>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Ja dziś zagrałem tripla z Australii w dwóch pierwszych gładko weszły overy różnych a tu mam pograne over 2,5 bramki ... mam nadzieje ze nie skończy się tu tez jakimś 1:0 albo 0:0 ... :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ch.... z analizami, to co dziś widzę po wynikach. to za drobne x w Perth po @ 2,8 ✅ A co tam? Na wariata ????
Ps Spadam... GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Ładnie nabili, 7 rożnych w pierwszej połowie (3:4). Sędzia chyba sam zagrał overy cornerów, bo dwa ostatnie rożne Adelaide już w sumie po doliczonym czasie ????
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ja mam x2 ale po tym co zobaczyłem w 1 połowie obawiam się że może się skończyć 1:0 dla gospodarzy Adelaide marnie w offensywie wygląda
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Nie no trzeciego 1:0 dzisiaj nie będzie, widzę dwie możliwości albo ktoś wsadzi i się mecz otworzy (padna minimum dwie bramki) albo skończy się 0-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Trzy mecze , podobne wyniki , podobne okoliczności,..... tak na moje to nie przypadek że w tak overowej lidze nagle w jeden dzień taka kicha.....Ktoś niezłą kasę na tym zgolił....
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Trzy mecze , podobne wyniki , podobne okoliczności,..... tak na moje to nie przypadek że w tak overowej lidze nagle w jeden dzień taka kicha.....Ktoś niezłą kasę na tym zgolił....
Na moje to juz te łamaki wcześniejsze były mocno... hm... podejrzane. Ciekawe...
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Adelaide ratuje rzuty rożne, bo Glory dziś dramat.
ps. W tej lidze są wałki, współpraca drużyn, bo nikt z tej ligi nie spada.
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
No ta kolejka w ogóle z du**, underowe MC nagle robi 4-3, Perth po serii pięknych ofensywnych spotkań nagle 2x 0-0, nie przypominam sobie żeby jakakolwiek drużyna w Australii zanotowała dwa razy z rzędu bezbramkowe remisu :movember:
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ch.... z analizami, to co dziś widzę po wynikach. to za drobne x w Perth po @ 2,8 ✅ A co tam? Na wariata ????
Ps Spadam... GL!
No właśnie ???? FT 0-0 z tym wariatem to może nie do końca...
23.01. 12:00 Perth Glory vs Adelaide United - mecz na live na razie jak dla mnie. Kolejny z cyklu wszystko się może zdarzyć. No może z lekkim wskazaniem na gospodarzy, remisu nie wykluczam.
Ps
Nie oglądałem dziś spotkań i dobrze patrząc na wyniki. Ale po kolei:
1. Qwa jak się tak &quot;strzela&quot; (a właściwie nie strzela) karnego, to jak tu &quot;mówić&quot;, że wszystko było czyste? I tak na dzień dobry mój dubel za miedziaka pooooszedł... Na szczęście tylko miedziak, a z racji tego, że nie mogłem być &quot;live&quot;, nie dokładałem w meczu nr 2 ????
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-wellington-phoenix-v-sydney-fc-0
2. Tu wydaje się, że beznadzieja, ale akcje były. Wybijanie z pustej, słupek Marynarzy, 1-0 na oko może mylić. Nie sądziłem, że tu będzie łatwy over (choćby poprzez brak Simona i że było to F3 trochę się obawiałem o to) ale, że CCM nie strzeliło trochę &quot;ustawiło&quot; mecz i &quot;dobiło&quot; mi dubla.
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-newcastle-jets-v-central-coast-mariners-0
3. W Perth nie było co oglądać, w ostatniej minucie Glory miało szansę i już. Nie byłem zawiedziony, coś tam nawet na wariata &quot;live&quot; ukłułem ????
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-perth-glory-v-adelaide-united-1
PS2
Jak inaczej to widzicie to proszę mnie poprawić. Do zobaczenia (mam nadzieję), a rozgrywki w tygodniu czasem potrafią fanatyków &quot;wychłostać&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Wczoraj fajny mecz, dziś lipa po całości... głupi byłem, że nie pomyślałem, że mecze w środku tygodnia to za dużo jak na tą ligę i będą rotacje w składach. Wyszło jak wyszło.. ale gramy dalej i już w weekend będzie kilka fajnych meczy i okazji do odrobienia strat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wellington Phoenix - Sydney FC 0:1

obie strzelą, @1,53 Unibet, 8j ⛔
powyżej 2,5 gola, @1,68 Unibet, 7j ⛔
powyżej 3,5 gola, @2,75 Unibet, 5j ⛔
Krishna strzeli, @2,50 Unibet, 5j ⛔
Le Fondre strzeli, @2,00 Unibet, 5j ⛔

Mecz, w którym każdy wynik jest możliwy, dlatego odpuszczam granie 1x2 i idę w stronę bramek. Ostatnie 5 meczy Nixów to 4 btts, 3 over 2,5 i 3 over 3,5. ostatnie 5 meczy Blue Sky to 4 btts, 4 over 2,5 oraz 2 over 3,5.
5 ostatnich bezpośrednich starć to 4 btts, 4 over 2,5 i 4 over 3,5. Myślę, że jutro podtrzymają średnią i zobaczymy równie emocjonujący mecz co dzisiaj. Dodatkowo spróbuję zagrać na bramki dwóch aktualnie najlepszych strzelców swoich drużyn jak i całej ligi.
Newcastle Jets - Central Coast Mariners 1:0

Central Coast Mariners DNB, @4,90 Unibet, 4j ⛔
remis, @4,50 Unibet, 4j ⛔

Granie gospodarzy po @1,50 jakoś do mnie nie przemawia, Jetsi nie wygrali od 5 spotkań, Marynarze w dwóch ostatnich meczach zdobyli więcej punktów niż w poprzednich 12 meczach! Dodatkowo na ich 5 ostatnich bezpośrednich meczy, gdy gospodarzem byli Jetsi padło aż 4 remisy, więc...próbuje
Perth Glory - Adelaide United 0:0

powyżej 2,5 gola, @1,75 Unibet, 6j ⛔

Tu szczerze mówiąc nie mam za bardzo pomysłu, wiec próbuję tylko over 2,5. Statystycznie wygląda to całkiem przyzwoicie ostatnie 5 meczy Perth to over pokryty 4 razy, ostatnie 5 spotkań Adelaide to 3 razy over, gorzej wyglądają ich bezpośrednie pojedynki, bo tam over padł tylko 2 razy na ostatnie 5 meczy.
w przyrodzie wszystko musi wyjść na zero, wczoraj było aż za pięknie, wiec dzisiaj obrót o 180 st. Normalnie nie mogłem uwierzyć jak odpaliłem wyniku po przyjściu z pracy, 2 bramki na 3 mecze, nie strzelony karny Krishny, w najczarniejszych snach nie spodziewałem się aż takich underów i to w każdym meczu. Pozostaje walczyć dalej, do weekendu...
 
Do góry Bottom