>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Szwajcaria NLA / Niemcy DEL / EBEL 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Niemcy, DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Adler Mannheim - Eisbären Berlin
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela w najwyższej klasie rozgrywkowej w niemieckiej lidze hokeja wygląda tak:

Mannheim w meczach u siebie jest najlepiej grającym zespołem notując 14 zwycięstw, 2 porażki po dogrywce i 3 porażki. Eisbaren z kolei na wyjazdach zanotował 5 zwycięstw, 3 zwycięstwa po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 8 porażek. W ostatnim czasie również lider tabeli jest w lepszej formie i dzisiaj typuję na jego zwycięstwo. Zespół z Berlina w tym sezonie sprawił dwa razy niespodziankę wygrywając z drużyną z Mannheim, najpierw u siebie 4-1 a następnie na wyjeździe 3-2. Mają więc jakiś patent na lidera tabeli ale dzisiaj myślę, że rewanż będzie po stronie faworyta. Drużyn z Berlina przyjedzie na to spotkanie dość mocno osłabiona i poobijana. W dzisiejszym meczu po ich stronie nie zobaczymy napewno takich zawodników jak Kettemer (30 występów w tym sezonie, 8 goli i 7 asyst na koncie), Cundari (14 występów w tym sezonie, 3 gole i 4 asysty na koncie), Buchwieser (35 występów w tym sezonie, 6 asyst na koncie), Olver (9 występów w tym sezonie, 1 asysta na koncie), Oppenheimer (1 występ w tym sezonie), Wissmann (7 występów w tym sezonie, 1 asysta na koncie) i Cupper. Niektórzy z tych graczy są kontuzjowani od dłuższego czasu i to się odbija na wynikach tej drużyny w tym sezonie, bo byli to czołowi gracze poprzednich sezonów. Prócz wyżej wymienionych zawodników kilku innych również narzeka, że są poobijani i możliwe, że jeszcze ktoś ze składu wypadnie, że trener da odpocząć. Z tego względu na ten mecz powołani zostali również zawodnicy młodzieżowi. Drużynie dzisiejszych gości brakuje już nieco sił, skarżą się na zmęczenie i, że sa poobijani i myślę, że dzisiaj gospodarze zrewanżują się za te 2 porażki w tym sezonie. Adler na to spotkanie na papierze wydaje się być dużo mocniejszym zespołem, w formie i pogram na jego wygraną. Więcej o problemach Eisbaren przed tym spotkaniem możecie poczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:
http://www.eisbaeren.de/news/detail/ohne-7-stammspieler-und-mit-kraeftiger-nachwuchs-unterstuetzung-nach-mannheim
✅ 6-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej - Niemcy, DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Adler Mannheim - Eisbären Berlin
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela w najwyższej klasie rozgrywkowej w niemieckiej lidze hokeja wygląda tak:

Mannheim w meczach u siebie jest najlepiej grającym zespołem notując 14 zwycięstw, 2 porażki po dogrywce i 3 porażki. Eisbaren z kolei na wyjazdach zanotował 5 zwycięstw, 3 zwycięstwa po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 8 porażek. W ostatnim czasie również lider tabeli jest w lepszej formie i dzisiaj typuję na jego zwycięstwo. Zespół z Berlina w tym sezonie sprawił dwa razy niespodziankę wygrywając z drużyną z Mannheim, najpierw u siebie 4-1 a następnie na wyjeździe 3-2. Mają więc jakiś patent na lidera tabeli ale dzisiaj myślę, że rewanż będzie po stronie faworyta. Drużyn z Berlina przyjedzie na to spotkanie dość mocno osłabiona i poobijana. W dzisiejszym meczu po ich stronie nie zobaczymy napewno takich zawodników jak Kettemer (30 występów w tym sezonie, 8 goli i 7 asyst na koncie), Cundari (14 występów w tym sezonie, 3 gole i 4 asysty na koncie), Buchwieser (35 występów w tym sezonie, 6 asyst na koncie), Olver (9 występów w tym sezonie, 1 asysta na koncie), Oppenheimer (1 występ w tym sezonie), Wissmann (7 występów w tym sezonie, 1 asysta na koncie) i Cupper. Niektórzy z tych graczy są kontuzjowani od dłuższego czasu i to się odbija na wynikach tej drużyny w tym sezonie, bo byli to czołowi gracze poprzednich sezonów. Prócz wyżej wymienionych zawodników kilku innych również narzeka, że są poobijani i możliwe, że jeszcze ktoś ze składu wypadnie, że trener da odpocząć. Z tego względu na ten mecz powołani zostali również zawodnicy młodzieżowi. Drużynie dzisiejszych gości brakuje już nieco sił, skarżą się na zmęczenie i, że sa poobijani i myślę, że dzisiaj gospodarze zrewanżują się za te 2 porażki w tym sezonie. Adler na to spotkanie na papierze wydaje się być dużo mocniejszym zespołem, w formie i pogram na jego wygraną. Więcej o problemach Eisbaren przed tym spotkaniem możecie poczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:
http://www.eisbaeren.de/news/detail/ohne-7-stammspieler-und-mit-kraeftiger-nachwuchs-unterstuetzung-nach-mannheim
Mialem pisac o tym meczu w zakładce DEL ale chciałem zobaczyć co tu jest w tych pozostałych. Mannheim bez tych problemów polarnych niedzwiedzi bylo faworytem z podstawami do wygranej. Ja próbuje ten mecz z handi
Mannhiem minus 1.5 kurs 1.92 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Szwenninger-Inglostad
Krotko, goscie w gazie, sklad na pewno niebo lepszy bija sie o szostke wg mnie dzis wygraja
Inglo RT kurs 2 fortuna⛔⛔⛔ porażka::zoltakartka:
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Spróbuje dzis cos z NLA
Biel-Ambri Piotta
Wczoraj pierwsze mecze po przerwie i Biel nie miało argumentow na Langnau( porazka 4-0), dzis wracaja do siebie na mecz z Ambri, które od momentu gdy do sponsoringu włączył sie Redbull zaczeło grac lepiej, mlode trio Zwegger, Kubalik, Muller jest ostatnio groxne i dorównuje doswiadczonym kolegom z zespołu, od kilku meczy bardzo dobrze sie ten zespól prezentuje, jedyny minus jaki widze to ze od tygodnia nie grali, wiec swiezosc bedzie i mam nadzieje ze zbytnio nie zadzerwieli, licze na wyrownany pojedynek, bo mimo ze skład Biel bardzo ciekawy to Ambri nie jest juz chłopcem do bicia jak dawniej bywało.
Ambri z x kurs 2,06⛔⛔⛔
Lozanna-Servette
Obie druzyny wczoraj grały, Lozanna postawiła sie Zugowi a Genewa meczyła sie u siebie z czerwona latarnia ligi Rapperswill, wczesniej pisąłem ze dla mnie Lozanna to czarny kon tego sezonu i nadal tak uwazam bo jest grozna dla najlepszych bez wzgledu na lodowisku, skład bardzo dobry w tym roku, oba zespoły dzieli w tabeli 2 pkt , spodziewam sie wyrownanego meczu ale mam nadzieje na jedna bramke wiecej w RT dla gospodarzy
Lozanna RT kurs 1,95⛔⛔⛔
oba fortuna
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie odpuszcze Ambri, wczoraj niesety po zbyt dlugiej przerwie i w dodatku wyjazd, nie dali rady, mialem nadzieje ze daja rade bo ich gra ostatnio wyglada dobrze. Dzis znow ich kierunek, na swoim lodzie to zupelnie inna druzyna, przeciwnik w zasiegu i dzis licze na pełną pule
Ambri - Fribourg⛔⛔⛔
Juz dlugo kasy na nich zadnej nie postawię, nic po przerwie nie grają

Ambri RT 2,2 fortuna
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zug-Servette (5-2)
Krotko bo mecz niedługo. Zug w formie co widac po wynikach i pokonanych rywalach. Skład to top-3 ligi, Genewa choć w tym roku zbudowali przyzwoitu team to jednak nie ta półka. Dodatkowo gospodarze w rytmie meczowym a goscie tydzień nie grali co nie jest bez znaczenia.
Zug minus 1.5 kurs 2.05✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Sprobuje isc za ciosem w NLA( w zasadzie to juz jest od tamtego sezonu NL)
Raperrswill - Fribourg Przepraszam ten mecz jest jutro tj 24.01
Beniaminem ciuła punkty, zwyciestwa przychodza z trudnoscia , ale nie ma sie co dziwić , kadrowo odstają i doswiadczenia w kluczoych momentach tez brakuje, braki nadrabiaja ambicja. Dzis przyjezdza Fribourg który przed sezonem mial apetyty na cos wiecej niz tylko walka o dostanie sie do PO z dołu, bo po dobrym poprzednim sezonie plany były inne i trzeba walczyc bo narazie 9 miejsce. A dzis jest szansa na 3 pkt i trzeba to wygrac, ostatnie mecze dobre mimo porazek z ZUG( lider) i Lugano na wyjezdzie bo rownie dobrze mogło byc 2,3 dla gosci. Mysle ze ten mecz ograna w RT po fajnym kursie
Fribourg RT kurs 2,0 fortuna⛔⛔⛔
To niestety nie ten Frbourg co sezon temu
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
i jeszcze DEL
Dusseldorf-Norynbergia 1-3
Gospodarze trzy porazki z rzedu ale gra wygladala dobrze, była dominacja , brakło szczescia i skutecznosci, sklad maja przyzwoity. Goscie kilka zwyciestw w ostatnim czasie generalnie z dolem tabeli. Sklad maja na cos wiecej niz to co teraz zajmuja ale ja dzis licze na przełamanie Dusseldorfu mimo spadajacych kursow na gosci
Dusseldorf win ml 1,67 fortuna⛔⛔⛔
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Sprobuje isc za ciosem w NLA( w zasadzie to juz jest od tamtego sezonu NL)
Raperrswill - Fribourg Przepraszam ten mecz jest jutro tj 24.01
Beniaminem ciuła punkty, zwyciestwa przychodza z trudnoscia , ale nie ma sie co dziwić , kadrowo odstają i doswiadczenia w kluczoych momentach tez brakuje, braki nadrabiaja ambicja. Dzis przyjezdza Fribourg który przed sezonem mial apetyty na cos wiecej niz tylko walka o dostanie sie do PO z dołu, bo po dobrym poprzednim sezonie plany były inne i trzeba walczyc bo narazie 9 miejsce. A dzis jest szansa na 3 pkt i trzeba to wygrac, ostatnie mecze dobre mimo porazek z ZUG( lider) i Lugano na wyjezdzie bo rownie dobrze mogło byc 2,3 dla gosci. Mysle ze ten mecz ograna w RT po fajnym kursie
Fribourg RT kurs 2,0 fortuna
Wzrosty kursów do 2.20 to sporo jakieś osłabienia czy coś ktoś ??
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wzrosty kursów do 2.20 to sporo jakieś osłabienia czy coś ktoś ??
Zadnych kontuzji nie ma w zespole, poszukam jeszcze czy cos sie dzieje, moze tez przez to ze beniaminek ogral Ambri u siebie ktore jest wyzej w tabeli od Fribourga, i dobry mecz w Langnau przez to odwrocenie tendencji. Fri jest lepszym zespolem, miejsce w tabeli nie oddaje czasem potencjału ale posprawdzam jeszcze co w trawie piszczy bo sam mam to juz pograne w dublu z Kazaniem i szkoda by było, fakt moge rozliczyć ale narazie zadnych nerwowych ruchow
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Wiesz co ten mecz już rano dzisiaj też zagrałem przed twoim postem który mnie potwierdził w moich przeczuciach. Ale teraz widzę że na giełdach dziwne ruchy. Fakt liga Szwajcarska jest nie obliczalna może dlatego. Powodzenia !
Dzięki
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria - National League A
Godz: 19:45
Spotkanie: Genève-Servette HC - HC Ambrì-Piotta
Typ: Genève-Servette HC (60)⛔2:2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Szwajcarii gdzie w tamtejszej hokejowej National League A zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w Patinoire des Vernets miejscowe Genève-Servette Hockey Club a w gości przyjedzie zespół Hockey Club Ambrì-Piotta.
Genève-Servette HC w tym sezonie ligowym w swoich 36 meczach zdobyło 54 punkty co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast HC Ambrì-Piotta plasuje się na 5 pozycji w tabeli szwajcarskiej National League A ze zdobytymi 58 oczkami w swoich 36 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym na swoim lodzie 11 zwycięstw, 3 wygrane po dogrywkach lub karnych, porażka po dogrywce oraz 4 przegrane i bilans bramek 63-44 zaś goście na wyjazdach 6 wygranych, 2 zwycięstwa po dogrywkach lub karnych, 3 zwycięstwa po dogrywkach lub karnych oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 53-62.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Genève-Servette HC w regulaminowych 60 minutach gry którzy w swojej Patinoire des Vernets są bardzo mocni o czym się przekonał ostatnio dobrze grający w delegacjach Bern który dopiero po dogrywce się z gospodarzami uporał do tego gospodarze ostatnio ogrywali gości z którymi zagrają w tym spotkaniu a goście na wyjazdach nie grają najlepiej do tego niekorzystnie ostatnio na lodzie gospodarzy i moim zdaniem to gospodarze poradzą sobie w regulaminowych 60 minutach szczególnie że walczą o 8 lokatę gwarantującą Play Offy z Fribourgiem czyli motywację mają bardzo dużą.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zug-Lugano (3-4)
Zug w gazie, sklad solidny, celują w 1 miejsce przed PO, Lugano mocniejsze u siebie, wyjazdy juz gorzej ale i skład wg gorszy i tez slabszy niz rok temu.
Zug minus 1.5 kurs 1.99 fortuna⛔⛔⛔
Czyżby początek spadku formy Zug.....
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak jeszcze patrze w te mecze NLA i probuje coś takiego.
Biel-Rapperswil (4-1)
Beniaminek nie ma składu by mierzyc sie z topem ligi , zostaje walka i ambicja. Biel w tym sezonie to nie ścisła czolowka natomiast Rapperswil od kliku meczy spisuja sie przyzwoicie, maja swoje momentum . i na tym opieram swoj typ. Biel napewno dysponuje lepszym skladem ale beniaminek ma wg mnie swoje 5 minut. Typ ryzykowny.
Rapperswill plus 1.5 kurs 2.84 fortuna⛔⛔⛔
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Podejde dzis jeszcze do jedynego spotkania w DEL
Eisbaren-Munchen (2-6) bardzo dobra gra młodziezy Monachium, to oni pociągneli dziś zespół.
Gospodarze przełamali niemoc z Bremerhaven , w tym sezonie ciezk im idzie, sklad niby nie zły ale jakos tego wyniku nie ma, moze pod wodza nowego trenera uda sie cos zwojowac w PO bo pewnie taki zamiar. Goscie z Bawarii w calkiem innym nastroju, Aus Den Birken w formie, obrona pomaga, reprezentantom kraju ktorzy sa w skladzie idzie bardzo dobrze sa widoczni i czesto graja pierwsze skrzypce, nie ustepujac dobremu zaciagowi kanadyjskiemu, dzis mysle ze ta seria wygranych sie nie skonczy, moze nie bedzie latwo ale jakosc, forma po stronie Munchen
Munchen RT kurs 1,82✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Ambri-Piotta - Zug
Zug RT - 2,25
ZUG OT - 1,75
Gdyby dziś był koniec sezonu to w fazie PO drużyny trafiłyby na siebie ???? Jednak sezon zasadniczy trwa jeszcze miesiąc i pewnie coś się pozmienia, przetasuje..... Zug imponuje mi w ostatnim czasie formą. Gdzieś tam po drodze złapali dwie porażki po stykowych meczach, ale ostatnio pewne zwycięstwo i chyba wraca stary, dobry porządek. Nie ukrywam, że chciałbym żeby wygrali ligę, aczkolwiek z NL mam problem, bo Berno też lubię i cenię. W każdym razie jest w drużynie z Zug dobry duch, jest monolit i dziś wierzę w skuteczną walkę o komplet punktów.
Gdzieś tam w rozważaniach na temat meczu przebija mi się myśl o opcji Zug -1,5, ale kursy na ich zwycięstwo w RT, czy nawet OT są na tyle fajne, że nie warto kombinować.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Z tego co zauważyłem, Medvescak Zagrzeb nie przystępuje do drugiej rundy rozgrywek EBEL (grupa przegranych). Moim zdaniem szkoda klubu i tego co się z nim dzieje, jeszcze niedawno KHL a teraz...? Przystąpią w następnym sezonie do krajowej ligi gdzie na ten moment grają ich rezerwy?
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś cztery mecze w NL, mnie zanteresował jeden.
Langnau - Davos
Gospodarze pojedynku po chwilowej zadyszce wrócili na dobre tory, forma jest, gra wyglada dobrze, sklad przyzwoity na ten sezon i przyznam ze nie myslałem ze na tym etapie beda tak wysoko ale daja rade, liderzy, Elo, Didomenico, Gagnon, Pesonen ciagną cła druzyne z młodzieża włacznie, widac odnaleźli swoja grę. Goscie z Davos niestety ale zaliczaja słaby sezon, chociaz patrzac na sklad to nie powinni byc a na takim dnie, pewnie kilka reczy sie na to złozyło, poki co graja mocno w kratke. Pod koniec stycznia odbył sie mecz w Davos miedzy tymi zespołami i gospodarze wykorzystali dołek gosci upokarzajac ich 5-1. Dzis i forma i miejsce pojedynku zupełnie inne, Davos mocno w kratke a gospodarze po udanej serii wyjazdowej z mocnymi punktami i dobra grą.
Ja dzis widze wziecie rewanzu za porazke a punkty tez potrzebne i ide w kierunu gospodarzy
Langnau RT kurs 1,65
Langnau minus 1,5 kurs 2,07 edit: moj błąd przepraszam korekta z 2.7 do 2.07
oba fortuna
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś cztery mecze w NL, mnie zanteresował jeden.
Langnau - Davos
Gospodarze pojedynku po chwilowej zadyszce wrócili na dobre tory, forma jest, gra wyglada dobrze, sklad przyzwoity na ten sezon i przyznam ze nie myslałem ze na tym etapie beda tak wysoko ale daja rade, liderzy, Elo, Didomenico, Gagnon, Pesonen ciagną cła druzyne z młodzieża włacznie, widac odnaleźli swoja grę. Goscie z Davos niestety ale zaliczaja słaby sezon, chociaz patrzac na sklad to nie powinni byc a na takim dnie, pewnie kilka reczy sie na to złozyło, poki co graja mocno w kratke. Pod koniec stycznia odbył sie mecz w Davos miedzy tymi zespołami i gospodarze wykorzystali dołek gosci upokarzajac ich 5-1. Dzis i forma i miejsce pojedynku zupełnie inne, Davos mocno w kratke a gospodarze po udanej serii wyjazdowej z mocnymi punktami i dobra grą.
Ja dzis widze wziecie rewanzu za porazke a punkty tez potrzebne i ide w kierunu gospodarzy
Langnau RT kurs 1,65
Langnau minus 1,5 kurs 2,7
oba fortuna
Takie mocne spadki czy czeski błąd się wkradl, bo chciałem podkraść typ ale -1.5 już po 2.07 na fortunie?
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Lausitzer - Heilbronner EC 3-2
zaplecze ligi niemieckiej
typ 1
kurs 1,70 (3j) ✅ 2,1j

:fortuna:
Obie drużyny raczej mają już &quot;ustawione miejsca przed play offami. Gospodarze już na pewno zaczna od ćwierćfinałów, goście z wielkim prawdopodobieństwem od 1/8.
Gospodarze u siebie maja bilans 14 &quot;czystych&quot; zwycięstw na 23 spotkania (60%), goście na wyjazdach 13 &quot;porażek w regulaminowym czasie na 23 spotkania (57%). Takie dane statystycznie są na granicy value (nie licząc podatku). To co przeważyło na korzyść tego typka to fakt aktualnej formy obu ekip która jest zdecydowanie na korzyść gospodarzy.
Od 2013 roku goście nigdy nie wygrali na tafli dzisiejszych gospodarzy, notując 5 remisów i 10 prażek w regulaminowym czasie gry.
Kurs przyzwoity i chyba warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom