>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Co sądzicie o tej progresji na remisy ?

malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
100 progresji? pewnie cały dzień siedzi analizuje i nic więcej nie robi ????
człowieku mając 400 tys nie warto bawić się w bukmacher-kę chyba że dla zabawy...mając 200 tys+ byle jaką halę ok 100-150m(nawet zrobioną z szopy) lub jakiś parter budynku można otworzyć działalność która będzie generowała za rok 70-100 tys dochodu miesięcznie ( wiem bo robię w takiej firmie).
Progresja na remisy to shit... jeśli progresja to tylko na overy -2 mecze na kuponie albo dwa zdarzenia. Jakie spotkania dobierzesz to i tak loteria...(albo jeden wielki układ w którym piłkarze itp odgrywają role jak w teatrze) Bo nie ma dnia w którym &quot;wielki klub&quot; lider z kursem 1,15 nie przegra z ogórkami...zobacz ost. wyniki real, barcelona, bayern. Kluby które mają piłkarzy na miliard, 200-500 mln rocznie, sztaby, systemy szkoleniowe przegrywają z klubami z piłkarzami wycenionymi na 100mln i które rocznie mają czasami po 20-30mln euro. To tak jakbyś zestawił do wyścigu poloneza z ferrari...I jak pisałem nie ma dnia bez &quot;wpadki&quot;
Pacany jesteście. Oczywiście Nihili , Pagni aksior i chriskola (bez obrazy) .Przecież nie wszystko kończy się na 12 czy 15 progu. Ja gram cały czas 31 drużyn w NHL i jest ok. Czasami pierwszy próg 3 razy z rzędu. Wtedy generalnie największy zysk . A czarne serie teraz są rzadkością. Jak są i mam postawić 1000 to można rozdzielić na pozostałe . Postawić 400 , a reszta 30*20 i wtedy większe prawdopodobieństwo.
Aksior miałeś napisać o tej działalności.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
No to bez obrazy ale sam jesteś pacan. Progresja z góry jest skazana na porażkę, to ze Ci się akurat udaje to nie znaczy, ze system działa.
Po co grasz w ogóle mecze i czekasz?
Skoro progresja jest taka spoko graj ruletkę 24h na dobę i zarabiaj.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
No to bez obrazy ale sam jesteś pacan. Progresja z góry jest skazana na porażkę, to ze Ci się akurat udaje to nie znaczy, ze system działa.
Po co grasz w ogóle mecze i czekasz?
Skoro progresja jest taka spoko graj ruletkę 24h na dobę i zarabiaj.
Można i w ruletkę od niedawna , ale to tak jakby grał w wirtualne . Mi się zdaje że mogą być wyniki jakoś ustawiane przez jakieś systemy komputerowe.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Pacanem to Ty jesteś skoro w moim wpisie wyczytałeś ze jestem przeciwko progresji, a jest wręcz przeciwnie :)
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Zeby ostudzić emocje.
Ruletka na 99% nie jest ustawiana przez system. Właściwie nawet na 100%.
Ale z ruletki wartość oczekiwana masz mniejsza od 1. Przez to ze oprócz czerwonych i czarnych masz jeszcze zero. Dlatego nigdy nie ugrasz.
Przy progresji ciężko się jest kłócić bo ktoś twierdzi ze np wygrywa tym systemem itp.
Najlepiej co polecam zeobic sobie symulacje nawet jak jesteś dobry i masz skuteczność ponadprzeciętna to symulacja na 1000 prób pokaże Ci i tak kilka - kilkanaście lub kilkadziesiąt porażek.
Czyli wcześniej czy później jest to nie uniknione. Matematycznie nie ma szans wygrać.
Tutaj jedynie często zachodzi fakt, ze długa progresja i jesscze łagodna szanse porażki ma niewielka procentowo. A wiec prosto mówiąc mając fart można naginać wariancję przez nawet długi okres czasu ale później wszystko się wyrówna i tak.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Zeby ostudzić emocje.
Ruletka na 99% nie jest ustawiana przez system. Właściwie nawet na 100%.
Ale z ruletki wartość oczekiwana masz mniejsza od 1. Przez to ze oprócz czerwonych i czarnych masz jeszcze zero. Dlatego nigdy nie ugrasz.
Przy progresji ciężko się jest kłócić bo ktoś twierdzi ze np wygrywa tym systemem itp.
Najlepiej co polecam zeobic sobie symulacje nawet jak jesteś dobry i masz skuteczność ponadprzeciętna to symulacja na 1000 prób pokaże Ci i tak kilka - kilkanaście lub kilkadziesiąt porażek.
Czyli wcześniej czy później jest to nie uniknione. Matematycznie nie ma szans wygrać.
Tutaj jedynie często zachodzi fakt, ze długa progresja i jesscze łagodna szanse porażki ma niewielka procentowo. A wiec prosto mówiąc mając fart można naginać wariancję przez nawet długi okres czasu ale później wszystko się wyrówna i tak.
Oprócz matematycznej przewagi ruletka stosuje magiczna sztuczkę aby efektywniej kroić klientów ????

 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Pacanem to Ty jesteś skoro w moim wpisie wyczytałeś ze jestem przeciwko progresji, a jest wręcz przeciwnie ????
Jeżeli uraziłem cię to najmocniej przepraszam , nie doczytałem na końcu twojej wypowiedzi że przecież kasę można przegrać też w inny sposób . A skoro jesteś za progresją to spoko . Jeszcze raz sorki.
 
V 0

vecchio-cucs

Użytkownik
Jak każdy inny system, nie jest nic warty jeśli nie grasz dobrych betów. Raz na jakiś czas trafi się seria 12 przegranych i przegrasz to co uda się zarobić w niższych prograch. Przy odrobinie szczęścia na początku może będziesz zarabiał, ale na dłuższą metę to się nie opłaca.
nie tędy droga . nie próbuj jednym meczem odrobić wszystkich strat , rozłóż to zgodnie z prawdopodobieństwem wystąpienia sukcesu
 
stsiak 11

stsiak

Użytkownik
Dziwnie wierzycie w progresje, bo zaden platny typer z renomowanych portali nie stawkuje progresja, coś w tym jest...
 
G 0

greenfinga

Użytkownik
Witam
Mogę ewentualnie coś wnieść do tematu
Na dziś u mnie sytuacja wygląda następująco:
-progresja na remis
-stały zysk (podnoszony co około 1-2 tygodnie, początkowo 10 zl obecnie około 43zl)
-od 20 lipca 2018 do dziś zakończonych 1506 progresji(1129pozytywnie i 377negatywnie)
-gram mniej więcej 100-120 progresji na raz
-poziom graniczny 4-5 w zależności od ligii (czyli kursów)
-yield 5.52%
-początkowy budżet to 1000 zl (obecnie 3000zl od 1 stycznia)
-gram u zagranicznego buka
-ligii: 2-3włoska,2-3hiszpania,1 Egipt, 1 Iran , 1 Algieria, 1-4Anglia , 1-2 Izrael , 1-2 Rpa
Jeśli chodzi o budżet ,to do &quot;obsłużenia&quot; 100 progresji ze stalym zyskiem 10zl wystarczy około 500zł
W razie ewentualnych pytań, jak tylko czas pozwoli, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć/podpowiedzieć.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom