problemach z kontuzjami w zespole norweskim. Brak powołania dla Reinkinda, kontuzja o&#39;Sullivana, złamana ręka Kent&#39;a Robin&#39;a Tonnesen&#39;a. Koniec końców o&#39;Sullivan doszedł do siebie i gra na tych mistrzostwach, a Reinkind został powołany za pechowca z węgierskiego Veszprem. Trzeba powiedzieć, że Norwegowie mieli szczęście jeśli chodzi o losowanie. W swojej grupie trafili na jednych z faworytów - Danię, ale poza tym trafiły im się łatwe do pokonania drużyny. Co więcej w grupie D, z którą łączy się norweska grupa - tak naprawdę tylko Szwecja jest realnym zagrożeniem w walce o półfinał. Nie wydaję się, żeby lekko odmieniony zespół Madziarów był w stanie powalczyć z trójką - Dania, Norwegia, Szwecja. Norwegia na każdej pozycji ma gwiazdę światowego formatu. Sagosen - PSG, o&#39;Sullivan gra świetny sezon w Magdeburgu, skrzydła światowego formatu obsadzone przez Jondala z Flensburga i Bjornsena z Wetzlaru, czyli z najlepszej ligi na świecie w piłce ręcznej. Patrząc realnie to Norwegia śmiało może powalczyć nawet o zwycięstwo w tej imprezie. Mają świetnie ułożony zespół. zgrany, a co więcej mało kto ma więcej niż 28 lat. Poza tym jak ma się takich zmienników jak Rod czy Johannessen (obaj panowie Flensburg) to te szansę idą jeszcze w górę. Kurs zdecydowanie value, z przyjemnością go pobieram.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
H 45

hohoho1100

Użytkownik
Bylem w bledzie; zaden francuski zawodnik nie mialby obecnie miejsca w dunskiej druzynie. Sedziowie byli bezbledni.
&quot;Sędziowie byli bezbłędni&quot; bo nie było potrzeby ratowania tyłka Duńczykom.
Ciekawe jakby sędziowali gdyby wynik był na styku?
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
I jesteśmy po półfinałach.
Dane mi było oglądać tylko drugi z nich, natomiast wbicie 38 bramek Francuzom na tym poziomie robi wrażenie i widać że Duńczycy są mocni. Sumada fajnie nakierował na Duńczyków ja sam po wzrostach zdecydowałem się zagrać w ich kierunku (autoreklama mojego tematu w dziale Kupony ze statystykami) i okazało się to dobrą decyzją. Hansen KING!.
Jeśli chodzi o drugi półfinał, tam po lekkich wzrostach poszedłem jednak w stronę gospodarzy licząc że w meczu na styku jednak pomoże rola gospodarza i wygrają. Natomiast tak jak pisałem Norwegowie potrzebowali być znacznie lepsi od rywala aby tu wygrać - i byli.
Zawiodła mnie obrona niemiecka, bronili najsłabiej jak do tej pory. Myrhol tam hasał jak chciał na kole, sędziowie nie byli już tak pobłażliwi jak w poprzednich spotkaniach i sypały się kary, co mocno denerwowało naszych sąsiadów. Praktycznie cały mecz Norwegowie mieli spotkanie pod kontrolą i zasłużenie awansowali.
W meczach o 3 miejsce zazwyczaj nie gram w kierunku faworytów (albo nic albo w kierunku doga). Nie gram na faworytów bo uważam że te mecze bardzo mocno zależą od nastawienia i lepiej próbować atakować większe kursy. Natomiast nie jestem przekonany o sile niemieckiej reprezentacji więc jeśli kursy znacząco się nie zmienią raczej odpuszczę to spotkanie.
Jak się można było spodziewać coraz mocniej lecą kursy na gospodarzy jutrzejszego spotkania - Danię. Jeśli ktoś chce grać w ich kierunku to zalecam robić to czym prędzej gdyż jutro znalezienie gdzieś kursu powyżej 1.40 może graniczyć z cudem. Ja bardzo liczę na te spadki i czekam cierpliwie aż kurs na Norwegów zakręci się koło ,,piątki&quot; (w tym momencie 4.60 można już w niektórych bukach łapać).
To jest finał, Norwegowie pokazali wczoraj, że nie przytłacza ich gra kiedy prawie cała hala jest przeciwko im. Grali już raz z Danią, przegrali, ale aż tak wielkiej różnicy nie było. Dania pod ogromną presją, przypominam co się działo 6 lat temu kiedy grali w finale z Hiszpanią i również byli stawiani w roli faworyta. Całkowicie sobie z tym nie poradzili mimo że cały turniej grali wyśmienicie, wygrywając wszystkie mecze to finał przegrali 19:35!!!.
Kurs na Danię raczej już nie wzrośnie, a na Norwegów jak najbardziej, więc czekam spokojnie i jutro mam zamiar delikatnie spróbować w ich stronę i z przyjemnością oglądnąć ten finał. Jeśli Dania będzie w takim gazie jak wczoraj to oczywiście wygra, jednakże uważam, że kurs jest niewarty takiego ryzyka a na Norwegów wręcz przeciwnie.
PRZYPOMINAM O DZISIEJSZYM TYPIE NA CHORWACJĘ
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
I jesteśmy po półfinałach.
Dane mi było oglądać tylko drugi z nich, natomiast wbicie 38 bramek Francuzom na tym poziomie robi wrażenie i widać że Duńczycy są mocni. Sumada fajnie nakierował na Duńczyków ja sam po wzrostach zdecydowałem się zagrać w ich kierunku (autoreklama mojego tematu w dziale Kupony ze statystykami) i okazało się to dobrą decyzją. Hansen KING!.
Jeśli chodzi o drugi półfinał, tam po lekkich wzrostach poszedłem jednak w stronę gospodarzy licząc że w meczu na styku jednak pomoże rola gospodarza i wygrają. Natomiast tak jak pisałem Norwegowie potrzebowali być znacznie lepsi od rywala aby tu wygrać - i byli.
Zawiodła mnie obrona niemiecka, bronili najsłabiej jak do tej pory. Myrhol tam hasał jak chciał na kole, sędziowie nie byli już tak pobłażliwi jak w poprzednich spotkaniach i sypały się kary, co mocno denerwowało naszych sąsiadów. Praktycznie cały mecz Norwegowie mieli spotkanie pod kontrolą i zasłużenie awansowali.
W meczach o 3 miejsce zazwyczaj nie gram w kierunku faworytów (albo nic albo w kierunku doga). Nie gram na faworytów bo uważam że te mecze bardzo mocno zależą od nastawienia i lepiej próbować atakować większe kursy. Natomiast nie jestem przekonany o sile niemieckiej reprezentacji więc jeśli kursy znacząco się nie zmienią raczej odpuszczę to spotkanie.
Jak się można było spodziewać coraz mocniej lecą kursy na gospodarzy jutrzejszego spotkania - Danię. Jeśli ktoś chce grać w ich kierunku to zalecam robić to czym prędzej gdyż jutro znalezienie gdzieś kursu powyżej 1.40 może graniczyć z cudem. Ja bardzo liczę na te spadki i czekam cierpliwie aż kurs na Norwegów zakręci się koło ,,piątki&quot; (w tym momencie 4.60 można już w niektórych bukach łapać).
To jest finał, Norwegowie pokazali wczoraj, że nie przytłacza ich gra kiedy prawie cała hala jest przeciwko im. Grali już raz z Danią, przegrali, ale aż tak wielkiej różnicy nie było. Dania pod ogromną presją, przypominam co się działo 6 lat temu kiedy grali w finale z Hiszpanią i również byli stawiani w roli faworyta. Całkowicie sobie z tym nie poradzili mimo że cały turniej grali wyśmienicie, wygrywając wszystkie mecze to finał przegrali 19:35!!!.
Kurs na Danię raczej już nie wzrośnie, a na Norwegów jak najbardziej, więc czekam spokojnie i jutro mam zamiar delikatnie spróbować w ich stronę i z przyjemnością oglądnąć ten finał. Jeśli Dania będzie w takim gazie jak wczoraj to oczywiście wygra, jednakże uważam, że kurs jest niewarty takiego ryzyka a na Norwegów wręcz przeciwnie.
PRZYPOMINAM O DZISIEJSZYM TYPIE NA CHORWACJĘ
kolego piszesz ze nie było roznicy w meczu miedzy Dania a Norwegia w pownym momencie -9 ale to nie jest wielka rożnica. Chwila rozluznienia i zrobiło sie -3 ale cały mecz kontrolowali to jest finał i bedą niesieni przez własną publiczność i ani na minute nie odpuszczą i się nie rozluznią. Jedynie norwegia moze coś zdziałać jeśli po prostu dania bedzie miała słabszy dzień a w szczegolności Hansen. Nie ma innej opcji jak wygrana Duńczyków
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
kolego piszesz ze nie było roznicy w meczu miedzy Dania a Norwegia w pownym momencie -9 ale to nie jest wielka rożnica. Chwila rozluznienia i zrobiło sie -3 ale cały mecz kontrolowali to jest finał i bedą niesieni przez własną publiczność i ani na minute nie odpuszczą i się nie rozluznią. Jedynie norwegia moze coś zdziałać jeśli po prostu dania bedzie miała słabszy dzień a w szczegolności Hansen. Nie ma innej opcji jak wygrana Duńczyków
W drugą stronę mogę napisać że chwila rozluźnienia i zrobiło się -9. Wszystko czym się kieruję to kursy wystawione. Najpierw piszesz że Norwegia może coś zdziałać jeśli Dania będzie miała słabszy dzień a w następnym zdanie to, że nie ma innej opcji jak wygrana Duńczyków. Nie kumam, to jest opcja czy nie ma opcji?
Dania jest oczywiście w lepszej dyspozycji i jest faworytem a aja wcale tego nie neguje. Natomiast jest to finał dwóch drużyn które prezentują się najlepiej na tym turnieju i w przypadku jednej z nich bukmacherzy proponują prawie 5 krotne pomnożenie stawki. Jestem przekonany, że statystycznie 1/5 takich meczów Norwegia by wzięła więc uważam że mamy do czynienia tutaj z value po stronie Norwegów, a kursy jeszcze pewnie będą rosnąć bo większość po wczorajszym pogromie w wykonaniu Danii rzuci się na nich bez opamiętania, a muszą sporo zaryzykować aby mieć konkretny profit z ich zwycięstwa.
Jestem zdania, że jeśli bramkarz Norwegów dostosuje się poziomem do swoich kolegów z drużyny (bo na razie średnio to wygląda) to możemy tu być świadkami zaciętej walki.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Udało mi się wczoraj obejrzeć oba spotkania półfinałowe. Napiszę parę słów podsumowania.
Większość zachwyca się świetną grą Danii (38 bramek rzuconych), ale dla mnie ta drużyna zagrała swój standard na tych mistrzostwach. Gra oparta na dwóch wybitnych rozgrywających. Do nich w ciągu meczu dołączył Morten Olsen, który dał jeszcze większe pole manewru i świetny rzut z biodra z drugiej linii. Francja w ataku też prezentowała się bardzo dobrze mimo, że lidera tam brakowało. 63% w ataku to dobry wynik jak na taki pojedynek. Problemem Francji była obrona i brak współpracy z bramkarzem. Francja stanęła zbyt płasko do tak silnej drugiej linii rywala i była mało mobilna, nie zatrzymywała rozpędzających się Duńczyków tylko liczyła na blok. Do tego brak współpracy na linii obrona - bramkarze, którzy przez cały mecz obronili tylko 4 rzuty na ponad 40. Francja chyba liczyła na nieco wolniejszy mecz, ale to Dania od początku postawiła swoje warunki gry. Choć Dinartowi nic nie chce ujmować, to nie reagował założeniami w obronie gdy Dania wszystko rzucała. Do Onesty mu jeszcze dużo brakuje.
Drugi mecz bardzo twardy i właśnie tak Niemcy chcieli odebrać chęci Norwegom. W obronie skupiali się na wysokiej obronie by likwidować zapędy przede wszystkim Sagosena i Roda. Przez to więcej miejsca zostawiali Myrholowi, który zagrał świetny mecz. Jeszcze gorzej wyglądał ich atak, bo za wszelką cenę chcieli rzucać z okolicy 6m. Tylko Bohm nie miał problemów by rzucać z 9m. Gdyby Niemcy próbowali więcej rzucać z okolicy 9m mógł ten mecz zakończyć się inaczej. Problemem dla Norwegii w finale może być brak Roda który zszedł pod koniec meczu z kontuzją.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Chorwacja - Szwecja
powyżej 57,5 2,76✅✅✅

Mecz o piąte miejsce to z pewnością spore rozczarowanie dla obu ekip. Szczególnie dla Chorwatów, którym sędziowie nie pozwolili wygrać z Niemcami. Obie ekipy mają zapewniony awans do turnieju kwalifikacyjnego na IO, więc mecz o pietruszkę. Powinniśmy zatem zobaczyć trochę wesołego handballu, z dużą ilością bramek. Ja idę w najwyższy over jaki jest dostępny w fortunie po bardzo atrakcyjnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Witam, postanowiłem znaleźć chwilę i włączyć się nieco w dyskusję dotyczącą walki o medale na MŚ. Obejrzałem wczoraj jedynie drugi półfinał, który moim zdaniem nie stał na jakimś piorunującym poziomie. Jednak Norwegowie pokazali więcej od Niemców, którzy zagrali chyba najgorszy mecz turnieju. Norwegowie mają bardzo silny zespół, lecz moim zdaniem brakuje im solidnego bramkarza pokroju Wolfa czy Landina. jednak Bergerud to jak dla mnie II liga wśród bramkarzy. Niemcy we wczorajszym meczu obrali złą taktykę, tak jak wspomniał sumada90 chcieli wejść z piłką do bramki. Taka gra przy takim bramkarzu to barbarzyństwo, śmiało można rzucać z 9-11 metra tak jak pokazał to kilka razy Bohm.
Pierwszy półfinał zaskoczył mnie rozmiarami wyniku, o ile spodziewałem się że Francuzi bez Karabaticia w formie tego nie wygrają to strata 38 bramek przez trójkolorowych to dla mnie szok. Duńczycy mają kompletny zespół, od Doświadczonego Landina w bramce, po genialnych rozgrywających Hansena i Lauge.
Nawiązując do jutrzejszego finału to moim zdaniem nie ma co grać po tak ubogim kursie na Duńczyków, to jest tak zbliżony poziom że wystarczy słabszy dzień jednego z liderów i może być zupełnie niespodziewany wynik.
Dlatego ja pobieram:
Norwegia +2,5 @ 2,00 William Hill
 
H 45

hohoho1100

Użytkownik
Widzę tu sporo typów w stronę Norwegii.
Wszyscy, którzy majæ zamiar grać na nich, niech wezmą pod uwagę, że wypadł im ze składu jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) ich grajek -Rod. To mega osłabienie. Ja tu widzę Danię w złocie, i to na luziku. Może nawet coś w stylu Francji, chociaż Norwegia to o wiele więksi wojownicy niż ta zbieranina afrykańsko-bałkańska.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niemcy - Francja 3,45 Forbet ⛔ a było blisko...
Znowu mnie bukmacherzy zaskakują z kursami i to mocno. Dla mnie faworytem spotkania będą tutaj Niemcy.
Mecze półfinałowe opisywałem wcześniej. To są zbyt doświadczone ekipy, więc nie powinny powtórzyć błędów ze wczorajszych spotkań. We Francji drugi tak słaby mecz bramkarzy nie może się przytrafić - do tego myślę, że drugi raz nie pozwolą tak bez presji pozwalać na rozegranie piłki przez rywali. Z kolei Niemcy powinni wrócić do tego co im wychodziło najlepiej przez cały turniej - rzuty z drugiej linii i podania do Gensheimera.
Obie ekipy grały ze sobą w pierwszej fazie. Tam padł remis 25-25, ale drużyną lepszą przez większość meczu byli Niemcy. Rzut N&#39;Guessana w ostatnich sekundach uratował Trójkolorowym remis.
Po pierwsze Niemcy od początku mistrzostw grają bardzo agresywnie w obronie. Do tej pory sędziowie pozwalali na walkę, w meczu z Norwegią było mniej pobłażania. Nie wydaje mi się jednak, żeby to zmieniło styl gry Niemców w defensywie, bo taki sposób przynosił efekty. Francja przy takiej nieprzyjemnej obronie gubi się często w ataku, co widzieliśmy na przykładzie pierwszego ich spotkania czy w meczu z Chorwacją. O tym pisałem już wcześniej przy starciu Francji z Danią.
Silna strona Niemiec to przede wszystkim rzuty z drugiej linii (Fath, Wiede, Drux, Bohm) i gra do Gensheimera. Do tego w obronie potrafią wyjść do rywali niestandardowo, jak w meczu z Chorwacją, kiedy to Pekelera postawili na wysuniętym obrońcy. O grę Niemców w ataku jestem spokojny o ile wrócą do tej gry, która im przynosiła najlepsze wyniki. Natomiast nie mam przekonania, że Francuzi będą sobie w stanie poradzić z defensywą rywali. Trójkolorowi w tak agresywnej grze nie czują się najlepiej - to jest drużyna bardziej techniczna niż fizyczna.
Kursy jak wspomniałem na wstępie dla mnie zaskakujące - takie faworyzowanie Francji wg mnie nie ma uzasadnienia w faktach.
Odnośnie finału, bo widzę tendencję szukania niespodzianki - Dania jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Grają na tym turnieju najlepiej, a w Norwegii może zabraknąć jednego z dwóch liderów - Roda.
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Jakieś te wypowiedzi pokręcone. Wybitny już jest kolega Myron Bolitar,,!!!
Piszesz facet Hansen KING, mega gość, faworyt Dania itp.. A typ kierujesz &quot;za drobne&quot; na Norwegię..
Dobra rada, idż sobie kup piwo za te drobne i najlepiej nie zaśmiecaj tematu więcej..
Nie chcę już ironizować i pogrążać kolegi.
Wg mnie również Dania (-1,5)- 1,6 kurs. Bezpiecznie. Powinni na luzie i pewnie!
Nie szukając &quot;kwadratowych jaj&quot;!
Lepsi niemal na każdej pozycji. Dyskusyjne mogłoby byc tylko koło gdzie Myrhol gra fantastycznie, ale to nie nowość, przynajmniej dla mnie.
Owszem jest Sagosen np.., ale nie zapomnijmy kto po drugiej stronie..
Wspomniał też gość o Bergerudzie.. No nie pokazał dotąd wiele bo jest przeciętny!!, biorąc pod uwagę top świata oczywiście (np.. Wolff, Sterbik, Omeyer wcześniej, Landin, Palicka czy aktualnie w super formie Sego..).. Bergerud jest dobry i nic więcej!
Tak jak pisałem, że Francja ma &quot;ręcznik&quot; w bramce. Nie potwierdziło się?? I PSG Gerarda wzięło..:facepalm:
Pisałem tutaj na forum na początku MŚ, że kibicuje nawet Norwegom, ale niestety tym razem nie dadzą rady i tyle.
Szkoda, że nie ma opcji tak jak w piłce nożnej.. W meczu 1 i np..ilość goli.. Kurs można byłoby złapać fajny..
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Jakieś te wypowiedzi pokręcone. Wybitny już jest kolega Myron Bolitar,,!!!
Piszesz facet Hansen KING, mega gość, faworyt Dania itp.. A typ kierujesz &quot;za drobne&quot; na Norwegię..
Dobra rada, idż sobie kup piwo za te drobne i najlepiej nie zaśmiecaj tematu więcej..
Nie chcę już ironizować i pogrążać kolegi.
Wg mnie również Dania (-1,5)- 1,6 kurs. Bezpiecznie. Powinni na luzie i pewnie!
Nie szukając &quot;kwadratowych jaj&quot;!
Lepsi niemal na każdej pozycji. Dyskusyjne mogłoby byc tylko koło gdzie Myrhol gra fantastycznie, ale to nie nowość, przynajmniej dla mnie.
Owszem jest Sagosen np.., ale nie zapomnijmy kto po drugiej stronie..
Wspomniał też gość o Bergerudzie.. No nie pokazał dotąd wiele bo jest przeciętny!!, biorąc pod uwagę top świata oczywiście (np.. Wolff, Sterbik, Omeyer wcześniej, Landin, Palicka czy aktualnie w super formie Sego..).. Bergerud jest dobry i nic więcej!
Tak jak pisałem, że Francja ma &quot;ręcznik&quot; w bramce. Nie potwierdziło się?? I PSG Gerarda wzięło..:facepalm:
Pisałem tutaj na forum na początku MŚ, że kibicuje nawet Norwegom, ale niestety tym razem nie dadzą rady i tyle.
Szkoda, że nie ma opcji tak jak w piłce nożnej.. W meczu 1 i np..ilość goli.. Kurs można byłoby złapać fajny..
W forbecie jest taka opcja ale nie wiem jaka linia i jaki kurs jest aktualnie. Pozdro
Jakieś te wypowiedzi pokręcone. Wybitny już jest kolega Myron Bolitar,,!!!
Piszesz facet Hansen KING, mega gość, faworyt Dania itp.. A typ kierujesz &quot;za drobne&quot; na Norwegię..
Dobra rada, idż sobie kup piwo za te drobne i najlepiej nie zaśmiecaj tematu więcej..
Nie chcę już ironizować i pogrążać kolegi.
Wg mnie również Dania (-1,5)- 1,6 kurs. Bezpiecznie. Powinni na luzie i pewnie!
Nie szukając &quot;kwadratowych jaj&quot;!
Lepsi niemal na każdej pozycji. Dyskusyjne mogłoby byc tylko koło gdzie Myrhol gra fantastycznie, ale to nie nowość, przynajmniej dla mnie.
Owszem jest Sagosen np.., ale nie zapomnijmy kto po drugiej stronie..
Wspomniał też gość o Bergerudzie.. No nie pokazał dotąd wiele bo jest przeciętny!!, biorąc pod uwagę top świata oczywiście (np.. Wolff, Sterbik, Omeyer wcześniej, Landin, Palicka czy aktualnie w super formie Sego..).. Bergerud jest dobry i nic więcej!
Tak jak pisałem, że Francja ma &quot;ręcznik&quot; w bramce. Nie potwierdziło się?? I PSG Gerarda wzięło..:facepalm:
Pisałem tutaj na forum na początku MŚ, że kibicuje nawet Norwegom, ale niestety tym razem nie dadzą rady i tyle.
Szkoda, że nie ma opcji tak jak w piłce nożnej.. W meczu 1 i np..ilość goli.. Kurs można byłoby złapać fajny..
2.55 forbet dania win i over 56.5 bramki
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Jakieś te wypowiedzi pokręcone. Wybitny już jest kolega Myron Bolitar,,!!!
Piszesz facet Hansen KING, mega gość, faworyt Dania itp.. A typ kierujesz &quot;za drobne&quot; na Norwegię..
Dobra rada, idż sobie kup piwo za te drobne i najlepiej nie zaśmiecaj tematu więcej..
Nie chcę już ironizować i pogrążać kolegi.
Ktoś tu chyba mocno wagarowal na lekcjach czytania ze zrozumieniem, pisze o pograzaniu mnie samemu się osmieszajac. Dobrze już tłumaczę...
Tak, Hansen King bo jest mocno wyróżniającym się szczypiornista na tych MS, praktycznie w półfinale zagrał koncertowo, a że mega gość to już tak nie pisałem więc nie koloryzuj i nie przypinaj mi takich rzeczy aby zabłysnąć.
Tak, Dania faworytem, zdania nie zmieniam, i co z tego? Rozumiem że ty zawsze ladujesz kasę w papierowych faworytów? Nie patrzysz na kursy tylko im większy faworyt tym lepiej? W takim razie mam dla ciebie propozycje na dziś. Perugia - Vibe Valentina, laduj w gospodarzy bo mega faworyt, nie zwlekaj!.
Bukmacherka na tym kolezko nie polega. Jeśli dla Ciebie Dania ma 80 procent szans na zwycięstwo to ok, masz wtedy delikatne value i atakuj gospodarzy. Dla mnie te procenty się trochę inaczej klaruja i aż takiej dysproporcji nie widzę.
Natomiast widzę że im bliżej meczu tym kurs na Norwegie spadł czyli jednak słabo ci idzie z tym pograzaniem mnie bo jeszcze chwila i przed meczem można by zamykać z zyskiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom